קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ "אופקים" בלימודי היהדות כתרבות (מסגרת 160)
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שיעורי חובה (סה"כ 8 ש"ס)
מתוך אשכול לימודי הליבה של תכנית "אופקים"
שיעורי בחירה (סה"כ 8 ש"ס)
ניתן לבחור בכל קורס משלב עשייה כבחירה
רשימת הקורסים מופיעה בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/co
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662225301 - תרבות הסייבר כתרבות נוער
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
ממחוגי הפקולטה למדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0631113001 - מושגי יסוד באסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0349140701 - מבוא לסביבת האדם: מרחב, מקום וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0624200401 - אתיופיה:היסטוריה, שפה ותרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
0631113001 - מושגי יסוד באסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עליזה שניצר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0697101001 - מבוא למדעי הדתות: פילוסופיה ופסיכולוגיה של הדת**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0697100501 - תרגיל במבוא למדעי הדתות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ברברה מאייר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0693201601 - אנתרופולוגיה יישומית במציאות של הגירה ופליטות בין אפריקה ליש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר כהן רוית | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |