קורסי לימודי אפריקה בתוכנית הבין אוניברסיטאית.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622910201 - מבוא ללימודי אפריקה
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0622100301 - מבוא לדת ולתרבות האסלאם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לאה קינברג | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0622910301 - תרגיל בחקר אפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
ד"ר גיא רופא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
**(תרגיל בהיסטורה של אפריקה)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622230401 - מבוא לצופיות
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
**מבואות נוספים ניתן ללמוד: בב"ג ובאו"פ
**ניתן לראות את הקורסים באתר התכנית שבאינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693220301 - דתות באתיופיה - מקדמוניות למודרניות
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
**במסגרת הסמינר יתקיים סיור לימודי חובה לאתיופיה בתשלום נוסף
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0668300801 - יחסי צרפת אפריקה - בין תלות להדדיות
ד"ר טל סלע | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
ד"ר טל סלע | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
**סמינרים נוספים ניתן ללמוד בב"ג או באו"פ
**ניתן לראות קורסים נוספים באתר התכנית שבאינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693211901 - גישות אפריקניות לשואה
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0693201601 - אנתרופולוגיה יישומית במציאות של הגירה ופליטות בין אפריקה ליש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר כהן רוית | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0693201701 - היסטוריה ופוליטיקה במדינות קרן אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' Getachew Metaferia | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
**הקורס יינתן בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693202101 - ניגריה - בין דיקטטורה לדמוקרטיה
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 305 |
0622230601 - חברה וסביבה בצפון אפריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דניאל זיסינויין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
0622203001 - מוזיקה, מגדר וקוויריות במזה"ת ובאפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה מורד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
**מי שלמד את הקורס המוסיקה של המזה"ת ואפריקה
** 0622230201 לא יכול להרשם לקורס זה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693300101 - בימת אפריקה א'
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
**פתוח לתלמידי שנים ב' ו ג' בלבד
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת השנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0693300201 - בימת אפריקה ב'
ד"ר אירית בק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
**פתוח לתלמידי שנים ב' ו ג' בלבד
**תאריכי המפגשים יפורסמו בתחילת הסמסטר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0624200401 - אתיופיה:היסטוריה, שפה ותרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
0624300301 - אמהרית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 107 |
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 107 |
0624300401 - אמהרית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אנבסה טפרה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 107 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622201101 - סביבה ואיכות סביבה במזה"ת
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0662209901 - ג'נוסייד: המבנה הפילוסופי של רצח עם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0621121301 - מבוא להיסטוריה אמריקאית מקולומבוס ועד מלחמת האזרחים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621121401 - מעבדות לחרות? היסטוריה אפריקנית אמריקנית מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**קורסים נוספים ניתן ללמוד בב"ג ובאו"פ
**ניתן לראות את הקורסים באתר התכנית שבאינטרנט