-
קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
תלמידים שחוגם השני הינו ממדעי החברה
לא יכולים ללמוד קורסים השייכים לחוג השני שלהם
קורס בן 3 ש"ס ייחשב כ-2 ש"ס בהקבץ
אלא אם יוצמד לו קורס נוסף בן 3 ש"ס
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1009182001 - מבוא לפסיכולוגיה למדעי החברה
ד"ר פלייסיג דידה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 204 |
1009110201 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בן יהודה שלומי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
מר בן יהודה שלומי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 106 |
1009182001 - מבוא לפסיכולוגיה למדעי החברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פלייסיג דידה | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 204 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 101 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בורשטין יותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 204 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בורשטין יותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 204 |
1041110105 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 207 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 207 |
1041110107 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מילשטיין אופיר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 108 |
1041110108 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מילשטיין אופיר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 110 |
1041110203 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר לאור יוסף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 203 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 107 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר לאור יוסף | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 105 |
1041110206 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ברנד יואב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ברנד יואב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 206 |
1041110208 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 205 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041219101 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
פרופ' קמפ אדריאנה | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–17:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1041219102 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מרשי אמיר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 13:00–14:00 | נפתלי | 105 |
1041219103 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
שטנדל מעין | סמסטר א' | תרגיל | א' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
1041219104 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מרשי אמיר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 17:00–18:00 | נפתלי | 105 |
1041219105 - תאוריות סוציולוגיות קלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
שטנדל מעין | סמסטר א' | תרגיל | א' | 17:00–18:00 | נפתלי | 205 |
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קפלן דנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 201 |
1041310002 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' סדצקי יערה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 103 |
1041310003 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר רול יואב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 105 |
1041310004 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' סדצקי יערה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 17:00–18:00 | נפתלי | 110 |
1041310005 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר רול יואב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 17:00–18:00 | נפתלי | 208 |
1041261801 - אוכלוסייה וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ששון יצחק | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 210 |
1041358001 - סוציולוגיה של חציית גבול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 110 |
1041359001 - מדינת הלאום בעידן הגלובליזציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 17:00–19:30 | נפתלי | 204 |
1041261401 - רפואה וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שחר ליאור | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:30–17:00 | נפתלי | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1031100202 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גורדון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1031100208 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1031100210 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שובל טליה | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–11:00 | נפתלי | 206 |
1031140001 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–17:00 | נפתלי | 110 |
1031140002 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' אליאשווילי מייזי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 208 |
1031140005 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להט גולן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031140007 - מבוא למחשבה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אלוני נחשון | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 15:00–16:00 | נפתלי | 105 |
1031180001 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180002 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' כהן עגן עדי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 206 |
1031180005 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר הירשהורן יובל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 17:00–18:00 | נפתלי | 105 |
1031180006 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 110 |
1031180007 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' כהן עגן עדי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 206 |
1031190001 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 17:00–20:00 | נפתלי | 201 |
1031190006 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ביטון גל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 15:00–16:00 | נפתלי | 203 |
1031190008 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031190009 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' רביב שיר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–15:00 | נפתלי | 206 |
1031210501 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031210503 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שובל טליה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–17:00 | נפתלי | 107 |
1031210506 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 108 |
1031210507 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בוהדנה מאור | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–17:00 | נפתלי | 419 |
1031210601 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210607 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210608 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–15:00 | נפתלי | 205 |
1031190001 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 17:00–20:00 | נפתלי | 201 |
1031190006 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ביטון גל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 15:00–16:00 | נפתלי | 203 |
רשימת הקורסים מופיעה להלן ובפירוט הקורסים בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031210801 - אסטרטגיה בעידן המודרני
פרופ' גת עזר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1031210803 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פלדמן דורון | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 422 |
1031210806 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 110 |
1031210807 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פדלון תומר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 108 |
1031210601 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210607 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210608 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–15:00 | נפתלי | 205 |
1071281601 - פסיכולוגיה חברתית:מהבינאישי לקבוצתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שנבל נורית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 001 |
1031210301 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פדלון תומר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1031210302 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר זהבי דניאל | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 106 |
1031210501 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031210503 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שובל טליה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–17:00 | נפתלי | 107 |
1031210506 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 108 |
1031210507 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בוהדנה מאור | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–17:00 | נפתלי | 419 |
1031210601 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210607 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210608 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר רול יונתן | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–15:00 | נפתלי | 205 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 106 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1085220301 - תורות ההשפעה
פרופ' דביר שירה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1085220401 - מפת התקשורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 001 |
1085222901 - אתיקה ומדיניות התקשורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פלג ענת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 201 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130901 - אקולוגיה רדיקלית וביקורת חברתית
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ננה אריאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662175401 - למי שייכת נחלת הכלל?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0662196201 - תרבות וקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662225201 - תחת גלגלי הצדק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662209501 - ילדים בעידן של כלכלה גלובלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית מיוון העתיקה ועד ימינו*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**זהה לתול' המחשבה הכלכלית וסגור בפני מי שלמדו בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662223501 - ארגומנטציה בפעולה: ניתוח טיעונים וכשלים בזירה הציבורית
ד"ר איתן אורקיבי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0662212401 - מודרניזם- עידן של פריצת גבולות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טטיאנה לנדא | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662212501 - רשתות חברתיות? צרכנים? אזרחים? חלומות שבורים באינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662130701 - ההיסטוריה הכלכלית והחברתית של ישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0662312001 - תורת המחלוקות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662310301 - שיח דיגיטלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662175501 - קנאביס: דיון ביקורתי על רפואה, חברה ומדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0662206801 - האזרח הסובייטי במשפט - פיקוח, מישטור וטרור בבריה"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0662224301 - מחשבה כלכלית בספרות הרוסית הקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0662130401 - רוח המנהל: פיתוח המנהל דרך טקסטים ויצירות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלי אילון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662113701 - מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662212801 - עבדי התאגיד: כוח ועיצוב התודעה בתאגידים בינלאומיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0662176101 - מארכדיה לסייבר: פרקים בהיסטוריה של הסנטימנט האקולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662118001 - זהות בעולם המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0662261201 - רטוריקה ושכנוע במחאה חברתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662225301 - תרבות הסייבר כתרבות נוער
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662130601 - הרעיון הסוציאליסטי במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
רשימת הקורסים מופיעה להלן ובפירוט הקורסים בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1883010301 - תשומת לב: צעירים, קשישים, ומשחקי מחשב
ד"ר גלית ולנר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | | |
1883060201 - גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883070101 - שיוויון הזדמנויות בחינוך - מיתוס או מציאות אפשרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מקדוסי עודד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883100101 - יום הבוחר: דמוקרטיה, אזרחות פעילה ואקטואליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'מאל אמל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | | |
1883100201 - גזענות והמאבק בה - מתיאוריה למעשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חסאן שרף | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883060301 - פילנטרופיה ומעורבות אזרחית - בין ניאו ליברליזם לסולידריות חב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883060401 - ילדים ובעלי חיים: סוגיות הסטוריות, חברתיות וחינוכיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883090101 - האתיקה של האלגוריתם - שוטטות בעיר החכמה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פוריאן רונית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | | |