-
קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
כל קורס שלא יבחר כחובה, יכול להבחר כליבה/כבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי רוטלוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 279 |
0659211801 - הסטוריה של המדעים הפיזיקליים א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0659246301 - ידע ומוסדות ידע (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
כל קורס שלא יבחר כליבה, יכול להבחר כבחירה
קורסי השלמות מהמכון להיטוריה ופילוס של המדעים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659541501 - חשיבה ביולוגית (השלמות+תואר)
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי רוטלוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 279 |
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (קורס השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0659624701 - מושגי יסוד במתמטיקה (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ליאו קורי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0659211901 - הסטוריה של המדעים הפיזיקלייים ב'(השלמות+תואר)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שאול קציר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0659246301 - ידע ומוסדות ידע (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662312101 - העתיד הוא העבר: היסטוריה, פילוסופיה, ועתידנות טכנולוגית
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית מיוון העתיקה ועד ימינו*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**זהה לתול' המחשבה הכלכלית וסגור בפני מי שלמדו בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0662176101 - מארכדיה לסייבר: פרקים בהיסטוריה של הסנטימנט האקולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
שו"ת מהחוג להיסטוריה כללית (4 ש"ס)
ד"ק לסמינרים בהיסטוריה הוא שו"ת באותה תקופה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 306 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621130102 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 450 |
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0621120901 - התהוותה של אירופה: משלהי העולם העתיק אל ראשית העת החדשה המוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעורי בחירה מהחוג לפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא לתורת ההכרה והמטפיזיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101201 - מבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101202 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ענבל בלום | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0618101203 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' דלית זכאים | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101204 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שחר רשף | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103701 - מבוא לתורת ההכרה והמטפיזיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לפילוסופיה של המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
שיעורים מתקדמים בחוג לפילוסופיה לאחר המבואות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618235001 - תורת ההכרה ומטפיזיקה - שיעור המשך
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618260101 - פילוסופיה של המוסר - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמיחי עמית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום יש לברר דריושת קדם בחוג הרלוונטי
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות Fake News אז ועכשיו
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
סמינריונים מהחוג לפילוסופיה
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום יש לברר דריושת קדם בחוג הרלוונטי
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618302001 - אריסטו על התהוות החיים
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0618302401 - קאנט ובעיית האינטואיציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה
**לפני הרישום נא לברר תנאי קדם
ד"ק לסמינריונים בחוג להיסטוריה-שו"ת תקופתי או מבוא רלונטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621273601 - דקארט ופסקל: הגות, דת ומדע במאה השבע עשרה
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621329301 - ההיסטוריה של הפסיכולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
0621905401 - תפנית ויזואלית בחקר ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
יש לשים לב לדרישות קדם לפני הרישום
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659213401 - מושג האינדוקציה ובעיית האינדוקציה-דיון על מהות ההיסקים מהנסי
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0659212201 - אבולוציה תרבותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659221001 - קריאה ב "ספר האופטיקה" של אבן אל - הית'ם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | ווב | 103 |
0659828001 - מהמכני לדיגיטלי:שינויים טכנולוגיים,מדעיים וחברתיים מהמאה ה-
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659215201 - הביולוגיה של החוויה: נקודת המפגש בין נוירו-ביולוגיה, פסיכולו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 112 |
0659214501 - המהפכה המדעית וההגות היהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0659199401 - המטאפיזיקה של הזמן במסורת האנאליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659214001 - בעיית השפה במחשבת ימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0659257201 - נורמות חברתיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0659213801 - אינדיוודואלים וקולקטיבים בהיסטוריה של המדעים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סנאית גיסיס פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0659250201 - פילוסופיה של בינה מלאכותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659213701 - כלאם ופילוסופיה באסלאם: ממריבה לאינטגרציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0659215301 - המקורות האבולוציוניים של החוויה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0659214601 - מהי הלשון? תשובות מן הפילוסופיה ומן הבלשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 101 |
0659247201 - סוגיות בתולדות הטכנולוגיה בתרבות המערב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 211 |
0659880001 - חקר האדם והחברה ממסעות קולומבוס ועד לנאורות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן שגב | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |