-
קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1843062101 - סוגיות בהיסטוריה של האינטרנט:טכנוטופיה כתרבות אמריקאית
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
**תלמידים הלומדים גם בהקבץ הסייבר ילמדו קורס זה כחובה
**בהקבץ תרבות דיגיטלית ויבחרו קורס אחר בסייבר
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662310301 - שיח דיגיטלי
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
שיעורים שלא יילמדו כליבה, מומלץ שיילמדו כבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662312101 - העתיד הוא העבר: היסטוריה, פילוסופיה, ועתידנות טכנולוגית
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
**סגור בפני מי שלמד את הסמינר הסינגולריות מתקרבת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662260301 - תרבות הסייבר ומדע בדיוני
ד"ר יעל מאורר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662212501 - רשתות חברתיות? צרכנים? אזרחים? חלומות שבורים באינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0662176101 - מארכדיה לסייבר: פרקים בהיסטוריה של הסנטימנט האקולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662260701 - משחקי מחשב - היסטוריה ותיאוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רנארד גלוזמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 362 |
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662225301 - תרבות הסייבר כתרבות נוער
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
מהקבץ "סייבר"
קורסים אלה משותפים להקבץ הסייבר ולהקבץ תרבות דיגיטלית
אך יכולים להילמד רק באחד מהם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1843062401 - ידע בעידן הדיגיטלי
ד"ר גלרנטר ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
1843062201 - אמנות דיגיטלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שחר כסלו | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | | |
1843062301 - האדם הקיברנטי בראי הפסיכואנליזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלון יפה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0622217301 - המזה"ת מהעיתונות המודפסת לתרבות המדיה הדיגיטלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
קורסים מפקולטות אחרות
מיועד לתלמידים ממשיכים
בגלל מיעוט מקומות בקורסים, ניתן להרשם לקורס אחד בלבד
החל מהשנה השניה ללימודים בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411677201 - דיני זכויות יוצרים בעידן הטכנולוגי
ד"ר וקסלמן גלעד | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 301 |
0723200201 - הוראה פורצת גבולות באמצעות טכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרשקוביץ ארנון | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | שרת | 307 |
0723203301 - ילדים וממשקים דיגיטליים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גילוץ שולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | שרת | 006 |
1041359301 - אנתרופולוגיה דיגיטלית - תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בן אלול אלעד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 108 |
1085222901 - אתיקה ומדיניות התקשורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פלג ענת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 201 |
0881440701 - מבוא לתרבות דיגיטאלית באדריכלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שיבר יואב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0851618901 - מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לנדסמן אוהד | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 212 |
ד"ר לנדסמן אוהד | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | מכסיקו | 212 |
קורסים מהתכנית הבין-לאומית - נלמדים באנגלית
**הקף קורס של 3 ש''ס, ישוקלל 2 ש"ס בהקבץ,
**אלא אם יוצמד לו קורס נוסף בן 3 ש"ס.
**יש להתעדכן בתאריכי מבחנים/עבודות לפני הרישום!
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1662150301 - Theories in Communication and Digital Media**
ד''ר שרון אביטל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
**משך הקורס 10 שבועות
**הקפו 3 ש"ס.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1662252101 - Narrative in the Digital Age
ד"ר שון עדרי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 106 |
1662251901 - Virtual Cities
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל מאורר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1883010301 - תשומת לב: צעירים, קשישים, ומשחקי מחשב
ד"ר גלית ולנר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | | |
1883090101 - האתיקה של האלגוריתם - שוטטות בעיר החכמה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פוריאן רונית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | | |
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662312601 - תרבות אלגוריתמית
ד"ר וייסמן כרמל | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות Fake News אז ועכשיו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |