קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
כל קורס שלא יבחר כחובה, יכול להבחר כבחירה/ליבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130701 - ההיסטוריה הכלכלית והחברתית של ישראל
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0677111101 - ישראל בעשור הראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0677118701 - "המדינה שבדרך": היישוב בין שתי מלחמות העולם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
כל קורס שלא נבחר כליבה יכול להילמד כקורס בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
1880060401 - דוד בן גוריון - המנהיג והעם - פרופ' מאיר חזן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
| סמסטר א' | | ה' | 16:00–18:00 | | |
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0622221801 - הפלסטינים: היסטוריה פוליטית, חברתית וכלכלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 456 |
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
ניתן לבחור בכל קורס משלב עשייה כבחירה
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/
שיעורים מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שיעורי בחירה מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0631225901 - הציונות וישראל בעיניים אסלאמיות
ד"ר אופיר וינטר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | ווב | 105 |
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622219801 - ירושלים-מן הכיבוש העוסמאני לתקופת המנדט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
ד"ר אבנר וישניצר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0680318001 - כותבות ישראליות מזרחיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0680210501 - שנות ה-60 בשירה העברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורית מיטל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0677114701 - מחיבת ציון להצהרת בלפור: הציונות והיישוב 1917-1881
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0677211901 - פוליטיקה יהודית מודרנית: ליברליזם, סוציאליזם, ציונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0608100701 - נשים בישראל: מיתוס ומציאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גבע שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0677126501 - משפטי נירנברג, השואה והתנועה הציונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 281 |
0616101001 - מבוא להגות יהודית מודרנית:בעקבות השואה והקמת המדינה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0677209901 - שנים ראשונות למדינה - היסטוריה והיסטוריוגרפיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0349252101 - תכנון מרחבי בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0677128501 - פולמוס ומחלוקת במלחמת העצמאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0680212701 - על הזהות הפלסטינית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנאר מח'ול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
קורסים מפקולטות אחרות
מיועד לתלמידים ממשיכים
ניתן להרשם לקורס אחד בלבד החל מהשנה השניה ללימודים
בקורסי קולנוע, שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
ממדעי החברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1031100202 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גורדון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 106 |
1031382401 - הישראליזציה של היהדות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 425 |
1031100208 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1031100210 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שובל טליה | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–11:00 | נפתלי | 206 |
1031369901 - "מקום" במחשבה הפוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 505 |
1031379801 - ישראל מזווית כלכלית-פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 11:00–14:00 | נפתלי | 426 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1041310201 - חברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
מאומנויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0811113401 - מבוא לתיאטרון מקומי
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 120 |
**ד"ק: מבוא לתיאטרון יהודי עברי 0811.2202.01
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0851670601 - קולנוע תיעודי ישראלי עכשווי
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 212 |
0821162001 - מבוא לאמנות ישראלית: סוגיות נבחרות באמנות ישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שבי אורלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851670501 - הקולנוע הפלסטיני:זהות, מרחב, וזיכרון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל שיטרית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | קיקואין | 01 |
ד"ר אריאל שיטרית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0851615401 - נשים בקולנוע הישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל מונק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 212 |
0811220201 - מבוא לתיאטרון יהודי ועברי: דת, תרבות, שפה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 211 |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811124001 - אחרים בתיאטרון ובמופע הישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 211 |
תנאי קדם : סיום כל שיעורי החובה.
השתתפות ב- 4 ש"ס לפחות משיעורי הבחירה מתוך אותו חוג בו
ינתן הסמינריון
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
אם הסמינריון הוא בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים 2 ש"ס בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677305001 - הקיבוץ: בית ודרך
פרופ' מאיר חזן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309401 - ציונות וסוציאליזם - הס, סירקין, בורוכוב ובובר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0622322001 - תולדות הסכסוך הישראלי-ערבי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**סגור לרישום למי שלמת את הקורס כשיעור בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680406101 - ספרות דור תש"ח
פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |