-
קורסי החוג ללימודי מזרח אסיה.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
התרג' נלמדים אחת לשבועיים.בסמ' א: שבוע 1 סין שבוע 2 יפן וה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687110003 - תרגיל מבואי- סין
גב' שחף פרידמן | סמסטר א'+ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0687110001 - תרגיל מבואי- סין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יצחק צוברה | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687110005 - תרגיל מבואי- סין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' רוני דשא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687110006 - תרגיל מבואי- סין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' רוני דשא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
0687110007 - תרגיל מבואי סין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מארק טישלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
0687120006 - תרגיל מבואי-יפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מאיה ספר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0687120002 - תרגיל מבואי-יפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מאיה ספר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 260 |
0687120001 - תרגיל מבואי-יפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב אלינור אביטבול | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0687120003 - תרגיל מבואי-יפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב מעיין בכר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 102 |
0687120004 - תרגיל מבואי-יפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב הלנה גרנובסקי | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
0687130001 - תרגיל מבואי-הודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב ירדן אמיר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
0687130003 - תרגיל מבואי-הודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב עמנואל בראונשטיין | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
0687130004 - תרגיל מבואי-הודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יוסי שבו | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
0687130005 - תרגיל מבואי-הודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב אביגיל פן לוי | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
0687130006 - תרגיל מבואי-הודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב אביגיל פן לוי | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687244701 - היסטוריה דתית של יפן
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
* סגור לתלמידים שלקחו את הקורס בעל הפולחן, בעל השלטון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687246101 - עם היד על הדופק:שיח ציבורי עכשווי ביפן
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0687245001 - מבוא לתרבות הוודה:מיתולוגיה,הגות ופולחן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0687250601 - זהויות תרבויות, לאומיות ואתניות בסין המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0687250201 - סין מבעד לעדשה:מבטים קולונועיים על סין העכשווית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0687243701 - הדרקון האמיתי:דרכו ומחשבתו של מורה הזן דוגן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איתן בולוקן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0687245701 - מדיניות החוץ של יפן וסין במאה ה - 21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
0687247301 - בודהיזם באסיה חלק א':הבודהיזם בהודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
* חלק א'-שיעור חובה לתלמידי שנה ב' במסלול החד חוגי.חלק ב' בס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687249201 - תודעה מדיטציה וטרנפורמציה
ד"ר קרן ארבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
*סגור לתלמידים שלקחו את הסמינר תודעה, מדיטציה וטרנסופרמציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687206201 - אדריכלות וסביבה ביפן המסורתית
מר אריה קוץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687248301 - היסטוריה של מלחמה וזכרון-יפן במאות ה - 19 וה - 20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעות הררי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0687249401 - מחברת כפיפים למעצמה עולה : להבנת המחשבה הלאומית והפוליטית בה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0687248101 - סוגיות באמנות יפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלמית בג'רנו | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618282001 - שיעור יסוד - פילוסופיה הודית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0687247901 - מיתולוגיה, היסטוריה ומושגי זמן בהודו הפרה-מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0687249501 - תנועות מחאה בקוריאה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0687249301 - פילוסופיה הודית בקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0687248201 - כלכלת , תרבות ושיווק לסין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ארז כ"ץ וולובלסקי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687249601 - המפלגה הקומוניסטית בסין:משילות, פיתוח ולגיטימציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאור רוזנברג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0687247101 - התבוננות בודהיסטית ופסיכואנליטית בהתהוות הסבל, הפצתו ופרימתו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל ברנע-אסטרוג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0687241601 - תרבות ומוסיקה עכשווית בסין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדיאל פורטוגלי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0687249001 - קונפוציוס-חכמה ומעשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ענבל שמיר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
*יש לבחור קורס אחד מהרשימה 2 ש"ס.ניתן ללמוד עד 4 ש"ס מרשימת
* ניתן ללמוד עד 4 ש"ס מהרשימה-קורס אחד מכל חוג
***החל משנת הלימודים תשע"ט בוטל קורס ראש ביה"ס שנועד לתלמידי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621120901 - התהוותה של אירופה: משלהי העולם העתיק אל ראשית העת החדשה המוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100401 - מבוא לתולדות האימפריה העות'מאנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687230601 - לוחמות פראיות ורעיות כנועות:אלות בהינדואיזם
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687222001 - דת עממית ביפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
0687220201 - דת ומיתולוגיה בסין המסורתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0687230501 - האימפריאליזם היפני-פוליטיקה, חברה, מדע ותרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעות הררי | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |
ד"ר רעות הררי | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0687226301 - בג'ינס וסארי : זהות ותרבות בראי תקשורת ההמונים בהודו בת ימינ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687448901 - רגעים נשגבים בתולדות הציור והקליגרפיה בסין
פרופ' יואב אריאל | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 282 |
0687344401 - התאטרון היפני הקלאסי וגלגוליו המודרניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' סרפר צביקה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0687340901 - עליה לרגל ביפן וקוריאה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687344001 - יהדות וקונפוציאניזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0687344501 - כמו שיווה ופארווטי:סיפורי האהבה הגדולים בספרות ההודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0687344601 - שירה יפאנית קלאסית: טכניקות ואסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | 260 |
* השיעור יחל בשעה 9:00
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית
ד"ר בייקוביץ אביטל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687249701 - מבוא להינדואיזם חי:פרקטיקות ואמונות בהודו העכשווית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0687246401 - מנגה ואנימה: בין המקומי לגלובלי בקומיקס ובאנימציה של יפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רז גרינברג | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0687243902 - חיים בין תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687242401 - נצחון לאם:אלות וזהות בהודו המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
0687210901 - יפן בזירה הבינלאומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 280 |
0687250701 - בודהיזם באסיה חלק ב':הבודהיזם ודתות סין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
*חלק ב'-שיעור חובה לתלמידי שנה ב' במסלול החג חוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687248501 - מעבר להרי הוינדהיה:מבוא לדרום הודו
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0687250801 - קריאה בספרות הסינית המסורתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0687242201 - מבט פנורמי על הודו המודרנית:רקע,אתגרים ותמורות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618208501 - שיעור יסוד - פרקים באסתטיקה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0687249901 - קולנוע קוריאני:ממשל ותרבות בקוריאה בראי הקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גיא שבבו | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 281 |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687250101 - דת ופולחן בקוריאה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0687250501 - סין בזירה המדינית באסיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עודד אבט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687250001 - לשוטט בקלילות בג'ואנג דזה:סוגיות פילוסופיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0687250401 - זן בודהיזם הלכה ומעשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687245601 - על אנשים, מוסיקה וגלובליזציה בטאיוואן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדיאל פורטוגלי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
0687248401 - מ"ממסורת ל"מודרנה":מדע,רפואה,טכנולוגיה וחברה ביפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעות הררי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687230201 - מדע ורפואה בסין המסורתית
פרופ' אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
פרופ' אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0687230701 - על שדים ואחרים בספרות הודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 202 |
0687220401 - נשים ומגדר ביפן המודרנית:מבט אנתרופולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687345101 - הבהלה לזהב: היסטוריה השוואתית בין קליפורניה לנהר האמור
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0687344101 - יפן של ימי הביניים:קיסרים עולי רגל, נזירים לוחמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0687344701 - מגדר ומהפכה בהודו המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687343301 - רפואה וגוף בסין המסורתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
פרופ' אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687344801 - תשוקה, פרישות, וידיעה: על הטרנספורמציה של האני במחשבה ההודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 497 |
0687450001 - מקומם של האלים:אלוהות ומרחב בהינדואיזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 211 |
*תלמידי תואר ראשון בעלי ממוצע ציונים גבוה יוכלו לקבל אישור מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618302301 - פרספקטיבות של חופש בפילוסופיה הודית
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0687344901 - היסטוריה של הפה:אוכל, תרופות וסמים ביפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעות הררי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר רעות הררי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687345001 - על החירות וכוח הדמיון בפילוסופיה ובספרות ההודית הקדומה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יוחנן גרינשפון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687168001 - יפנית שנה א'
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 304 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 304 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 304 |
0687168002 - יפנית שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687170001 - סינית שנה א'
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
0687170002 - סינית שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0687170003 - סינית שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687170004 - סינית שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687920001 - הינדי שנה א'
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 404 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 404 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 404 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687900001 - סנסקריט שנה א'
ד"ר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687268001 - יפנית שנה ב'
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 404 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 404 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 404 |
0687268002 - יפנית שנה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687270001 - סינית שנה ב'
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
0687270002 - סינית שנה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687270003 - סינית שנה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
0687270004 - סינית שנה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687921001 - הינדי שנה ב'
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687923001 - סנסקריט שנה ב': על תשוקה וטעויות אחרות:קריאה במיתולוגיה ההוד
ד"ר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
ד"ר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
0687923101 - סנסקריט שנה ב':אהבה, חיי חברה, ונטישה:קריאה ב"שלוש מאות" של
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רפי פלד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 212 |
ד"ר רפי פלד | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 212 |
**תלמידי שנה ב' נדרשים להירשם לשני הסמסטרים
**לתלמידי שנה ג' הקורס בסמ' ב' נחשב כטקסטים
**ניתן לקחת עד 8 ש"ס מסה"כ 16 ש"ס שיעורי הבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687900801 - סינית שנה ג', חלק א'
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687900802 - סינית שנה ג', חלק א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0687900201 - סינית קלאסית א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אסף גולדשמידט | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687450101 - קריאה בספרות הסינית המסורתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | | |
*פתוח לתלמידים שסיימו סינית קלאסית א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687910901 - יפנית קלאסית, חלק א'
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0687901901 - יפנית שנה ג', חלק א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687910801 - סינית שנה ג', חלק ב'
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687910802 - סינית שנה ג', חלק ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
0687910201 - סינית קלאסית ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687902001 - יפנית שנה ג', חלק ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
0687911001 - יפנית קלאסית, חלק ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
**תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
06870000 - סמינר מחלקתי
| סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 |
** באישור ועדת הוראה ניתן להרשם לסמינר מהתואר הראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687448901 - רגעים נשגבים בתולדות הציור והקליגרפיה בסין
פרופ' יואב אריאל | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 282 |
0687446301 - חיי הרגש:ההסטוריה והפילוסופיה של הרגשות בהגות ובספרות ההודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
0687449601 - יפן בת זמננו:חברה, מגדר ומשפחה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0687344001 - יהדות וקונפוציאניזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0618407201 - פילוסופיה הודית באינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0687344601 - שירה יפאנית קלאסית: טכניקות ואסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687449701 - סינולוגיה דיגיטלית ושיטות מחקר סינולוגיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אסף גולדשמידט | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687447601 - הלוטוס בגני:דתות יפן בראי הספרות, השירה ואמנויות הבמה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0687450001 - מקומם של האלים:אלוהות ומרחב בהינדואיזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 211 |
0687450501 - Ritual and Order : Past and Present
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
Prof. Frederich Smith | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 107 |
Prof. Frederich Smith | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 107 |
0687449801 - סוגיות נבחרות בהיסטוריה של סין המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
*תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר אחד מהרשימה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0654410401 - אסלאם, חברה ופוליטיקה במזה"ת ובהודו: מבט משווה
פרופ' מאיר ליטבק ד"ר פרצ'ק רוני | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0687449501 - מיסטיקה מזרח-מערב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יעקב רז פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0645400201 - איכרים בעבר: מבט על חברה וכלכלה מקומית
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
0645400301 - יחידי סגולה: הגדרה, הבניה, והצגה פומבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב ד"ר עינת קלפטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0645400401 - המעבדה להיסטוריה שבע"פ: חיים תחת דיכוי בארצות מתפתחות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר ד"ר השש יאלי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687450201 - קריאת טקסטים ביפנית מודרנית
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0687450101 - קריאה בספרות הסינית המסורתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | | |
0687450401 - קריאת טקסטים מתקדמת בסנסקריט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אלכס צרניאק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–18:00 | גילמן | 361 |
0687450301 - קריאה מודרכת בהינדי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | 361 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0645101801 - סמינר דוקטורנטים
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 449 |
0645101901 - סמינר דוקטורנטים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 449 |