פירוט הקורסים
קורסי תכנית פכ"מ
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים (פכ"מ)
פכ"מ
סמסטר א'
0651101901 - תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה פוליטית -פכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעם גלילי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0651100701 - מתמטיקה לפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
מר רן עזורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0651100702 - תרגיל צמוד למתמטיקה לפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
מר רן עזורי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 18:00–19:00 | דן-דוד | 210 |
0651100101 - קריאה מודרכת 1 (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אפרת אסקירה מר ש"י אגמון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 |
סמסטר ב'
0651100201 - קריאה מודרכת 2 (תאריך בחינה) | ||||||
מר ש"י אגמון גב' אפרת אסקירה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
0651100501 - סטטיסטיקה לפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פרל ניר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–17:00 | גילמן | 277 |
ד"ר פרל ניר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
סמסטר קיץ
0651100301 - פילוסופיה של מדעי החברה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ' | שיעור | ב' | 10:00–14:00 | ||
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 |
**הזמנים יפורסמו בהמשך
0651100401 - תורת המשפט ומשפט חוקתי** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הראל אלון ד"ר אסף שרון | סמסטר ' | שיעור | ב' | 14:00–19:00 | ||
ד"ר אסף שרון פרופ' הראל אלון | סמסטר ' | שיעור | ד' | 14:00–19:00 |
**הזמנים יפורסמו בהמשך
0651100801 - סמינר פכ"מ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר ' | שיעור | 00:00–00:00 |
** הזמנים יפורסמו בהמשך
פילוסופיה
סמסטר א'
0618101201 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
קבוצות תרגיל צמודות לנ"ל
0618101206 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אסף מנור | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
0618101209 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רון נויברגר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
0618101210 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ענבר עיני | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 102 |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמסטר ב'
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101802 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
כלכלה
סמסטר ב'
1011210304 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רובינשטיין אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | ברגלס | 012 |
1011210306 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לביוד חגית | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
מדע המדינה
סמסטר א'
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 101 |
1031100202 - פוליטיקה ומשטר בישראל** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סקר רז | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
סמסטר ב'
1031190007 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלדמן ניצן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
1031190012 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לייבה מיכל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 11:00–12:00 | נפתלי | 207 |
משפטים
קורסים שנתיים
אשכול א': יש לבחור קורס אחד מבין הקורסים הבאים:
דיני חוזים/דיני עונשין/דיני נזיקין
1411211110 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאוטנר מנחם | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 09:15–12:00 | טרובוביץ | 035 אולם כס המשפט |
1411111910 - דיני עונשין (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לדרמן אליעזר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 09:15–12:00 | טרובוביץ | 035 אולם כס המשפט |
1411211201 - דיני נזיקין (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פורת אריאל | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 09:15–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411211210 - דיני נזיקין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דורפמן אביחי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 13:15–15:45 | טרובוביץ | 035 אולם כס המשפט |