-
קורסי התוכנית הרב-תחומית במדעי הרוח.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662101101 - מבוא למחשבה הומאניסטית
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662133801 - מהי יצירתיות?
ד"ר ירון כהן צמח ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130801 - לפרוץ את הגבולות: מבוא לרב-תחומיות
ד"ר נועה גדי ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662101001 - כתיבה אקדמית
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0662101002 - כתיבה אקדמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0662101004 - כתיבה אקדמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גבע שרון | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0662101003 - כתיבה אקדמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
0662101005 - כתיבה אקדמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני רצ'קובסקי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
0662101006 - כתיבה אקדמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0662101007 - כתיבה אקדמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גבע שרון | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
מבנה ההקבצים החוגיים מופיע בידיעון בפרק מיוחד
קורסי החוגים מפורסמים בחוגים הרלוונטיים
מבנה ההקבצים הבין-תחומיים והקורסים מופיעים בנפרד מופיעים ב
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/in
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130901 - אקולוגיה רדיקלית וביקורת חברתית
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662175401 - למי שייכת נחלת הכלל?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0662312101 - העתיד הוא העבר: היסטוריה, פילוסופיה, ועתידנות טכנולוגית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
**סגור בפני מי שלמד את הסמינר הסינגולריות מתקרבת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662196201 - תרבות וקוגניציה
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662225201 - תחת גלגלי הצדק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662209501 - ילדים בעידן של כלכלה גלובלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662260301 - תרבות הסייבר ומדע בדיוני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל מאורר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662209901 - ג'נוסייד: המבנה הפילוסופי של רצח עם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662223701 - מבוא לתיאוריות של מיתוסים**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מעין מזור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
** זהה לקורס מבוא למיתולוגיה וסגור בפני מי שלמדו אותו בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662225601 - תדמיתה של ילדות בספרות רוסית בעת החדשה והמאוחרת
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית מיוון העתיקה ועד ימינו*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**זהה לתול' המחשבה הכלכלית וסגור בפני מי שלמדו בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662110301 - הפסיכולוגיה של הנורמאלי בראי הלא-נורמאלי: משיגעון לשפיות
ד"ר גדי אלון | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662101101 - מבוא למחשבה הומאניסטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662260401 - אתיקה יישומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662261401 - מהגולם לדיבוק- מסע פנטסטי בקולנוע היהודי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0662261301 - "כאשר אשוב ואהיה קטן"- יאנוש קורצ'אק בעולמות הילד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0662129201 - רטוריקה ואתיקה: שלשה נאומים הומניסטיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662133101 - המיניות בפסיכואנליזה - מסע אל 'מקורות הנילוס' בעקבות פרויד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יוסף טריאסט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662212401 - מודרניזם- עידן של פריצת גבולות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טטיאנה לנדא | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662212501 - רשתות חברתיות? צרכנים? אזרחים? חלומות שבורים באינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662223501 - ארגומנטציה בפעולה: ניתוח טיעונים וכשלים בזירה הציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איתן אורקיבי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662209601 - מבוא לפסיכואנליזה לאקאניאנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלומית גדות | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662130701 - ההיסטוריה הכלכלית והחברתית של ישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0662260501 - אגדות יהודיות על הורים וילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662209001 - מפגש בין פסיכואנליזה לקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורנה ראובן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662312001 - תורת המחלוקות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
**זהה לקורס מחלוקות בכלכלה ובניהול וסגור במפני מי שלמדו בעבר
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
סמינריון בהיקף של 2ש"ס, יש להשלים 2 ש"ס שיעור בחירה בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662312301 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ואנשים
ד"ר תובל עתליה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662312601 - תרבות אלגוריתמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0662310201 - קוראים פרויד: מהקליניקה לתרבות ובחזרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ערן רולניק | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
מבנה ההקבצים החוגיים מופיע בידיעון בפרק מיוחד
קורסי החוגים מפורסמים בחוגים הרלוונטיים
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/17-18/ba/yedion91
מבנה ההקבצים הבין-תחומיים והקורסים מופיעים בנפרד מופיעים ב
בידיעון התכנית הרב-תחומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662175501 - קנאביס: דיון ביקורתי על רפואה, חברה ומדע
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0662141801 - החתול של פרויד: תמורות בפסיכואנליזה בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גד בן שפר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662225501 - סדנת רטוריקה מעשית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר ב' | סדנה | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
**דרישת קדם: קורס מבוא לרטוריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662310301 - שיח דיגיטלי
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662261001 - הטיפול הפסיכואנליטי בילדים: תאוריה, מחקר ותיאורי מקרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שולמית מילך-רייך | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662130301 - דמויות ורגשות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662206801 - האזרח הסובייטי במשפט - פיקוח, מישטור וטרור בבריה"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0662224101 - פסיכואנליזה ופילוסופיה צרפתית עכשווית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662260601 - פסיכואנליזה ומושג האמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלומית גדות | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662224301 - מחשבה כלכלית בספרות הרוסית הקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0662130501 - ניהול במאה ה- 21: מושגים ואתגרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0662130401 - רוח המנהל: פיתוח המנהל דרך טקסטים ויצירות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלי אילון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662113701 - מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0662133801 - מהי יצירתיות?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662212801 - עבדי התאגיד: כוח ועיצוב התודעה בתאגידים בינלאומיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
**סגור בפני מי שלמדו את הקורס המשבר הכלכלי של שנת 2008 בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662260801 - רטוריקה של הגוף
ד''ר שרון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662176101 - מארכדיה לסייבר: פרקים בהיסטוריה של הסנטימנט האקולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
**סגור בפני מי שלמדו את הקורס היסטוריה של האקולוגיה בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662207401 - יסודות בניתוח רטורי
ד"ר נדיה אליס | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0662118001 - זהות בעולם המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0662261201 - רטוריקה ושכנוע במחאה חברתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662130801 - לפרוץ את הגבולות: מבוא לרב-תחומיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה גדי ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662225301 - תרבות הסייבר כתרבות נוער
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662130601 - הרעיון הסוציאליסטי במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662261101 - "תמונה שווה אלף מילים?" - הטיעון החזותי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ינושבסקי גליה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662260701 - משחקי מחשב - היסטוריה ותיאוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רנארד גלוזמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
0662260901 - מלאני קליין וממשיכיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נחמה אורדע | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
סמינריון בהיקף של 2ש"ס, יש להשלים 2 ש"ס שיעור בחירה בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662323101 - להרוג את המוזות: מבט פסיכואנליטי ב(חוסר) מקוריות
ד"ר גד בן שפר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0662312401 - בין גורי אדם לחיות אחרות: בעלי חיים בתרבות הילד המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות Fake News אז ועכשיו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
0662320201 - שפה מגלה ושפה מכסה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שי פרוגל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0662312501 - עובדות ופרשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שי פרוגל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662322901 - סוגיות עכשוויות בכלכלה - פרט, חברה וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ניתן ללמוד קורסים אלה כקורסי בחירה
בכל ההקבצים הבין תחומיים
לאחר הרישום יש לפנות אל מזכירות התכנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1883010301 - תשומת לב: צעירים, קשישים, ומשחקי מחשב
ד"ר גלית ולנר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | | |
1883060201 - גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883070101 - שיוויון הזדמנויות בחינוך - מיתוס או מציאות אפשרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מקדוסי עודד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883100101 - יום הבוחר: דמוקרטיה, אזרחות פעילה ואקטואליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'מאל אמל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | | |
1883100201 - גזענות והמאבק בה - מתיאוריה למעשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חסאן שרף | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883090101 - האתיקה של האלגוריתם - שוטטות בעיר החכמה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פוריאן רונית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | | |
1883060301 - פילנטרופיה ומעורבות אזרחית - בין ניאו ליברליזם לסולידריות חב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883060401 - ילדים ובעלי חיים: סוגיות הסטוריות, חברתיות וחינוכיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |