קורסי תכנית לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
קורסי התכנית ללימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW
קורסי הליבה - מסגרת 100
1071232801 - "כחול זה צבע של בנים"? - סוגיות בפסיכולוגיה של מגדר** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יואל דפנה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
**דרישת קדם: "מבוא לפסיכולוגיה " או לימוד פרקים: 2, 7,
** 19-18 וכן אפנדיקס 3 בספר:
** Introduction to Psychology, Atkinson et. al..
0608340601 - סדנת קריאה (וכתיבה) מגדרית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון גבע | סמסטר א' | סדנה | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | ווב | 001 |
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דקל טל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
1041261101 - מגדר וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
0608113302 - שיטות מחקר איכותניות במחקר הפמיניסטי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וילמובסקי ענבל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
קורסי מסלול רוח - מסגרת 600
קורסי מבוא - מסגרת 600
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות: מבוא היסטורי ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621116701 - המאה ה-19 הארוכה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0680100001 - מבוא לסיפורת** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
** מומלץ לקחת בשילוב עם קורס התרגיל
0680111102 - תרגיל במבוא לסיפורת (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שי שגיא-הובר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 106 |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0631200501 - מבוא לערבית יהודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבי טל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | ווב | 103 |
** נדרשת בקיאות בשפה הערבית
0622100201 - מבוא לתולדות הערבים והאסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100401 - מבוא לתולדות האימפריה העות'מאנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איימי סינגר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621120701 - להיות מודרנים: חיים, תרבות ופוליטיקה 2017-1750 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0680100501 - יסודות השיר** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
** מומלץ לקחת בשילוב עם קורס התרגיל
0680100602 - תרגיל ביסודות השיר (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שי שגיא-הובר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117101 - אמריקה הלטינית במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621154201 - תולדות הנצרות 1350 - 2017 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
קורסי בחירה במסלול רוח - מסגרת 600
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה? (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0680300701 - פוסטמודרניזם? (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0690222301 - הורים וילדים במקרא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טליה סוצקובר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 102 |
0690222701 - אלימות מינית במקרא ובמזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשמן אהובה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 104 |
0608320001 - גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
**לא פתוח למשתתפי סמינריון "גברים וגבריות" בתש"ע.
0687244701 - בעל הפולחן, בעל השלטון: פרקטיקה ומחשבה "דתית" ביפן המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0677124501 - בין ישראליות וחרדיות: מתחים וצמתי מפגש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680204201 - גוף ומגדר בסיפור העם העברי לתקופותיו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 362 |
1883060201 - גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
** סילבוס ורישום לקורס דרך אתר כלים שלובים:
** https://impact.tau.ac.il/registration
0677210901 - בין גברים לנשים: הלכה וחוק רומי בתקופת המשנה והתלמוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מוניקנדם יפעת | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0680300801 - אורלי קסטל-בלום: מונוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | ווב | 001 |
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דקל טל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0680311601 - פסיכואנליזה מיגדר וספרות - תיאוריות ופרשנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0680327401 - האפשרות של לאה גולדברג (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0668259501 - קולות נשיים בספרות הצרפתית המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דינה חרובי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0680328001 - דמויות נשים בסיפורת אמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0687242401 - נצחון לאם:אלות וזהות בהודו המודרנית:דת,חברה,פוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0680316301 - האירוע: פרספקטיבות ספרותיות ופילוסופיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אייל דותן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
0680328101 - היכן אני נמצאת? - רומן החניכה הנשי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0690123101 - דמות המלכה במקרא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אשמן אהובה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 101 |
** הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
** פתוח לתלמידי שנה ב' ומעלה בלבד
** הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
** הקורס מוכר כ- 4 נקודות זכות
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0687245801 - אלוהויות נשיות בדת הטאיוונית:שורשים היסטוריים ונוהגים בני זמ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0677112001 - אוכל, שתיה, גבר, אישה: הישראלים הראשונים כבני תרבות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0608330201 - קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
**לא פתוח למי שלמדו את הקורס "פמיניזם ותיאוריה קווירית:
** סוגיות במגדר ובמיניות" בשנה"ל תשע"ב
** ולמי שלמדו את הקורס "קוויר באופן ביקורתי" 0608330101
0622202201 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0662115401 - צדק חברתי ואי/ שוויון בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0680830201 - מבוא לספרות יידיש מודרנית ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלי דרוקר בר- עם | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
ד"ר גלי דרוקר בר- עם | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0881421601 - מבוא לתיאוריות ביקורתיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נוימן ערן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
** אדריכלות
0881350501 - סוגיות ותיאוריות בתכנון עירוני (תאריך בחינה) | ||||||
אדר' גולדמן ענת | סמסטר א' | שיעור | א' | 09:00–12:00 | קיקואין | 01 |
** אדריכלות
סמינריונים במסלול רוח - מסגרת 610
0618352801 - דיון בבעיות אקטואליות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
** הרישום לקורס במזכירות החוג לפילוסופיה
0680423001 - "קשרי משפחה" - ייצוגי המשפחה בספרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0680422001 - רטוריקה של פיוס ** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 497 |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 306 |
0680480501 - סיפורת גותית: שלושה דורות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0618404801 - מפעולה אישית לפעולה משותפת** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
** הרישום לקורס במזכירות החוג לפילוסופיה
0621328101 - היסטוריה גלובאלית של מלחמת העולם השנייה: סוגיות היסטוריות ומ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 361 |
0621206201 - מגדר ומיניות ביוון העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0608420201 - ההיסטוריה של פסיכולוגיה, מדעי האדם ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
קורסי מסלול חברה - מסגרת 400
קורסי מבוא - מסגרת 400
יש לבחור באחד משני השיעורים הבאים וכן תרגיל במבוא לסוציו
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
**חובה לבחור גם תרגיל בסוציולוגיה.
1041110203 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רוזוב תומר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 206 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שחר ליאור | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 205 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כץ עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 208 |
1041110206 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' תיק שלי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 205 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שחר ליאור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:30–10:00 | נפתלי | 207 |
1041110208 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רוזוב תומר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | נפתלי | 204 |
יש לבחור באחד משני השיעורים הבאים וכן תרגיל באנתרפולוגיה:
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 004 |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 110 |
**חובה לבחור גם תרגיל באנתרופולוגיה.
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ברם יונתן | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיין תמר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 107 |
1041110105 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 205 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיין תמר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 107 |
1041110107 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר ברם יונתן | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:30–10:00 | נפתלי | 206 |
1041110108 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | נפתלי | 103 |
קורסי בחירה - מסלול חברה - מסגרת 400
1041352901 - אנתרופולוגיה של "תרבות אמריקאית" (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייס אריקה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–13:00 | נפתלי | 104 |
1041260401 - משפחה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שטייר חיה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–13:00 | נפתלי | 210 |
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה? (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
1883060101 - הטמעת חשיבה מגדרית במדיניות כלכלית ובתקציבים (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 |
** סילבוס ורישום לקורס דרך אתר כלים שלובים:
** https://impact.tau.ac.il/registration
0721302101 - התפישה ההומניסטית חינוכית:מ"שילוב" תלמידים עם צרכים ייחודיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הס איתי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | שרת | 432 |
0721203201 - שותפות ושונות: המערכת החינוכית והמערכת המשפחתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אינגבר שרה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | שרת | 309 |
1883060201 - גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
** סילבוס ורישום לקורס דרך אתר כלים שלובים:
** https://impact.tau.ac.il/registration
0721202001 - זהות מגדרית בייעוץ וטיפול (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בוקובזה גבריאל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | שרת | 432 |
1041358701 - קוויריות בישראל: שפה, אקטיביזם, קהילה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משעלי יעל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 103 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
1041260801 - ארגונים וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1110113201 - פנים רבות לעוני (תאריך בחינה) | ||||||
מר פרץ נדב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 001 |
0687242401 - נצחון לאם:אלות וזהות בהודו המודרנית:דת,חברה,פוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
1041261101 - מגדר וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
0622219101 - נשים ותנועות לאומיות במזה"ת ובאפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 101 |
** הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
** פתוח לתלמידי שנה ב' ומעלה בלבד
** הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
** הקורס מוכר כ- 4 נקודות זכות
0687245801 - אלוהויות נשיות בדת הטאיוונית:שורשים היסטוריים ונוהגים בני זמ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
1041358801 - וואחד על אחד - חוויות חיים אחרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון סמדר מר חסאן שרף | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1085222901 - אתיקה ומדיניות התקשורת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלג ענת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 101 |
0622202201 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0662115401 - צדק חברתי ואי/ שוויון בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יערה בוקסבאום | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
1041229001 - תיאוריה באנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קלין-אורון אדם | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הרצוג חנה פרופ' לוין אפשטיין נח פרופ' רבינוביץ דני פרופ' שנהב יהודה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
סמינריונים במסלול חברה - מסגרת 410
סמינריונים של הפקולטה למדעי החברה מחייבים הגשת
עבודה סמינריונית (לא רפראט).
1041382401 - אנתרופולוגיה של המוסר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייס אריקה | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 13:00–15:00 | נפתלי | 419 |
1041382201 - עולם בתנועה: סוגיות בחקר הגירה ופליטות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קמפ אדריאנה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 314 |
פרופ' קמפ אדריאנה | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 314 |
1085266001 - מגדר וטכנולוגיות תקשורת חדשות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:15–11:45 | נפתלי | 203 |
1041382301 - אתנוגרפיה של מדינה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | נפתלי | 425 |
1041381201 - ארגונים ואי שוויון חברתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:30–16:00 | נפתלי | 420 |
1041448201 - עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | נפתלי | 419 |
0608440401 - מגדר וחינוך- פדגוגיה פמיניסטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר השש יאלי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
** סמינר לתואר שני פתוח גם לתלמידי תואר ראשון בשנה ג'
0608420201 - ההיסטוריה של פסיכולוגיה, מדעי האדם ומגדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0607541601 - תיאוריה קווירית - אז והיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ניר קדם | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
** סמינר לתואר שני פתוח גם לתלמידי תואר ראשון בשנה ג'
קורסי מסלול מצומצם באמנויות - מסגרת 800
שעות הקרנת סרטים בקורסים של החוג לקולנוע וטלוויזיה
אינן נספרות במניין השעות.
כל הקורסים במסלול זה, כולל הסמינריונים
ייחשבו כקורסי בחירה
קורסי בחירה - מסגרת 800
0861121001 - תחנות בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851622801 - תיאוריות טלוויזיוניות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לוי יעל | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0851506001 - מפסיכה ועד ביונסה :מיתוסים ונשים בקולנוע ובטלוויזיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' זנגר ענת | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–16:00 | מכסיקו | א117 |
0851652901 - מבוא לתולדות הקולנוע-א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851986301 - מגדר בטלוויזיה: השוואה בין תרבותית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלמון מירי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | מכסיקו | 213 |
** סמינר של תואר שני, פתוח גם לתואר ראשון
0821172001 - מבוא לאמנות גלובאלית: תרבות חזותית, קולוניאליזם וגלובליזציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אילת זהר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 306 |
0821321501 - ייצוגי גוף, מגדר, ומיניות ביפן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אילת זהר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 200 |
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דקל טל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0851986701 - פמיניזם, מגדר,קוויר:תיאוריה וקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–16:00 | מכסיקו | 117 |
** סמינר של תואר שני, פתוח גם לתואר ראשון
0851622701 - שוברות שתיקה:קולנוע של נשים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' עוזרי יערה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 208 |
0811124001 - אחרים בתיאטרון ובמופע הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 213 |
0851622901 - ייצוג- עצמי מזרחי בטלוויזיה ובקולנוע הישראליים העכשוויים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלוש לברון מירב | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 209 |
0821323001 - הגירה ואמנות בישראל - סוגיות של מגדר וזהות בעידן של גלובליזצ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דקל טל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 200 |
0851653001 - מבוא לתולדות הקולנוע-ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אינגבר נחמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
קורסי מסלול מצומצם במשפטים - מסגרת 700
המשתתפים בקורסי הפקולטה למשפטים כפופים לנהלי הפקולטה
למשפטים. שימו לב במיוחד לדרישות הקדם!
בקורסים של הפקולטה למשפטים (1411) יש הקפדה על
ציון טווח בין 77-81
קורסי בחירה - מסלול משפטים - מסגרת 700
1411572801 - המיעוט הערבי במשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
עו"ד ג'בארין חסן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 203 |
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה? (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
1411310901 - משפט עברי: יחסים כלכליים במשפחה במשפט העברי בהשוואה למשפט הי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 102 - אולם מירון |
פרופ' וסטרייך אלימלך | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 102 - אולם מירון |
1411707101 - Int. Legal Perspectives on the Israeli/Palestinian Conflict (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרגא דפנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:15–15:55 | טרובוביץ | 203 |
ד"ר שרגא דפנה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:15–15:55 | טרובוביץ | 203 |
1411704401 - Criminal Justice in Israel (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מן קנת | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:15–19:55 | טרובוביץ | 304 |
פרופ' מן קנת | סמסטר א' | שיעור | ו' | 10:00–11:40 | טרובוביץ | 304 |
0677210901 - בין גברים לנשים: הלכה וחוק רומי בתקופת המשנה והתלמוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מוניקנדם יפעת | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
1411721501 - משטרה ושיטור במאה העשרים ואחת (תאריך בחינה) | ||||||
גב' לבנקרון נעמי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 203 |
1411698701 - אפליה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תירוש יופי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
ד"ר תירוש יופי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
1411924401 - פמיניזם ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שמיר הילה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 301 |
תואר שני
קורסי הכשרה - מסגרות 620, 630
0607510001 - תיאוריות מתקדמות: רוח ואמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 304 |
0607530001 - סדנת מחקר לתואר שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
0607530002 - סדנת מחקר לתואר שני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0607510101 - תיאוריות מתקדמות: משפט וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
סמינריונים ושיעורים - מסגרות 620, 622, 630, 632
0810600301 - אסתטיקות של המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
0810507401 - הפואטיקה של המקרי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אייל דותן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 211 |
1041428601 - תיאוריות למתקדמים: סוגיות נבחרות בסוציולוגיה של ארגונים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 106 |
0680540101 - זרים בתוכנו: על זהות, כפילות ואחרות ** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 455 |
0669612501 - תרבות וסולידריות חברתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גבריאל בר-חיים | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
0621702001 - ציד המכשפות באירופה בעת החדשה המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 497 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 455 |
** לתלמידים דוברי עברית כשפת אם
1041422401 - דרכים לדעת: סדנה בשיטות מחקר איכותניות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' הרצוג חנה | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 09:00–11:00 | נפתלי | 425 |
0602611901 - קהל של נערות בעידן של טכנולוגיות תקשורת חדשות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0607530401 - מגדר וטראומה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
0607541701 - גיוס שותפים לשינוי מגדרי: הפרקטיקה של פיענוח נקודות מבט (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
0810507501 - תרבות / אמנות / ארוטיקה, או: גופו של האמן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברוך בליך | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | מכסיקו | 212 |
0851986301 - מגדר בטלוויזיה: השוואה בין תרבותית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלמון מירי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | מכסיקו | 213 |
0677406801 - ממשפחה יהודית למשפחה ישראלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
1411719630 - תפקיד המשפט בהסדרת הקניין המשפחתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברוידא-בהט יעל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 204 |
1411583030 - מדיניות החינוך בישראל וזיקתה למשפט:סוגייה בצדק (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גבתון דן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411720530 - ילדים במשפט הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:15–17:45 | טרובוביץ | 206 |
1071476601 - הנחיית קבוצות בנושא מין ומגדר: צפיה וניתוח** (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:30–10:00 | |||
פרופ' יואל דפנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 420 |
** הרישום לקורס באישור המרצה
** ודרך מזכירות התכנית למגדר
0607541901 - בין התרבותי למבני: מגדר בחברה הערבית-פלסטינית בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 211 |
0602615901 - "הילד הלז אני הוא ולא אחר"- ילדים, ילדות ועיצוב העצמי בסיפור (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רתם פרגר וגנר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0607541301 - מיניות, מגדר, ולהטב"יות: נשים, גברים וילדים בהיסטוריה מודרני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
1071496801 - יחסים ותהליכים בין קבוצתיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שנבל נורית | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 419 |
0677406401 - האישה והחברה בקהילות היהודיות באירופה (גרמניה, צפון צרפת ואנ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0680505001 - הפוליטיקה של המבט (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
1411720630 - שילוב בין משפחה לעבודה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מצנר-חרותי יפעת | סמסטר א' | שיעור | ו' | 10:00–11:30 | טרובוביץ | 301 |
0851986701 - פמיניזם, מגדר,קוויר:תיאוריה וקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוסף רז | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–16:00 | מכסיקו | 117 |
0654431101 - מיגדר והיסטוריה של נשים במזה"ת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אהוד טולידאנו | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
1041422501 - סוגיות מתודולוגיות בחקר ארגונים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 106 |
0607531301 - "משפחות טובות" - דיון במגדר ובמשפחה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
1085309101 - זהות בעידן דיגיטאלי** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אשורי תמר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 09:00–12:00 | נפתלי | 421 |
0680517601 - כתיבה נשית: גוף ויצירה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 260 |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 101 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ב' ומעלה.
** הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
** הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
** הקורס מוכר כ- 4 נקודות זכות
0631417101 - דת, הגירה וגלובליזציה בראי הקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אוריה שביט | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 304 |
0621904001 - היסטוריה קווירית וטרנסג'נדרית במאות התשע-עשרה והעשרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0602615601 - משפחה וילדים בחברה הערבית-מוסלמית במדינת ישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 401 |
0680508401 - שירה מזרחית בישראל ** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
0607540501 - תיאוריות פמיניסטיות של זמן, גיל ומהלך חיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
1411546630 - גישות תיאורטיות למשפט (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קרייטנר רועי ד"ר ברוידא-בהט יעל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
0821504001 - משפחות באמנות הישראלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 203 |
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר השש יאלי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'.
0669612201 - קבוצות אתניות ומפגשים תרבותיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | ווב | 401 |
0607541401 - לאן נעלמו היוצרות ? ציירות, פסלות ומוזיקאיות בפרספקטיבת מגדר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זק אדית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0607541601 - תיאוריה קווירית - אז והיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ניר קדם | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'.
0607540201 - חיות בסרט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
1041452301 - מדינת הרווחה ואי שוויון מגדרי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מנדל הדס | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | נפתלי | 419 |