קורסי החוג להיסטוריה כללית
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
היסטוריה כללית-תואר ראשון
שיעורים (מסגרת 120)
שיעורים מונוגרפים
סמסטר א'
0621118501 - היסטוריה אינטלקטואלית של אירופה 1900-1500 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0621116701 - אירופה במאה ה-19, 1914-1789 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621198701 - מבוא לתולדות ארצות הברית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621119401 - אמריקה הלטינית במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמסטר ב'
0621118601 - הדמוקרטיה האתונאית במאה החמישית ובמאה הרביעית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0621110201 - עולמה של האשה ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילת פאר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0621118301 - היסטוריה חברתית של ימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118401 - זהות ולאומיות: לדמיין עמים, לייסד אומות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117301 - רפובליקת ויימאר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621107901 - ארה"ב ממלחמת האזרחים עד המלחמה הקרה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעורי מבוא (מסגרת 124)
סמסטר א'
0621118501 - היסטוריה אינטלקטואלית של אירופה 1900-1500 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0621116701 - אירופה במאה ה-19, 1914-1789 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621198701 - מבוא לתולדות ארצות הברית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621119401 - אמריקה הלטינית במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמסטר ב'
0621118601 - הדמוקרטיה האתונאית במאה החמישית ובמאה הרביעית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0621110201 - עולמה של האשה ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילת פאר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0621118301 - היסטוריה חברתית של ימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117301 - רפובליקת ויימאר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעור בחירה מהחוג להיסטוריה של עם ישראל (מסגרת 444)
* יש לבחור קורס אחד מבין השיעורים הנ"ל
* למסגרת 444
0677106101 - יהודים ונוצרים בימה"ב(עד מסעי הצלב 1096) (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0677158901 - יהודי מזרח אירופה: היסטוריה, חברה ותרבות 1939-1600 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
0677123801 - ההיסטוריה של האקטואליה - בריטניה בא"י 1939-1918 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 282 |
0677125501 - יהודי ארה"ב במאה ה-20: ציונות, השתלבות, פוליטיקה ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מתיו סילבר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0677125101 - תגובת התנועה הציונית והיישוב לנאציזם 1941-1933 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
0677114801 - המאבק להקמת המדינה, 1947-1939 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מאיר חזן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0677106201 - יהודים בעולם הנוצרי של ימה"ב (ממסע הצלב הראשון) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0677125301 - שרשי המודרניות: יהודי אירופה במאה השמונה-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0677125601 - אנטישמיות: האם יש לשנאה היסטוריה משלה? (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
0677125201 - תגובת התנועה הציונית והיישוב לשואה-ניסיונות הצלה(1945-1941 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0677111901 - ישראל בעשור השני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0677123901 - ההיסטוריה של האקטואליה - בריטניה בא"י 1948-1939 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0677112601 - נשים ביישוב ובישראל הצעירה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0677208301 - העליות לארץ ישראל, 1947-1881 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מאיר חזן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
שיעורי בחירה מחוגים אחרים (מסגרת 120)
*ניתן לבחור בשיעורים אלה כשיעורי בחירה
*בלבד (מסגרת 120)
0662141601 - ארגנטינה במאה ה-20: כלכלה, חברה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפריים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0625625201 - יצירות מופת של צרפת הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' נדין קופרטי-צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 104 |
0662208901 - "ספרד שבלב": מלחמת האזרחים הספרדית והדיה משני עברי האטלנטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0662208501 - מרכז אמריקה והקאריבים: אנשים, מקום ותרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עתליה שרגאי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0608114401 - מגדר והיסטוריה מודרנית במערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעור לתכנית "משפטים ורוח" בלבד
0621188801 - עדות חזותית בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רותי גינסבורג | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
** אין לבחור שני שו"תים עם אותו מרצה,
**כמו כן אין לבחור שו"ת ושיעור מבוא עם אותו מרצה
** תנאי ראשון להירשם לסמינר הוא סיום ארבעה שו"תים
העת העתיקה
שו"תים (מסגרת 121)
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621111002 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 |
0621111003 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 450 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 450 |
0621111004 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 305 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621201201 - רדיפות הנוצרים באימפריה הרומית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 304 |
0621203401 - ביטוי רגשות, דרמטיזציה ואמת היסטוריה אצל ההיסטוריונים היווני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621203301 - רומא והעולם ההלניסטי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0621205501 - ביזנטיון במאה השישית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 304 |
0621205401 - אלים, גיבורים ובני תמותה: עולמה של יוון הארכאית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
ימי הביניים
שו"תים (מסגרת 121)
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621130102 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621130103 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621241701 - מעגלי החיים בימי הביניים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0621241801 - חטא וחוטאים בימי הביניים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
העת החדשה המוקדמת
שו"תים (מסגרת 121)
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א319 |
0621150103 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0621150104 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 304 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621391101 - ההשכלה ומתנגדיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 449 |
0621269701 - המהפכה הצרפתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0621269801 - חברה ותרבות באיטליה הרנסנסית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621268101 - בחיפוש אחר חברה מודרנית: רוסיה במחצית השנייה של המאה ה-18 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0625366501 - ממלחמות הדת עד לפתרונם: פולמוס, טבח, צו הסובלנות הדתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' נדין קופרטי-צור | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | ווב | 103 |
העת החדשה
שו"תים (מסגרת 121)
המאה ה-19
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
המאה ה-20
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ארה"ב
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621168703 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0626168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
אמל"ט
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168802 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621168803 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
סמינרים (מסגרת 122)
סמסטר א'
0621904801 - מחשבה היסטורית גרמנית במאה ה-20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0621328101 - היסטוריה גלובאלית של מלחה"ע השנייה: היסטוריה ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
0621336901 - נוסעים-כותבים לטינו-אמריקנים: מבוליבר ועד צ'ה גווארה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0621324401 - העבדות באמריקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
0621322101 - גרמניה אחרי המלחמה מחלוקה לאיחוד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621327901 - "ein platz an der sonne" -מקום בשמש: קולוניאליזם גרמני I (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יואכים וורמבולד | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
ד"ר יואכים וורמבולד | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
סמסטר ב'
0621327201 - המלחמה הגדולה 101 שנים אחרי: מלחה"ע ה-1, מודרניות וזיכרון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
0621367501 - מהפכות ותגובות נגד באמריקה הלטינית 19901959 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0621328001 - תולדות המכונה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0621328201 - מודרניות, מהפכה וטוטליטריזם: המשטר הסטליניסטי ברוסיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0608420201 - היווצרותו של העצמי המודרני: היסטוריה, פסיכולוגיה ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
היסטוריה כללית-תואר שני
0621950001 - סדנת כתיבה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
0621950002 - סדנת כתיבה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | סדנה | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
העת העתיקה
0621603101 - ההיסטוריוגרפיה היוונית בתקופה הקלאסית וההלניסטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
ימי הביניים
0621651801 - חיי משפחה 1600-1400 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
0621653301 - קריאה בטקסטים בלטינית של ימי הביניים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | ווב | 501 |
העת החדשה המוקדמת
0621703701 - הפוליטיקה המינית של המרות-דת ברפורמציה הקתולית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
0621703101 - מדע, ידע והמדינה בעת החדשה המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
אירופה בעת החדשה
0722802301 - הנצחה וחינוך ללאומיות באירופה ובישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | שרת | 332 |
0722804401 - "אוהבים אותך מולדת "חינוך פטריוטי בעת החדשה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | שרת | 318 |
0621970101 - סמינר מ"א שנתי בינאוניברסיטאי בהיסטוריה של מזרח אירופה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דינה מויאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 |
*המפגשים יתקיימו בתאריכים: (סמינר של 2 ש"ס)
*סמס' א': 2.11, 30.11, 28.12, 18.1
*סמס' ב': 15.3, 12.4, 10.5, 7.6
0621324501 - מגדר ומלחמה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | ווב | 103 |
0659281001 - פיזיקה, תעשיה ומדינה במחצית הראשונה של המאה ה- 20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0621904601 - המלחמה הקרה באירופה ובעולם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0621905001 - לונדון עיר העולם 1960-1850: סוגיות נבחרות בהיסטוריה של ערים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0621905101 - היסטוריה של זכויות אדם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
מר גיל רובין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 501 |
0659828001 - מהמכני לחשמלי ולדיגיטלי – שינויים טכנולוגיים, מדעיים וחברתיי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
אמריקות
ארצות הברית
0621802501 - מתודולוגיה והיסטוריוגרפיה בחקר עידן מלחמת האזרחים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
0621802301 - מחלוקות על הוראת ההיסטוריה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
אמריקה הלטינית
0621850101 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 101 |
0621850201 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית ב' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 101 |
0621852501 - הגלות הפוליטית באמריקה הלטינית: היבטים לאומיים, טרנסלאומיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' לואיס רוניגר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
פרופ' לואיס רוניגר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
* הסמינר 0621852501 יתקיים עד לתאריך 31.12.14
* הסמינר בהיקף של 2 ש"ס
0621851701 - בעיות מתודולוגיות בהיסטוריה שבע"פ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | ווב | 101 |
0621852401 - אמריקה הלטינית והמערב: מבטים, התנסויות ותפיסות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | ווב | 101 |
0621852601 - כדורגל, חברה ופוליטיקה באמריקה הלטינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רענן ריין | סמסטר ב' | הדרכה אישית | ד' | 10:00–12:00 |
היסטוריה כללית-דוקטורנטים
0645100801 - סמינר דוקטורנטים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | סדנה | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |
0645100901 - סמינר דוקטורנטים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |