קורסי תוכנית פכ"מ
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים (פכ"מ) שנה א'
פכ"מ
מועדי קורסים וכן מרצים יעודכנו בהמשך
סמסטר א'
0651101901 - תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר גולדשטיין אורי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 212 |
0651101902 - תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר גולדשטיין אורי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0651100701 - מתמטיקה לפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גורביץ אנה | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–13:00 | רוזנברג | 002 |
ד"ר גורביץ אנה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0651100101 - קריאה מודרכת 1 (תאריך בחינה) | ||||||
מר ש"י אגמון | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0651100102 - קריאה מודרכת 1 (תאריך בחינה) | ||||||
מר ינאי ויס | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
סמסטר ב'
0651100201 - קריאה מודרכת 2 (תאריך בחינה) | ||||||
מר ש"י אגמון | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0651100202 - קריאה מודרכת 2 (תאריך בחינה) | ||||||
מר רוזן ברק | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0651100501 - סטטיסטיקה לפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפרת פרל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 09:00–12:00 | רקנאטי | 301 |
ד"ר אפרת פרל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
0651100301 - פילוסופיה של מדעי החברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0651100801 - חוק סמכות ופרשנות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 204 |
פילוסופיה
סמסטר א'
0618101201 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101208 - פכ"מ - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה - לתלמידי הפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלירן חזיזה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0618101209 - פכ"מ - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שירה אחישר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמסטר ב'
0618101802 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
כלכלה
סמסטר ב'
יש לבחור שיעור אחד ותרגיל צמוד
1011210310 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גוטליבובסקי חמי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 11:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210311 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ויסמן הדר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210312 - מיקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ויסמן הדר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 012 |
מדע המדינה
סמסטר א'
1031110001 - כתיבה ומחקר במדע המדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | נפתלי | 101 |
1031110007 - כתיבה ומחקר במדע המדינה** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן עגן עדי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 103 |
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031100207 - פוליטיקה ומשטר בישראל** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שובל טליה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 207 |
סמסטר ב'
1031190008 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031190012 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רביב שיר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 108 |
משפטים
יש לבחור 3 קורסים על פני השנתיים הראשונות של התואר
בשנה א' ניתן לבחור אחד או שניים מתוך מבחר הקורסים
משפט ישראלי/דיני עונשין/חקיקה ורגולציה/דיני חוזים
סמסטר א'
1411910310 - משפט ישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שחר יורם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פרופ' שחר יורם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411910910 - דיני עונשין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
סמסטר ב'
1411910701 - חקיקה ורגולציה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910110 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים (פכ"מ) שנה ב'
פכ"מ
קורס שנתי
סמסטר ב'
0651101001 - קורס אינטגרטיבי לפכ"מ: כלכלה, צדק ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרגלית יותם | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 108 |
פילוסופיה
סמסטר א'
0618260101 - תורת המוסר - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
סמסטר ב'
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
כלכלה
סמסטר א'
1011210201 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ספורטא איתי ד"ר סטי עופר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | ברגלס | 012 |
1011210204 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר בן בשט יוני | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
1011210205 - מאקרו כלכלה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר כהן אסף | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 004 |
1011210905 - מיקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210906 - מיקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר ברכה דולב | סמסטר א' | תרגיל | א' | 08:00–10:00 | ברגלס | 011 |
1011210909 - מיקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר ברכה דולב | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | ברגלס | 011 |
1011210601 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210602 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210601 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210603 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' צור דה לה וגה נועה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 011 |
1011210604 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' צור דה לה וגה נועה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | ברגלס | 011 |
סמסטר ב'
1011210505 - מאקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חזן משה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210506 - מאקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבני איתמר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | ברגלס | 010 |
1011210508 - מאקרו כלכלה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אבני איתמר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 17:00–19:00 | ברגלס | 001 |
1011210611 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' כהן אלמה ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 012 |
פרופ' כהן אלמה ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210613 - מבוא לאקונומטריקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר שנן ינאי | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | ברגלס | 010 |
מדע המדינה
סמסטר א'
1031210601 - פוליטיקה השוואתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 001 |
1031210602 - פוליטיקה השוואתית** (תאריך בחינה) | ||||||
מר רול יונתן | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 205 |
1031210603 - פוליטיקה השוואתית (תאריך בחינה) | ||||||
מר רול יונתן | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 205 |
1031210605 - פוליטיקה השוואתית (תאריך בחינה) | ||||||
מר פנדו רון | סמסטר א' | תרגיל | א' | 09:00–10:00 | נפתלי | 207 |
סמסטר ב'
1031210506 - מחשבה מדינית בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210507 - מחשבה מדינית בת זמננו** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קנר תמי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 204 |
1031210508 - מחשבה מדינית בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קנר תמי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 204 |
1031210606 - פוליטיקה השוואתית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210609 - פוליטיקה השוואתית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בוסקילה מור | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 09:00–10:00 | נפתלי | 103 |
משפטים
יש לבחור 3 קורסים על פני השנתיים הראשונות של התואר
בשנה ב' ניתן לבחור אחד או שניים מתוך מבחר הקורסים
חוקתי/נזיקין/עונשין/מנהלי/חוזים/עבודה/בינלאומי
סמסטר א'
1411922501 - דיני עבודה (תאריך בחינה) | ||||||
שופטת לויט מיכל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
שופטת לויט מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411910201 - משפט חוקתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910210 - משפט חוקתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פינטו מיטל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר פינטו מיטל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411910901 - דיני עונשין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פונדיק עמית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר פונדיק עמית | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910310 - משפט ישראלי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שחר יורם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פרופ' שחר יורם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
סמסטר ב'
1411922401 - משפט מנהלי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלנק ישי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
פרופ' בלנק ישי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411922310 - משפט בינלאומי פומבי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גרוס אייל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
פרופ' גרוס אייל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411922510 - דיני עבודה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' כהנא צבי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
פרופ' כהנא צבי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411910401 - דיני נזיקין (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פורת אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' פורת אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910701 - חקיקה ורגולציה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411922110 - דיני קניין (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
1411910110 - דיני חוזים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים (פכ"מ) שנה ג'
פכ"מ
סמסטר ב'
1221432501 - כלכלה התנהגותית לניהול (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארד אילה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:30–10:00 | רקנאטי | 406 |
שנתי
0651300101 - סמינר פכ"מ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
פילוסופיה
סמסטר א'
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
כלכלה
סמסטר א'
יש לבחור שיעור אחד ותרגיל צמוד
1011210401 - מיקרו כלכלה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זלצר דן ד"ר בירד דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–17:00 | ברגלס | 001 |
1011210402 - מיקרו כלכלה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בירד דניאל ד"ר זלצר דן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–11:00 | ברגלס | 001 |
1011210403 - מיקרו כלכלה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
מר לוזון פבריס | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | נפתלי | 208 |
סמינרים
משפטים
סמסטר א'
1411924010 - משפט וכלכלה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טבח אברהם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 301 |
1411910201 - משפט חוקתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411922210 - דיני תאגידים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קמר אהוד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
פרופ' קמר אהוד | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
שיעורי בחירה
אנא בדקו תנאי קדם ולוח בחינות לפני רישום לקורסי בחירה
מתוך תכנית הפכ"מ
0651203001 - כלכלנים חברתיים (תאריך בחינה) | ||||||
מר מיקי פלד | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 105 |
מתוך התכנית הרב תחומית במדעי הרוח
סמסטר א'
0662224801 - פרויד: חזון, מהפכה ומורשת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלומית גדות | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0662224101 - פסיכואנליזה ופילוסופיה צרפתית עכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
מתוך החוג ללימודי מגדר
סמסטר א'
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מתוך החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
סמסטר א'
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1041110202 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רבינוביץ רותם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 204 |
1041110203 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רוזוב תומר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1041110205 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רבינוביץ רותם | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | נפתלי | 105 |
סמסטר ב'
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
1041359101 - הטמעת חשיבה מגדרית במדיניות כלכלית וחברתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חסון יעל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 103 |
מתוך החוג לניהול ועל פי הגשת מועמדות
סמסטר א'
1221700101 - ייעוץ עסקי / ניהולי באירגונים חברתיים (פרויקט נובה) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אבו ענבל | סמסטר א' | פרויקט | ה' | 18:00–21:00 | רקנאטי | 306 |
1221456901 - קליניקה עסקית- ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פרידמן יאיר | סמסטר א' | פרויקט | א' | 18:30–22:00 | רקנאטי | 105/6 |
מתוך המכון להסטוריה ופילוסופיה של המדעים
סמסטר א'
0659250801 - היסטוריה ופילוסופיה של מדעי המוח (תאריך בחינה) | ||||||
מר זוהר ברונפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0659600101 - פילוסופיה של המתמטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
סמסטר ב'
סמינר
0659999301 - הפילוסופיה של ניוטון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
מתוך החוג לפילוסופיה
יש לוודא עמידה בדרישות הקדם של הקורסים והסמינרים לפני רישום
סמסטר א'
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0618745801 - לוגיקה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618222101 - שיעור יסוד - פילוסופיה דיאלוגית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0618231701 - Rationalism and Empiricism (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0618211101 - שיעור יסוד - הפילוסופיה בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
סמינרים
0618301401 - תבונה וחירות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618301301 - על החיים ועל המוות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0618386801 - מרקסיזם פרוידיאני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0618301201 - ולטר בנימין על לשון והיסטוריה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0618301501 - שפינוזה: מאמר תיאולוגי מדיני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618404601 - פילוסופיה וטרנספורמציה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0618365701 - השגחה אלוהית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | א361 |
סמסטר ב'
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618298101 - שיעור יסוד - פילוסופיה של המשפט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618211601 - שיעור יסוד - גוף ונפש (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618255101 - שיעור יסוד - מיהו אלוהים והאם הוא שומע אותי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618216201 - שיעור יסוד - פרקי יסוד בפילוסופיה הלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0618231001 - שיעור יסוד - אנליטיות וא פריוריות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618249501 - שיעור יסוד - לייבניץ: פרספקטיבה ואינסוף (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618267301 - Introduction to the Philosophy of Mind (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
סמינרים
0618301801 - Epistemology of Metaphysics (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 301 |
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 301 |
0618354201 - לאו דזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 262 |
0618370901 - מרטין היידגר: שאלת ההוויה ומעשה האמנות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0618342901 - אמנות ופוליטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618301601 - קריאה בכתביו של י. ג. הרדר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0618301101 - ברנדום - משמעות לשונית, פרקטיקה היסקית וקונבנציה חברתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0618386101 - היוגה סוטרה: קריאות חדשות של טקסט ישן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0618355501 - הדיאלוג הפילוסופי כמעצב סגנון חיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' נתנאל לאור | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 261 |
0618301701 - סימבוליזם בהגותו של קאנט (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
מתוך ביה"ס לכלכלה
יש לוודא עמידה בדרישות הקדם של הקורסים והסמינרים לפני רישום
סמסטר א
1011322001 - מדיניות כלכלית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בן- דוד דן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–11:00 | נפתלי | 210 |
1011330301 - כלכלה מוניטרית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליידרמן ליאונרדו | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | ברגלס | 010 |
1843101101 - כלכלה, אבטחת מידע ופרטיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גנדל ניל | סמסטר א' | שיעור | א' | 11:00–13:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1011343401 - סדנא לתלמידים מצטיינים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זלצר דן | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 101 |
1011330101 - מימון ציבורי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלומקין תומר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 09:00–12:00 | ברגלס | 010 |
1011346101 - מדיניות כלכלית וחברתית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שיינין יעקב | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 18:00–20:00 | ברגלס | 012 |
1011350901 - אופציות ושווקים פיננסיים (תאריך בחינה) | ||||||
מר בן יהודה שלומי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 010 |
סמינרים
1011356201 - נושאים בכלכלת עבודה: היצע עבודה, תצרוכת, וחסכון משקי בית** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ספורטא איתי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 |
1011356203 - נושאים בכלכלה יישומית: תאונות דרכים, פשע, והרתעה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 |
1011356204 - כלכלה יישומית: סיכונים והתנהגות פרטים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' כהן אלמה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 |
1011356205 - כלכלת משפחה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חזן משה | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 |
1011356207 - נושאים בכלכלת בריאות וביטוח** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר זלצר דן | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 |
1011356208 - נושאים במדיניות ציבורית ובמאקרו כלכלה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סטי עופר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 |
1011356209 - משברים פיננסיים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צידון דני | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 |
סמסטר ב
סמינרים
1011356210 - נושאים בכלכלת עבודה: היצע עבודה, תצרוכת, וחסכון משקי בית* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ספורטא איתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 |
1011356211 - נושאים במאקרו כלכלה* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייס דוד | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 |
1011356212 - נושאים בכלכלה יישומית: תאונות דרכים, פשע, והרתעה* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 |
1011356213 - כלכלה יישומית: סיכונים והתנהגות פרטים* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' כהן אלמה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 |
1011356214 - נושאים בכלכלת עבודה וחינוך* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 |
1011356215 - יישומים למודלים כלכליים בשווקים פיננסים* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר בירד דניאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 |
1011356217 - תורת ההחלטות ותורת המשחקים* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דקל עדי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 |
1011356219 - מאקרו כלכלה ושוק העבודה* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישיב ערן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 |
1011356220 - כלכלה ציבורית וכלכלה פוליטית** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלומקין תומר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 09:00–11:00 |
שיעורים
1011322002 - מדיניות כלכלית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בן- דוד דן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–15:00 | נפתלי | 103 |
1011330302 - כלכלה מונטרית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליידרמן ליאונרדו | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | ברגלס | 010 |
1011316101 - אינטגרציה כלכלית ופיננסית והמשברים מאז 2007 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישיב ערן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–13:00 | ברגלס | 001 |
1011321401 - מתמטיקה מתקדמת לכלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בן פורת אלחנן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 13:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011319101 - Introduction to Financial Economics** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ברגמן נתאי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 13:00–16:00 | ברגלס | 010 |
1011416301 - סוגיות אמפיריות בניתוח כלכלי של המשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' כהן אלמה | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011319301 - כלכלה בעולם ה- Big Data** (תאריך בחינה) | ||||||
דר' ששון רועי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 18:00–21:00 | ברגלס | 012 |
1011332102 - בנקאות בישראל: תאוריה ויישום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בנימיני יעל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | ברגלס | 010 |
1011347401 - הגבלים עסקיים ורגולציה כלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלם רועי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
1011355001 - הסטוריה כלכלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גולדברג דרור | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 11:00–13:00 | ברגלס | 011 |
1011340501 - שווקי המט"ח והשפעתם על המשק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מופקדי טל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 18:00–20:00 | ברגלס | 001 |
1011351201 - רציונליות ומשחקים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דקל עדי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 008 |
פרופ' דקל עדי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | ברגלס | 008 |
סמינרים
מתוך החוג למדע המדינה
יש לוודא עמידה בדרישות הקדם של הקורסים והסמינרים לפני רישום
סמסטר א'
1031382101 - אירופה במשבר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 09:00–12:00 | נפתלי | 207 |
1035403701 - משברים פיננסים והפוליטיקה הבינלאומית: מהשפל הגדול למשבר האשר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלדמן ניצן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–21:00 | נפתלי | 421 |
1031180001 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180002 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן עגן עדי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–15:00 | נפתלי | 206 |
1031180003 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן עגן עדי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 15:00–16:00 | נפתלי | 206 |
1031210801 - אסטרטגיה בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גת עזר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1031210802 - אסטרטגיה בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
גב' פריד שרה | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–09:00 | נפתלי | 106 |
לתשומת לבכם: קורסי פרו סמנריון אינם נחשבים לקורסי סמינר
1031386801 - טכנולוגיה ודמוקרטיה: לחשוב על הפוליטיקה במאה ה-21 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלטיאלי גיא | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 422 |
1031379301 - תיאוריות של אינטגרציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שיאון מאיה | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–21:00 | נפתלי | 205 |
1031384101 - מעצמאות למעצמה: מדינאות של ארה"ב בראשית דרכה, 1776-1829 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 09:00–12:00 | נפתלי | 206 |
1031386201 - דעת קהל סקרים ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | ספריה מדה"ח | 308 |
סמינרים
1031396601 - הסדר הגלובלי וגלגוליו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 11:00–15:00 | נפתלי | 426 |
1031454601 - רטוריקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר א' | סמינר | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 420 |
1031448401 - חילון וחילוניות ופוסט חילוניות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 421 |
1031449701 - הפוליטיקה של משבר האירו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | סמינר | ה' | 13:00–16:00 | נפתלי | 205 |
1031379001 - כתיבת חוקות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר לרנר חנה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | נפתלי | 314 |
1031396201 - האוניברסיטה והסטודנט: אמת, פוליטיקה וידע בעידן הזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | נפתלי | 505 |
סמינרים שנתיים
1031330701 - בחירות בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 422 |
1031396601 - הסדר הגלובלי וגלגוליו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 11:00–15:00 | נפתלי | 426 |
סמסטר ב'
1031331801 - מהפכות טכנולוגיות במלחמה(עודכן 14.9.17) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 17:00–20:00 | נפתלי | 206 |
1031391801 - הפוליטיקה של הכסף ושל משטרים מוניטריים בינלאומיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שדה טל | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | נפתלי | 419 |
1031180006 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031180007 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן עגן עדי | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 14:00–15:00 | נפתלי | 208 |
1031180008 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' כהן עגן עדי | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 15:00–16:00 | נפתלי | 208 |
1031210301 - כלכלה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שדה טל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1031210304 - כלכלה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר צוקר דניאל | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 106 |
1031210305 - כלכלה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר צוקר דניאל | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 17:00–19:00 | נפתלי | 106 |
1031210806 - אסטרטגיה בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1031210807 - אסטרטגיה בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
גב' פריד שרה | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–09:00 | נפתלי | 105 |
1031310201 - מדיניות ומדינאות מעשית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 201 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' פלד יואב | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 505 |
1031381001 - מבוא לממשל אמריקאי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 09:00–12:00 | נפתלי | 205 |
1031443101 - ניהליזם וקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 208 |
1031381701 - מחשבה פוליטית בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–15:00 | נפתלי | 505 |
לתשומת לבכם: קורסי פרו סמנריון אינם נחשבים לקורסי סמינר
1031385201 - שפה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1031386301 - המשפטיזציה של הפוליטיקה והפוליטיזציה של המשפט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לרנר חנה | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 420 |
סמינרים
1031396701 - לאומיות רבונות אזרחות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | נפתלי | 314 |
1031369901 - "מקום" במחשבה הפוליטית בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | נפתלי | 505 |
1031391801 - הפוליטיקה של הכסף ושל משטרים מוניטריים בינלאומיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שדה טל | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | נפתלי | 419 |
1031396301 - כיצד ללמוד פילוסופיה מדינית? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 15:00–19:00 | נפתלי | 422 |
1031396501 - אתגרים חברתיים ומדיניות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | נפתלי | 419 |
1031384201 - דת ומדינה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר לרנר חנה | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | נפתלי | 421 |
מתוך הפקולטה למשפטים
תלמיד/ה אשר יהיו מעוניינים ללמוד קורס בחירה נוסף
יגישו בקשה למזכירות התכנית
ויטופלו בשבוע שינויים
סמסטר א'
1411910501 - פוליטיקה, כלכלה, חברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ז'וזה ברונר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411536601 - משפט האיחוד האירופי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קנאור איריס | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 203 |
פרופ' קנאור איריס | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 203 |
סמסטר ב'
1411724701 - מדינת הלאום ורב תרבותיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 303 |
1411924401 - פמיניזם ומשפט (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 301 |
1411507801 - חופש הביטוי בדמוקרטיה ליברלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דיין-אורבך אילנה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |