-
קורסי החוג ללימודים קלאסיים - יוון ורומא.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672110101 - לשון יוונית למתחילים
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672152301 - מחיר התחרות במיתולוגיה היוונית והרומית
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0672152201 - שער לעולם העתיק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0672154501 - השירה האפית ביוון וברומא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0672154701 - הדרמה היוונית והרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0672155701 - אמנות הנאום והשכנוע ביוון וברומא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672210001 - לשון יוונית למתקדמים
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
0672120101 - לשון רומית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מזור מעין | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
ד"ר מזור מעין | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672213301 - הרודוטוס האתנוגרף
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
0672252001 - קריאה בשירה האפית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672220001 - לשון רומית למתקדמים
מר אברהם ארואטי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
מר אברהם ארואטי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672257201 - סלוסטיוס, קשר קטילינה
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0672232301 - קריאה בשירה הרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672328501 - סיבה ותכלית בהיסטוריוגרפיה היוונית
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
**דרישת קדם - שפה יוונית עתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672327901 - אריסטופאנס, הציפורים
פרופ' מרגלית פינקלברג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' מרגלית פינקלברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
**דרישת קדם - שפה יוונית עתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672120101 - לשון רומית למתחילים
ד"ר מזור מעין | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
ד"ר מזור מעין | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
ד"ר מזור מעין | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672152301 - מחיר התחרות במיתולוגיה היוונית והרומית
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0672152201 - שער לעולם העתיק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0672154501 - השירה האפית ביוון וברומא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0672154701 - הדרמה היוונית והרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0672155701 - אמנות הנאום והשכנוע ביוון וברומא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
**או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672220001 - לשון רומית למתקדמים
מר אברהם ארואטי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
מר אברהם ארואטי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0672110101 - לשון יוונית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672257201 - סלוסטיוס, קשר קטילינה
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0672232301 - קריאה בשירה הרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672210001 - לשון יוונית למתקדמים
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672213301 - הרודוטוס האתנוגרף
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
0672252001 - קריאה בשירה האפית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672323601 - טקסטים נבחרים בפרוזה רומית
פרופ' בנימין איזק | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
פרופ' בנימין איזק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
**דרישת קדם - שפה רומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672323501 - השירה הסאטירית ברומא
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
**דרישת קדם - שפה רומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672152301 - מחיר התחרות במיתולוגיה היוונית והרומית
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0672152201 - שער לעולם העתיק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0672154501 - השירה האפית ביוון וברומא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0672154701 - הדרמה היוונית והרומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0672155701 - אמנות הנאום והשכנוע ביוון וברומא
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 305 |
**או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672153701 - להתמודד עם המוות ברומא העתיקה
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0672154201 - חוק וסדר בעולם הרומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0672112401 - Medicine in Classical Civilization
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
**הקורס יועבר בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672110101 - לשון יוונית למתחילים
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0672210001 - לשון יוונית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
0672120101 - לשון רומית למתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מזור מעין | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
ד"ר מזור מעין | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0672220001 - לשון רומית למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אברהם ארואטי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
מר אברהם ארואטי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0671107101 - מבוא לארכיאולוגיה קלאסית של א"י בתקופות הקלאסיות
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
ד"ר גיא שטיבל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0671100101 - ארכיאולוגיה מהי?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שלמה בונימוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0671100102 - ארכיאולוגיה מהי?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו קוך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672251001 - מאויקוס לאימפריום: כלכלה ומנהל בעולם העתיק
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | א317 |
0672213501 - דמותו ופעלו של היפוקרטס מקוס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
0672252101 - הומרוס, מוסיקה, תרבות הגוף וניהול משק הבית: המשכיות ותמורות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672324101 - תיאטרון וצדק בעולם היווני-רומי
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672324201 - נישואין ברומא העתיקה
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672328501 - סיבה ותכלית בהיסטוריוגרפיה היוונית
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
**דרישת קדם - שפה יוונית עתיקה
**סמינר ב"א, פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672327901 - אריסטופאנס, הציפורים
פרופ' מרגלית פינקלברג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' מרגלית פינקלברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
**דרישת קדם - שפה יוונית עתיקה
**סמינר ב"א. פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672323601 - טקסטים נבחרים בפרוזה רומית
פרופ' בנימין איזק | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
פרופ' בנימין איזק | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
**דרישת קדם - שפה רומית
**סמינר ב"א. פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672323501 - השירה הסאטירית ברומא
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם - שפה רומית
**סמינר ב"א. פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672324101 - תיאטרון וצדק בעולם היווני-רומי
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672324201 - נישואין ברומא העתיקה
ד"ר רבקה גרשט | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | גילמן | 455 |
**הסמינר פתוח גם לתלמידי מ"א
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0672000101 - סמינר מחלקתי
| סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 262 |
**חובת השתתפות בסמינר לתלמידי מ"א בחוג ללימודים קלאסיים