קורסי החוג להיסטוריה של עם ישראל
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
החוג להיסטוריה של עם ישראל
לימודי התואר הראשון
תרגילי חובה בשנה ראשונה (מסגרת 140)
0677105801 - ארון הספרים היהודי: מקורות לחקר תולדות ישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–12:00 | רוזנברג | 104 |
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 104 |
לימודי ליבה
העת העתיקה - (מסגרת 120)
"משפטים ורוח"
*השיעור מיועד לתלמידי התכנית "משפטים ורוח בלבד"
0677180001 - של מי אתה ילד? סוגיות במעמד אישי בעת העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מוניקנדם יפעת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677127401 - עיצוב היהדות לאחר חורבן הבית השני (284-70 לסה"נ) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0677127201 - מי הרג את ישו? הפולמוס היהודי-נוצרי בשלהי העת העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מוניקנדם יפעת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0677202701 - ארץ ישראל ובבל - יחסי גומלין ותחרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 209 |
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 209 |
0677113401 - עולמות יהודים בין כורש למוחמד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 277 |
ימי הביניים והעת החדשה המוקדמת - (מסגרת 130)
0677106101 - יהודים ונוצרים בימה"ב - א (עד מסעי הצלב) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'רמי כהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677108001 - המאבק בין המינים בקהילות היהודיות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0677106201 - יהודים ונוצרים בימה"ב -ב (ממסעי הצלב ואילך) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0677110101 - העיר והקהילה בספרד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
העת החדשה - (מסגרת 140)
0616101001 - מבוא להגות יהודית מודרנית:בעקבות השואה והקמת המדינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0677127701 - "הפתרון הסופי" (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0677123801 - היסטוריה של האקטואליה א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0677158901 - יהודי מזרח אירופה: היסטוריה, חברה ותרבות 1939-1600 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0677126401 - התנועה הציונית - היישוב הארץ ישראלי והשואה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0677126701 - אייכמן ואנשיו - התגבשותו ופעילותו של מנגנון הרצח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0677122901 - היהודים באמריקה: היסטוריה, חברה ותרבות, 2018-1654 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
**The Jews of America: History, Society and Culture
**הקורס יינתן בשפה האנגלית
0677115101 - תולדות השואה - קורס מקוון (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 280 |
0677127801 - זהות בבנייה: תולדות העיתונות הציונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונה יונה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0616101101 - מבוא להגות יהודית מודרנית: משפינוזה ועד בובר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0677127601 - 'עדות המזרח': מיישוב למדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0677123901 - היסטוריה של האקטואליה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0677112601 - נשים ביישוב ובישראל הצעירה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0677113901 - בונים אומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
לימודי התמחות - תרגילים
העת העתיקה - (מסגרת 120)
0614140801 - מבוא לארמית בבלית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה מורגנשטרן | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 103 |
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0677206901 - היסטוריה חברתית בספרות חז"ל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677207801 - יהודים, ערבים, אדומים ושומרונים בתקופות החשמונאית והרומית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0616241401 - זהות יהודית בגולה: היהדות ההלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
0677113401 - עולמות יהודים בין כורש למוחמד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 277 |
ימי הביניים והעת החדשה המוקדמת - (מסגרת 130)
0677210401 - מפטרוס אלפונסי ועד הדוכס מנקסוס (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
0616100501 - מבוא לפילוסופיה יהודית של ימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0677207401 - ספרות השו"ת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
העת החדשה - (מסגרת 140)
0677211401 - 'יהודים-ערבים' בעת החדשה: לשון, היסטוריה ופוליטיקה של זהויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נח גרבר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
0677206101 - פוליטיקה אידיאולוגיה ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677211501 - השואה - תיעוד והיסטוריה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677206201 - היצירה היהודית - שורשים ומגמות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 107 |
סמינרים לתואר ראשון
העת העתיקה - (מסגרת 300)
0677307101 - קדושים, עושי ניסים ווירטואוזים דתיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309101 - על משפחה, זהות וכסף: דיני ירושה בעת העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מוניקנדם יפעת | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
ימי הביניים והעת החדשה המוקדמת - (מסגרת 300)
0677365101 - הכרוניקות של יהודי ספרד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677309001 - משבתאות לחסידות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
העת החדשה - (מסגרת 300)
0677307201 - הציונות כתנועת רנסאנס של היהדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677309201 - בשולי אירופה: מודרניזם יהודי במזרח ובמדינת ישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נח גרבר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677308401 - עולים ומעברות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677307401 - מאזרחים לנידונים למוות: שואת יהודי גרמניה 1945-1933 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יואל זיסנויין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
מסלול לימודי ישראל
קורסי חובה בשנה א' - מסגרת 180
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 104 |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
לתלמידי החוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
במקום הקורס: מבוא למזה"ת בעת החדישה יש לבחור
שני ש"ס נוספים מקורסי הליבה
קורסי ליבה - מסגרת 185
0677123801 - היסטוריה של האקטואליה א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0677126401 - התנועה הציונית - היישוב הארץ ישראלי והשואה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0622218101 - תולדות הסכסוך הישראלי-ערבי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ברוס מדי ויצמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0677206101 - פוליטיקה אידיאולוגיה ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677127801 - זהות בבנייה: תולדות העיתונות הציונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונה יונה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
הקורס ימומן ע"י המכון לחקר העיתונות וע"י עיתונות יהודית היסט
0677123901 - היסטוריה של האקטואליה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0677127601 - 'עדות המזרח': מיישוב למדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0677112601 - נשים ביישוב ובישראל הצעירה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0677113901 - בונים אומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
סמינרים - מסגרת 330 רפראטים - מסגרת 340
0677307201 - הציונות כתנועת רנסאנס של היהדות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677309201 - בשולי אירופה: מודרניזם יהודי במזרח ובמדינת ישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נח גרבר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677308401 - עולים ומעברות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
קורסי בחירה - מסגרת 190
מומלץ להירשם לקורסי הבחירה השונים רק משנה ב'
לקורסי הבחירה ממשפטים וממדעי החברה מומלץ להירשם בשנה ג'
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21: מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר השש יאלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה? (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0616101001 - מבוא להגות יהודית מודרנית:בעקבות השואה והקמת המדינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0622202201 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0641500301 - מתחים בתרבות ישראל בראי הספרות והאמנות (תאריך בחינה) | ||||||
מר אשר אלבו | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 207 (תוכנית אופקים) |
0662223701 - מבוא לתיאוריות של מיתוסים** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מעין מזור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 278 |
0677211401 - 'יהודים-ערבים' בעת החדשה: לשון, היסטוריה ופוליטיקה של זהויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נח גרבר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 107 |
0821162001 - מבוא לאמנות ישראלית: סוגיות נבחרות באמנות ישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שבי אורלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851670601 - קולנוע תיעודי ישראלי עכשווי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 212 |
0851670701 - קולנוע ישראלי חדש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוייצר אריאל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | קיקואין | 02 |
0851670501 - הקולנוע הפלסטיני:זהות, מרחב, וזיכרון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שיטרית אריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | קיקואין | 01 |
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031100205 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
מר זהבי דניאל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 206 |
1085263701 - פרקים בתולדות העיתונות העברית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גוברין נורית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 207 |
1411910301 - משפט ישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
0680830801 - "התרבות האחרת": פרקים לתולדות ספרות היידיש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
ד"ר חנה פולין-גלאי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0349252101 - תכנון מרחבי בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טובי פנסטר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | יד אבנר | 115 |
0602610101 - תרבות הילד ויצירת התרבות העברית החדשה בשנים 1905-1880 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0622219201 - המאה הפלסטינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הראל חורב | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0622200101 - מבוא להיסטוריה חברתית של המזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0662225901 - החברה החרדית והאינטרנט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל חרובי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 305 |
0680309301 - פרימו לוי: מונוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0680316701 - "שידוך הולם": שידוכים, אהבה ונישואים בספרות העברית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יחיל צבן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0680211701 - טקסטים מכוננים בכתיבת המזרחיות בתרבות הישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור משעני | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0811113401 - מבוא לתיאטרון הישראלי והפלסטיני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 213 |
**דרישת קדם: מבוא לתיאטרון יהודי עברי 0811.2202.01
0811220201 - מבוא לתיאטרון היהודי והעברי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0811124001 - אחרים בתיאטרון ובמופע הישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 211 |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0851622901 - ייצוג- עצמי מזרחי בטלוויזיה ובקולנוע הישראליים העכשוויים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלוש לברון מירב | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 209 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031100208 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1031100211 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שובל טליה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 19:00–20:00 | נפתלי | 206 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 505 |
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
1411910801 - מבוא למשפט עברי ומבוא למשפט אסלאמי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ווזנר שי מר אבו פול ריאד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר ווזנר שי מר אבו פול ריאד | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910810 - מבוא למשפט עברי ומבוא למשפט אסלאמי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קופר לוי מר אבו פול ריאד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר קופר לוי מר אבו פול ריאד | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
**בקורסי הפקולטה למשפטים (1411) יש הקפדה על ציון טווח בין 81
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לדריש
לימודי התואר השני
מסגרות 620, 625 - מסלול מחקרי
מסגרות 640, 645 - מסלול עיוני
0677411701 - שנאת ישראל ואנטישמיות בעת החדשה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0680515901 - מי הרג את השירה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
סמינר חובה בשנה ראשונה בסמסטר א'
0677410001 - מקצועו של ההיסטוריון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ג'רמי כהן | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
סמסטר א'
0677411201 - גטו ורשה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677404501 - יהודים ומשומדים בימי הביניים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677408601 - להיות אזרחים במדינה החדשה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677411501 - היסטוריה וזיכרון: המקרה הציוני והישראלי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0602613801 - עלייה, הגירה ופליטות בספרות הילדים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 101 |
0671416301 - 'וחרב הבית בראשונה ובשניה' ?היבטים משווים בין חורבן הבית הרא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עודד ליפשיץ ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0680580401 - שירת המשוררות העבריות - מרחל עד יונה וולך (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | א362 |
סמסטר ב'
0677411301 - אוריינטליזם יהודי: פרדיגמות ושברן בהיסטוריוגרפיה ובתרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677417501 - תומכי התרבות היהודית ספרדית בימה"ב והרנסנס (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | ווב | 301 |
פרופ' אליעזר גוטווירט | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 101 |
0677411601 - הנפש ושימושיה: היסטוריה-פסיכולוגיה-אנתרופולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677408401 - ארגון הידע בעת החדשה: ספרים, ספריות וקוראים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677403601 - העיירה היהודית- היסטוריה, זיכרון ודימוי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677411401 - ישראל וגרמניה - זיכרון, דיפלומטיה ובטחון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677409701 - יהודים וערים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |