קורסי החוג להיסטוריה כללית.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
* מיועד לתלמידי החוג להיסטוריה כללית בסמסטר ראשון ב"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621140001 - העשייה ההיסטורית לסוגיה
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621120901 - התהוותה של אירופה: משלהי העולם העתיק אל ראשית העת החדשה המוק
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621116701 - המאה ה-19 באירופה 1890-1789
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621144001 - סדנת חשיבה היסטורית
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0621144002 - סדנת חשיבה היסטורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621144003 - סדנת חשיבה היסטורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0621144004 - סדנת חשיבה היסטורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א361 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621120801 - היסטוריה, תרבות ודתות באירן הפרה-איסלאמית
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
*הקורס יועבר בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621121501 - מהרומנטיקה הגרמנית ועד היוגה: התשוקה למזרח באירופה המודרנית
ד"ר עפרי אילני | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117101 - אמריקה הלטינית במאה ה-19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0621121301 - מבוא להיסטוריה אמריקאית מקולומבוס ועד מלחמת האזרחים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0672154201 - חוק וסדר בעולם הרומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621121201 - הדת היוונית מהומרוס עד ערב הנצרות
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621162701 - המהפכה הצרפתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621121401 - מעבדות לחרות? היסטוריה אפריקנית אמריקנית מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0626297101 - The Cross in the New World : Christianity in the Modern Am
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל מבט | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
*כל תלמיד חייב לבחור קורס בחירה אחד מחוגי ביה"ס להיסטוריה
*ניתן לבחור קורס בחירה נוסף מחוגי ביה"ס להיסטוריה במקום
*שיעור בחירה אחד בחוג, קורס הבחירה הנוסף יהיה מהחוג
* השני של ביה"ס. מהקורסים הבאים:
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687247301 - בודהיזם באסיה חלק א':הבודהיזם בהודו
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687250701 - בודהיזם באסיה חלק ב':הבודהיזם ודתות סין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0622100401 - מבוא לתולדות האימפריה העות'מאנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
** אין לבחור שני שו"תים עם אותו מרצה,
**תנאי ראשון להירשם לסמינר הוא סיום
**סדנה חשיבה היסטורית וארבעה שו"תים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621121101 - חברה, משטר ותרבות בשלהי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621204301 - העולם הרומי במאה החמישית לספירת הנוצרים
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | א362 |
0621206401 - "כה אמר זרטוסטרא": מקורות ומורשת הדת הזורואסטרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
0621206501 - הקיסר יוסטיניאנוס הראשון (565-527)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0672251001 - מאויקוס לאימפריום: כלכלה ומנהל בעולם העתיק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621130102 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621242401 - בגוף ראשון: אנשים כותבים על עצמם 1600-1200
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621702001 - כישוף ומכשפות בעת החדשה המוקדמת
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621273601 - דקארט ופסקל: הגות, דת ומדע במאה השבע עשרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621269801 - חברה ותרבות באיטליה הרנסנסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
* סמינר מתקדם, כולל השתתפות בסיור לימודי לפירנצה
*בחוה"מ פסח. הקבלה מותנית בראיון ובאישור המרצה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621273801 - להירשם בהיסטוריה
פרופ' נדין קופרטי-צור | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 211 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 450 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0626168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0621168802 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621329401 - גרמניה מחלוקה לאיחוד
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621325501 - תרבות סוף המאה ה-19: וינה, פראג, בודפשט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621329501 - שפה, תרבות וטרור בבולשביזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0621337201 - כלכלה ומודרנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 262 |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 262 |
0621906601 - לשרוד את המהפכה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621329301 - ההיסטוריה של הפסיכולוגיה
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
0621269301 - מתנגדי השלטון ברוסיה הצארית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | א361 |
0621337401 - תולדות המיניות באמריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621337701 - ברזיל במאה ה-19: מבט טראנס-אטלנטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | ווב | 105 |
0621337601 - נשים מובילות מאבקים באמריקה הלטינית, 2000-1973
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621905401 - תפנית ויזואלית בחקר ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0621905901 - רופאים, חיידקים ופלדה: פרקים בהיסטוריה של הרפואה המערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621337501 - The Transnational Cold War in America
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דיוויד שינין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
פרופ' דיוויד שינין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
*הסמינר יתקיים באנגלית בתאריכים 30.4.19 ועד 13.6.19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0626325501 - History as Fact and Fiction
פרופ' ג'ימס גודמן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 212 |
פרופ' ג'ימס גודמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 105 |
*הרישום באישור ד"ר יעל שטרנהל בלבד
** קורס מרוכז 12.5.19 עד 2.6.19 יחשב כ-2 ש"ס, נלמד באנגלית
* על הסטודנטים ללמוד קורס משותף אחד במהלך התואר השני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687449501 - מיסטיקה מזרח-מערב
פרופ' יעקב רז פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0654410401 - אסלאם, חברה ופוליטיקה במזה"ת ובהודו: מבט משווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר ליטבק ד"ר פרצ'ק רוני | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
* כל סטודנט רשאי להשתתף במהלך התואר במעבדת מחקר אחת
* ההשתתפות המלאה כולל הגשת הרפרט תחשב ל-2 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0645400201 - איכרים בעבר: מבט על חברה וכלכלה מקומית
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
0645400301 - יחידי סגולה: הגדרה, הבניה, והצגה פומבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב ד"ר עינת קלפטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0645400401 - המעבדה להיסטוריה שבע"פ: חיים תחת דיכוי בארצות מתפתחות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר ד"ר השש יאלי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621600101 - סמינר מחלקתי העת העתיקה
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621600201 - סמינר מחלקתי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621603301 - רומא ואיראן הססאנית: יחסים פוליטיים, תרבותיים ודתיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 497 |
0672328501 - סיבה ותכלית בהיסטוריוגרפיה היוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
0621603501 - התופת, מאפוס של גילגמש לקומדיה אלוהית של דנטה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 497 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0602619001 - ילדוּת נשכחת? ילדים וילדוּת בפרספקטיבות היסטוריות
ד"ר טלי ברנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0602614001 - הכדור, הבובה והחישוק: התרבות החומרית של הילדוּת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טלי ברנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621700501 - סמינר מחלקתי בעת החדשה המוקדמת
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
0621700601 - סמינר מחלקתי בעת החדשה המוקדמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621704701 - הפלאי והמפלצתי בצרפת הטרום מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' נדין קופרטי-צור | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0621271001 - עידן המרות הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0722804401 - "אוהבים אותך מולדת" : חינוך פטריוטי בעת החדשה
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | שרת | 332 |
0722802401 - נוער , נעורים ותנעות נוער בעת החדשה : גרמניה , בריטניה וישרא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | שרת | 324 |
0621906601 - לשרוד את המהפכה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0621906501 - היסטוריה של מיניות, מגדר ולהט"ביות באירופה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
1031449901 - דמוקרטיות ליברליות, משטרים סמכותניים והעמימות העכורה שביניהם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | סמינר | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 505 |
0659828001 - מהמכני לדיגיטלי:שינויים טכנולוגיים,מדעיים וחברתיים מהמאה ה-
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0621905401 - תפנית ויזואלית בחקר ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0621905901 - רופאים, חיידקים ופלדה: פרקים בהיסטוריה של הרפואה המערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621905601 - סוגיות בהיסטוריה גרמנית מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
0621901801 - בעיניים מערביות: אימפריאליזם, פוליטיקה ותרבות 1950-1750
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0659880001 - חקר האדם והחברה ממסעות קולומבוס ועד לנאורות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן שגב | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621970101 - סמינר בינאוניברסיטאי בהיסטוריה של מזרח אירופה
ד"ר דינה מויאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
*המפגשים יתקיימו בתאריכים הבאים:
*סמסטר א': 21.10.18; 25.11.18; 23.12.18; 6.1.19
*סמסטר ב': 10.3.19; 7.4.19; 12.5.19; 2.6.19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677600001 - סמינר מחקרי בכתיבה אקדמית: מזרח אירופה ויהודיה
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ו' | 09:00–11:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621802901 - מהניו דיל של רוזבלט ל"אמנות הדיל" של טראמפ: עלייתה ושקיעתה ש
ד"ר פרומר יואב | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0626325501 - History as Fact and Fiction
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'ימס גודמן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 212 |
פרופ' ג'ימס גודמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 105 |
*הרישום באישור ד"ר יעל שטרנהל בלבד
** קורס מרוכז 12.5.19 עד 2.6.19, יחשב כ-2 ש"ס, נלמד באנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621853201 - ספרדית להיסטוריונים
דר' רוזלי סיטמן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | ווב | 105 |
0621853901 - "אמריקה שלנו": פואטיקה ופוליטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621950001 - סדנת כתיבה
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א'+ב' | סדנה | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0645400201 - איכרים בעבר: מבט על חברה וכלכלה מקומית
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
0645400301 - יחידי סגולה: הגדרה, הבניה, והצגה פומבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב ד"ר עינת קלפטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0645400401 - המעבדה להיסטוריה שבע"פ: חיים תחת דיכוי בארצות מתפתחות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר ד"ר השש יאלי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621603601 - הדינמיקה הדתית באגן המזרחי של הים התיכון בתקופה ההלניסטית-רו
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0677411901 - היסטוריה ופסיכולוגיה: קווי יסוד במחקר בינתחומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | ווב | 501 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621704601 - המהפכה הצרפתית, עם טקסטים בצרפתית
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621802801 - כח וידע בארכיב ההיסטורי
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 455 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621850101 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית א'
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | ווב | 105 |
0621850201 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | ווב | 105 |
0621853201 - ספרדית להיסטוריונים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
דר' רוזלי סיטמן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | ווב | 105 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0645101801 - סמינר דוקטורנטים
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 449 |
0645101901 - סמינר דוקטורנטים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 449 |
0645300001 - Contextualizing the Self:
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א'+ב' | סדנת מחקר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 |
0645300101 - פורום רובין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א'+ב' | סדנת מחקר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 |
0645400201 - איכרים בעבר: מבט על חברה וכלכלה מקומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
0645400301 - יחידי סגולה: הגדרה, הבניה, והצגה פומבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב ד"ר עינת קלפטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
פרופ' איריס רחמימוב ד"ר עינת קלפטר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0645400401 - המעבדה להיסטוריה שבע"פ: חיים תחת דיכוי בארצות מתפתחות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר ד"ר השש יאלי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0645400501 - פיתוח קריירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
| סמסטר ב' | סדנה | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |