מסלול מורחב במדעי הרוח
מסלול זה הוא מסלול אינטגרטיבי. מגוון הקורסים מאפשר פריסה רחבה של הלימודים בתחומים השונים של הפקולטה למדעי הרוח כגון: ספרות, פילוסופיה, היסטוריה, מזרח אסיה, תרבות ועוד. ניתן להעזר ביועצות התוכנית לשם הכוונה.
לפירוט הקורסים במסלול
מבנה המסלול
קורסי מבוא
|
10-4 ש"ס
|
קורסי בחירה
|
14-6 ש"ס
|
קורס סמינר
|
2–4 ש"ס
|
סה"כ:
|
20 ש"ס
|
קורס מבוא
בעת בחירת קורס המבוא, יש לתת את הדעת לדרישות הקדם של הסמינריון שבכוונתכם לקחת בהמשך.
קורסי בחירה
ניתן ללמוד גם קורסי בחירה מהחוגים בפקולטה למדעי הרוח, שאינם מופיעים בידיעון התוכנית, בהיקף של עד 4 ש"ס ובכפוף לאישור היועצת או ראש התוכנית.
סמינריון (4-2 ש"ס)
- ניתן להירשם לקורסי סמינר רק החל מהשנה השלישית ללימודים.
- ניתן להשתתף בסמינריון רק לאחר השתתפות בשיעור מבוא ובשיעור בחירה (או בפרוסמינריון), שעניינם אותו תחום או אותה תקופה או אותו נושא (ניתן להתייעץ עם יועצות התוכנית או עם החוג, שבו ניתן הסמינריון המבוקש).
- יש לשים לב: הרישום לסמינריון מטעם החוג להיסטוריה או פילוסופיה, מותנה בלימוד קורסי מבוא שניתנים על ידי החוגים הללו.
- ניתן להשתתף בסמינריון רק לאחר השתתפות בשיעור "שיטות מחקר איכותניות במחקר הפמיניסטי".
- בכל קורס סמינר ניתן להגיש עבודת סמינר או רפראט - לשיקול התלמיד/ה ובכפוף לאישור המרצה בקורס.
מסלול מצומצם במדעי הרוח - 6 ש"ס
הלומדים במסלול זה יכולים להירשם למבחר של קורסי בחירה ממסלולי מדעי הרוח שבידיעון התוכנית, שאין להם דרישות קדם.
קורסי תוכנית לימודים בין-פקולטטית לתואר הראשון.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618101201 - מבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
** הרישום לקורס בחוג לפילוסופיה
** יש להירשם לתרגיל צמוד - הרישום בחוג לפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לפילוסופיה של המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0621116701 - המאה ה-19 באירופה 1890-1789
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621120901 - התהוותה של אירופה: משלהי העולם העתיק אל ראשית העת החדשה המוק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621121301 - מבוא להיסטוריה אמריקאית מקולומבוס ועד מלחמת האזרחים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0680111301 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גיא ארליך | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0680111302 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר עידו פלד | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 456 |
0680111303 - תרגיל במבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' יעל איזנברג | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0680100501 - יסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0680100601 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ורד שמשי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
0680100602 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מרים שורץ | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0680100603 - תרגיל ביסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ירדן בן-צור | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0680100001 - מבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0680111101 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר שי עבדי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
0680111102 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' תום דרוקר | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0680111103 - תרגיל במבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר עידו פלד | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621121401 - מעבדות לחרות? היסטוריה אפריקנית אמריקנית מודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622200101 - מבוא להיסטוריה חברתית של המזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101802 - Introduction to Theory of Ethics
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר איתי שניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
** השיעור יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
** על תלמידי תואר ראשון שהתחילו בתשע"ט חלה חובת לימוד
** קורס בשפה האנגלית באחד החוגים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618261801 - שיעור יסוד - חופש כמושג פוליטי
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
** דרישת קדם - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607540701 - פמיניזמים מזרחיים בישראל בראשית המאה ה- 21: מבוא
ד"ר השש יאלי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
** שיעור לתואר שני הפתוח לתלמידות שנה ג' בתואר ראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0608360201 - סרבנות גט - איך יוצאים מזה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עליזה בזק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 002 |
0608340101 - כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפי זיו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0607541801 - יעוץ מגדרי בארגונים: תיאוריה ופרקטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרר זאב גב' בן אליהו הדס | סמסטר א'+ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
** הקורס כולל פרקטיקה בארגונים וחברות
** פתוח לתלמידי שנה ב' ומעלה בלבד
** הקבלה לקורס כפופה לראיון קבלה
** הקורס מוכר כ- 4 נקודות זכות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0626235401 - סופרים מהגרים בארה"ב של היום - American Migrant Fictions
ד"ר סוניה וינר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
ד"ר סוניה וינר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
** הקורס מתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680311601 - פסיכואנליזה, מגדר וספרות
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
0680317601 - דיוקן האמן - והאמנית - כאיש צעיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גדעון טיקוצקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0680327501 - בין עברית לערבית - ספרות, היסטוריה, תרבות, לשון, זהות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלמוג בהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0680318001 - כותבות ישראליות מזרחיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0687242401 - נצחון לאם:אלות וזהות בהודו המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 002 |
0622203001 - מוזיקה, מגדר וקוויריות במזה"ת ובאפריקה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה מורד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
** מי למדו "מוזיקה של מזה"ת ואפריקה" 06222302001 - לא יכולים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618267301 - שיעור יסוד - Introduction to the Philosophy of Mind
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
** השיעור יתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608360301 - על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות
ד"ר עליזה בזק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0608360401 - למה יש רק מארי קירי אחת? - ידע פמיניסטי וקהילה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מאיה רומן | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0608330201 - קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
** לא פתוח למי שלמדו את הקורס "פמיניזם ותיאוריה קווירית"
** לא פתוח למי שלמדו את הקורס "קוויר באופן ביקורתי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0668213201 - סימון דה בובאר: פילוספית, מסאית, סופרת
ד"ר דינה חרובי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
0631225801 - מעמד האישה בעולם האסלאם בראי ההלכה, הספרות והקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כפיר גרוס | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0626256401 - Beyond the Domestic: Women in British Literature and Culture
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' מירב קורן-קאוק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
** הקורס מתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1662222301 - Women's Poetry in America
ד"ר דרה ברנאט | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
** הקורס מתקיים בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616233801 - סוגיות נבחרות בנושא הגט והגירושין ביהדות
ד"ר יחזקאל דוד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0680325401 - צדק ופמיניזם בקולנוע ובספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עידית אלפנדרי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 102 |
0680323301 - ז'אן ז'נה: האסתטי, המיני, הפוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סתר שאול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0662260801 - רטוריקה של הגוף
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד''ר שרון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0680306201 - מה נשים כותבות? סקס-טקסט- סקסט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0607542801 - כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משעלי יעל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 205 |
** שיעור לתואר שני הפתוח לשנה ב' וג' בתואר ראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621702001 - כישוף ומכשפות בעת החדשה המוקדמת
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
**דרישת קדם: מבוא בעת החדשה המוקדמת או שיעור בתולדות הנצרות
** הרישום לסמינר באמצעות החוג להיסטוריה כללית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622322401 - פמיניזם מאחורי הרעלה - נשים היברידיות במזה"ת בין דת למודרנה*
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0608410301 - 'כמו באגדות': דברים שוולט דיסני לא ספר לכם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני הלפרן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 305 |
0680410001 - לאה גולדברג וראשית השירה הישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
פרופ' אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
** תנאי קדם: יסודות השיר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680424001 - דרום ארה"ב ואמריקה הלטינית
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
** תנאי קדם: מבוא לסיפורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0607532101 - מגדר ורגשות
ד"ר להד כנרת | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | ווב | 501 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616351001 - מעמד האשה ביהדות הבית השני
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0680411101 - הרומן הרומנטי - ומה הלאה?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
** תנאי קדם: מבוא לסיפורת או מבוא לתורת הספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621337601 - נשים מובילות מאבקים באמריקה הלטינית, 2000-1973
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0607542701 - פעמיים בשוליים: נשים ומוגבלות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גור זיו חגית | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
**פתוח גם לתלמידות ולתלמידי תואר ראשון בשנה ג'