קורסי החוג להיסטוריה כללית
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
היסטוריה כללית-תואר ראשון
סדנאות יסוד ללימודי היסטוריה (מסגרת 444)
** חובה ללמוד את הסדנה בשנה הראשונה ללימודים
סמסטר א'
0621144401 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמה מאור | סמסטר א' | סדנה | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 319 |
0621144402 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הדר גת | סמסטר א' | סדנה | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 450 |
0621144403 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארזי אלירן | סמסטר א' | סדנה | ב' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 409 |
0621144404 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אליה אתקין | סמסטר א' | סדנה | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | 317 |
0621144405 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר גיל אנגלשטיין | סמסטר א' | סדנה | ד' | 14:00-16:00 | רוזנברג | 104 |
0621144406 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר תומר אלעד | סמסטר א' | סדנה | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | א361 |
0621144407 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אלה אילון | סמסטר א' | סדנה | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 317 |
0621144408 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר שי זמיר | סמסטר א' | סדנה | ג' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 105 |
סמסטר ב'
0621144409 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארזי אלירן | סמסטר ב' | סדנה | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 317 |
0621144410 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוני ידידיה | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 10:00-12:00 | רוזנברג | 104 |
0621144411 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטע גרין | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | 361 |
0621144412 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר זייד | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 450 |
0621144413 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
מר תומר אלעד | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 12:00-14:00 | רוזנברג | 106 |
0621144414 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטע כהן | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 319 |
0621144415 - סדנת יסוד ללימודי היסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' תום רופא | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 317 |
קורס "משפטים ורוח"
0621188801 - עדות חזותית בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רותי גינסבורג | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 362 |
שיעורים (מסגרת 120)
שיעורים היסטוריוגרפים
סמסטר א'
קורס היסטוריוגרפי
0621125201 - היסטוריה והיסטוריונים: מהרודוטוס עד סוף ימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
סמסטר ב'
קורס היסטוריוגפי
0621115201 - היסטוריה והיסטוריונים: מהרנסנס ועד ימינו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
שיעורים מונוגרפים
סמסטר א'
0621117001 - דמוקרטיה ואמנות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 326 |
0621117501 - אהבה ומוות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621116701 - אירופה במאה ה-19 1914-1789 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0662206801 - האזרח הסובייטי במשפט – פיקוח, מישטור וטרור בברה"מ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דינה מויאל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 306 |
0659249001 - העל טבעי במשקפיים תבוניות:מגיה, טבעי ועל טבעי במחשבת ימי הבי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילת אבן עזרא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 281 |
0662208101 - בצל המהפכה: חברה, גזע ותרבות במכסיקו במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור בן-דוד | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00-20:00 | גילמן | 326 |
סמסטר ב'
0621117201 - הרפובליקה הרומית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 282 |
0621154201 - תולדות הנצרות 2013-1350 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117401 - המאה ה-20: תרבות, אידיאולוגיה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621107901 - ארצות הברית ממלחמת האזרחים למלחמה הקרה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0662146501 - פורטוגל בעת החדשה המוקדמת: כינונה של אימפריה ימית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכס קרנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 326 |
שיעורי מבוא (מסגרת 124)
סמסטר א'
0621117001 - דמוקרטיה ואמנות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 326 |
0621117501 - אהבה ומוות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621116701 - אירופה במאה ה-19 1914-1789 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0662208101 - בצל המהפכה: חברה, גזע ותרבות במכסיקו במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור בן-דוד | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00-20:00 | גילמן | 326 |
סמסטר ב'
0621117201 - הרפובליקה הרומית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 282 |
0621154201 - תולדות הנצרות 2013-1350 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117401 - המאה ה-20: תרבות, אידיאולוגיה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621107901 - ארצות הברית ממלחמת האזרחים למלחמה הקרה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
** אין לבחור שני שו"תים עם אותו מרצה,
**כמו כן אין לבחור שו"ת ושיעור מבוא עם אותו מרצה
** תנאי ראשון להירשם לסמינר הוא סיום ארבעה שו"תים
העת העתיקה
שו"תים (מסגרת 121)
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 305 |
0621111002 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 450 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 305 |
0621111003 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 305 |
פרופ' עירד מלכין | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 305 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00-14:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00-18:00 | גילמן | 306 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00-14:00 | גילמן | 306 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621205001 - יהודים ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00-18:00 | גילמן | א319 |
0621204901 - עולמם של אכילס והקטור: היוונים והאיליאדה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00-20:00 | גילמן | 304 |
0621204801 - בין לוקאליות לגלובליזציה: יוון והמזרח במאה הרביעית והשלישית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | א319 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | א319 |
0621211301 - "יש להחריב את קרתגו"-רומא וקרתגו 146-509 לפניה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-18:00 | גילמן | 261 |
0621205101 - מלחמת האזרחים ביוון ורומא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 319 |
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 319 |
ימי הביניים
שו"תים (מסגרת 121)
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00-12:00 | גילמן | 305 |
0621130102 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 08:00-12:00 | גילמן | 306 |
0621130103 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 455 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 455 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621241301 - היחיד בקונפליקט עם החברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00-14:00 | גילמן | 304 |
העת החדשה המוקדמת
שו"תים (מסגרת 121)
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00-10:00 | גילמן | 306 |
ד"ר תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 306 |
0621150103 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00-10:00 | גילמן | 277 |
ד"ר תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 277 |
0621150104 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00-18:00 | גילמן | 306 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621269201 - הרומנטיקה: חולמים ולוחמים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 320 |
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 320 |
0621268901 - מינות וקדושה בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | א361 |
ד"ר תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | א361 |
0621269501 - מהמסונים עד הארגונים המהפכנים:האגודות החשאיות ברוסיה הצארית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | א319 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | א319 |
העת החדשה
שו"תים (מסגרת 121)
המאה ה-19
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רפאל ווגו | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר רפאל ווגו | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 307 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00-14:00 | גילמן | 449 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רפאל ווגו | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר רפאל ווגו | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
0621168504 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00-18:00 | גילמן | 306 |
המאה ה-20
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 305 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 307 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 307 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 277 |
0621169005 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
0621169006 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
ארה"ב
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 277 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 277 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
0626168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 361 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 221 |
0621168703 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 277 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 277 |
0621168704 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 307 |
אמל"ט
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 307 |
0662146201 - חברה משטר ותרבות באמל"ט הקולוניאלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הלל אייל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00-16:00 | גילמן | 307 |
0621168802 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 277 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 277 |
סמינרים (מסגרת 122)
סמסטר א'
0621327301 - למען המולדת: לייצר טריטוריות לאומיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 304 |
0621324101 - סוגיות בבולשביזם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00-18:00 | גילמן | א319 |
0621336101 - "עיר המילים": כתיבה וכוח באמריקה הלטינית של המאה ה-19" (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00-18:00 | גילמן | א319 |
0621326301 - גישות חדשות בחקר הנאציזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 304 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 304 |
0621322501 - תולדות הגוף המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 449 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 449 |
סמסטר ב'
0621373301 - הימין הקיצוני במזרח אירופה 1945-1919 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רפאל ווגו | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-20:00 | גילמן | 319 |
0621904001 - היסטוריה קווירית וטרנסג'נדרית 2013-1860 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-20:00 | גילמן | 304 |
0621327401 - פריס ולונדון: בירות המודרניות 1950-1850 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00-14:00 | גילמן | 449 |
0621327101 - חפצון החיים: היסטוריה אינטימית של הקפיטליזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | א319 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | א319 |
0621327501 - המלחמה הקרה וחלוקת המרחב, החברה והכלכלה בגרמניה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 320 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 320 |
0621903801 - היסטוריה וסביבה : סביבה ואלימות המונים במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 304 |
0626311601 - בעיות מרכזיות בהסטוריה ותרבות אפרו-אמריקנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00-18:00 | גילמן | 449 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 211 |
היסטוריה כללית-תואר שני
0621960301 - סדנה לתלמידי מ"א (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 262 |
0621960401 - סדנה לתלמידי מ"א (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 304 |
0621950001 - סדנת כתיבה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | סדנה | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 304 |
0621950002 - סדנת כתיבה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 260 |
העת העתיקה
0621602301 - צורה ומשמעות בספרות היוונית ושל המזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 18:00-20:00 | גילמן | א319 |
0621602401 - פרוקופיוס ויוסטיניאנוס: היסטוריוגרפיה וחברה בביזנטיון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-20:00 | גילמן | 319 |
0621602501 - שכירי חרב, סיפורי מסע, יוונים וברברים: "מסע הרבבה" (אנאבסיס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 260 |
פרופ' עירד מלכין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 18:00-20:00 | גילמן | 260 |
0621602601 - קשר קאטילינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 319 |
ימי הביניים
0659249001 - העל טבעי במשקפיים תבוניות:מגיה, טבעי ועל טבעי במחשבת ימי הבי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילת אבן עזרא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 281 |
0621652901 - סמינר מתודולוגי בימה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 |
0659246001 - נזירים חסרי מנוח: משברים ותמורות בתנועת הנזירות האירופית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | גילמן | א317 |
0659353601 - לטינית של ימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילת אבן עזרא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | א362 |
העת החדשה המוקדמת
0621703201 - החווייה הדתית לסוגיה, 1900-1500 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | א319 |
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | א319 |
0621703301 - הרנסנס: תיאוריה והיסטוריה של מהפכה תרבותית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 497 |
0621702601 - סוגיות בהיסטוריה הדתית של העת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 320 |
ד"ר תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 320 |
אירופה בעת החדשה
0621903601 - מגדר ומלחמה 1945-1870 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00-20:00 | גילמן | 320 |
0621904401 - למה משמשת ההיסטוריה? (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר א' | הדרכה אישית | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 320 |
0621904501 - "לדמיין את המולדת" -טריטוריה, לאומנות וזיכרון במזרח אירופה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רפאל ווגו | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00-20:00 | גילמן | א319 |
0621325601 - סטליניזם וקולנוע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00-18:00 | גילמן | א317 |
0621903801 - היסטוריה וסביבה : סביבה ואלימות המונים במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 304 |
אמריקות
ארצות הברית
0621800801 - סמינר מחלקתי ארצות הברית ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים פרופ' אייל נווה ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 18:00-20:00 | גילמן | 497 |
0621802201 - הארכיון וההיסטוריה האמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00-18:00 | גילמן | 319 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 319 |
0621802101 - הגות פרוגרסיבית והתפתחות הליברליזם המודרני בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00-16:00 | גילמן | 319 |
אמריקה הלטינית
0621850501 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | ווב | 301 |
0621850601 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | ווב | 101 |
0621852201 - סיפורי חיים וזיכרון - סמינר מתודולוגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-20:00 | ווב | 101 |
היסטוריה כללית-דוקטורנטים
0645100401 - סמינר דוקטורנטים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | סדנה | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 261 |
0645100501 - סמינר דוקטורנטים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 261 |