-
קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662223701 - מבוא לתיאוריות של מיתוסים**
ד"ר מעין מזור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
** זהה לקורס מבוא למיתולוגיה וסגור בפני מי שלמדו אותו בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680120301 - מבוא לספרות העממית
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
יש לבחור 4 ש"ס מהרשימה שלהלן:
שיעורים שלא יילמדו במסגרת הליבה,יכולים להלמד כבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0612200501 - קריאה בין-תרבותית בתנ"ך ובספרות המזרח הקדום
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
**סגור בפני תלמידים שהשתתפו בעבר השיעור "עם לבדד ישכון"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662260501 - אגדות יהודיות על הורים וילדים
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662261401 - מהגולם לדיבוק- מסע פנטסטי בקולנוע היהודי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662201001 - מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חנה לבנת | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687249001 - קונפוציוס-חכמה ומעשה
גב' ענבל שמיר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0687245001 - מבוא לתרבות הוודה:מיתולוגיה,הגות ופולחן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0612201501 - ספר בראשית: בריאת העולם וראשית האנושות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 105 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0687247301 - בודהיזם באסיה חלק א':הבודהיזם בהודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687247901 - מיתולוגיה, היסטוריה ומושגי זמן בהודו הפרה-מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0671225601 - דת ומגיה במצרים העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0672154701 - הדרמה היוונית והרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621121201 - הדת היוונית מהומרוס עד ערב הנצרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687220201 - דת ומיתולוגיה בסין המסורתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0687230701 - על שדים ואחרים בספרות הודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר לוי שחם אילנית | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 202 |
0618268701 - שיעור יסוד - האלים בפילוסופיה עתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0687242401 - נצחון לאם:אלות וזהות בהודו המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
קורסים מפקולטות אחרות
שעות צפייה בסרטים אינן נשקלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 101 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בורשטין יותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 204 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בורשטין יותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 204 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 207 |
0821100901 - מבוא לאמנות קלאסית: המיתולוגיה באמנות - קורס חתך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל יונג | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | א206 |
0811120001 - תולדות הדרמה והתיאטרון:יוון ורומא***
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלגו שלומית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |
הרישום לסמינריונים מותנה בציון חיובי בשו"ת מיומנויות למידה
או בקורס המבואי לללימודי מדעי הרוח הכללי במסגרת 666
לפני הרישום יש לוודא דרישות קדם
לסמינריון בהיקף של 2 ש"ס יש להשלים שיעור בחירה בהיקף 2 שס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 305 |
0662312401 - בין גורי אדם לחיות אחרות: בעלי חיים בתרבות הילד המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0621206401 - "כה אמר זרטוסטרא": מקורות ומורשת הדת הזורואסטרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
ד"ק שו"ת באותה תקופה בחוג להסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680423601 - גיבורים וקדושים בספרות העממית
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0671247201 - מיתולוגיה ודת במזרח-הקדום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 262 |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם מבוא למזרח הקדום