קורסי החוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
מבואות שנה א' - מסגרת 120
0671100101 - ארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0671100102 - ארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671101001 - האדם הקדמון במזרח התיכון: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671103501 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671103502 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671215801 - הארכיאולוגיה של קפריסין הקדם-קלאסית:סוסי יאור ננסיים,מטילי נ (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף ה-3 וה-2 לפנה"ס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671123801 - טקסט והקשר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0671121601 - חפירה לימודית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0671121602 - חפירה לימודית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0671121603 - חפירה לימודית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0671121604 - חפירה לימודית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
פרוסמינרים נושאיים - 120
0671111801 - ארכיאולוגיה וזהויות: תקופת הברזל א' בארץ-ישראל (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
0671105801 - חברו הטוב של האדם: הארכיאולוגיה של ביות הכלב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: ארכיאולוגיה מהי
0671122701 - "בין שתי ערים" - תכנון ומרחב עירוני של ערי בירה (ירושלים וקי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה קלאסית
חובה ב',ג', א"י - 121
0671121801 - טיפולוגיה של כלי-חרס א'** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י, ארכ' מהי
0671222001 - טיפולוגיה של כלי חרס ב'** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישות קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י,
**טיפולוגיה א'
0671101101 - כלי צור בשימוש האדם הפרהיסטורי-שיטות ייצור וטיפוסי כלים** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' פרהיסטורית
0671220001 - טיפולוגיה של כלי חרס ג' (התקופות הקלאסיות)** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורן טל | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה קלאסית
0671320301 - ארכיאולוגיה מרחבית: מבוא עיוני ומעשי לסקר ארכיאולוגי** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
**חובת השתתפות בארבעה סיורים שיתקיימו בימי ה'
0671221501 - כתובות עבריות ומשמעותן לשחזור ההיסטוריה של תקופת המקרא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
0671200001 - תולדות המחשבה הארכיאולוגית** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבי גופר דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' של א"י
0671206301 - מבוא לארכיאוזואולוגיה - עצמות בעלי חיים במחקר הארכיאולוגי ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
** דרישת קדם: ארכיאולוגיה מהי
סמינרים א"י - 122
**רישום לסמינרים מותנה במילוי חובת השתתפות בפרוסמינריון
0671222201 - היסטוריה, מקרא ומה שקרה - מבט היסטורי וארכיאולוגי על הדויטרו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
**דרישת קדם: מבוא היסטורי או ארכיאולוגי לתקופת המקרא
0671219901 - אגדת הפרא האציל: עדויות ארכיאולוגיות ואנתרופולוגיות בנוגע לא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רן ברקאי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' רן ברקאי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישות קדם: מבוא לפרהיסטוריה של א"י,
0671207101 - בארץ הכנענים: עיונים בתקופת הברונזה המאוחרת** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
0671221701 - "חומה ומגדל" - אדריכלות צבאית בעולם הקלאסי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' קלאסית
0671219601 - בעיות נבחרות בכרונולוגיה של תקופות הברונזה והברזל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: ארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה
סמינרים תרבויות-122
0671243601 - כנען בין המעצמות בתקופת הברונזה התיכונה ומאוחרת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** דרישות קדם: מבוא למזרח הקדום, או לחילופין: מבוא למצרי
שפות עתיקות - 130
0671155201 - מצרית למתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 304 |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0671340101 - אכדית למתקדמים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
1671404701 - Ancient Language: Akkadian (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
1671404702 - Ancient Language: Akkadian practice (תאריך בחינה) | ||||||
דר שי גורדין | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–17:00 | גילמן | 304 |
דר שי גורדין | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שעורי בחירה - 124
0671111901 - ארכיאולוגיה של ירושלים בתקופות הברונזה והברזל (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן
0671242001 - יסודות הגיאוארכיאולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה מהי?
**הקורס מיועד לתלמידי שנה ב' ומעלה
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה מהי?
0671219001 - מציידים לחקלאים: ביות בעלי חיים במזרח הקדום** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
**דרישת קדם: הארכיאולוגיה מהי?
**מבוא לארכיאוזואולוגיה (או לימוד הקורס במקביל)
0671212601 - מבוא לארכיאולוגיה של יוון ב"תקופת האופל" והתקופה הארכאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
**מבוא לארכיאולוגיה אגאית קדם-קלאסית
**מיועד לשנה ב' ומעלה
0671250901 - ארכיאומטלורגיה של המזרח הקדום** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: יסודות הגיאו-ארכיאולוגיה או קורס מקביל
**מבוא לגיאולוגיה, מבוא למדעי כדור הארץ
0671219701 - מנהגי קבורה בא"י במהלך תקופות הברונזה המאוחרת והברזל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה
0671241501 - "כחומר ביד היוצר" - טכנולוגיות ומלאכות בעולם הקלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671206401 - סדנה מעשית בארכיאוזואולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאוזואולוגיה
0671206402 - סדנה מעשית בארכיאוזואולוגיה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאוזואולוגיה
0671216001 - סדנה לארכיאולוג חופר** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פז יצחק | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**הרישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
0671215901 - הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר א' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 |
**הרישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
1880063301 - עידן האימפריות - פרופ' עודד ליפשיץ (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0671219801 - חפירה נבחרת: לכיש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
**מיועד לשנה ב' ומעלה
0671259801 - מגידו בתקופת הברונזה והברזל: נושאים נבחרים עם השלכות על כלל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0671256501 - סביב המדורה: על מקומה של האש בקרב חברות פרהיסטוריות (תאריך בחינה) | ||||||
מר אביעד אגם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0690123601 - מגילות מדבר יהודה: התגליות בהקשרן ההיסטורי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
0671256301 - הממלכה הנשכחת: הארכיאולוגיה וההיסטוריה של ממלכת הצפון (תאריך בחינה) | ||||||
מר אסף קליימן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0671256401 - שוברים את הכלים: כיווני מחקר חדשים בתרבות החומרית של התקופה (תאריך בחינה) | ||||||
גב דבורה ראם | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** קורס תואר שני פתוח לסטודנטים שסיימו טיפולוגיה ב
0690335901 - כתובות שמיות צפון-מערביות מתקופת המקרא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלמה יזרעאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 08:00–10:00 | ווב | 501 |
0690340201 - ארמית מקראית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה מורגנשטרן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0690122801 - קריאה בין תרבותית בתנ"ך ובספרות המזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 104 |
0690123201 - הנבואה המקראית: בין היסטוריה לספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דלית רום-שילוני | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0671256601 - ראשיתן של החברות החקלאיות בדרום הלבנט והתמורות החברתיות-כלכל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חלאילה חמודי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
לימודי התואר השני -מסגרת 620
0671415601 - ספר מלכים בראייה היסטורית וארכאולוגית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' ישראל פינקלשטיין פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671415001 - שינויי אקלים וההיסטוריה האנושית: מבט ממזרח הים התיכון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
דר' יובל גדות ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
דר' יובל גדות ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671414901 - סוגיות בקבורה במצרים העתיקה** ** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** פתוח לתואר ראשון באישור המרצה
0671415501 - סמינר מחלקתי: "גן עדן עלי אדמות" - הגנים בעולם העתיק (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0671415301 - מדעי הארכיאולוגיה ומחקר ישראל הקדום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר בן-יוסף ארז ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0671415101 - ארכיאולוגיה של החושים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רפאל גרינברג פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' רפאל גרינברג פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
0671430801 - עיון מתקדם בטכנולוגיה ליתית ועבודת שדה בהפקת חומרי גלם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבי גופר פרופ' רן ברקאי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
** פתוח לתואר ראשון באישור המרצים
0671409801 - קריאה ביקורתית במדעי הארכיאולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-יוסף ארז | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671415801 - פולחן ומנהל בקונטקסט אימפריאלי בדרום הלבנט: אשור, פרס, יוון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורן טל ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה קלאסית, מבוא לארכיאולוגיה
0671415401 - קשרים בין העולם היווני והלבנט בתקופת הברזל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671415701 - בתחבולות תעשה-לך מלחמה" - כלי נשק ולחימה בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטיבל גיא | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0671430301 - גיאוגרפיה היסטורית של המזרח הקדום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** דרישות קדם:לפחות שני מבואות של תרבויות +שפה קדומה אחת
1671407401 - Iron Age I in the Southern Levant and the Formation of Local (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
** מספר מקומות מצומצם, רישום דרך מזכירות החוג
0671410001 - עיונים בארכיאולוגיה של תקופת הברזל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישראל פינקלשטיין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |