קורסי פוסט-מודרניזם
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ פוסט מודרניזם (מסגרת 323)
ההקבץ לא ייפתח לתלמידים חדשים
לתלמידים חדשים מוצע הקבץ תרבות זמננו: מודרנה פוסט-מדרנה
שיעור חובה
לתלמידים ממשיכים שעדיין לא למדו את שיעור המבוא
0662223101 - תרבות זמננו: רעיון המודרניות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
****סגור בפני תלמידים שלמדו את הקורס אל המערב בשנים קודמות
שיעורי ליבה
יש לבחור 6 ש"ס מהשיעורים הבאים.
שיעורים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0662212401 - מודרניזם- עידן של פריצת גבולות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טטיאנה לנדא | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0662196201 - תרבות וקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מ' לסוצ' של הרשת:יחסים,רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662222701 - לאלוהים לחץ כאן: דת בעידן הדיגיטלי והטכנולוגיה כדת מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662207401 - יסודות בניתוח רטורי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גליה ינושבסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
שיעורי בחירה
שיעורים מהתכנית הרב-תחומית
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0662223701 - מבוא לתיאוריות של מיתוסים** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעין מזור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0662310301 - שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662117701 - תרבות האצולה הרוסית בתחילת המאה ה- 19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0662118701 - ספרות רוסית מאה-19 חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662118801 - ספרות רוסית מאה-19 חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662117801 - משעמם לי לבנות סוציאליזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0662103901 - חורים שחורים: ייצוגי השואה על מסכי הקולנוע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662209901 - ג'נוסייד: המבנה הפילוסופי של רצח עם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
**ניתן להירשם לסמינר כשיעור בחירה. תלמידי השיעור יגישו רפרט
שיעורים מחוגי הפקולטה למדעי הורח
השו"ת בהיסטוריה מהווים דרישת קדם לסמינריון בחוג להיסטוריה
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דקל טל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 362 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0691228901 - אדמה, קרקע וטריטוריה בעידן הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ק השלמת מבוא בתחום
0680312901 - החוויה הנאראטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0626120801 - ניתוח סיפורת Narrative Analysis (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אילנה גומל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
פרופ' אילנה גומל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
שיעורים מפקולטות אחרות (רק לאחר סיום שיעורי החובה)
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
0861121001 - תחנות בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811213701 - מבוא לתיאטרון המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 213 |
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0821150901 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 208 |
0811134301 - מבוא לתיאטרון הפוסט מודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות מסוף המאה ה-19 ועד אמצע המאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
סמינריונים
מותנה בציון חיובי במיומנות למידה/ קורס המבוא במסגרת 666
יש לבדוק ד"ק יש לבדוק דרישות קדם לפני הרישום
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות: מהפמפלט של המאה ה-17 ועד הבלוג (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |