קורסי החוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
מבואות שנה א' - מסגרת 120
0671100101 - הארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל גורן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0671100102 - הארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671101001 - ראשית התרבות האנושית: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671103501 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671103502 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית ושל א"י בתקופות הקלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671103101 - מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 002 |
0671123801 - טקסט וממצא: מוסד המלוכה במזה"ק וייצוגיו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671103401 - דת ומיתולוגיה של מסופוטמיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671238301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה: האלף הראשון לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671107401 - מבוא להיסטוריוגרפיה מקראית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עומר סרגי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671121601 - חפירה לימודית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורן טל | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות במהלך סמסטר ב'
0671121602 - חפירה לימודית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות במהלך סמסטר ב'
0671121603 - חפירה לימודית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות במהלך סמסטר ב'
פרוסמינרים נושאיים - 120
0671111801 - ארכיאולוגיה וזהויות: תקופת הברזל א' בארץ-ישראל** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | א319 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' של א"י
0671108401 - תעלומת האדם הנאנדרטלי** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א319 |
**דרישת קדם: מבוא לפרהיסטוריה ו/או מבואות
** אחרים
0671108601 - הפירמידות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנימין זאס | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א319 |
חובה ב',ג', א"י - 121
0671121801 - טיפולוגיה של כלי-חרס א'** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671121802 - טיפולוגיה של כלי-חרס א'** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 |
**דרישת קדם: מבוא -ארכיאולוגיה של א"י
0671222001 - טיפולוגיה של כלי חרס ב'** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671222002 - טיפולוגיה של כלי חרס ב'** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישות קדם: מבוא לארכ' של א"י,
**טיפולוגיה א'
0671101101 - כלי צור בשימוש האדם הקדמון** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לפרהיסטוריה
0671220001 - טיפולוגיה של כלי חרס ג' (התקופות הקלאסיות)** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורן טל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה קלאסית
0671320301 - ארכיאולוגיה מרחבית: מבוא עיוני ומעשי לסקר ארכיאולוגי** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' של א"י
**חובת השתתפות בארבעה סיורים שיתקיימו בימי ה'
0671229701 - אפיגרפיה עברית ושמית מערבית (כתובות עבריות מימי בית ראשון)** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנימין זאס | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' של א"י
0671200001 - תולדות המחשבה הארכיאולוגית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבי גופר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 207 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' של א"י
0671204801 - טכנולוגיה ותרבות חומרית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל גורן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה מהי?
סמינרים א"י - 122
**רישום לסמינרים מותנה במילוי חובת השתתפות בפרוסמינריון
0671231701 - ארץ ישראל תחת שלטון אשור** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא היסטורי או
**ארכיאולוגי לתקופת המקרא
0671231401 - המהפכה הניאוליתית השנייה: קהילות כפריות בטרם עיור** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
**דרישות קדם: מבוא לפרהיסטוריה של א"י,
** שיעור בכלי צור, מבוא לארכ' של א"י
0671232801 - עידן האימפריות בא"י מתק' ברזל IIב ועד התק' הפרסית** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
**דרישת קדם: מבוא - ארכיאולוגיה של א"י
0671243501 - המרד הגדול של היהודים ברומאים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' קלאסית
סמינרים תרבויות-122
**רישום לסמינרים מותנה במילוי חובת השתתפות בפרוסמינריון
0671243701 - דת, פולחן ומיתולוגיה באנטוליה של תק' הברונזה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
**דרישת קדם: מבוא לתרבות אנטוליה
0671231601 - טקסטים מיתולוגיים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א319 |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א319 |
**דרישת קדם: אכדית למתחילים חובה!!!
0671430101 - מקורות לחקר החברה, הכלכלה והדת של המזה"ק** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**פתוח לתלמידי תואר ראשון באישור
**המרצה בלבד
**דרישות קדם: אכדית! ומבוא למסופוטמיה
0671430201 - כתובות מלכותיות מימי הממלכה החדשה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
**פתוח לתלמידי תואר ראשון באישור
** המרצה בלבד
**דרישות קדם: מצרית למתחילים ומבוא
**לתרבות מצרים
**מועד הקורס עשוי להשתנות בתיאום עם תלמידי הקורס
שפות עתיקות - 130
0671239001 - חיתית למתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 18:00–20:00 | גילמן | א319 |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | א319 |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א319 |
0671155201 - מצרית למתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 455 |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 317 |
שעורי בחירה - 124
0671236701 - קורס דיגיטלי - ירושלים בין חורבן להתחדשות** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | שיעור | 00:00–00:00 |
**הקורס יילמד על ידי הוראה מקוונת
**ובליווי של תרגיל חובה.
**הקורס ניתן בשפה האנגלית.
0671236702 - תרגיל לקורס הדיגיטלי - ירושלים בין חורבן להתחדשות** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
**תרגיל חובה לתלמידי הקורס הדיגיטלי
**התרגיל ניתן בשפה העברית
**פתוח לתלמידי הקורס הדיגיטלי בלבד
0671242101 - חפצים מצריים - ממצאים ממצרים העתיקה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
**דרישת קדם: מבוא למצרים העתיקה או
**מבוא לתרבות מצרים
0671250901 - ארכיאומטלורגיה של המזרח הקדום** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א319 |
**דרישת קדם: יסודות הגיאו-ארכיאולוגיה או קורס מקביל
**מבוא לגיאולוגיה, מבוא למדעי כדור הארץ
0671231301 - אתגר התארוך הארכיאולוגי:ארכיאומגנטיזם ושיטות נוספות** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: יסודות הגיאו-ארכיאולוגיה או קורס
**מקביל אחר ממדעי כדור הארץ/גיאוגרפיה
0671231501 - בראשית - תהליכים ואירועים מכוננים בתקופת הברונזה הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671212601 - ארכיאולוגיה של יוון ב"תקופת האופל" והתקופה הארכאית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 207 |
**דרישת קדם: רצוי - מבוא לארכ' אגאית קדם-קלאסית
0671242001 - יסודות הגיאוארכיאולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א319 |
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א319 |
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה מהי?
**הקורס מיועד לתלמידי שנה ב' ומעלה
0671204801 - טכנולוגיה ותרבות חומרית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל גורן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה מהי?
0671216301 - שיטות לשחזור אקלים וסביבת האתר** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 207 |
**אינו מיועד לתלמידים שלמדו את
**הקורס "שחזור אקלים ותנאי סובב"
0671212701 - מיקרוארכיאולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל גורן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א319 |
0671212702 - מיקרוארכיאולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל גורן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א319 |
**דרישת קדם: יסודות הגיאו-ארכיאולוגיה-חובה!
**חובה להירשם הן לשיעור והן לתרגיל
**עדיפות ברישום לתלמידי תכנית החומרים
0671223801 - אמנות ארץ ישראל בימי בית ראשון (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנימין זאס | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
0671103401 - דת ומיתולוגיה של מסופוטמיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671216901 - אדם-אקלים-סובב קדום ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
**אינו מיועד לתלמידים שלמדו את הקורס
**"מלקטים למכחידים?"
0671232901 - הארכיאולוגיה של ביות הצמחים בלבאנט** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
**דרישות קדם: מבוא לארכ' של א"י,
**מבוא לארכ' פרהיסטורית
0671226801 - "הצבא הרומי רוצה אותך!"ארכ' צבא רומי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 207 |
0671233001 - קשרים במרחב: מסחר וכלכלה בעת העתיקה** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה מהי?
0671233101 - מטבע לתרבות - צמחים ותרבות האדם בפרספקטיבה ארכיאולוגית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671238601 - כחומר ביד היוצר-טכנולוגיה ותרבות חומריתבעולם הקלאסי** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' קלאסית
0671233701 - צמחים בארצות המקרא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671216701 - ילדים וילדות במצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אור-לב ניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671218101 - איך ילדים יודעים? למידה והעברת ידע בחברות פרהיסטוריות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אלה אסף | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0671216001 - סדנה לאכיאולוג חופר** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פז יצחק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
**הרישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0671215901 - הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**הרישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0671215902 - הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**הרישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0671242901 - המלך הורדוס הגדול (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0671218001 - על חפצים ודו"חות חפירה-תהליכי עיבוד ופרסום של ממצאים (תאריך בחינה) | ||||||
גב ליאורה פרויד | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0671218201 - מבוא מעשי ל - GIS וניתוח מרחבי בארכיאולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
מר חי אשכנזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 227 |
**מיועד לתלמידי החוג בלבד שנה ב' ומעלה
**הרישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0672153901 - רפואה בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
לימודי התואר השני -מסגרת 620
0671413301 - מבט היסטורי וארכיאולוגי על הדויטרונומיסט (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' ישראל פינקלשטיין פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671430001 - הפניקים באלף הראשון לפסה"נ** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורן טל ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' של א"י
**ומבוא לארכ' קלאסית
0671430101 - מקורות לחקר החברה, הכלכלה והדת של המזה"ק** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: אכדית! ומבוא למסופוטמיה
**פתוח לתלמידי תואר ראשון באישור המרצה
0671430201 - כתובות מלכותיות מימי הממלכה החדשה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
**מועד הקורס עשוי להשתנות בתאום עם תלמידי הקורס
**דרישת קדם: מצרית למתחילים ומבוא
**לתרבות מצרים העתיקה
0671429801 - יש חדש בעולם הישן: נושאים מעניינים בארכיאולוגיה פרהיסטורית** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבי גופר פרופ' רן ברקאי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א319 |
**דרישות קדם: מבוא לפרהיסטוריה
0671429901 - סמינר מחלקתי-ראשיתן של תופעות מרכזיות בתולדות האדם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 16:00–17:00 | גילמן | 281 |
0671500601 - סוגיות נבחרות בחקר חומרים ארכיאולוגיים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז פרופ' יובל גורן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | א319 |
**הקורס פתוח בפני תלמידי תארים מתקדמים
**המתמחים בחקר חומרים ארכיאולוגיים
0671409801 - קריאה ביקורתית במדעי הארכיאולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | הדרכה אישית | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | א319 |
0671421701 - בין שימור לחפירה ארכיאולוגית (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן כסלו | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0671410701 - הארכיאולוגיה של המים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0671480001 - סדנה לשרטוט ומדידות לתלמידי ארכיאולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר מנדל קאהן | סמסטר א' | סדנה | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
**פתוח לתלמידי התואר הראשון באישור
**ראש החוג
0671480201 - The Architecture of Kingship in Mesopotamia (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 220 |