קורסי צדק חברתי – דמוקרטיה, הומניזם וצדק חברתי
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ צדק חברתי - דמוקרטיה, הומניזם וצדק חברתי (מסגרת 400)
שיעורי חובה
לבחור 6-4 ש"ס מההצע שלהלן
כל קורס שלא יבחר כחובה, יכול להבחר כבחירה
0662115401 - צדק חברתי ואי/ שוויון בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662208401 - תרבות פופולרית ותקשורת המונים באמריקה הלטינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נאואל ריבקה | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0662196201 - תרבות וקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662312001 - מחלוקות מודרניות: כלכלה, ניהול, מדינה, דת** (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבירם שריאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662116801 - מבבל לניו-יורק (דרך תל-אביב): עיר ועירוניות במבט היסטורי ועכ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני רצ'קובסקי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
**זהה לקורס עיר ועירוניות שנלמד בתשע"ה וסגור בפני תלמידים של
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662119001 - תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0662141601 - ארגנטינה במאה ה-20: כלכלה, חברה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפריים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662196101 - המשבר הכלכלי של שנת 2008 - העוקץ האמריקאי? (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0662115101 - ניהול - מקורות רעיוניים ומודלים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662176201 - שלא יעבדו עליכם: עדויות ושקרים ברשת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בועז מילר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
מהחוג לגיאוגרפיה וסביבת האדם
0691211701 - צדק חברתי וסביבתי* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 232 |
0691228901 - טריטוריה, אדמה וקרקע בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
0691140701 - מרחב, מקום סביבה: מבוא לסביבת האדם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל פורטוגלי מר איל פדר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
0691225001 - אתיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 232 |
0691227701 - יסודות גיאוגרפיה חברתית-תרבותית* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
0691252101 - תכנון מרחבי בישראל* (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 232 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
0622215801 - לחיות כמוסלמי בעולם מערבי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0693200901 - תיירות באפריקה: הזדמנויות ואתגרים בפיתוח מקומי בר קיימא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ערן כתר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0622200101 - מבוא להיסטוריה חברתית של המזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר און ברק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0622218101 - תולדות הסכסוך הישראלי-ערבי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0622219501 - לחיות כאישה באסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0622214701 - דברים שרואים מכאן לא רואים משם-קולנוע במזה"ת כערוץ לביקורת ח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
מהחוג להיסטוריה כללית
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 105 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 105 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621168803 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
מהחוג לפילוסופיה
0618212301 - דמיון מוסרי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מורן גודס-ריצ'יטלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
**או
0618260101 - תורת המוסר - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 280 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0618268901 - מיל: מוסר ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
חוגים שונים במדעי הרוח
0672154201 - חוק וסדר בעולם הרומי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0677206101 - פוליטיקה, אידיאולוגיה ומשפט בעשור הראשון למדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 212 |
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0680325401 - צדק ופמיניזם בקולנוע ובספרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידית אלפנדרי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0608320001 - גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0687243101 - לבנות את הכפרים: סוגיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור רוזנברג | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0690263801 - מבוא לחסידות ותנועת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
שיעורים מפקולטות אחרות - ניתן לבחור שיעור אחד בלבד
לתלמידי שנים ב'-ג' , לאחר סיום החובות
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
שימו לב- קורס בהיקף 3 ש"ס ישוקלל כ-2 ש"ס, אלא אם יצורף אליו
בהקבץ קורס נוסף בן 3 ש"ס (שניהם ישוקללו כ-6 ש"ס).
0861121001 - תחנות בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
0910110001 - מבוא לאקו-פילוסופיה ואתיקה סביבתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל מישורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | פורטר | 013B |
1085222901 - אתיקה ומדיניות התקשורת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלג ענת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031100207 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031100209 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גני נועה | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 207 |
1031140001 - מבוא למחשבה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031140006 - מבוא למחשבה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להט גולן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–19:00 | נפתלי | 110 |
1031140007 - מבוא למחשבה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר שוורץ אבשלום | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 206 |
1031180001 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אופק חנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180009 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
מר ביאלר רגב | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 09:00–10:00 | נפתלי | 206 |
1031369701 - פוליטיקה והכלכלה הבינלאומית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרגלית יותם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 103 |
1009110201 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
מר כץ אורי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 09:00–11:00 | נפתלי | 101 |
מר כץ אורי | סמסטר א' | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 110 |
1009184001 - שיטת המשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליטור לילך | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 004 |
1009184002 - שיטת המשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליטור לילך | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 004 |
**ניתן יהיה להירשם ע"ב מקום פנוי באופן ידני
**במזכירות הפקולטה של בניין נפתלי - חדר 311 מ- 12 עד 13.
1031368801 - זכויות וחירויות אזרחיות בדמוקרטיה האמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 105 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להט גולן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041110203 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלמוזני אסיף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 103 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוסמן חנוך | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 105 |
1041110209 - מבוא לסוציולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 208 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רוזוב תומר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 105 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יוסמן חנוך | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:30–10:00 | נפתלי | 106 |
1041110208 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלמוזני אסיף | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | נפתלי | 103 |
1041219101 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפ אדריאנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:30 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041219102 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יאבו מריאלה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 11:00–12:00 | נפתלי | 106 |
1041219103 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמן עירית | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 11:00–12:00 | נפתלי | 204 |
1041260401 - משפחה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שטייר חיה | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברקאי תמר | סמסטר א' | שיעור | א' | 11:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041310002 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רזילוב אלינור | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–11:00 | נפתלי | 206 |
1041310003 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
מר זנדר רועי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–15:00 | נפתלי | 107 |
1041260801 - ארגונים וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 004 |
1041260701 - ריבוד ואי שוויון (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לוין אפשטיין נח | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:30–11:00 | נפתלי | 110 |
1041261101 - מגדר וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הרצוג חנה פרופ' לוין אפשטיין נח פרופ' מזרחי ניסים פרופ' רבינוביץ דני | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 201 |
1041260501 - יסודות הפסיכולוגיה החברתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:30–11:00 | נפתלי | 210 |
1041260201 - פוליטיקה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפ אדריאנה | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–15:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1085264501 - סיקור הסכסוך הישראלי פלסטיני במערב:ארה"ב,אנגליה, צרפת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בורדון ז'רום | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 420 |
1031367401 - הפרטה: שיקולים כלכליים ותהליך פוליטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–15:00 | נפתלי | 103 |
מהפקולטה למשפטים
**בקורסי הפק' למשפטים (1141) יש הקפדה על ציון טווח בין 77-81
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לד"ק
1411310901 - משפט עברי: יחסים כלכליים במשפחה במשפט העברי בהשוואה למשפט הי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411310701 - משפט עברי: הציונות ומדינת ישראל- הלכה והגות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אדרעי אריה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' אדרעי אריה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411698701 - אפליה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
1411211910 - דיני משפחה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
פרופ' הקר דפנה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 209 - אולם קפלון |
1411211911 - משפחה-קב' א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליברזון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 203 |
1411211912 - משפחה-קב' ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ליברזון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 203 |
1411115001 - מבוא לתורת המוסר והמדינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411117001 - פמיניזם ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 17:00–19:30 | טרובוביץ | 301 |
1411115001 - מבוא לתורת המוסר והמדינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 15:00–17:30 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
סמינריונים
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
(לפני הרישום יש לשים לב לתנאי הקדם)
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0662312301 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ועל האנש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תובל עתליה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662312101 - הסינגולריות מתקרבת? קריאה ביקורתית של עתידנות טכנולוגית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0662322901 - סוגיות עכשוויות בכלכלה - פרט, חברה וסביבה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
0662322801 - תיאוריה וביקורת: מודרנה ופוסטמודרנה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת
שימו לב - בפרו"ס/סמינרים של החוג למזה"ת
קיימת בחינה בנוסף לעבודה
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0622322201 - דור שלם דורש שינוי - צעירים,מחאה וצדק חברתי במזה"ת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
מחוגים שונים בפקולטה למדעי הרוח
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
חשוב לברר דרישות קדם בחוג הרלוונטי
0618342801 - מה אנחנו חייבים לדורות הבאים? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0693200301 - בין אפריקה לישראל: סוגיות בהגירה ופליטות** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
פרופ' גליה צבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0631417101 - דת, הגירה וגלובליזציה בראי הקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט אוריה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | ווב | 401 |
0677500401 - בין דת לציונות - הילכו שתיהן יחדיו? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677308401 - עולים ומעברות - היסטוריה והיסטוריוגרפיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |