קורסי פוסט-מודרניזם
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ פוסט מודרניזם (מסגרת 323)
ההקבץ לא ייפתח לתלמידים חדשים
לתלמידים חדשים מוצע הקבץ מודרנה פוסט-מדרנה חדש בתשע"ו
שיעור חובה
לתלמידים ממשיכים שעדיין לא למדו את שיעור המבוא
0662223101 - תרבות זמננו: רעיון המודרניות * (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
****סגור בפני תלמידים שלמדו את הקורס אל המערב בשנים קודמות
שיעורי ליבה
יש לבחור 6 ש"ס מהשיעורים הבאים.
שיעורים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0662196201 - תרבות וקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662116201 - התיאוריה והפילוסופיה של הצילום המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662207401 - יסודות בניתוח רטורי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גליה ינושבסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה
השו"ת בהיסטוריה מהווים דרישת קדם לסמינריון בחוג להיסטוריה
שיעורים מהתכנית הרב-תחומית
0662116801 - מבבל לניו-יורק (דרך תל-אביב): עיר ועירוניות במבט היסטורי ועכ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני רצ'קובסקי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
**זהה לקורס עיר ועירוניות שנלמד בתשע"ה וסגור בפני תלמידים של
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662312001 - מחלוקות מודרניות: כלכלה, ניהול, מדינה, דת** (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבירם שריאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0662223701 - מבוא למיתולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעין מזור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0662223501 - ארגומנטציה בפעולה: ניתוח טיעונים וכשלים בזירה הציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איתן אורקיבי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662310301 - שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662112101 - תורת היצרים בפסיכואנליזה: קריאה בפרויד ובממשיכי דרכו (תאריך בחינה) | ||||||
מר רענן שניר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0662222801 - העיתונות החרדית והמודרנה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יובל חרובי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0662117001 - כוחן של מילים - נאומי מופת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעין מזור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
שיעורים מחוגי הפקולטה למדעי הורח
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618207501 - סובייקטיביות ואחרות במחשבה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0618242201 - ויטגנשטיין: מאמר לוגי פילוסופי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני, 2016-1700 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0608330201 - קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ק השלמת מבוא בתחום
0680311601 - פסיכואנליזה מיגדר וספרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0680323701 - זרמים ברומן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0680312901 - החוויה הנאראטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0626120801 - ניתוח סיפורת Narrative Analysis Analysis (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אילנה גומל | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
פרופ' אילנה גומל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618277601 - מציאות ואשליה: מהאופנישדות עד שנקרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
שיעורים מפקולטות אחרות (רק לאחר סיום שיעורי החובה)
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
0851621301 - אגדות ( וס)אנדרסון:רטוריקה חדשנית בניאו -פוסטמודרניזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
0861121001 - תחנות בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851652401 - מבוא לתיאוריות קולנועיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851654801 - מבע קולנועי (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811213701 - מבוא לתיאטרון המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 208 |
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0821150901 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
0821162201 - ***מבוא לאמנות עכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיימון ורד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811134301 - מבוא לתיאטרון הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 212 |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: מודרניזם ואוונגארד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
סמינריונים
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
יש לבדוק ד"ק יש לבדוק דרישות קדם לפני הרישום
0662322801 - תיאוריה וביקורת: מודרנה ופוסטמודרנה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? קריאה ביקורתית של עתידנות טכנולוגית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ערן רולניק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0626409601 - הנרי ג'ימס ומודרניזם Henry James and Modernism (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חנה וירט נשר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 501 |
0621328501 - 'נשים חדשות' 'גברים חדשים':מגדר,פוליטיקה ומודרניות-1918-1750 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |