קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ לימודי הסייבר (מסגרת 318)
שמו לב- הקבץ ללא סמינריון
שיעורי חובה - 8 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוזנברג אריק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 277 |
1843031002 - מבוא כללי לתכנות ולמדעי המחשב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב ארד דנה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 15:00–16:00 | רקנאטי | 105/6 |
**"מיועד למי שלא למד בעבר קורס תכנות
**תלמיד שלמד קורס תכנות, יפנה לוועדת ההוראה
**במקרה שיינתן פטור, ילמד קורס בחירה נוסף
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' בן ישראל יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר הירשפרונג שמחה רן | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–19:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שיעורי ליבה - 4 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
סגור בפני תלמידים הלומדים בהקבץ תרבות דיגיטלית
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר צוקרמן רועי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ויסמונסקי חיים | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 206 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שמר יצחק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שיעורי בחירה - 10 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שחר כסלו | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלון יפה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר גלרנטר ליאור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
עו"ד אור-חוף דן | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–20:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ירדאור אריה | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 |
**לאופן סיום הקורס והמועדים יש להתעדכן באתר הסייבר
**בקישור - https://cyber.tau.ac.il/2018/19
הקבץ תרבות דיגיטלית (מסגרת 319)
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שיעורי חובה - 4 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אלחנתי משה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |