מבנה הלימודים בפקולטה
קורסי מסלול מדעי החברה
קורסי קורסי תכנית לימודים בין-פקולטטית לתואר הראשון
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
מחקר התרבות
לימודי התואר השני
לימודי השלמה
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | נפתלי | 210 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041110209 - מבוא לסוציולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 208 |
קורסי חובה
0669100101 - מבוא למחקר התרבות (תאריך בחינה) | ||||||
מר רותם לשם | סמסטר א' | שו"ס | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
0669506901 - טקסטים קלאסיים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דפנה הירש | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
קורס חובה למתקדמים
0669508201 - כתיבת הצעת מחקר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 262 |
סמסטר א'
קורסי בחירה
0669611201 - היסטוריה, מורשת וזיכרון בחיי היומיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פעת גוטמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 497 |
0669403801 - אנשים מדברים בחיי היומיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
0669611801 - המעבדה בנושא פעילות וזהות חברתית סביבתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |
0669611701 - המעבדה בנושא פעילות וזהות חברתית סביבתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
0669507601 - המעבדה למחקר התרבות א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 |
0669508301 - המעבדה לתעביר ומגע בין תרבויות א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר פרופ' רפי גרינברג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 |
0669611401 - חומרים ופרקטיקות בתרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0669611501 - המעבדה למחקר תרבות הקהילה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גבריאל בר-חיים | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
סמסטר ב'
קורסי חובה
0669400801 - מחקר התרבות: מסורות ובעיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
קורסי בחירה
0669611001 - קבוצות אתניות והסתגלות תרבותית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 450 |
0669610901 - בית ושייכות בעולם גלובלי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 301 |
0669610701 - הגירה, פזורה, גולה: נדידה והתפשטות של תרבויות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרית פז | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0669508601 - המעבדה לתעביר ומגע בין תרבויות ב' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר פרופ' רפי גרינברג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 |
0669611601 - הקהילה במאה ה-21 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גבריאל בר-חיים | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 |
0659241401 - גזע, לאום וגזענות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סנאית גיסיס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0693200301 - בין אפריקה לישראל: סוגיות בהגירה ופליטות** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
פרופ' גליה צבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
תוכנית הלימודים הקוגנטיביים של השפה ושימושיה
קורסי חובה
0688452401 - יסודות הפסיכו-בלשנות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
0688401401 - היבטים קוגניטיביים של שיח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0688401102 - שיטות מחקר בלימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רמה עמישב | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |