פירוט הקורסים
קורסי התכנית למחקר תרבות הילד והנוער
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
תכנית מחקר תרבות הילד והנוער
לימודי ליבה חובה לכולם
סמסטר א'
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת במעמד הייעוצים
0602612102 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0602612101 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 497 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | א362 |
**חובה לכל תלמידי שנה א', לא לשקלול
סמסטר ב'
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת במעמד הייעוצים
0602612103 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 455 |
0602600801 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0602600802 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
לימודי ליבה למסלול המחקרי
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת, במעמד הייעוצים
סמסטר א'
0602612102 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0602612101 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 497 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | א362 |
**חובה לכל תלמידי שנה א', לא לשקלול
סמסטר ב'
0602612103 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 455 |
0602600801 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0602600802 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0602611401 - מהו ילד בפסיכואנליזה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חגית אלדמע | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0602611201 - פרוייקט מחקר ועבודת תזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
קורסי בחירה
סמסטר א'
0602610801 - עולם הולך ומשתנה: תפיסות הילדות והחינוך בעולם היהודי באירופה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 497 |
0602611501 - נוער ואתוס הנעורים בעולם הקלאסי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0602601601 - ספרות הילדים העברית: מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 262 |
0602614301 - לגדול דיגיטלי: ילדות וילדים בעידן הדיגיטלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
**לא ירשמו לקורס תלמידים שלמדו בתשע"ד 'נעורים דיגיטלים'
0602601101 - טלויזיה וילדים-צפייה, צופים, צפיות - מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
0602611801 - נעורים בחברה היהודית והנוצרית באירופה הקדם מודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0602613501 - זכרונות ילדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 401 |
0602601301 - לקרוא תמונה: איור בספרות ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אורנה גרנות | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0677406801 - ממשפחה יהודית למשפחה ישראלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 |
סמסטר ב'
0602620301 - סדנת טכנולוגיה דיגיטלית לילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | א361 |
0602620302 - סדנת טכנולוגיה דיגיטלית לילדים - התנסות מעשית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
0602611901 - קהל של נערות: תפקיד המדיה והתרבות הפופולרית בהבניית זהות של (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
0602614801 - אלה הקטנים יהיו גדולים ויהיו עברים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0602612701 - מה קרה לכיפה אדומה בדרך למאה ה- 20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0602615401 - השכלה לילד - ראשיתה של ספרות הילדים היהודית באירופה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 449 |
0602612301 - ילדות בתקופה הרומנטית והוויקטוריאנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גליה בנזימן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 497 |
0602615501 - הומוגניות או הטרוגניות: ספרות הילדים הישראלית בין כור היתוך (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0602615601 - משפחה וילדים בחברה הערבית בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
0602615701 - עובדים היינו: התמורות בעבודת ילדים מהמהפכה התעשייתית עד ימינ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 105 |
0602613901 - החינוך לטבע בתרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0602615801 - בין עבר לעתיד: הרומן ההיסטורי לילדים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0602615901 - "הילד הלז אני הוא ולא אחר": ילדים, ילדות ועיצוב העצמי בסיפור (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רתם פרגר וגנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
שיעורי השלמה - סמסטר א'
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | 326 |
0602601601 - ספרות הילדים העברית: מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 262 |
0690340401 - לשונה של השירה העברית החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0625625001 - ויקטור הוגו 1: סופר, הוגה דעות וסמל לאומי (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמנואל הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0677123801 - ההיסטוריה של האקטואליה - בריטניה בא"י 1939-1918 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 282 |
שיעורי השלמה - סמסטר ב'
0602613901 - החינוך לטבע בתרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0602615401 - השכלה לילד - ראשיתה של ספרות הילדים היהודית באירופה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 449 |
0621118501 - היסטוריה אינטלקטואלית של אירופה 1900-1500 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0693100301 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הדס ירון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0625625101 - ויקטור הוגו 2 :סופר, הוגה דעות וסמל לאומי (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמנואל הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
** חובה לקחת גם את קורס1 סמ' א'
0677111901 - ישראל בעשור השני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |