קורסי היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות (מסגרת 659)
שיעורי חובה - בשנה א'
**כל קורס שלא יבחר כחובה, יכול להבחר כליבה/כבחירה
0659612601 - הסטוריה אינטלקטואלית א (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0659614101 - הסטוריה אנטלקטואלית ב (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
שיעורי ליבה
**כל קורס שלא יבחר כליבה, יכול להבחר כבחירה
0662118601 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662205401 - אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - חברה, כלכלה, מדע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
מבואות החוג לפילוסופיה (לבחור שיעור אחד)
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105902 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101502 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יניב איצקוביץ' | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**או
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
שו"ת מהחוג להיסטוריה כללית (4 ש"ס)
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621111002 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 |
0621111003 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 450 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רחל פייג וישניא | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621130102 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621130103 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א319 |
0621150103 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0621150104 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621168703 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
שיעורי בחירה
שיעורים מהמכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0659624701 - מושגי יסוד במתמטיקה (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0659541501 - חשיבה ביולוגית (השלמות+תואר) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
0659250001 - מארג המציאות - חוקי יסוד בפיסיקה (השלמות +תואר) (תאריך בחינה) | ||||||
מר יצחק יוסף | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
0659612601 - הסטוריה אינטלקטואלית א (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0659624701 - מושגי יסוד במתמטיקה (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0659808001 - ראשית המדע- אסטרונומיה בבלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשבל רצון | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
0659808101 - אסטרונומיה, לוחות שנה ומחלוקות כתתיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשבל רצון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
שיעורי בחירה מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662115101 - ניהול - מקורות רעיוניים ומודלים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662115601 - מבוא לפילוסופיה של המאה ה20: מודרניזם ופוסט מודרנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662176101 - מבוא להיסטוריה של האקולוגיה: מארקדיה לסייבר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662312001 - מחלוקות בכלכלה ובניהול (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבירם שריאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0662125101 - הפגיעה השלישית - דמות האדם בראי הפסיכואנליזה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יוסף טריאסט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0662115401 - צדק חברתי ו(אי) שוויון בראי מאבקים חברתיים בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662112101 - מושגי יסוד בפסיכואנליזה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן שניר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662117001 - כוחן של מילים - נאומי מופת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעין מזור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה מהחוג לפילוסופיה
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
מר יואב מירב | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101802 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101002 - מבוא ללוגיקה פילוסופית** (תאריך בחינה) | ||||||
מר רן לנצט | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
**ד"ק מבוא ללוגיקה
0618222501 - פילוסופיה מזרחית סינית – שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0618222601 - תרגיל צמוד לנ"ל- סינית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618233401 - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט - שיעור יסוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0618208901 - אקזיסטנציאליזם - שיעור יסוד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618233401 - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט - שיעור יסוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעורי בחירה מהחוג להיסטוריה כללית
0621118501 - היסטוריה אינטלקטואלית של אירופה 1900-1500 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0621116701 - אירופה במאה ה-19, 1914-1789 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118401 - זהות ולאומיות: לדמיין עמים, לייסד אומות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעורי בחירה מחוגים שונים
0622910201 - מבוא להיסטוריה של אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0697100201 - מבוא למדעי הדתות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0697100501 - תרגיל במבוא למדעי הדתות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קלרה אונגר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0687217201 - קוסמולוגיה ורפואה בסין מהשאנג ועד החאן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0672153901 - רפואה בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
קורסים בפקולטות אחרות - ניתן ללמוד רק לאחר סיום חובות
לתלמידי שנים ב'-ג' ניתן לבחור שיעור אחד בלבד
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלת לתואר
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 211 |
1041219101 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפ אדריאנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–15:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1041219102 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יאבו מריאלה | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–17:00 | נפתלי | 106 |
1041219103 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמן עירית | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 09:00–10:00 | נפתלי | 106 |
1041219104 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יאבו מריאלה | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 15:00–16:00 | נפתלי | 106 |
1041219105 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמן עירית | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 15:00–16:00 | נפתלי | 107 |
1041261101 - מגדר וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1041260701 - ריבוד ואי שוויון (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לוין אפשטיין נח | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 108 |
סמינריונים (לפני הרישום נא לברר דרישות קדם)
ד"ק לסמינריונים בחוג להיסטוריה כללית-שו"ת תקופתי או מבוא רל
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? כיצד הפכנו לפוסט הומניסטיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה
ד"ק: מבוא או שו"ת בתקופה המתאימה
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
**לפני הרישום נא לברר תנאי קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0621391101 - ההשכלה ומתנגדיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 449 |
0621269701 - המהפכה הצרפתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0621269801 - חברה ותרבות באיטליה הרנסנסית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621328101 - היסטוריה גלובאלית של מלחה"ע השנייה: היסטוריה ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
0621327901 - "ein platz an der sonne" -מקום בשמש: קולוניאליזם גרמני I (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יואכים וורמבולד | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
ד"ר יואכים וורמבולד | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0621328201 - מודרניות, מהפכה וטוטליטריזם: המשטר הסטליניסטי ברוסיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0621328001 - תולדות המכונה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
ד"ר מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
סמינריונים מהחוג לפילוסופיה ומהמכון להיס' ופילוס' של המדעי
יש לשים לב לדרישות קדם לפני הרישום
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0659304301 - ואלטר בנימין- התיזות על ההיסטוריה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | א361 |
0659281001 - פיזיקה, תעשיה ומדינה במחצית הראשונה של המאה ה- 20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0659200701 - קריאה עכשווית בדארווין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 455 |
0659230101 - האבולוציה של יכולת החוויה - חלק א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 |
0659241201 - אתנוגרפיות עכשוויות של תרבות דיגיטאלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
0659247501 - מטפיזיקה, פוליטיקה ודת במחשבתו של אל-פאראבי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 450 |
0659247601 - למרקיזם ומדעי חברה חדשים בשלהי המאה ה- 19 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סנאית גיסיס | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 362 |
0659243901 - הפילוסופיה של הסייבר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק בן ישראל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 450 |
0659247301 - פילוסופיה של הביולוגיה: אינדיבידואליות, רדוקציה, מכניזם ומוד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 455 |
0659801001 - חברת הרשת-היבטים פילוסופיים, סוציולוגיים ותרבותיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659600301 - עיונים במושג האידיאולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659230201 - האבולוציה של יכולת החוויה - חלק ב' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659241601 - זיופים, הטיות והתחכמויות במדע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
0659243901 - הפילוסופיה של הסייבר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יצחק בן ישראל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 450 |
0659245101 - הסטוריה של הפיזיקה 1700-1970 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
0659247101 - נורמטיביות, פעולה מושכלת, ופילוסופיית העצמי בהגותה של קריסטי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 210 |
0659247401 - בעיית ההכרה בפילוסופיה האיסלאמית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0659801001 - חברת הרשת-היבטים פילוסופיים, סוציולוגיים ותרבותיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |