קורסי החוג ללימודי מזרח אסיה
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שיעורי מבוא (מסגרת 120)
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
תרגילים מבואיים (מסגרת 120)
התרג' נלמדים אחת לשבועיים. שבוע 1 סין שבוע 2 יפן והודו
0687110001 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארז לוין | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00-10:00 | גילמן | א362 |
0687110002 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארז לוין | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00-20:00 | גילמן | 317 |
0687110003 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 317 |
0687110004 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 317 |
0687110005 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטלי שחף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | א361 |
0687110006 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גפן דגן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 317 |
0687110007 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גפן דגן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | א361 |
0687120001 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לירון אפריאט | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 318 |
0687120002 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שלי אייזן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00-20:00 | גילמן | 318 |
0687120003 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה שפייזר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | א362 |
0687120004 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'וליה סטולר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 362 |
0687120005 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'וליה סטולר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 18:00-20:00 | גילמן | 318 |
0687120006 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליעד הורוביץ | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 318 |
0687120007 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קטיה ז'לטוב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00-16:00 |
0687130001 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' איילת קוטלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00-10:00 | גילמן | 317 |
0687130002 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר רמות | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 361 |
0687130003 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר ראם שטרן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 361 |
0687130004 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר ראם שטרן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | א362 |
0687130005 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' טליה אריאב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 409 |
0687130006 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' טליה אריאב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 361 |
0687130007 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' איילת קוטלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 361 |
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' א' מסגרת 121
0687200501 - הבודהיזם המוקדם: פילוסופיה ופרקטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרן ארבל | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 282 |
0687218601 - פיתוח כלכלי בסין המודרנית: מדיניות, הצלחות ואתגרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעות ברק וויקס | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 281 |
0687201401 - פולחן אמונה ומדינה: דת ביפן המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00-12:00 | גילמן | א318 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | א318 |
0687243701 - הדרקון האמיתי: אומנותו ואמנותו של מורה הזן דוגן זנג'י (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתן בולוקן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 282 |
0687240901 - מרחב וחברה בסין העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 326 |
0687215601 - סין ואירופה: הסטוריה תרבותית וחברתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 282 |
0687218901 - זהויות אזוריות בסין המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 255 |
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית: ארגון וניהול בשוק הבינלאומי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בייקוביץ אביטל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00-14:00 | דן-דוד | 207/8 |
0687214601 - אלים שדים ואבות בדת הסינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 280 |
0618222501 - פילוסופיה מזרחית סינית – שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | א317 |
0618222601 - תרגיל צמוד לנ"ל- סינית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 306 |
0618207401 - הפילוסופיה הרדיקלית של ג'ואנג-דזה וגלגוליה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 277 |
0687216201 - ממוקדן ועד הירושימה, יפן בין 1931-1945 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירון מדזיני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 277 |
0687218501 - חברה ומשפחה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 277 |
0821172001 - מבוא לאמנות גלובאלית: עיון ביקורתי באמנות לא מערבית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00-16:00 | מכסיקו | א206 |
0821680001 - מנזרי זן, מדיטציה וציור ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלית אבימן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | מכסיקו | א206 |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 326 |
0687217201 - קוסמולוגיה ורפואה בסין מהשאנג ועד החאן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 307 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
מר ירון שור ד"ר דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
0618222401 - תרגיל צמוד לנ"ל - הודית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיאה אריאלי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00-18:00 | דן-דוד | 207/8 |
0687240501 - יחסי קוריאה יפן - שונאים: סיפור אהבה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 279 |
0687212001 - הודו בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 282 |
0687211501 - היסטוריה ותרבות בקוריאה טרם המודרניזציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 277 |
0687242301 - פוליטיקה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אהוד הררי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 279 |
0687243301 - מרחבים מדומיינים: קריאה בסיפורים הודיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיה טבת דיין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 282 |
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 280 |
0687242001 - נשים מגדר ומיניות בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 279 |
פרו"ס סמ' א' מסגרת 122
0687226401 - סין ויפן והמזרח התיכון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 261 |
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 261 |
0687222001 - דת עממית ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 261 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 261 |
0687228601 - משפחה ופולחן בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 261 |
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 261 |
0687226301 - בג'ינס וסארי: זהות, לאומיות ותקשורת המונים בהודו העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 10:00-14:00 | גילמן | 261 |
0687229001 - "קטורות וקוקוסים" - ריטואלים ופסטיבלים בהודו בת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 261 |
סמינרים סמ' א' מסגרת 123
0687337401 - מנצ'וריה במפגש האימפריות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 260 |
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 261 |
0687333801 - "הינדואיזם חי" - אמונות ופרקטיקות דתיות בחיי היומיום בהודו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 320 |
0687330001 - תום, חוכמה, מנהג: "ספר ההתעמקות" (טונגשו) ופרשנותו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00-16:00 | גילמן | 260 |
0687340001 - על המצב האנושי: פילוסופיה ומטא-פסיכולוגיה על פי שאנקרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יוחנן גרינשפון | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00-16:00 | גילמן | 262 |
0687335501 - הקולנוע היפני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סרפר צביקה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00-14:00 | גילמן | 262 |
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' ב' מסגרת 121
0687204001 - האסלאם בתת-היבשת ההודית: היסטוריה, תרבות ופוליטיקה של המוסלמ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל תנחום | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 220 |
0687206901 - להרוג את הבודהה להרוג את הפטריארכים: זן בודהיזם מבט ביקורתי (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארז יוסקוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 281 |
0687242501 - חברה ודת ביפן המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארז יוסקוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 281 |
0687208901 - ספרות סינית בהקשר עולמי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 277 |
0687241601 - תרבות ומוסיקה עכשווית בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר עדיאל פורטוגלי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 280 |
0687243801 - מוות ואלמוות בהודו הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 220 |
0687243901 - חיים בין תרבויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 281 |
0687240201 - נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילה קלמפרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 279 |
0687219301 - כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסנת אלכביר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 281 |
0687242801 - זכרון המלחמה וטראומת התבוסה: ייצוגים בתרבות חזותית ביפן 2010 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אילת זהר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 307 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני - הלכה ומעשה** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | א362 |
0618221801 - דיאלוגים ופולמוסים בפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 278 |
0687210101 - יפן בתקופה המודרנית המוקדמת: סוגיות בחברה ובתרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלמית בג'רנו | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 277 |
0687243401 - כלכלת יפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אופיר ברנע | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 277 |
0618104202 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687241401 - התגבשות הרפואה בחאן: מהשאיפה לחיי נצח ועד הטיפול במחלות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 220 |
0618277601 - מציאות ואשליה: מהאופנישדות עד שנקרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 278 |
0687211601 - היסטוריה ותרבות בקוריאה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 282 |
0687213001 - הודו בעיניים מערביות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 282 |
0687206201 - אדריכלות וסביבה ביפן המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אריה קוץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00-20:00 | גילמן | 326 |
1411707601 - משפט וחברה ביפן המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בן- שדה ורד | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 17:00-18:30 | טרובוביץ | 203 |
0687242601 - הבודהיזם המהאיאני: פילוסופיה ופרקטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרן ארבל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 281 |
0687240801 - אבות קדמונים, שמיים או דאו: ה"סיניות" של סין המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 280 |
0687243101 - לבנות את הכפרים: סוגיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאור רוזנברג | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 305 |
פרו"ס סמ' ב' מסגרת 122
0687229101 - הלוטוס בגני: דת בשירת ובספרות יפן המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 261 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 261 |
0687220401 - מבט אנתרופולוגי על נשים ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 14:00-18:00 | גילמן | 260 |
0687229401 - יחסי סין והעולם באלף השני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 261 |
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 261 |
0687229501 - שיכור, שודד, ואשה עם חטוטרת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 261 |
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 261 |
0687229301 - סוגיות מרכזיות בחקר ההינדואיזם העכשווי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 211 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 304 |
סמינרים סמסטר ב' מסגרת 123
0687339201 - יפן בזירה הבי"ל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 262 |
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 262 |
0687340301 - דאו וירטואלי - פילוסופיה סינית בעידן הדיגיטאלי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 261 |
0687331301 - היסטוריה אינטלקטואלית של סין בתקופת המינג והצ'ינג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | א361 |
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 255 |
0687340201 - ישיבה שקטה או פעולה בעולם?" - מקום הבודהיזם בשאלות של אתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00-12:00 | גילמן | 261 |
0618384101 - הודו: פילוסופיה וקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00-20:00 | גילמן | 281 |
0687339901 - במפגש הימים: תרבויות האסלאם בהודו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00-14:00 | גילמן | א317 |
שיעורי שפה מסגרת 124
יפנית שנה א'
0687168001 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00-10:00 | גילמן | 318 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 318 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00-10:00 | גילמן | 318 |
0687168002 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 318 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 318 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 318 |
0687168003 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 318 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 318 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 318 |
0687902101 - תרגול יפנית לשנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 14:00-16:00 | ווב | 301 |
סינית שנה א'
0687170001 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00-10:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 317 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | 317 |
0687170002 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 317 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 317 |
0687170003 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 317 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 317 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 317 |
0687170004 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00-10:00 | גילמן | 318 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | 318 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00-10:00 | גילמן | 317 |
0687170005 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 317 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 317 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 317 |
סנסקריט שנה א'
0687900001 - סנסקריט שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 317 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 103 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | רוזנברג | 103 |
הינדי שנה א'
0687920001 - הינדי שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 255 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00-12:00 | רקנאטי | 255 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 255 |
יפנית שנה ב'
0687268001 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00-10:00 | גילמן | 362 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 362 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | 362 |
0687268002 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 362 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 362 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 362 |
0687902201 - תרגול יפנית לשנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | ד' | 12:00-14:00 | ווב | 301 |
סינית שנה ב'
0687270001 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 361 |
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 361 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 361 |
0687270002 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00-10:00 | גילמן | 361 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | 361 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00-10:00 | גילמן | 361 |
0687270003 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 361 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 361 |
0687270004 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 362 |
הינדי שנה ב'
0687921001 - הינדי שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00-12:00 | גילמן | 318 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 318 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | א362 |
סנסקריט שנה ב'
0687901001 - סנסקריט שנה ב': יתיהאסה ופוראנה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 318 |
מר אלכס צרניאק | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 317 |
0687910101 - סנסקריט שנה ב': קאוויה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 318 |
מר אלכס צרניאק | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 279 |
**תלמידי שנה ב' נדרשים להירשם לשני הסמסטרים
**לתלמידי שנה ג' הקורס בסמ' ב' נחשב כטקסטים
קורסי העשרה בשפות
(משוקללים כשיעורים מונוגרפיים)
**ניתן לקחת עד 8 ש"ס מסה"כ 16 ש"ס שיעורי הבחירה
קורסי העשרה - סמ' א'
0687900801 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00-10:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 361 |
0687900802 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 361 |
0687910901 - יפנית קלאסית, חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00-12:00 | גילמן | א361 |
0687901901 - יפנית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 409 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 409 |
0687900201 - סינית קלאסית א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00-18:00 | גילמן | 261 |
0687922001 - הינדי שנה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 317 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 317 |
קורסי העשרה - סמ' ב'
0687910201 - סינית קלאסית ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00-20:00 | גילמן | 362 |
0687910801 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00-10:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 361 |
0687910802 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 317 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 317 |
0687902001 - יפנית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 409 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | רקנאטי | 409 |
0687911001 - יפנית קלאסית, חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00-12:00 | גילמן | 260 |
סמינרים לתואר שני
06870000 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | 281 |
**תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר
סמינרי מחקר
0687445301 - רשומות האביב והסתיו של מאסטר ין (589? - 500פנה"ס) (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 260 |
0687444701 - "שיער סתור" - כתיבת נשים ביפן: תוכן, צורה ומתודלוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00-12:00 | גילמן | 262 |
0618491201 - פילוסופיה ותרגום** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-20:00 | גילמן | א361 |
0687444801 - ההיסטוריה האינטלקטואלית של סין בראי שירתה הקלאסית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00-14:00 | דן-דוד | 101 |
0687444901 - אלים, פוליטיקאים, אפליקציות: תופעות דבקות בראי פוליטי, כלכלי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00-20:00 | גילמן | א361 |
1041448201 - עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-20:00 | נפתלי | 421 |
0687441001 - קאמי, בודהה ומה שבינהם: סוגיות בחקר דתות יפן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00-20:00 | ווב | 101 |
0821580001 - היסטוריה קטנה של הצילום ביפן: טכנולוגיה מיובאת, דימויים מקומ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00-14:00 | דן-דוד | 203 |
0618400801 - חידת החיים והמוות במבט השוואתי** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00-14:00 | גילמן | 319 |
0687445001 - גוף ורפואה בסין הקיסרית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-20:00 | גילמן | 261 |
0687445101 - נצחון לאם" - אלות וזהות בהודו המודרנית: דת, חברה, פוליטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-20:00 | רוזנברג | 211 |
0687445201 - גישות לכתיבת ההסטוריה של סין המודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00-14:00 | גילמן | 450 |
0697407901 - עם הפנים למזרח: הסינתזה הרוחנית בין מזרח למערב במאות ה-19 וה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יצחק לובלסקי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | א362 |
מר פרסיקו תומר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | דן-דוד | 101 |
סמינרים של קריאה מתקדמת בטקסטים
0687444601 - קריאת טקסטים אקמיים בסינית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-20:00 | ווב | 101 |
0687445401 - קריאת טקסטים אקדמיים ביפנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00-18:00 | גילמן | 260 |
0687443201 - הינדי למחקר אקדמי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 260 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 260 |