קורסי תוכנית פכ"מ.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
יש לבחור תרגיל אחד צמוד לפילו' פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0651101901 - תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה פוליטית
מר איתמר פופליקר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0651101902 - תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר נדב כרמון | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0651100701 - מתמטיקה לפכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוראל ללה | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 08:00–11:00 | גילמן | 220 |
ד"ר דוראל ללה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
יש לבחור קבוצה אחת של קריאה מודרכת 1
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0651100101 - קריאה מודרכת 1
מר ינאי ויס | סמסטר א' | תרגיל | א' | 18:00–20:00 | גילמן | 306 |
0651100102 - קריאה מודרכת 1
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר ינאי ויס | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0651100801 - חוק סמכות ופרשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
יש לבחור קבוצה אחת של קריאה מודרכת 2
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0651100201 - קריאה מודרכת 2
מר ינאי ויס | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
0651100202 - קריאה מודרכת 2
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' סיון אלעד | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0651100501 - סטטיסטיקה לפכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פרל אפרת | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
ד"ר פרל אפרת | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–11:00 | גילמן | 304 |
מר אלון קורם | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–17:00 | | |
0651100301 - פילוסופיה של מדעי החברה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
ד"ר אילנה ארבל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101201 - מבוא ללוגיקה
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
יש לבחור תרגיל אחד צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101208 - פכ"מ - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
מר איתי מלמד | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0618101209 - פכ"מ - תרגיל צמוד למבוא ללוגיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' יעל טבח | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101801 - מבוא לפילוסופיה של המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101802 - Introduction to Theory of Ethics
ד"ר איתי שניר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
יש לבחור שיעור אחד ותרגיל צמוד
דרישת קדם למיקרו כלכלה א': ציון עובר במתימטיקה לפכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011210303 - מיקרו כלכלה א'
ד"ר גוטליבובסקי חמי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | ברגלס | 012 |
1011210304 - מיקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' כהן שני | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | ברגלס | 001 |
1011210309 - מיקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בשן אורן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 11:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210311 - מיקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ויסמן הדר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 012 |
יש לבחור תרגיל אחד לכל שיעור
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031110001 - כתיבה ומחקר במדע המדינה
ד"ר שומר יעל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–13:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1031110030 - כתיבה ומחקר במדע המדינה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר רייכרד אריאל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–17:00 | נפתלי | 206 |
1031110031 - כתיבה ומחקר במדע המדינה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' לנציאנו הדס | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1031100230 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר זהבי דניאל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1031100231 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שובל טליה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 11:00–12:00 | נפתלי | 206 |
1031190001 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 17:00–20:00 | נפתלי | 201 |
1031190030 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' רביב שיר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 09:00–10:00 | נפתלי | 106 |
1031190031 - מבוא ליחסים בינלאומיים ואסטרטגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' רביב שיר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–11:00 | נפתלי | 106 |
יש לבחור 3 קורסים על פני השנתיים הראשונות של התואר
בשנה א' ניתן לבחור אחד או שניים מתוך מבחר הקורסים
חקיקה ורגולציה/דיני חוזים/משפט ישראלי
דיני נזיקין/דיני עונשין/משפט חוקתי
פמיניזם ומשפט
*בשנה א' אין להירשם ליותר משני קורסים ממשפטים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411910301 - משפט ישראלי
פרופ' שחר יורם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' שחר יורם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910901 - דיני עונשין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פונדיק עמית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר פונדיק עמית | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910201 - משפט חוקתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910910 - דיני עונשין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר אוחנה דניאל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411910210 - משפט חוקתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פינטו מיטל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר פינטו מיטל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411910701 - חקיקה ורגולציה
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' זיו נטע | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910401 - דיני נזיקין
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' פורת אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
פרופ' פורת אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 105 - אולם הופיין |
1411910710 - חקיקה ורגולציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לוסטיג דורין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
ד"ר לוסטיג דורין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411910110 - דיני חוזים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
פרופ' דגן חנוך | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411924401 - פמיניזם ומשפט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 301 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0651101001 - קורס אינטגרטיבי לפכ"מ: כלכלה, צדק ופוליטיקה
פרופ' מרגלית יותם | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 107 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618260101 - פילוסופיה של המוסר - שיעור המשך
ד"ר עמיחי עמית | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 003 |
יש ללמוד שיעור קריאה/יסוד אחד לפחות
יש לבדוק דרישות קדם לקורס טרם הרישום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618521201 - שיעור קריאה באריסטו, "אתיקה ניקומאכית"
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0618521701 - קריאה בויטגנשטיין, "מאמר לוגי-פילוסופי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0618521101 - שיעור קריאה ברנסייר, "חלוקת החושי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' קרן שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0618521001 - שיעור קריאה בפרגה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0618520301 - שיעור קריאה באריסטו, "פוליטיקה" ובמקיאוולי, "הנסיך"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יובל איתן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
0618261801 - שיעור יסוד - חופש כמושג פוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618274501 - שיעור יסוד - נושאים במטא-אתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618295401 - שיעור יסוד - פרקים בפילוסופיה של החינוך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618233401 - שיעור יסוד - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618282001 - שיעור יסוד - פילוסופיה הודית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618210101 - שיעור יסוד - הדיאלוגים הסוקרטיים של אפלטון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618211101 - שיעור יסוד - הפילוסופיה בימה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618288201 - שיעור יסוד - פילוסופיה יוונית אחרי אריסטו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
0618206601 - שיעור יסוד - לייבניץ: בין מטאפיסיקה לאתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618261801 - שיעור יסוד - חופש כמושג פוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618210101 - שיעור יסוד - הדיאלוגים הסוקרטיים של אפלטון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618521501 - שיעור קריאה בהגל, "לוגיקה"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אמיר ירצקי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618521401 - שיעור קריאה בדאיה קרישנה, "אמנות הקונצפטואלי"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר דור מילר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
0618521301 - שיעור קריאה בויטגנשטיין, "על הוודאות"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר אורן רוז | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0618521601 - שיעור קריאה בהיידגר, "מהי חשיבה?"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר תום מרגלית | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
0618268701 - שיעור יסוד - האלים בפילוסופיה עתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618258201 - שיעור יסוד - פילוסופיה דרך פרדוקסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0618209001 - שיעור יסוד - סוגיות עכשוויות בתודעה וקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליעד מודריק ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0618267301 - שיעור יסוד - Introduction to the Philosophy of Mind
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618285301 - שיעור יסוד: סימבולים: שפה, חישוב, מחשבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618208501 - שיעור יסוד - פרקים באסתטיקה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618213701 - שיעור יסוד - חיי המעש: פילוסופית הפעולה של חנה ארנדט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עלמה יצחקי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618277301 - שיעור יסוד - מטפיזיקה: מושגי יסוד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618255001 - שיעור יסוד - ביקורת הדת בכתבי פרויד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
יש לבחור שיעור אחד ותרגיל אחד המשויך לשיעור זה
רישום לקורס מותנה בעמידה בדרישות הקדם לקורס
המתפרסמות באתר בית הספר לכלכלה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011210201 - מאקרו כלכלה א'
ד"ר ספורטא איתי ד"ר סטי עופר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | ברגלס | 012 |
1011210202 - מאקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ספורטא איתי ד"ר סטי עופר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 09:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210203 - מאקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ספורטא איתי ד"ר סטי עופר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–17:00 | ברגלס | 012 |
1011210204 - מאקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בן בשט יוני | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
1011210205 - מאקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כהן אסף | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 008 |
1011210208 - מאקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כהן אסף | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210901 - מיקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בינסקי הדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | ברגלס | 011 |
1011210902 - מיקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' סבין אריאלה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
1011210904 - מיקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210905 - מיקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210906 - מיקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ויסמן הדר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 08:00–10:00 | ברגלס | 012 |
1011210907 - מיקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' ויסמן הדר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 011 |
1011210909 - מיקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' נתיב ספיר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 18:00–20:00 | ברגלס | 001 |
לתשומת לבכם: לשיעור אקונומטריקה יש שני מופעים
בשבוע + תרגיל. סה"כ 6 שעות שבועיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011210601 - מבוא לאקונומטריקה
ד"ר שלוסר אנליה פרופ' כהן אלמה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
ד"ר שלוסר אנליה פרופ' כהן אלמה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210602 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' כהן אלמה ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
פרופ' כהן אלמה ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011210603 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר דה מלאך אלעד | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
1011210604 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר דה מלאך אלעד | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | ברגלס | 001 |
1011210501 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ישיב ערן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | ברגלס | 001 |
1011210502 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פרלין אנדרי | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | ברגלס | 011 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011210210 - מאקרו כלכלה א'
ד"ר ספורטא איתי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 09:00–12:00 | ברגלס | 010 |
1011210211 - מאקרו כלכלה א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בן בשט יוני | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
1011210910 - מיקרו כלכלה ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בינסקי הדר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | ברגלס | 012 |
1011210911 - מיקרו כלכלה ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' סבין אריאלה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 19:00–21:00 | ברגלס | 012 |
לתשומת לבכם: לשיעור אקונומטריקה יש שני מופעים
בשבוע + תרגיל. סה"כ 6 שעות שבועיות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011210607 - מבוא לאקונומטריקה
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–13:00 | ברגלס | 009 |
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
1011210609 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' צור דה לה וגה נועה | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 010 |
1011210610 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
דר' ששון רועי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 19:00–21:00 | ברגלס | 012 |
דר' ששון רועי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | ברגלס | 010 |
1011210611 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר שנן ינאי מר דה מלאך אלעד | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | ברגלס | 011 |
1011210612 - מבוא לאקונומטריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר שנן ינאי מר דה מלאך אלעד | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | ברגלס | 011 |
1011210504 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייס דוד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210506 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר עמנואל ג'וזף | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | ברגלס | 001 |
1011210508 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כהן אסף | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 17:00–19:00 | ברגלס | 001 |
1011210509 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייסמן דארין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–11:00 | ברגלס | 012 |
1011210510 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כהן אסף | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210511 - מאקרו כלכלה ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר כהן אסף | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031210601 - פוליטיקה השוואתית
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | נפתלי | 201 |
1031210602 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' כהן עגן עדי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–17:00 | נפתלי | 207 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031210607 - פוליטיקה השוואתית
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210610 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גורדון רוני | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 205 |
1031210611 - פוליטיקה השוואתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גורדון רוני | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 13:00–14:00 | נפתלי | 205 |
יש לבחור 3 קורסים על פני השנתיים הראשונות של התואר
בשנה ב' ניתן להירשם לקורס אחד מבין:
חקיקה ורגולציה/דיני חוזים/משפט ישראלי
דיני נזיקין/דיני עונשין/משפט חוקתי
בנוסף ניתן לבחור אחד או שניים מתוך מבחר הקורסים
משפט מנהלי/דיני קניין/בינלאומי/דיני עבודה
דיני רווחה/משפט ופמיניזם/תיאוריות ביקורתיות
משפט, חברה ותרבות/אפלייה/דיני סביבה/משפט שלטון מקומי
שימוש בכוח במשפט בינ"ל/משפט בינ"ל זכויות אדם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411922501 - דיני עבודה
שופטת לויט מיכל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 301 |
שופטת לויט מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 301 |
1411922410 - משפט מנהלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר פלג איל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
ד"ר פלג איל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411922601 - דיני רווחה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שמיר הילה | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
ד"ר שמיר הילה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
1411922301 - משפט בינלאומי פומבי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליבליך אליאב | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
ד"ר ליבליך אליאב | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411924301 - תיאוריות ביקורתיות של המשפט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלנק ישי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411930901 - אפליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קריכלי כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
ד"ר קריכלי כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | טרובוביץ | 308- אולם בן שמש |
1411934301 - המשפט הבינלאומי לזכויות אדם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
ד"ר דודזון נטלי רוז | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411931201 - משפט השלטון המקומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלנק ישי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
פרופ' בלנק ישי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411922110 - דיני קניין
פרופ' זנדברג חיים | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:15–13:45 | טרובוביץ | 301 |
פרופ' זנדברג חיים | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:30–10:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411922510 - דיני עבודה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וינר אסף | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 301 |
*קורס זה מקוון בחלקו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411924201 - משפט ,חברה ותרבות
פרופ' מאוטנר מנחם | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
1411922401 - משפט מנהלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלנק ישי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
פרופ' בלנק ישי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1411924401 - פמיניזם ומשפט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בילסקי ליאורה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 301 |
1411933701 - דיני שימוש בכוח ולחימה במשפט הבינלאומי הפומבי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליבליך אליאב | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 201 |
ד"ר ליבליך אליאב | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 201 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1221432501 - כלכלה התנהגותית לניהול
ד"ר ארד אילה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 253 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0651300101 - סמינר פכ"מ
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 |
| סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103701 - מבוא לתורת ההכרה והמטפיזיקה
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מיקרו ג': יש לבחור שיעור אחד ותרגיל צמוד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011210401 - מיקרו כלכלה ג'
ד"ר זלצר דן ד"ר בירד דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–17:00 | ברגלס | 001 |
1011210402 - מיקרו כלכלה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בירד דניאל ד"ר זלצר דן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–11:00 | ברגלס | 001 |
1011210403 - מיקרו כלכלה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יברכיהו דורון | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | ברגלס | 008 |
1011210404 - מיקרו כלכלה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | ברגלס | 008 |
1011210405 - מיקרו כלכלה ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | ברגלס | 001 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011210406 - מיקרו כלכלה ג
ד"ר זלצר דן ד"ר בירד דניאל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 09:00–12:00 | ברגלס | 012 |
1011210407 - מיקרו כלכלה ג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זלצר דן ד"ר בירד דניאל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | ברגלס | 012 |
1011210408 - מיקרו כלכלה ג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
1011210409 - מיקרו כלכלה ג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר קריסטל מיכאל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | ברגלס | 010 |
1011210410 - מיקרו כלכלה ג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יברכיהו דורון | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 001 |
1011210411 - מיקרו כלכלה ג
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר יברכיהו דורון | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411924010 - משפט וכלכלה
ד"ר לביא שי נ. | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | טרובוביץ | 301 |
*קבוצה זו פתוחה לתלמידי פכ"מ
יש לבדוק עמידה בדרישות קדם ולוח בחינות טרם
הרישום
תלמידי שנה א' - הרישום לקורס בחירה רק באישור יועץ
וברישום ידני בלבד במזכירות התכנית
*הקורס מיועד לתלמידי שנים ב'-ג'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0651203001 - כלכלנים חברתיים
מר מיקי פלד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
מר מיקי פלד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1221456901 - קליניקה עסקית- ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים
ד"ר פרידמן יאיר | סמסטר ב' | פרויקט | א' | 18:00–22:00 | דן-דוד | 002 |
