-
קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103701 - מבוא לתורת ההכרה והמטפיזיקה
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לפילוסופיה של המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
שיעורים מתקדמים בחוג לפילוסופיה לאחר המבואות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618235001 - תורת ההכרה ומטפיזיקה - שיעור המשך
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618260101 - פילוסופיה של המוסר - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמיחי עמית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום יש לברר דריושת קדם בחוג הרלוונטי
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות Fake News אז ועכשיו
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
סמינריונים מהחוג לפילוסופיה
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום יש לברר דריושת קדם בחוג הרלוונטי
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618302001 - אריסטו על התהוות החיים
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0618302401 - קאנט ובעיית האינטואיציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
סמינריונים מהחוג להיסטוריה
**לפני הרישום נא לברר תנאי קדם
ד"ק לסמינריונים בחוג להיסטוריה-שו"ת תקופתי או מבוא רלונטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621273601 - דקארט ופסקל: הגות, דת ומדע במאה השבע עשרה
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621329301 - ההיסטוריה של הפסיכולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |
0621905401 - תפנית ויזואלית בחקר ההיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
יש לשים לב לדרישות קדם לפני הרישום
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659213401 - מושג האינדוקציה ובעיית האינדוקציה-דיון על מהות ההיסקים מהנסי
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0659212201 - אבולוציה תרבותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659221001 - קריאה ב "ספר האופטיקה" של אבן אל - הית'ם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | ווב | 103 |
0659828001 - מהמכני לדיגיטלי:שינויים טכנולוגיים,מדעיים וחברתיים מהמאה ה-
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659215201 - הביולוגיה של החוויה: נקודת המפגש בין נוירו-ביולוגיה, פסיכולו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 112 |
0659214501 - המהפכה המדעית וההגות היהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0659199401 - המטאפיזיקה של הזמן במסורת האנאליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659214001 - בעיית השפה במחשבת ימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0659257201 - נורמות חברתיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0659213801 - אינדיוודואלים וקולקטיבים בהיסטוריה של המדעים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סנאית גיסיס פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0659250201 - פילוסופיה של בינה מלאכותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659213701 - כלאם ופילוסופיה באסלאם: ממריבה לאינטגרציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0659215301 - המקורות האבולוציוניים של החוויה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0659214601 - מהי הלשון? תשובות מן הפילוסופיה ומן הבלשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 101 |
0659247201 - סוגיות בתולדות הטכנולוגיה בתרבות המערב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 211 |
0659880001 - חקר האדם והחברה ממסעות קולומבוס ועד לנאורות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רן שגב | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |