-
קורסי החוג לפילוסופיה.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101201 - מבוא ללוגיקה
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101202 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
גב' ענבל בלום | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0618101203 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' דלית זכאים | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101204 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שחר רשף | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0618101205 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ינאי סנד | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 262 |
0618101206 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מיכאל גולדבוים | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
0618101210 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' דלית זכאים | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
0618101207 - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' תום פדה | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101208 - פכ"מ - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר איתי מלמד | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0618101209 - פכ"מ - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' יעל טבח | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618106801 - ק"מ: דקארט - קבוצה א'
גב' הדר אליקים | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618106804 - ק"מ: דקארט - קבוצה ד'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ארנון רוזנטל | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0618106802 - ק"מ: דקארט - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אלון דויד פילוסוף | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0618106803 - ק"מ: דקארט - קבוצה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' דפנה מרק | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103101 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה א'
מר דרור בירגר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0618103106 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אורי איתן | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0618103102 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' נועה יבין | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103701 - מבוא לתורת ההכרה והמטפיזיקה
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לפילוסופיה של המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
| סמסטר ' | | | 00:00–00:00 | | |
**לא יתקיים השנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618106805 - ק"מ: דקארט- קבוצה א'
מר יהונתן שמילוביץ | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
0618106806 - ק"מ: דקארט - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אלון דויד פילוסוף | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
0618106808 - ק"מ: דקארט - קבוצה ד'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' דפנה מרק | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
0618106807 - ק"מ: דקארט - קבוצה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר איתמר פופליקר | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103103 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה א'
מר מתן שפירא | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0618103104 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ארנון רוזנטל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
0618103105 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' רונית צתרי | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101802 - Introduction to Theory of Ethics
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איתי שניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618717101 - בעיית התודעה: היבטים פילוסופיים ומדעיים
ד"ר ליעד מודריק | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
0618717301 - מושג הנפש בתקופתנו (א'): קריאה בטקסטים פילוסופיים בני זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יהונתן סופרין | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618717201 - חידת התודעה: היבטים אפיסטמיים ואונטולוגיים**
| סמסטר ' | שיעור | | 00:00–00:00 | | |
**ינתן שוב בשנה"ל תש"פ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618717401 - מושג הנפש בתקופתנו (ב'): קריאה בטקסטים פילוסופיים בני זמננו
גב' פנינה זייץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618209001 - שיעור יסוד - סוגיות עכשוויות בתודעה וקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליעד מודריק ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0618917101 - סמינר מסלול חקר התודעה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
| סמסטר א'+ב' | | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618220101 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה א'
מר רגב יאירי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0618220102 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אורן לבנה | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618206801 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה א'
מר רועי פולד | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
מר רועי פולד | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618206802 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יואב ביירך | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
מר יואב ביירך | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 003 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618220103 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה א'
מר רגב יאירי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | א362 |
0618220105 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עדן כץ | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 261 |
0618220104 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עדן כץ | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618206803 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה א'
גב' אנה יונגרמן | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
גב' אנה יונגרמן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0618206804 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר מאיר קורצוייל | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 101 |
מר מאיר קורצוייל | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618206805 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אריק קורבסקי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
מר אריק קורבסקי | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618235001 - תורת ההכרה ומטפיזיקה - שיעור המשך
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618745801 - לוגיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0618745802 - לוגיקה - שיעור המשך, תרגיל צמוד לנ"ל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שירה אחישר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0618260101 - פילוסופיה של המוסר - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמיחי עמית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618222501 - פילוסופיה סינית - שיעור המשך**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
| סמסטר ' | | | 00:00–00:00 | | |
**לא יתקיים השנה, במקומו ניתן ללמוד את שיעור הבחירה
"לשוטט בקלילות בג'אנג דזה"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (קורס השלמות)
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0618220901 - פילוסופיה של הדת - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618261801 - שיעור יסוד - חופש כמושג פוליטי
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618274501 - שיעור יסוד - נושאים במטא-אתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618295401 - שיעור יסוד - פרקים בפילוסופיה של החינוך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618233401 - שיעור יסוד - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618282001 - שיעור יסוד - פילוסופיה הודית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618206601 - שיעור יסוד - לייבניץ: בין מטאפיסיקה לאתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618210101 - שיעור יסוד - הדיאלוגים הסוקרטיים של אפלטון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618211101 - שיעור יסוד - הפילוסופיה בימה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618288201 - שיעור יסוד - פילוסופיה יוונית אחרי אריסטו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618268701 - שיעור יסוד - האלים בפילוסופיה עתיקה
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618258201 - שיעור יסוד - פילוסופיה דרך פרדוקסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0618209001 - שיעור יסוד - סוגיות עכשוויות בתודעה וקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליעד מודריק ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0618267301 - שיעור יסוד - Introduction to the Philosophy of Mind
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618285301 - שיעור יסוד: סימבולים: שפה, חישוב, מחשבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618208501 - שיעור יסוד - פרקים באסתטיקה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618213701 - שיעור יסוד - חיי המעש: פילוסופית הפעולה של חנה ארנדט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עלמה יצחקי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618277301 - שיעור יסוד - מטפיזיקה: מושגי יסוד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618255001 - שיעור יסוד - ביקורת הדת בכתבי פרויד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618521201 - שיעור קריאה באריסטו, "אתיקה ניקומאכית"
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0618521701 - קריאה בויטגנשטיין, "מאמר לוגי-פילוסופי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0618521101 - שיעור קריאה ברנסייר, "חלוקת החושי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' קרן שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0618521001 - שיעור קריאה בפרגה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0618520301 - שיעור קריאה באריסטו, "פוליטיקה" ובמקיאוולי, "הנסיך"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יובל איתן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618521501 - שיעור קריאה בהגל, "לוגיקה"
מר אמיר ירצקי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618521401 - שיעור קריאה בדאיה קרישנה, "אמנות הקונצפטואלי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר דור מילר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
0618521301 - שיעור קריאה בויטגנשטיין, "על הוודאות"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אורן רוז | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0618521601 - שיעור קריאה בהיידגר, "מהי חשיבה?"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר תום מרגלית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות)
ד"ר אורי רוטלוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 279 |
0687247301 - בודהיזם באסיה חלק א':הבודהיזם בהודו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0616101101 - מבוא להגות יהודית מודרנית: משפינוזה ועד בובר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0680324201 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
0616200601 - עיון מתקדם במורה הנבוכים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0662129201 - רטוריקה ואתיקה: שלשה נאומים הומניסטיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0687249301 - פילוסופיה הודית בקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616101001 - מבוא להגות יהודית מודרנית:בעקבות השואה והקמת המדינה
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0680324301 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0662224101 - פסיכואנליזה ופילוסופיה צרפתית עכשווית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0616242101 - שפינוזה על דת, אמונה תפילה וגאולה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0687250001 - לשוטט בקלילות בג'ואנג דזה:סוגיות פילוסופיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
**השיעור הנ"ל מחליף השנה את שיעור ההמשך בפילוסופיה סינית.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616101401 - הפילוסופיה של הרמב"ם:ת"נ למבוא לפיל' יהודית של ימה"ב
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0659246301 - ידע ומוסדות ידע (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616351201 - האדם והטבע: עיון בפילוסופיה של א.ד. גורדון
ד"ר גובני יובל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618302801 - הסטואים על העולם, האלים והגורל
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0618302101 - Puzzles about persons
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0618384001 - עמנואל לוינס: מובן, אחרות, אהבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0618365201 - תיאוריות של משמעות לשונית - סוגיות עכשוויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
0618383201 - פילוסופיה ומלנכוליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618302501 - שפינוזה והאידיאליזם הגרמני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618302901 - החוק הלא כתוב: הסדר וצלו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יובל קרמניצר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618302701 - ידע אפריורי
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0618302001 - אריסטו על התהוות החיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0687344801 - תשוקה, פרישות, וידיעה: על הטרנספורמציה של האני במחשבה ההודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 497 |
0618302201 - Dangers to Knowledge: Everyday Skepticism
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0618302301 - פרספקטיבות של חופש בפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618302601 - על טבע האדם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0618315101 - ויטגנשטיין הפוסט-טרקטטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618408001 - על טינה וסליחה: קריאה בכתביו של ז'אן אמרי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
**סמינר תואר שני פתוח לתלמידי תואר ראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662320201 - שפה מגלה ושפה מכסה
פרופ' שי פרוגל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687345001 - על החירות וכוח הדמיון בפילוסופיה ובספרות ההודית הקדומה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יוחנן גרינשפון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618302401 - קאנט ובעיית האינטואיציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618000101 - סמינר מחלקתי**
| סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 |
**תוכנית מפורטת תפורסם בתחילת כל סמסטר באתר החוג באינטרנט
חובת השתתפות לתלמידי התואר השני, לא נכלל במספר השעות לתואר.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618400201 - סמינר מחקר: סוגיות קיומיות בפרספקטיבה אנליטית
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0618407401 - סמינר מחקר: רציונליות ונורמטיביות: סוגיות נבחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0618489701 - סמינר מחקר: האוניברסיטה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0618407901 - סמינר מחקר: על שפה ורגש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618408201 - סמינר מחקר: נפש ורגשות בפילוסופיה עתיקה
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0618495801 - סמינר מחקר: נשים וההיסטוריה של הפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0618407601 - סמינר מחקר: בעיות התודעה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0618406701 - סמינר מחקר: מתמטיקה בפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0618405301 - סמינר מחקר: כשהפילוסופיה פוגשת את עבודת האמנות**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | הדרכה אישית | | 00:00–00:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
**הסמינר יתקיים (לפי הודעה מראש של המרצה)
**בימי שני בשעות 16-18 בחדר 450 בבניין גילמן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0722803801 - ז'אן ז'ק רוסו: בין חינוך, פילוסופיה ופוליטיקה
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | שרת | 324 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659213401 - מושג האינדוקציה ובעיית האינדוקציה-דיון על מהות ההיסקים מהנסי
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0659212201 - אבולוציה תרבותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0618406101 - Explanation in Science and in Metaphysics
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0659221001 - קריאה ב "ספר האופטיקה" של אבן אל - הית'ם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | ווב | 103 |
0687446301 - חיי הרגש:ההסטוריה והפילוסופיה של הרגשות בהגות ובספרות ההודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
0659215201 - הביולוגיה של החוויה: נקודת המפגש בין נוירו-ביולוגיה, פסיכולו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 112 |
0618489901 - מושג האדם בהגות של מרקס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0618407201 - פילוסופיה הודית באינטרנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659214001 - בעיית השפה במחשבת ימי הביניים
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0659199401 - המטאפיזיקה של הזמן במסורת האנאליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659257201 - נורמות חברתיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0659213801 - אינדיוודואלים וקולקטיבים בהיסטוריה של המדעים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סנאית גיסיס פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0659213701 - כלאם ופילוסופיה באסלאם: ממריבה לאינטגרציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0659250201 - פילוסופיה של בינה מלאכותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680518901 - שקיעתו של הלדרלין: שירה, הגות, שיגעון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 |
**הסמינר בהיקף 2 ש"ס, יש להשלים סמינר נוסף בהיקף 2 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618407501 - על החיים ועל המוות
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618408101 - פילוסופיה פוליטית של השפה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0697412401 - סבל ושחרור בפילוסופיה של הדת: סמינר מחקר וכתיבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 450 |
0618407101 - סוגיות במטא-סמנטיקה: הוליזם וקדימות המשפט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
0618407701 - פנומנולוגיה של הזמן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0616423701 - לב שסטוב והערעור המקראי על ההכרחיות הפילוסופית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
** הסמינר בהיקף 2 ש"ס, יש להשלים סמינר נוסף.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618408001 - על טינה וסליחה: קריאה בכתביו של ז'אן אמרי
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0680519301 - לצאת מהאני: על האפשרות לחריגה עצמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
0618407801 - שפינוזה: הדרך אל החירות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0687449501 - מיסטיקה מזרח-מערב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יעקב רז פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0640111201 - סמינר דוקטורנטים
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |