קורסי מאגר בחירה פקולטטי
תלמידי התואר השני רשאים ללמוד קורסים מחוגים אחרים באישור היועץ האקדמי של החוג/התכנית.
הרישום לקורסים אלו מתקיים במזכירויות החוגים בהם נלמדים הקורסים (מצ"ב טופס רישום).
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
קורסי "מאגר" לתלמידי תואר שני
החוג לארכיאולוגיה
0671429501 - מת לחיות: מוות וקבורה כמרחב למשא ומתן תרבותי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 261 |
החוג לבלשנות
0627415001 - דמיון מבני ותפיסתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | ווב | 401 |
החוג לגיאוגרפיה וסביבת האדם
0691491901 - גיאופוליטיקה של מים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ס | ג' | 18:00-20:00 | יד אבנר | 115 |
החוג להיסטוריה של המזה"ת
0654420601 - הצופיות ואתגרי המודרניות: עיונים במחשבה ובמעשה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00-12:00 | גילמן | א317 |
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | א317 |
0654520401 - מדע וטכנולוגיה במזה"ת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מירי שפר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 450 |
ד"ר מירי שפר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 450 |
החוג להיסטוריה של עם ישראל
0677408301 - לחימה יהודית, מרי ומרד בשואה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חוי דרייפוס | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | קרטר | 203 |
0677409301 - אנטישמיות, גזענות ו"היהודים" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | סמינר | א' | 18:00-20:00 | קרטר | 202 |
0677409401 - אנטישמיות, גזענות ו"היהודים" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 18:00-20:00 | קרטר | 202 |
0677417501 - התרבות ותומכיה בימי הביניים והרנסנס (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 209 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 209 |
0677408401 - ארגון הידע בעת החדשה המוקדמת: הלכה, קבלה, מאגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלחנן ריינר ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00-14:00 | קרטר | 202 |
0677408501 - מפא"י, 1968-1930 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מאיר חזן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00-14:00 | קרטר | 203 |
0677408601 - להיות אזרחים במדינה החדשה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-20:00 | קרטר | 203 |
0677405501 - ארץ ישראל ובבל - יחסי גומלין ותחרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00-20:00 | קרטר | 202 |
0677406001 - קדושים ועושי ניסים בעת העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יובל רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00-18:00 | קרטר | 203 |
0677408801 - סוגיות בחקר האנטישמיות, הלאומיות והגזענות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00-14:00 | קרטר | 203 |
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00-14:00 | קרטר | 203 |
0677409001 - על סף בית המדרש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-20:00 | קרטר | 203 |
0677408901 - ביוגרפיה והיסטוריוגרפיה: "מפגש לא שקט" - מאורעות ותהליכים בא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-18:00 | קרטר | 203 |
0677409101 - המובלעות המזרחיות: שכונות, מושבים, ערי פיתוח 1998-1948 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-20:00 | קרטר | 203 |
החוג ללימודי הערבית והאסלאם
0631245601 - סגפנות וצופיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קמילה אדנג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | ווב | 501 |
0631416301 - המערב והאסלאם: עיונים בהגות על ציוויליזציות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אוריה שביט | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 211 |
ד"ר אוריה שביט | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00-20:00 | רוזנברג | 212 |
החוג ללימודי התרבות העברית
0690442101 - לשונו הפואטית של נתן אלתרמן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר סוברן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | רוזנברג | 204 |
0690430401 - מקורותיה של העברית הקדומה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלמה יזרעאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 |
0690430301 - תחביר העברית המדוברת:מחקר על פי קורפוס (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלמה יזרעאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 107 |
0690462601 - תחיית האלוהים: תיאולוגיה יהודית לאחר ניטשה והיידיגר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 10:00-12:00 | רוזנברג | 208 |
0690472001 - אוטוביוגרפיות של מיסטיקנים ביהדות ומחוצה לה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | רוזנברג | 208 |
0690494001 - טומאה וקדושה: בין חז"ל לכת קומראן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ורד נעם | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 08:00-10:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0690427101 - מבט מחודש על חמש מגילות: תרומת החקר [הפוסט] מודרני (חלק א') (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עתליה ברנר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 204 |
0690427201 - מבט מחודש על חמש מגילות: תרומת החקר [הפוסט] מודרני (חלק ב') (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עתליה ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | רוזנברג | 104 |
0690427001 - החוק המקראי בין ספרות למציאות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00-20:00 | רוזנברג | 208 |
החוג ללימודים קלאסיים - יוון ורומא
0672322601 - חינוך, תרבות והשכלה גבוהה בעולם הרומי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 450 |
0672328501 - סיבה ותכלית בהיסטוריוגרפיה היוונית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 497 |
ד"ר רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 497 |
החוג לספרות
0680505201 - פסיכואנליזה, מיגדר והשפה הפואטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 320 |
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | א362 |
0680503901 - פוסטקולוניאליזם וייצוג הערבי בסיפורת העברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00-14:00 | רוזנברג | 211 |
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | רוזנברג | 211 |
0680512501 - הנוסח הביטחוני: הסיפור העברי והתיאוריה הביטחונית משנות הארבע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | א362 |
0680512601 - ולטר בנימין: קריאות קטנות בספרות הגרמנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-20:00 | גילמן | א362 |
החוג לפילוסופיה
0618483901 - פרקים בפנומנולוגיה של הרוח מאת היגל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | א317 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | א361 |
החוג ללימודי צרפת
0625415801 - מהו היומיום? הבטים בינתחומיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דורפמן עירן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-14:00 | ווב | 101 |
התכנית ללימודי מגדר
0607530501 - מגדר בחברות מזרח תיכוניות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00-18:00 | ווב | 101 |
0607540601 - לבן זה לא הכל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 320 |
היחידה למחקר התרבות
0669506901 - טקסטים קלאסיים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר הירש דפנה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 455 |
0669506701 - נישואין בין תרבותיים כזירה של תרגום תרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 455 |
0669508701 - תרבות ומדע כגורמים מרכזיים בייצור מזון וחקלאות: מהאלף ה-13 ל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אריה אלטמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 450 |
0669507201 - הגוף במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר הירש דפנה | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | א319 |
0669508001 - רב תרבותיות, על תרבותיות ומגעים בין תרבויות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יפעת גוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00-16:00 | גילמן | 262 |
0669508501 - רגש, אינטראקציה, זהות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
מר רותם לשם | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 18:00-20:00 | גילמן | 455 |
0669505701 - זהות ופעילות חברתית סביבתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00-20:00 | גילמן | א317 |
0669505601 - ההבנייה של הזרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-16:00 | גילמן | 449 |
לימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה
0688401401 - היבטים קוגניטיביים של שיח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 450 |
0688401601 - שפה ומוח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | דן-דוד | 101 |
0688401201 - יסודות הפסיכו-בלשנות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה פלג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00-14:00 | גילמן | 450 |
0688452001 - אה בה ציגלה מה: על הפרעות בשטף הדיבור מנקודת מבט פסיכובלשנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה שובל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 260 |
0688451001 - תהליכי קריאה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חמוטל קריינר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00-12:00 | רוזנברג | 211 |
0688500001 - הפקת שפה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה שובל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 450 |
0688401101 - שיטות מחקר בלימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רמה עמישב | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00-14:00 | ווב | 401 |
התכנית למחקר תרבות הילד והנוער
0602612601 - מבית הילדים אל הבית: שלושה דורות של ילדות והורות בקיבוץ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00-18:00 | ווב | 105 |
0602614901 - צעדים ראשונים: ההיסטוריה של הלידה והינקות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 497 |
0602612801 - ספרי לימוד כסוכני תרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00-12:00 | רקנאטי | 255 |