קורסי החוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100201 - תולדות העמים המוסלמים 1500-600**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**קורס זה מחליף את "תולדות הערבים והאסלאם"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0622100401 - מבוא לתולדות האימפריה העות'מאנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
** מיועד רק לתלמידי המסלול החד - חוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622101301 - תרגיל לדת ולתרבות האסלאם
ד"ר נורית צפריר | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 456 |
ד"ר נורית צפריר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622101201 - תרגיל לתולדות העמים המוסלמים 1500-600
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ח'אלד שיח' אחמד | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 456 |
ד"ר ח'אלד שיח' אחמד | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 456 |
**מחליף את הקורס "תרגיל לתולדות הערבים והאסלאם"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622101401 - תרגיל לתולדות האימפריה העות'מאנית
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622910301 - תרגיל בחקר אפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
**(תרגיל בהיסטוריה של אפריקה)
**יכולים להרשם רק תלמידי המסלול החד - חוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622101001 - סדנת יסוד: סוגיות מרכזיות בהיסטוריה המודרנית של המזה"ת
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | תרגיל | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 456 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 456 |
0622101002 - סדנת יסוד: סוגיות מרכזיות בהיסטוריה המודרנית של המזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יואב אלון | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
פרופ' יואב אלון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
0622101003 - סדנת יסוד: סוגיות מרכזיות בהיסטוריה המודרנית של המזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר און ברק | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
ד"ר און ברק | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
0622101004 - סדנת יסוד: סוגיות מרכזיות בהיסטוריה המודרנית של המזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622109901 - תרגיל בכתיבת עבודות**
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
**קבוצה זו לא מיועדת לתלמידים שמתחילים ללמוד בסמסטר א' תשע"ט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622109902 - תרגיל בכתיבת עבודות
פרופ' יואב אלון | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
0622109903 - תרגיל בכתיבת עבודות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
0622109904 - תרגיל בכתיבת עבודות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622200101 - מבוא להיסטוריה חברתית של המזה"ת
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622220301 - משבטים לממלכה: סוגיות מרכזיות בהיסטוריה של ירדן
פרופ' יואב אלון | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
פרופ' יואב אלון | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0622220701 - איראן בעת החדישה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0622221501 - מצרים בעת החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר און ברק | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
ד"ר און ברק | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0622220101 - תורכיה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622230101 - מבוא למשפט מוסלמי
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0622231001 - האחים המוסלמים מחסן אל בנא עד מוחמד מורסי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
**מי שלמד את הסמינר בנושא זה לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622202901 - היסטוריה כלכלית של המזה"ת**
ד"ר עמוס נדן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
**מי שלמד את הקורס מדינה, חברה, דת ואלימות בראי היסטורי -
**- כלכלי - לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622201901 - זיכרון והיסטוריה- יהודי המזה"ת וצפון אפריקה בתקופה המודרנית
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0622202601 - זמנים מודרניים במזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0622219801 - ירושלים-מן הכיבוש העוסמאני לתקופת המנדט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0622201801 - "המאה המופלאה": חיים ומוות באסתנבול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 362 |
0622201101 - סביבה ואיכות סביבה במזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0622214201 - בין אחדות לפירוד-המערכת הערבית המדינתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
**מי שלמד את הקורס כסמינר לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622231201 - בני אדם וחיות אחרות במזה"ת
ד"ר עידו בן-עמי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
2172171101 - ערבית מדוברת וחברה בתרבות הערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אילן רובין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 205 |
מר אילן רובין | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 208 |
**פרטים על הקורס והרשמה ביחידה להוראת שפות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622221801 - הפלסטינים: היסטוריה פוליטית, חברתית וכלכלית
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 456 |
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
**מי שלמד את הפרו"ס בנושא זה לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622219701 - תרבות פופולרית במזה"ת
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0622217301 - המזה"ת מהעיתונות המודפסת לתרבות המדיה הדיגיטלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0622210401 - השיעה מכניעות למהפכה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0622202001 - מאה שנים אחרי: המרד הערבי והמורשת ההאשמית במזרח התיכון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יואב אלון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0622230801 - עיור, עירוניות, ומרחב ציבורי - נצרת כמקרה בוחן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | קמפוס | | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
**הקורס כולל שהייה בת מספר ימים בנצרת - חובה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622230401 - מבוא לצופיות
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0622203001 - מוזיקה, מגדר וקוויריות במזה"ת ובאפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה מורד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
**מי שלמד את הקורס המוסיקה של המזה"ת ואפריקה
**(0622230201) לא יכול להרשם לקורס זה
**מי שלמד את הקורס הזה כפרו"ס - לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622230901 - פתוות כמקור להיסטוריה חברתית
ד"ר נורית צפריר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
ד"ר נורית צפריר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
**מתאים לבוגרי ערבית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622230601 - חברה וסביבה בצפון אפריקה
ד"ר דניאל זיסינויין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
0349229201 - גיאוגרפיה של המזרח התיכון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0821133101 - מבוא לאמנות עמי האסלאם: הראשית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריה קפיטיקין | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0677127901 - יהודי ארצות האסלאם: בצל הסהר ובכבלי המודרנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0677113401 - עולמות יהודים בין כורש למוחמד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0621120801 - היסטוריה, תרבות ודתות באירן הפרה-איסלאמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
** חובה ללמוד קורס אחד. ניתן ללמוד קורס נוסף מהחוג השני
**מי שלמד את הקורס "היסטוריות מקבילות ומצטלבות" לא מחויב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621120901 - התהוותה של אירופה: משלהי העולם העתיק אל ראשית העת החדשה המוק
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687247301 - בודהיזם באסיה חלק א':הבודהיזם בהודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687250701 - בודהיזם באסיה חלק ב':הבודהיזם ודתות סין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**לבוגרי הקורס ערבית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622602801 - שילוב מושגים ומוטיבים דתיים בטקסטים פוליטיים מודרניים
פרופ' נאסר בסל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 456 |
פרופ' נאסר בסל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0622603401 - אמצעי התקשורת בעולם הערבי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יובל דגן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
מר יובל דגן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
**הקורס יתקיים במעבדת המחשבים חדר 02 בבניין ווב
**לא מיועד לתלמידים שהחלו לימודיהם עם פטור בערבית
** מי שלמד את הקורס 06222012 לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654412801 - השתקפות מנהגי הכפר בספרות הערבית המודרנית
פרופ' נאסר בסל | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
פרופ' נאסר בסל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622322001 - תולדות הסכסוך הישראלי-ערבי**
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**מי שלמד את הקורס כשיעור בחירה לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622322401 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה*
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
**מי שלמד את הקורס כשיעור בחירה - לא יכול להרשם לקורס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622323601 - מגיפות, חיידקים ובני אדם במזה"ת
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0622320801 - מחלוקות היסטוריוגרפיות בחקר המזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 455 |
0622323501 - המזה"ת בצל "האביב הערבי": היסטוריה ואקטואליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
פרופ' עוזי רבי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654413401 - סוגיות תיאורטיות ומתודולוגיות בחקר המזה"ת המודרני
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693220301 - דתות באתיופיה - מקדמוניות למודרניות
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
**במסגרת הסמינר יתקיים סיור לימודי חובה לאתיופיה בתשלום נוסף
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622824301 - האני והאחר - זהות בספרות ובאומנות האיראנית
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | הדרכה אישית | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
0622824401 - מחקר היסטורי איכותני וכמותני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | הדרכה אישית | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100001 - ערבית למתחילים
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
ד"ר עירית גטרויר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 307 |
0622100002 - ערבית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0622200001 - ערבית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אילן רובין | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
מר אילן רובין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
מר אילן רובין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
מר אילן רובין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
0622200002 - ערבית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
גב' עדנה דהרי - דוידוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
**הקורסים ערבית א' וערבית ב' שנלמדים בחוג לערבית
**במסלול אסלאם מוכרים בחוג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622300201 - פרסית למתקדמים
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
0622300101 - פרסית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
2172180001 - תורכית מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' דבורה שכטר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 104 |
גב' דבורה שכטר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | ווב | 104 |
**פרטים על הקורס והרשמה ביחידה להוראת שפות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
2172283001 - תורכית מתקדמים
גב' דבורה שכטר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | ווב | 104 |
גב' דבורה שכטר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | ווב | 401 |
**פרטים על הקורס והרשמה ביחידה להוראת שפות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654421401 - היסטוריוגרפיה ומחקר במזרח התיכון המודרני**
Dr. Brandon Friedman | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
Dr. Brandon Friedman | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
**הקורס יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654401001 - שבט ומדינה במזה"ת המודרני-היבטים מתודולוגיים
פרופ' יואב אלון | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' יואב אלון | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0654413401 - סוגיות תיאורטיות ומתודולוגיות בחקר המזה"ת המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654412801 - השתקפות מנהגי הכפר בספרות הערבית המודרנית
פרופ' נאסר בסל | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
פרופ' נאסר בסל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
0654420301 - כופר נפש בשריעה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 497 |
ד"ר נורית צפריר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 497 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654421601 - היסטוריה פלסטינית: מבט בינתחומי
ד"ר עמוס נדן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 455 |
ד"ר עמוס נדן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
0654421301 - ההיסטוריה הפוליטית של נשק גרעיני במזרח התיכון**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
Dr. Brandon Friedman | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
Dr. Brandon Friedman | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
**הקורס יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654412701 - מיעוטים ומדינה במזה"ת
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**הקורס יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654421501 - לזכור ולשכוח- הנצחה וזכרון במרחבי המזה"ת
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0693220301 - דתות באתיופיה - מקדמוניות למודרניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
**במסגרת הסמינר יתקיים סיור לימודי חובה לאתיופיה בתשלום נוס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654001001 - סמינר מחלקתי - מזה"ת**
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
**יתקיים אחת לשבועיים. נחשב לסטודנטים 2 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654410701 - סמינר מרכז דיין: לאומיות במזה"ת - חשיבה מחדש
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
פרופ' עוזי רבי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
**יתקיים אחת לשבועיים - נחשב לסטודנטים 2 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693300101 - בימת אפריקה א'
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת השנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693300201 - בימת אפריקה ב'
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת הסמסטר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654410801 - סדנת המזרח התיכון - מציאויות המאה ה- 21
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0654417001 - גיאופוליטיקה איזורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | הדרכה אישית | ב' | 08:00–10:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
**יש לבחור לפחות סמינר אחד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654410401 - אסלאם, חברה ופוליטיקה במזה"ת ובהודו: מבט משווה
פרופ' מאיר ליטבק ד"ר פרצ'ק רוני | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0687449501 - מיסטיקה מזרח-מערב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יעקב רז פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
**הרישום כפוף לאישור של מנהל המעבדה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0645400301 - יחידי סגולה: הגדרה, הבניה, והצגה פומבית
פרופ' איריס רחמימוב ד"ר עינת קלפטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0645400401 - המעבדה להיסטוריה שבע"פ: חיים תחת דיכוי בארצות מתפתחות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר ד"ר השש יאלי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0645400201 - איכרים בעבר: מבט על חברה וכלכלה מקומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622300201 - פרסית למתקדמים
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 301 |
0622300101 - פרסית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 301 |
2172180001 - תורכית מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' דבורה שכטר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 104 |
גב' דבורה שכטר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | ווב | 104 |
**פרטים על הקורס והרשמה ביחידה להוראת שפות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
2172283001 - תורכית מתקדמים
גב' דבורה שכטר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | ווב | 104 |
גב' דבורה שכטר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | ווב | 401 |
**פרטים על הקורס והרשמה ביחידה להוראת שפות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0645101801 - סמינר דוקטורנטים
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 449 |
0645101901 - סמינר דוקטורנטים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 449 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0622910301 - תרגיל בחקר אפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
**(תרגיל בהיסטורה של אפריקה)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622230401 - מבוא לצופיות
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
**מבואות נוספים ניתן ללמוד: בב"ג ובאו"פ
**ניתן לראות את הקורסים באתר התכנית שבאינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693220301 - דתות באתיופיה - מקדמוניות למודרניות
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
**במסגרת הסמינר יתקיים סיור לימודי חובה לאתיופיה בתשלום נוסף
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0668300801 - יחסי צרפת אפריקה - בין תלות להדדיות
ד"ר טל סלע | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
ד"ר טל סלע | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
**סמינרים נוספים ניתן ללמוד בב"ג או באו"פ
**ניתן לראות קורסים נוספים באתר התכנית שבאינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693211901 - גישות אפריקניות לשואה
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0693201601 - אנתרופולוגיה יישומית במציאות של הגירה ופליטות בין אפריקה ליש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר כהן רוית | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0693201701 - היסטוריה ופוליטיקה במדינות קרן אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' Getachew Metaferia | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
**הקורס יינתן בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693202101 - ניגריה - בין דיקטטורה לדמוקרטיה
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 305 |
0622230601 - חברה וסביבה בצפון אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דניאל זיסינויין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
0622203001 - מוזיקה, מגדר וקוויריות במזה"ת ובאפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה מורד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
**מי שלמד את הקורס המוסיקה של המזה"ת ואפריקה
** 0622230201 לא יכול להרשם לקורס זה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693300101 - בימת אפריקה א'
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
**פתוח לתלמידי שנים ב' ו ג' בלבד
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת השנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693300201 - בימת אפריקה ב'
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
**פתוח לתלמידי שנים ב' ו ג' בלבד
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת הסמסטר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0624200401 - אתיופיה:היסטוריה, שפה ותרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
0624300301 - אמהרית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 107 |
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 107 |
0624300401 - אמהרית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 107 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622201101 - סביבה ואיכות סביבה במזה"ת
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0662209901 - ג'נוסייד: המבנה הפילוסופי של רצח עם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0621121301 - מבוא להיסטוריה אמריקאית מקולומבוס ועד מלחמת האזרחים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621121401 - מעבדות לחרות? היסטוריה אפריקנית אמריקנית מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**קורסים נוספים ניתן ללמוד בב"ג ובאו"פ
**ניתן לראות את הקורסים באתר התכנית שבאינטרנט