קורסי תוכנית לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1071232801 - "כחול זה צבע של בנים"? - סוגיות בפסיכולוגיה של מגדר**
פרופ' יואל דפנה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0608100301 - תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל דקל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
1041261101 - מגדר וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מנדל הדס | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 13:00–16:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
0608100701 - נשים בישראל: מיתוס ומציאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גבע שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 001 |
0608113301 - שיטות מחקר איכותניות במחקר הפמיניסטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וילמובסקי ענבל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0607555301 - מרחב משלנו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א'+ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
** הקורס "מרחב משלנו" אינו מעניק נקודות זכות לתואר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101201 - מבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
** הרישום לקורס בחוג לפילוסופיה
** יש להירשם לתרגיל צמוד - הרישום בחוג לפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לפילוסופיה של המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0621116701 - המאה ה-19 באירופה 1890-1789
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621120901 - התהוותה של אירופה: משלהי העולם העתיק אל ראשית העת החדשה המוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621121301 - מבוא להיסטוריה אמריקאית מקולומבוס ועד מלחמת האזרחים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0680111301 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גיא ארליך | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0680111302 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר עידו פלד | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 456 |
0680111303 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' יעל איזנברג | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0680100501 - יסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0680100601 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ורד שמשי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
0680100602 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מרים שורץ | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0680100603 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ירדן בן-צור | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0680100001 - מבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0680111101 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר שי עבדי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
0680111102 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' תום דרוקר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0680111103 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר עידו פלד | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621121401 - מעבדות לחרות? היסטוריה אפריקנית אמריקנית מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622200101 - מבוא להיסטוריה חברתית של המזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101802 - Introduction to Theory of Ethics
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איתי שניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
** השיעור יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
** על תלמידי תואר ראשון שהתחילו בתשע"ט חלה חובת לימוד
** קורס בשפה האנגלית באחד החוגים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618261801 - שיעור יסוד - חופש כמושג פוליטי
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
** דרישת קדם - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21: מבוא
ד"ר השש יאלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
** שיעור לתואר שני הפתוח לתלמידות שנה ג' בתואר ראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א'+ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
** הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
** פתוח לתלמידי שנה ב' ומעלה בלבד
** הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
** הקורס מוכר כ- 4 נקודות זכות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0626235401 - סופרים מהגרים בארה"ב של היום - American Migrant Fictions
ד"ר סוניה וינר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
ד"ר סוניה וינר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
** הקורס מתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680311601 - פסיכואנליזה, מגדר וספרות
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0680317601 - דיוקן האמן - והאמנית - כאיש צעיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גדעון טיקוצקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0680318001 - כותבות ישראליות מזרחיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0687242401 - נצחון לאם:אלות וזהות בהודו המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
0622203001 - מוזיקה, מגדר וקוויריות במזה"ת ובאפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה מורד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
** מי למדו "מוזיקה של מזה"ת ואפריקה" 06222302001 - לא יכולים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618267301 - שיעור יסוד - Introduction to the Philosophy of Mind
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
** השיעור יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0608360401 - למה יש רק מארי קירי אחת? - ידע פמיניסטי וקהילה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מאיה רומן | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0608330201 - קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
** לא פתוח למי שלמדו את הקורס "פמיניזם ותיאוריה קווירית"
** לא פתוח למי שלמדו את הקורס "קוויר באופן ביקורתי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0668213201 - סימון דה בובאר: פילוספית, מסאית, סופרת
ד"ר דינה חרובי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
0631225801 - מעמד האישה בעולם האסלאם בראי ההלכה, הספרות והקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כפיר גרוס | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0626256401 - Beyond the Domestic: Women in British Literature and Culture
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מירב קורן-קאוק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
** הקורס מתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1662222301 - Women's Poetry in America
ד"ר דרה ברנאט | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
** הקורס מתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616233801 - סוגיות נבחרות בנושא הגט והגירושין ביהדות
ד"ר יחזקאל דוד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0680325401 - צדק ופמיניזם בקולנוע ובספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידית אלפנדרי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 102 |
0680323301 - ז'אן ז'נה: האסתטי, המיני, הפוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סתר שאול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0662260801 - רטוריקה של הגוף
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד''ר שרון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0680306201 - מה נשים כותבות? סקס-טקסט- סקסט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0607542801 - כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 205 |
** שיעור לתואר שני הפתוח לשנה ב' וג' בתואר ראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621702001 - כישוף ומכשפות בעת החדשה המוקדמת
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא בעת החדשה המוקדמת או שיעור בתולדות הנצרות
** הרישום לסמינר באמצעות החוג להיסטוריה כללית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622322401 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה*
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 305 |
0680410001 - לאה גולדברג וראשית השירה הישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
** תנאי קדם: יסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680424001 - דרום ארה"ב ואמריקה הלטינית
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
** תנאי קדם: מבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607532101 - מגדר ורגשות
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | ווב | 501 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616351001 - מעמד האשה ביהדות הבית השני
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0680411101 - הרומן הרומנטי - ומה הלאה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
** תנאי קדם: מבוא לסיפורת או מבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621337601 - נשים מובילות מאבקים באמריקה הלטינית, 2000-1973
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0607542701 - פעמיים בשוליים: נשים ומוגבלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1071110201 - מבוא למדעי הפסיכולוגיה
פרופ' יובל גלית | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:30–10:00 | | |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 110 |
1041110203 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר לאור יוסף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 203 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 107 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר לאור יוסף | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 105 |
1041110206 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ברנד יואב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041110207 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ברנד יואב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 206 |
1041110208 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 205 |
**יש לבחור באחד משני השיעורים של מבוא לסוציולוגיה + תרגיל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041110102 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 101 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 207 |
1041110103 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בורשטין יותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 204 |
1041110104 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בורשטין יותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 204 |
1041110105 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 207 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 207 |
1041110107 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מילשטיין אופיר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:30–10:00 | נפתלי | 108 |
1041110108 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מילשטיין אופיר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
**חובה לבחור גם תרגיל באנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041310001 - תאוריות סוציולוגיות בנות זמננו
ד"ר קפלן דנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 201 |
0723201701 - חינוך מודע מגדר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נץ הדר | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | שרת | 006 |
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21: מבוא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר השש יאלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
** שיעור לתואר שני הפתוח לתלמידות שנה ג' בתואר ראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה?
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א'+ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
** הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
** פתוח לתלמידי שנה ב' ומעלה בלבד
** הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
** הקורס מוכר כ- 4 נקודות זכות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1071281601 - פסיכולוגיה חברתית:מהבינאישי לקבוצתי
ד"ר שנבל נורית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 001 |
1041359301 - אנתרופולוגיה דיגיטלית - תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בן אלול אלעד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 108 |
0631225801 - מעמד האישה בעולם האסלאם בראי ההלכה, הספרות והקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כפיר גרוס | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0723201301 - אי שיוויון חברתי בראי החינוך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שהרבני טלי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | שרת | 004 |
0723100401 - אוכלוסיות עם לקויות: אפיונים וסוגיות מרכזיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרעבי עדי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:30–10:00 | שרת | 410 |
0662260801 - רטוריקה של הגוף
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד''ר שרון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
1041358801 - וואחד על אחד - חוויות חיים אחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון סמדר ד"ר חסאן שרף | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 13:00–16:00 | נפתלי | 425 |
0607542801 - כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 205 |
** שיעור לתואר שני הפתוח לשנה ב' וג' בתואר ראשון
** בחלק מהסמינריונים במסלול זה ניתן להגיש סמינר בלבד(לא רפרט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041448201 - עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 15:00–19:00 | נפתלי | 420 |
0723300201 - בתי ספר לקראת המאה ה- 21 - גישה קונטקסטואלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אדי רקח אודרי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | שרת | 318 |
** דרישת קדם ניתוח נתונים כמותיים או קורס מקביל.
** ניתן ללמוד במקביל בסמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041379801 - בין האסתטי והפוליטי בחברה הפלסטינית: מבט אתנוגרפי
ד"ר פוראני חאלד | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 422 |
1041382401 - אנתרופולוגיה של המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייס אריקה | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | נפתלי | 205 |
0608440401 - מגדר וחינוך- פדגוגיה פמיניסטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0607542701 - פעמיים בשוליים: נשים ומוגבלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
** פתוח לתלמידות ותלמידי תואר ראשון בשנה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607532101 - מגדר ורגשות
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | ווב | 501 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031449301 - הקולנוע והסכסוך הישראלי-פלשתיני
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 108 |
** שעות הקרנת סרטים בקורסים של בית הספר לקולנוע וטלוויזיה
** אינן נספרות במניין השעות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0821190001 - אמנות על ציר הזמן א': העת העתיקה-ממצרים ועד סוף ימי הביניים
ד"ר פישר מתי ד"ר אריה קפיטיקין ד"ר אילת זהר פרופ' פינקוס אסף ד"ר ברטל רננה | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0861158801 - אמנות ופילוסופיה: מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בליך ברוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 211 |
0861158201 - מבוא לתולדות הקולנוע א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851652401 - מבוא לתיאוריות קולנועיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חגין בועז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851619001 - מבוא לקולנוע תיעודי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851623401 - תולדות הקולנוע א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' לוין אורי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
גב' לוין אורי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861121001 - תחנות בתרבות המערב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איתי שניר | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821190201 - אמנות על ציר הזמן ב': מהרנסנס ועד לאמנות המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הגר נעמי ד"ר צ'ולקמן תמר ד"ר מאיר תמר ד"ר מיימון ורד ד"ר ספי הנדלר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0851623501 - תולדות הקולנוע ב' (הקרנה)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיוטין דן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר חיוטין דן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851623601 - מבוא לתרבות פופולרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גרינברג סלבה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861110701 - מבוא לשפת הקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | מכסיקו | א206 |
0861158301 - מבוא לתולדות הקולנוע ב' **
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
** דרישת קדם: מבוא לתולדות הקולנוע א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0851671701 - מלחמה וקולנוע
גב' גזית אירית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
0851669601 - קולנוע קווירי חדש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ניר קדם | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | מכסיקו | 213 |
0851615401 - נשים בקולנוע הישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל מונק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 212 |
0851670501 - הקולנוע הפלסטיני:זהות, מרחב, וזיכרון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אריאל שיטרית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | קיקואין | 01 |
0821689601 - בגן נעול: נזירות כפטרוניות, צופות ויוצרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ברטל רננה | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 212 |
0851620101 - פריק באופן ביקורתי:קולנוע ומוגבלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גרינברג סלבה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0851620301 - נקמתה של עקרת הבית :נשים ובית בקולנוע וטלוויזיה אמריקניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' לוי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | א206 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0851506001 - מפסיכה ועד ביונסה - מיתוסים ונשים בקולנוע ובטלוויזיה
פרופ' זנגר ענת | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–16:00 | מכסיקו | א117 |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 305 |
1031449301 - הקולנוע והסכסוך הישראלי-פלשתיני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 108 |
** המשתתפים בקורסי הפקולטה למשפטים כפופים לנהלי הפקולטה
** למשפטים. שימו לב במיוחד לדרישות הקדם!
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607542601 - תיאוריות פמיניסטיות מהדרום הגלובלי
ד"ר אבורביעה ראויה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
** קורס לתואר שני הפתוח לשנה ג' לתואר ראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662225201 - תחת גלגלי הצדק
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
1411721501 - בלוז לכחולי המדים: משטרה ושיטור במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לבנקרון נעמי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 304 |
1411922601 - דיני רווחה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שמיר הילה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
ד"ר שמיר הילה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
1411734201 - פמיניזם דתי במשפט הישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שגיב משואה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 203 |
1411922010 - דיני משפחות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' טריגר צבי חיים | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
פרופ' טריגר צבי חיים | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411924401 - פמיניזם ומשפט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 301 |
1411739701 - מנהיגות אדפטיבית - הובלת שינוי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' קניג-יאיר ציונה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:15–19:30 | טרובוביץ | 207 |
1411739702 - מנהיגות אדפטיבית - הובלת שינוי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' קניג-יאיר ציונה | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 19:45–20:45 | טרובוביץ | 207 |
1411576001 - חוק התשוקה: משפט, חברה ומיניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גרוס אייל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–19:00 | טרובוביץ | 205 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607542301 - סדנת קריאה וכתיבה מגדרית
ד"ר גבע שרון | סמסטר א' | סדנה | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0607510001 - תיאוריות מתקדמות: רוח ואמנויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 205 |
0607510101 - תיאוריות מתקדמות: משפט וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0607542302 - סדנת קריאה וכתיבה מגדרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גבע שרון | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 211 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 305 |
** סמינר לתואר ראשון, יחשב כקורס בחירה לתואר שני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411745530 - זכויות הילד בראי המשפט
מר כלב סאני | סמסטר א' | שיעור | ו' | 10:00–11:30 | טרובוביץ | 204 |
1411686530 - אפליה בתעסוקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מונדלק גיא | סמסטר א' | שיעור | ג' | 20:00–21:30 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411719630 - תפקיד המשפט בהסדרת הקניין המשפחתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ברוידא-בהט יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 20:00–21:30 | טרובוביץ | 204 |
1411583030 - מדיניות החינוך בישראל וזיקתה למשפט:סוגייה בצדק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גבתון דן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411726130 - משפחות ממושפטות בעידן הגלובליות המוגבלת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' הקר דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 301 |
0607542001 - יסודות המחשבה הקווירית*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ניר קדם | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'.
** לא פתוח למי שלמדו בקורס "תיאוריה קווירית אז והיום"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607531201 - הגישה הפרקטית לשינוי מגדרי בארגונים
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | ווב | 101 |
0810509501 - רוחות רפאים באמנויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
דר' אלפנדרי עידית | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 209 |
0810508901 - פורנוגרפיה בראי התרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ברוך בליך | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | מכסיקו | 211 |
0607555301 - מרחב משלנו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א'+ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
** הקורס "מרחב משלנו" אינו מעניק נקודות זכות לתואר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041455201 - עיון במושג הליברליזם בתיאוריה ובפרקטיקה
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | סמינר | ה' | 18:00–20:00 | נפתלי | 314 |
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | נפתלי | 314 |
0622322401 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
** סמינר לתואר ראשון, יחשב כקורס בחירה לתואר שני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0851988901 - אין דבר כזה יחסים מיניים: פסיכואנליזה וקולנוע
דר' אלפנדרי עידית | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | מכסיקו | א119 |
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21: מבוא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר השש יאלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0697412201 - עבודת שדה בחקר קבוצות דתיות: אתגרים דילמות ודרכי פעולה
ד"ר סימה זלצברג | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0621906501 - היסטוריה של מיניות, מגדר ולהט"ביות באירופה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
**דרישת קדם: קורס של 4 ש"ס שעוסק במגדר או שו"ת המאה ה-20
**הרישום לסמינר באמצעות החוג להיסטוריה כללית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607541901 - ביו התרבותי למבני: מגדר בחברה הערבית-פלסטינית בישראל
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0677406801 - ממשפחה יהודית למשפחה ישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677406401 - מעמדה של האישה היהודיה בימי הביניים באשכנז
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0680519001 - מיניות וגוף בשירה העברית החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
**תנאי קדם: יסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0669610701 - הגירה, פזורה, גולה: נדידה והתפשטותשל תרבויות
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0602618201 - בין ילדים לנשים - קריאה מגדרית בספרות ילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רתם פרגר וגנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0607542601 - תיאוריות פמיניסטיות מהדרום הגלובלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבורביעה ראויה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0607540501 - תיאוריות פמיניסטיות של זמן, גיל ומהלך חיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0659343401 - Madwomen: Women and Mental Illness in US History
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
Prof Margo E Horn | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
** הסמינר יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607531301 - משפחות טובות - דיון במגדר ובמשפחה
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א'+ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ב' ומעלה.
** הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
** הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
** הקורס מוכר כ- 4 נקודות זכות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411745101 - Human Trafficking: A Labor Approach
ד"ר שמיר הילה | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 14:30–16:00 | טרובוביץ | 017-מרכז |
0669613601 - המעבדה לתיווך תרבותי של החוויה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אנג'י כהן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 211 |
0607542801 - כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 205 |
0697412301 - הורות בהגות יהודית ונוצרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ברברה מאייר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 450 |
0810509401 - ברבור שחור - אירועי קיצון וייצוגם באמנויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אייל דותן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | קיקואין | 02 |
0810509201 - הרעיון והדימוי של הסצנה הביתית באיורי ספרות ילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל קרייסברג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 212 |
1041422401 - דרכים לדעת: סדנה בשיטות מחקר איכותניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' הרצוג חנה | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 419 |
0851988601 - פמיניזם וקוויר כאן ועכשיו: מגדר, מיניות וקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף רז | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–16:00 | מכסיקו | 117 |
0669613501 - תרבות, אתניות ויחסים בין קבוצות אתניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0677405301 - המשפחה היהודית במזרח אירופה: היסטוריה וספרות, דימוי ומציאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0607532101 - מגדר ורגשות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | ווב | 501 |
1031449301 - הקולנוע והסכסוך הישראלי-פלשתיני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 108 |
0602614201 - דימויי נערות במדיה ובתרבות הפופולארית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
0607530401 - מגדר וטראומה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפי זיו | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
1041359301 - אנתרופולוגיה דיגיטלית - תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בן אלול אלעד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 108 |
1041452301 - מדינת הרווחה ואי שוויון מגדרי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מנדל הדס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | נפתלי | 422 |
0607531701 - סדנה לכותבות תזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
** הקורס יוכר רק למי שהגיש/ה עבודת תיזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608440401 - מגדר וחינוך- פדגוגיה פמיניסטית
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
** סמינר לתואר ראשון, יחשב כקורס בחירה לתואר שני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607542701 - פעמיים בשוליים: נשים ומוגבלות
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607540201 - חיות בסרט
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0697412501 - הציונות הדתית: תיאולוגיה, אידיאולוגיה ומגדר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
דר' שרה זלצברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0821596301 - הקול והמבט: נשים, מגדר ואמנות באמצע המאה העשרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דקל טל | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 200 |
0680521201 - סיפור, מבט, מגדר, אחריות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |