-
קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שיעורים שלא נלמדו במסגרת זו יכולים להלמד כשיעורי ליבה/בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130901 - אקולוגיה רדיקלית וביקורת חברתית
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662175401 - למי שייכת נחלת הכלל?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0349140701 - מבוא לסביבת האדם: מרחב, מקום וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' יובל פורטוגלי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 120 |
0662176101 - מארכדיה לסייבר: פרקים בהיסטוריה של הסנטימנט האקולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שיעורים שלא נלמדו במסגרת זו יכולים להלמד כשיעורי בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0910122201 - העולם סביבנו - נושאים נבחרים
ד"ר ניר נפתלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | פורטר | 101 |
0910110001 - מבוא לאקו-פילוסופיה ואתיקה סביבתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ג'רמי בנשטיין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | פורטר | 013B |
0622201101 - סביבה ואיכות סביבה במזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0910150001 - פרקים נבחרים באקולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בועז שחם | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | פורטר | 013B |
0662175501 - קנאביס: דיון ביקורתי על רפואה, חברה ומדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0349150301 - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עודד פוצ'טר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' עודד פוצ'טר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
**יום סיור לשרות המטאורולוגי
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
יש לשים לדרישות קדם לקורסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687206201 - אדריכלות וסביבה ביפן המסורתית
מר אריה קוץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0622230801 - עיור, עירוניות, ומרחב ציבורי - נצרת כמקרה בוחן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | קמפוס | | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
0671248001 - המזרח הקדום - היסטוריה סביבתית-אקלימית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0622230601 - חברה וסביבה בצפון אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דניאל זיסינויין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
מהחוג לגיאוגרפיה - יש לשים לב לדרישות קדם
דרישות קדם בשיעורי גיאוגרפיה-מבוא בתחום שיעור הבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0349252701 - תכנון עירוני
פרופ' טלי חתוקה | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ק מרחב מקום ובסיבה או מב' לגיאוג' חברתית-תרבותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0349228701 - גיאוגרפיה של תיירות ופנאי
ד"ר עמית בירנבוים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 013 |
0349226501 - יסודות הגיאוגרפיה המדינית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמנון קרטין | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 120 |
0349227701 - יסודות הגיאוגרפיה החברתית והתרבותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ק מבוא לאקלים ובעיות הסובב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0349246001 - אדם, מכונה,מרחב: הגיאוגרפיה האנושית של הטכנולוגיה
ד"ר אריאל הנדל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | יד אבנר | 115 |
0349213401 - בריאות, מקום וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמית בירנבוים | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ר יסודות הגיאוגרפיה העירונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0349274801 - יסודות שינויי אקלים
פרופ' הדס סערוני | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ק מבוא לאקלים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0349252101 - תכנון מרחבי בישראל
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
**ד"ק: מבוא לסביבת האדם/יסודות ג"ג
**החברתית - תרבותית או יסודות הג"ג העירונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0349150301 - מבוא לאקלים ובעיות הסובב
פרופ' עודד פוצ'טר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
פרופ' עודד פוצ'טר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | יד אבנר | 120 |
**יום סיור לשרות המטאורולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0349234501 - עיר ופרבר
ד"ר אורנה צפריר-ראובן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | יד אבנר | 115 |
**דרישות קדם: גיאוגרפיה עירונית
קורסי בחירה מפקולטות אחרות
לתלמידי שנים ב'-ג' - ניתן לבחור קורס אחד בלבד
** קורס בן 3 ש"ס ישוקלל כ- 2 ש"ס בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041359201 - הסוציולוגיה של האטמוספירה: משבר האקלים בראי מדעי החברה
פרופ' רבינוביץ דני | סמסטר א' | שו"ת | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 104 |
0881350301 - אדריכלות בארץ-ישראל בעת החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מטרני קרן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0881440701 - מבוא לתרבות דיגיטאלית באדריכלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שיבר יואב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0881320701 - תולדות אדריכלות ה': אדריכלות במאה ה- 20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קוזלובסקי רועי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | מכסיקו | א206 |
ד"ר קוזלובסקי רועי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | א206 |
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים
בגיאוגרפיה ניתן להרשם לסמינריון בתחום בו נלמד ש' המבוא
בסמינר בגיאוגרפיה ניתן להגיש עבודה סמינריונית בלבד.
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס יש להשלים שיעור בחירה 2 ש"ס
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659889301 - מחלוקות בסביבה
ד"ר דניאל חי מישורי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | ווב | 101 |
0669612001 - עירוניות והביטוס עירוני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרית פז | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 212 |