קורסי החוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671100101 - ארכיאולוגיה מהי?
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0671101001 - האדם הקדמון במזרח התיכון: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671103501 - הארכיאולוגיה של א"י משחר ההיסטוריה ועד חורבן ירושלים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671104301 - מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671104501 - מבוא למצרים העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671123801 - טקסט ותמונה - מוסד המלוכה במזרח הקדום וייצוגיו הטקסטואליים ו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0671100102 - ארכיאולוגיה מהי?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0671103301 - מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף ה-3 וה-2 לפנה"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0671112301 - סדנה מתודולוגית - קריאה וכתיבה מדעית לתלמידי שנה א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671112001 - ממצא וטקסט מתקופת הברזל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עומר סרגי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0671121601 - חפירה לימודית*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | עבודה מעשית | | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
**רישום לקורס יתבצע במזכירות החוג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671112401 - סיורים (חובת 8 ימי סיור במהלך התואר)**
| סמסטר א'+ב' | סיור | | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
** הרישום יתבצע על יד מזכירות החוג בתחילת שנה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671112201 - מפגשים בין תרבויות בתקופת הברזל: ארכיאולוגיה של זהויות*
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671105801 - הארכיאולוגיה של ביות הכלב
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
**דרישת קדם: ארכיאולוגיה מהי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671246601 - ארכיאולוגיה של מים**
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה קלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671101101 - כלי צור בשימוש האדם הפרהיסטורי-שיטות ייצור וטיפוסי כלים*
פרופ' רן ברקאי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' פרהיסטורית
** חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י, בחירה למסלול תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671121801 - טיפולוגיה של כלי-חרס א'*
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י, ארכ' מהי
**חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י, בחירה למסלול תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671320301 - ארכיאולוגיה מרחבית: מבוא עיוני ומעשי לסקר ארכיאולוגי*
פרופ' שלמה בונימוביץ ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**דרישת קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
**חובת השתתפות בארבעה סיורים שיתקיימו בימי ה'
** חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י, בחירה למסלול תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671206301 - מבוא לארכיאוזואולוגיה - עצמות בעלי חיים במחקר הארכיאולוגי*
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
** חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י, בחירה למסלול תרבויות
**דרישת קדם: ארכיאולוגיה מהי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671103101 - מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה החיתית
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
**חובה למסלול תרבויות, בחירה למסלול ארכיאולוגיה של א"י
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671222001 - טיפולוגיה של כלי חרס ב'*
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דרישות קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
** חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י, בחירה למסלול תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671220001 - טיפולוגיה של כלי חרס ג'**
פרופ' אורן טל | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
**דישות קדם: מבוא לארכיאולוגיה של א"י
** חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י, בחירה למסלול תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671200001 - תולדות המחשבה הארכיאולוגית*
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
**דרישת קדם: מבוא לארכ' של א"י
** חובה למסלול ארכיאולוגיה של א"י, בחירה למסלול תרבויות
**רישום לסמינרים מותנה במילוי חובת השתתפות בפרוסמינריון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671246901 - יוון והמזרח משלהי תקופת הב"מ ועד התקופה הפרסית
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671247101 - עם בוא הקירמיקה - המהפכה הניאוליתית השנייה וסופה של התקופה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** דרישות קדם: מבוא ארכיאולוגיה של א"י, פרהיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671248801 - הארכיאולוגיה של מוות וקבורה
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0671248901 - נושאים נבחרים בארכיאולוגיה קלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורן טל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671248201 - היסטוריה של המוות וייצוגיו במזרח הקדום
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** דרישת קדם: מבוא לתרבות אנטוליה/ מסופוטמיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671247201 - מיתולוגיה ודת במזרח-הקדום
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 262 |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**דרישות קדם: מבוא למזרח הקדום
** ניתן להגיש רק רפראט בסמינרים אלו
** מספר מקומות מוגבל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677309501 - יוספוס: האיש וההיסטוריון
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
** סמינר מחוג היסטוריה של עם ישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671155301 - אכדית למתחילים
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' יורם כהן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' יורם כהן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
1671405101 - Hittite for Beginners
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר גילן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
1671405102 - Hittite for beginners- pratice
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' אביטל רומח | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
גב' אביטל רומח | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 16:00–17:00 | גילמן | 261 |
** השיעור והתרגול מועברים באנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671214901 - חיתית למתקדמים
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671212601 - מבוא לארכיאולוגיה של יוון ב"תקופת האופל" והתקופה הארכאית
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0671247501 - מנהגי קבורה בא"י במהלך תקופות הברונזה והברזל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0671225601 - דת ומגיה במצרים העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0671216301 - שיטות לשחזור אקלים וסביבת האתר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0671247601 - הארכיאולוגיה של הביות (אש, מים, צמחים, בע"ח, נוף)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 201 |
0671247001 - Objects in Context**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
**השיעור מועבר באנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671109101 - מבוא לאמנות המזרח הקדום
ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 213 |
0671248401 - אומנות ואימפריה: אומנות דרום הלבנט בתקופת הברונזה המאוחרת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0671216001 - סדנה ארכיאולוג חופר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פז יצחק | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0671215901 - הכשרת שדה מתקדמת לארכיאולוג חופר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
דר' יובל גדות | סמסטר א' | עבודה מעשית | | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
0671219801 - חפירה נבחרת: לכיש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0671247901 - היסטוריה וארכיאולוגיה של הממלכות הניאו-חיתיות באלף ה -1 לפנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אמיר גילן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא לתרבויות אנטוליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671248001 - המזרח הקדום - היסטוריה סביבתית-אקלימית
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0671206401 - סדנה מעשית בארכיאוזואולוגיה*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** דרישת קדם: ארכיאוזאולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671248101 - זמן וזיכרון בארכיאולוגיה**
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
** פתוח לתלמידי תואר שני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671246101 - סוגיות בפרשנות אומנות קדומה
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0671248701 - הסיפור שלא סופר על תולדותיה של ממלכת יהודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0671248501 - ארכיאולוגיה של מפגשים קולוניאלים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
0671248601 - The Intermediate Bronze Age in the Southern Levant**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קרן קובלו פראן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
** הקורס ינתן בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1671408601 - Archaeobotany: Plant remains in the archaeological record
ד"ר לנגוט דפנה | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
** הקורס מועבר באנגלית
**קורס מקביל לארכיאובוטניקה (לא ניתן להירשם לשניהם)
** רישום דרך מזכירות החוג. מספר מקומות מוגבל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1671408701 - The Archaeology of Animal Bones
ד"ר ספיר-חן לידר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
** הקורס מועבר באנגלית
** קורס מקביל לארכיאזאולוגיה (לא ניתן להירשם לשניהם)
** רישום דרך מזכירות החוג. מספר מקומות מוגבל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0612170101 - מבוא למקרא (א): הספרות לסוגותיה
פרופ' נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0672153701 - להתמודד עם המוות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0672152201 - שער לעולם העתיק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0672152301 - מחיר התחרות במיתולוגיה היוונית והרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0612170201 - מבוא למקרא (ב): המחקר לזרמיו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' נועם מזרחי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0612201601 - ספר בראשית: סיפורי אבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
0677211801 - מלחמת בן כוסבה - המרד ושברו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0677128401 - יהודים ונוצרים כותבים: מבוא למקורות שלהי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יפעת מוניקנדם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0621120801 - היסטוריה, תרבות ודתות באירן הפרה-איסלאמית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0621121101 - חברה, משטר ותרבות בשלהי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671416801 - מתותענחאמון עד סוף השושלת העשרים - השלכות תקופת אל-עמרנה וה
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
ד"ר דבורה סוויני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0671417801 - סמינר מחלקתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0671417401 - זכרון החורבן בראי הדורות - חלק א**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עודד ליפשיץ ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671417501 - זכרון החורבן בראי הדורות - חלק ב (סמינר בית ספרי)**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עודד ליפשיץ ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 220 |
**שני חלקי השיעור מהווים יחדיו את הסמינר המלא (4 ש"ס)
** על תלמידי הסמינר המלא להגיש מטלה סופית אחת בסוף השנה.
** תלמידים יכולים להרשם רק לחלק ב' (כסמינר בית ספרי - 2 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1671408901 - Cities and Districts in the Biblical Period- Between Text an
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
פרופ' עודד ליפשיץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
** הסמינר מועבר באנגלית. מספר מקומות מוגבל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671417301 - היבטים כרונולוגיים-טיפולוגיים נבחרים של מכלולי כלי-חרס מתקופ
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671417001 - היבטים נבחרים בהיווצרותם של אתרים ארכיאולוגים, הריסתם ונטישת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671417101 - על אמנות והתנהגות סימבולית: השתקפויות ניאוליתיות ומיסוד הנופ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבי גופר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0671417601 - מזון למחשבה" - מזון ומשקה בעולם הקלאסי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0671416001 - סדנה לתלמידי מחקר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רפאל גרינברג | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0671417201 - **Central issues in the Archaeology and History of Jerusalem
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
דר' יובל גדות ד"ר ג'ו עוזיאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
**סמינר מועבר באנגלית.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0669613401 - המעבדה למחקר התרבות החומרית
פרופ' רפי גרינברג ד"ר שרית פז | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0645400201 - איכרים בעבר: מבט על חברה וכלכלה מקומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
ד"ר עמוס נדן דר' יובל גדות | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 449 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0612602001 - ארגז כלים לחקר המקרא
פרופ' נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
0612600401 - ספרות מסופוטמית והמקרא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גיא דרשן | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 103 |
0612425001 - קווים לדמותו של דוד בספר שמואל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאירה פוליאק | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
0621603301 - רומא ואיראן הססאנית: יחסים פוליטיים, תרבותיים ודתיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דומניקו אגוסטיני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 497 |
** סמינר המחוג להיסטוריה כללית
** סמינר מועבר בשפה האנגלית