*לרשימת הקורסים המלאה של החוג לפילוסופיה לחצו כאן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618745801 - לוגיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0618745802 - לוגיקה - שיעור המשך, תרגיל צמוד לנ"ל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' שירה אחישר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618235001 - תורת ההכרה ומטפיזיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618261801 - שיעור יסוד - חופש כמושג פוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618274501 - שיעור יסוד - נושאים במטא-אתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618295401 - שיעור יסוד - פרקים בפילוסופיה של החינוך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618233401 - שיעור יסוד - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618282001 - שיעור יסוד - פילוסופיה הודית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0618210101 - שיעור יסוד - הדיאלוגים הסוקרטיים של אפלטון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618211101 - שיעור יסוד - הפילוסופיה בימה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618288201 - שיעור יסוד - פילוסופיה יוונית אחרי אריסטו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
0618206601 - שיעור יסוד - לייבניץ: בין מטאפיסיקה לאתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618268701 - שיעור יסוד - האלים בפילוסופיה עתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618258201 - שיעור יסוד - פילוסופיה דרך פרדוקסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0618209001 - שיעור יסוד - סוגיות עכשוויות בתודעה וקוגניציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליעד מודריק ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0618267301 - שיעור יסוד - Introduction to the Philosophy of Mind
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618285301 - שיעור יסוד: סימבולים: שפה, חישוב, מחשבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618208501 - שיעור יסוד - פרקים באסתטיקה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618213701 - שיעור יסוד - חיי המעש: פילוסופית הפעולה של חנה ארנדט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' עלמה יצחקי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618277301 - שיעור יסוד - מטפיזיקה: מושגי יסוד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0618255001 - שיעור יסוד - ביקורת הדת בכתבי פרויד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011322001 - מדיניות כלכלית בישראל**
פרופ' בן- דוד דן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–11:00 | נפתלי | 210 |
1011319301 - כלכלה בעולם ה- Big Data
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
דר' ששון רועי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 18:00–21:00 | ברגלס | 010 |
1011316501 - תולדות המחשבה הכלכלית: 1665-2015
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קוק אלי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | ברגלס | 010 |
1011343401 - סדנא לתלמידים מצטיינים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זלצר דן | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 101 |
1011332101 - בנקאות בישראל: תאוריה ויישום**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בנימיני יעל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | ברגלס | 011 |
1011354901 - תמריצים אינפורמציה וחוזים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' וטשטיין דוד | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 11:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011350901 - אופציות ושווקים פיננסיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בן יהודה שלומי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | ברגלס | 001 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011316101 - אינטגרציה כלכלית ופיננסית והמשברים מאז 2007
פרופ' ישיב ערן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–13:00 | ברגלס | 001 |
1011319101 - Introduction to Financial Economics**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ברגמן נתאי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 13:00–16:00 | ברגלס | 009 |
1011322002 - מדיניות כלכלית בישראל**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בן- דוד דן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–15:00 | נפתלי | 103 |
1011347401 - הגבלים עסקיים ורגולציה כלכלית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלם רועי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | ברגלס | 010 |
1011355001 - הסטוריה כלכלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גולדברג דרור | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | ברגלס | 012 |
1011340501 - שווקי המט"ח והשפעתם על המשק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מופקדי טל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 18:00–20:00 | ברגלס | 001 |
1011333101 - הבטים סוציולוגיים בכלכלה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' פרשטמן חיים | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 011 |
1011336801 - תורת המשחקים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' וטשטיין דוד | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 11:00–14:00 | שאפל | 056 אולם הנדסה בסוצ |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031210801 - אסטרטגיה בעידן המודרני
פרופ' גת עזר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1031210802 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פלדמן דורון | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–13:00 | נפתלי | 422 |
1031210803 - אסטרטגיה בעידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פלדמן דורון | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 13:00–14:00 | נפתלי | 422 |
1031210805 - אסטרטגיה בעידו המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פדלון תומר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–11:00 | נפתלי | 105 |
1031180001 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180002 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' כהן עגן עדי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 206 |
1031180005 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר הירשהורן יובל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 17:00–18:00 | נפתלי | 105 |
1031367401 - הפרטה: שיקולים כלכליים ותהליך פוליטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 13:00–16:00 | נפתלי | 103 |
1031379301 - תיאוריות של אינטגרציה: מדוע מדינות מוותרות על הריבונות שלהן?
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–21:00 | נפתלי | 106 |
1031379501 - הפוליטיקה והדיפלומטיה של הספורט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר פדלון תומר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–15:00 | נפתלי | 103 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 106 |
1031379701 - קפיטליזם ודמוקרטיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 11:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1031381001 - מבוא לממשל אמריקאי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 203 |
1031381701 - מחשבה פוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031382101 - אירופה במשבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 09:00–12:00 | נפתלי | 207 |
1031383901 - פוליטיקה וטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מתניה אביתר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | נפתלי | 107 |
1031368801 - זכויות וחירויות אזרחיות בדמוקרטיה האמריקאית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 107 |
1031382401 - הישראליזציה של היהדות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 425 |
1031368701 - בית משפט עליון אמריקאי: פוליטיקה וחוק נפגשים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 205 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031180006 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 110 |
1031180007 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' כהן עגן עדי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 15:00–16:00 | נפתלי | 206 |
1031180009 - מנהל ציבורי ומדיניות ציבורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר הירשהורן יובל | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 09:00–10:00 | נפתלי | 106 |
1031310201 - מדיניות ומדינאות מעשית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קלאובר יבגני | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 201 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031369901 - "מקום" במחשבה הפוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 505 |
1031379801 - ישראל מזווית כלכלית-פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 11:00–14:00 | נפתלי | 426 |
1031384101 - מעצמאות למעצמה: מדינאות של ארה"ב בראשית דרכה, 1776-1829
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 09:00–12:00 | נפתלי | 419 |
1031385801 - יחסים בן לאומיים במרחב קיברנטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 203 |
*פרוסמינרים - יוכרו כקורסי בחירה לתלמידי פכ"מ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031321701 - עיונים במקאבלי
פרופ' גת עזר | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 203 |
1031386301 - המשפטיזציה של הפוליטיקה והפוליטיזציה של המשפט
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1031387101 - דילמות עכשוויות - תבוניות, מוסריות ואסתטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 13:00–15:00 | נפתלי | 425 |
1031387201 - הדמוקרטיה הישראלית במבט השוואתי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031448101 - סוגיות אקטואליות בפילוסופיה פוליטית
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–21:00 | נפתלי | 206 |
1031448301 - מושג הריבונות בפילוסופיה פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 505 |
1031448201 - מוסדות חוקות ותרבות דמוקרטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–15:00 | נפתלי | 419 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031448701 - עלייתם ונפילתם של מדינות ומשטרים
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–21:00 | נפתלי | 204 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616101101 - מבוא להגות יהודית מודרנית: משפינוזה ועד בובר
ד"ר גובני יובל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616101001 - מבוא להגות יהודית מודרנית:בעקבות השואה והקמת המדינה
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0616242101 - שפינוזה על דת, אמונה תפילה וגאולה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659211801 - הסטוריה של המדעים הפיזיקליים א'
ד"ר עדו יעבץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0659541501 - חשיבה ביולוגית (השלמות+תואר)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי רוטלוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 279 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659624701 - מושגי יסוד במתמטיקה (השלמות)
פרופ' ליאו קורי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0659211901 - הסטוריה של המדעים הפיזיקלייים ב'(השלמות+תואר)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שאול קציר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (קורס השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0659246301 - ידע ומוסדות ידע (השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
*יפורסם בהמשך
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411924101 - משפט ופילוסופיה
פרופ' בנבג'י יצחק | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 301 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041353601 - ביג דאטה: בין פרקטיקה לביקורת
ד"ר ששון יצחק | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–17:00 | נפתלי | 422 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1041310201 - חברה בישראל
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1221430101 - יסודות השיווק
פרופ' שטיינהרט יעל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–17:30 | רקנאטי | 405 |
1221330401 - Fundamentals of Strategy
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סטטנר אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | רקנאטי | 105/6 |
1221330402 - Fundamentals of Strategy
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סטטנר אוריאל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–12:00 | רקנאטי | 253 |
יש ללמוד 3 סמינרים על פני שנים ב' - ג' בנוסף לסמינר פכ"מ
יש לבחור סמינר אחד לפחות מתוך תחום המיקוד
יש לבחור סמינר אחד לפחות מחוץ לתחום המיקוד
יש לבדוק עמידה בדרישות קדם טרם הרישום לסמינרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616351201 - האדם והטבע: עיון בפילוסופיה של א.ד. גורדון
ד"ר גובני יובל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618302801 - הסטואים על העולם, האלים והגורל
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0618302101 - Puzzles about persons
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0618365201 - תיאוריות של משמעות לשונית - סוגיות עכשוויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
0618383201 - פילוסופיה ומלנכוליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618302501 - שפינוזה והאידיאליזם הגרמני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה נעמן צאודרר פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618302901 - החוק הלא כתוב: הסדר וצלו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יובל קרמניצר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0618302701 - ידע אפריורי
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0618384001 - עמנואל לוינס: מובן, אחרות, אהבה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0618302001 - אריסטו על התהוות החיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
פרופ' אורנה הררי פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0618302201 - Dangers to Knowledge: Everyday Skepticism
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דוד קובץ' | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0618302301 - פרספקטיבות של חופש בפילוסופיה הודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618302601 - על טבע האדם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0618315101 - ויטגנשטיין הפוסט-טרקטטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031330701 - בחירות בישראל
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 425 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031394801 - גלובליזציה ודמוקרטיה
ד"ר לרנר חנה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 09:00–12:00 | נפתלי | 206 |
1031379001 - כתיבת חוקות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | נפתלי | 314 |
1031395101 - הרתעה ביחסים הבין-לאומיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 09:00–13:00 | נפתלי | 425 |
1031395801 - משפט, ממשל וחוקה: אתגרים בדמוקרטיה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זומר אודי | סמסטר א' | סמינר | א' | 09:00–13:00 | נפתלי | 419 |
1031397101 - "להביט לאנושות בעיניים": מוות, חופש והחיפוש אחר משמעות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
ד"ר אבולוף אוריאל | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | נפתלי | 422 |
*הסמינר יתקיים בשני אופני הוראה: דיונים כיתתיים, וקורס מקוון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031395301 - פרצופה של המדינה: כיצד מוסדות משפיעים על המשחק הפוליטי?
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 11:00–15:00 | נפתלי | 419 |
1031396201 - האוניברסיטה והסטודנט: אמת, פוליטיקה וידע בעידן הזה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031396501 - אתגרים חברתיים ומדיניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זהבי עמוס | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | נפתלי | 419 |
1031384201 - דת ומדינה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | נפתלי | 421 |
1031385801 - יחסים בן לאומיים במרחב קיברנטי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 203 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031449901 - דמוקרטיות ליברליות, משטרים סמכותניים והעמימות העכורה שביניהם
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | סמינר | א' | 13:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031444901 - דעת קהל פוליטיקה ותקשורת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–15:00 | נפתלי | 421 |
1031394801 - גלובליזציה ודמוקרטיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לרנר חנה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 09:00–12:00 | נפתלי | 206 |
1031449701 - הפוליטיקה של משבר האירו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שדה טל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 09:00–12:00 | נפתלי | 425 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1031448701 - עלייתם ונפילתם של מדינות ומשטרים
פרופ' שיין יוסף | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–21:00 | נפתלי | 204 |
1031454601 - רטוריקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' קוצ'ין מיכאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–15:00 | נפתלי | 420 |
1031385401 - דילמות במלחמות מודרניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מייזלס תמר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–21:00 | נפתלי | 206 |
1031448501 - Elections, Voters and Leaders
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמיר מיכל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 13:00–16:00 | נפתלי | 203 |
1031449601 - גישות חדשות וסוגיות עכשוויות בחקר ביטחון בינלאומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לופוביץ אמיר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 15:00–18:00 | נפתלי | 426 |
1031448801 - תולדות הפילוסופיה המדינית- העידן המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 505 |
1031448401 - חילון וחילוניות ופוסט חילוניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 13:00–16:00 | נפתלי | 505 |
כל הסמינרים בהיקף 4 ש"ס. דרישת קדם לכל הסמינרים:
ציון עובר בכל קורסי החובה.
חובת נוכחות בפגישת סמינר ראשונה. חובה לאשר מול
המרצה נושא לעבודה תוך חודש מתחילת הסמ'.
העבודה תוגש בזוגות. פרק הסיכום ייכתב בנפרד, ואף
הציון יקבע לכל תלמיד בנפרד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011356001 - משחקים בייסיאנים ועיצוב מכניזמים**
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 009 |
1011356101 - נושאים במאקרו כלכלה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייס דוד | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 009 |
1011356201 - נושאים בכלכלה יישומית: תאונות דרכים, פשע, והרתעה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011356301 - כלכלה יישומית: רגולציה, סיכונים והתנהגות פרטים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' כהן אלמה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 009 |
1011356401 - נושאים בכלכלת עבודה ובכלכלת חינוך**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 101 |
1011356501 - נושאים במדיניות ציבורית ובמאקרו כלכלה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סטי עופר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 009 |
1011356601 - יישומים למודלים כלכליים בשווקים פיננסים**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בירד דניאל | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 009 |
1011356701 - כלכלת סייבר**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גנדל ניל | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 008 |
1011356801 - נושאים בכלכלת בריאות וביטוח**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר זלצר דן | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | | |
1011357401 - הערכת מדיניות באמצעות ניתוח אמפירי סיבתי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1011356002 - משחקים בייסיאנים ועיצוב מכניזמים**
פרופ' פוזנר עדי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011356102 - נושאים במאקרו כלכלה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייס דוד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011356202 - נושאים בכלכלה יישומית: תאונות דרכים, פשע, והרתעה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר וייסבורד שרית | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011356402 - נושאים בכלכלת עבודה ובכלכלת חינוך**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 008 |
1011357101 - כלכלה, רווחה ומוסר**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סטי עופר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | ברגלס | 101 |
1011356602 - יישומים למודלים כלכליים בשווקים פיננסים**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר בירד דניאל | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ברגלס | 008 |
1011356901 - נושאים בכלכלת עבודה: היצע עבודה, תצרוכת, וחסכון משקי בית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ספורטא איתי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | ברגלס | 101 |
1011357001 - נושאים נבחרים במיקרו כלכלה וארגון תעשייתי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' פרשטמן חיים | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | ברגלס | 008 |
1011357201 - מאקרו כלכלה ושוק העבודה**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ישיב ערן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | ברגלס | 101 |
1011357301 - פריקונומיקס: סמינר בכלכלה פופולרית**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' נאמן צבי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | | |
1011357402 - הערכת מדיניות באמצעות ניתוח אמפירי סיבתי**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שלוסר אנליה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | ברגלס | 009 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659213401 - מושג האינדוקציה ובעיית האינדוקציה-דיון על מהות ההיסקים מהנסי
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0659212201 - אבולוציה תרבותית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659214701 - אקדמיה, חברה ופוליטיקה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לין חלוזין דברת | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0659828001 - מהמכני לדיגיטלי:שינויים טכנולוגיים,מדעיים וחברתיים מהמאה ה-
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659215201 - הביולוגיה של החוויה: נקודת המפגש בין נוירו-ביולוגיה, פסיכולו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 112 |
0659889101 - מהגוף הקרימינלי לנפש המסוכנת: על מדע ופשע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גל הרץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0659199401 - המטאפיזיקה של הזמן במסורת האנאליטית
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659214001 - בעיית השפה במחשבת ימי הביניים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0659257201 - נורמות חברתיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0659213801 - אינדיוודואלים וקולקטיבים בהיסטוריה של המדעים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר סנאית גיסיס פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0659215301 - המקורות האבולוציוניים של החוויה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |