-
קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
יכול לשמש כליבה לתלמידים ממשיכים שלמדו 4 ש"ס חובה בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית מיוון העתיקה ועד ימינו*
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**זהה לתול' המחשבה הכלכלית וסגור בפני מי שלמדו בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130501 - ניהול במאה ה- 21: מושגים ואתגרים
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
קורס שלא נבחר כקורס ליבה יכול ורצוי שילמד כקורס בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662175401 - למי שייכת נחלת הכלל?
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0662312001 - תורת המחלוקות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662260401 - אתיקה יישומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
0662209501 - ילדים בעידן של כלכלה גלובלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662130701 - ההיסטוריה הכלכלית והחברתית של ישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0662224301 - מחשבה כלכלית בספרות הרוסית הקלאסית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0662130401 - רוח המנהל: פיתוח המנהל דרך טקסטים ויצירות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אלי אילון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0662212801 - עבדי התאגיד: כוח ועיצוב התודעה בתאגידים בינלאומיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
**סגור בפנימי שלמדו את הקורס המשבר הכלכלי של שנת 2008 בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130601 - הרעיון הסוציאליסטי במאה ה-21
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662225201 - תחת גלגלי הצדק
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662113701 - מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
קורסי בחירה מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687245701 - מדיניות החוץ של יפן וסין במאה ה - 21
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 279 |
0622202901 - היסטוריה כלכלית של המזה"ת**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
**זהה לקורס מדינה, חברה, דת ואלימות בראי היסטורי כלכלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101801 - מבוא לפילוסופיה של המוסר
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687248201 - כלכלת , תרבות ושיווק לסין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ארז כ"ץ וולובלסקי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בייקוביץ אביטל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0622221801 - הפלסטינים: היסטוריה פוליטית, חברתית וכלכלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 456 |
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
קורסים משלבי עשייה לבחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1883060301 - פילנטרופיה ומעורבות אזרחית - בין ניאו ליברליזם לסולידריות חב
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
מפקולטות אחרות
** קורס בן 3 ש"ס ישוקלל כ- 2 ש"ס בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1009110201 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים
מר בן יהודה שלומי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
מר בן יהודה שלומי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 106 |
1031180001 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031180006 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 110 |
1031367401 - הפרטה: שיקולים כלכליים ותהליך פוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 13:00–16:00 | נפתלי | 103 |
1031210301 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פדלון תומר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1031210302 - כלכלה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר זהבי דניאל | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 106 |
1041260801 - ארגונים וחברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–13:00 | נפתלי | 101 |
1041310201 - חברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
קורסים מהתכנית הבין-לאומית - נלמדים באנגלית
**הקף קורס של 3 ש''ס, ישוקלל 2 ש"ס בהקבץ,
**יש להתעדכן בתאריכי מבחנים/עבודות לפני הרישום!
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1662110801 - Political History of the Economy
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 220 |
**הקפו 3 ש"ס.
**משך הקורס 10 שבועות
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים בשיעור בחירה של 2 ש"ס
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662312301 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ואנשים
ד"ר תובל עתליה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662322901 - סוגיות עכשוויות בכלכלה - פרט, חברה וסביבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |