קורסי היחידה למחקר התרבות.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
מחקר התרבות
לימודי התואר השני
לימודי השלמה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1041110206 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר ברנד יואב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ליפשיץ גל | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 107 |
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | נפתלי | 207 |
1041110108 - מבוא לאנתרופולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מילשטיין אופיר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
קורסים שנתיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אנג'י כהן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 211 |
סמסטר א'
קורסי חובה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רותם לשם | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 211 |
0669506901 - טקסטים קלאסיים במחקר התרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 106 |
קורס חובה למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 260 |
קורסי בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0669612901 - המעבדה לתעביר, מגע בין-תרבויות ותרגום א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0669403801 - אנשים מדברים בחיי היומיום
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0669611801 - המעבדה בנושא פעילות וזהות חברתית סביבתית א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |
0669507601 - המעבדה למחקר התרבות א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0669610701 - הגירה, פזורה, גולה: נדידה והתפשטותשל תרבויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
סמסטר ב'
קורסי חובה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 212 |
קורסי בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0669613301 - המעבדה לתעביר,מגע בין תרבויות ותרגוםב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0669612001 - עירוניות והביטוס עירוני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שרית פז | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 212 |
0669508501 - רגש, אינטראקציה,זהות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רותם לשם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 261 |
0669611701 - המעבדה בנושא פעילות וזהות חברתית סביבתית ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0669613501 - תרבות, אתניות ויחסים בין קבוצות אתניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0669613401 - המעבדה למחקר התרבות החומרית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' רפי גרינברג ד"ר שרית פז | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
בלשנות
סמסטר א'+ב'
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0627401801 - תחביר בן זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' ג'וליה הורבט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
פרופ' ג'וליה הורבט | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
0627402801 - פסיכובלשנות: שיטות מחקר ועיצוב ניסויים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
0627319901 - מגוון סוגיות מרכזיות בסמנטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | ווב | 401 |
0627400101 - סמנטיקה למתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלפרד לנדמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
פרופ' אלפרד לנדמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0627407201 - רכישת שפה: גישות פסיכובלשניות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | ווב | 501 |
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 501 |
0627407701 - נוירובלשנות: שפה ומוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–20:00 | ווב | 301 |
קורסי תואר ראשון הפתוחים לתלמידי תואר שני (עד ל-8 ש"ס)
לשון עברית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ורד סיידון | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
0614350301 - דיאלקטולוגיה והשפות השמיות החיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יחזקאל מוצפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
שיעורי השלמה- קורסי ההשלמה אינם נחשבים במניין השעות לתואר
החוג לפילוסופיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
החוג לספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר אמיר חרש | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
קורסי השלמה בבלשנות
סמסטר א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אירנה בוטוויניק | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0627101102 - תר' מבוא לבלשנות: מבט פנורמי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0627101103 - תר' מבוא לבלשנות: מבט פנורמי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' עולא ג'רה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627101104 - תר' מבוא לבלשנות: מבט פנורמי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר חזי שבנוב | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 102 |
0627101105 - תר' מבוא לבלשנות: מבט פנורמי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' נטע חלוץ | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627112001 - פונטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627213001 - תחביר מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' טל סילוני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
פרופ' טל סילוני | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627213002 - תר' תחביר מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' מנדי קרטנר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627213003 - תר' תחביר מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר יובל כ"ץ | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627213004 - תר' תחביר מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' דניאלה יריב | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627216601 - פונולוגיה מתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
0627216602 - תר' פונולוגיה מתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר רומן הימלרייך | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0627216603 - תר' פונולוגיה מתקדמים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' נעה הנדלסמן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0627217701 - יסודות הסמנטיקה הפורמלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נירית קדמון | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
ד"ר נירית קדמון | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0627217702 - תר' יסודות הסמנטיקה הפורמלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר איתמר ארב | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | ווב | 102 |
0627217703 - תר' יסודות הסמנטיקה הפורמלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ניקול קריצין | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627218901 - מבוא לפרגמטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מירה אריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 102 |
0627222001 - ממשקים בין הלשוני לחוץ-לשוני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' מירה אריאל | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 18:00–20:00 | ווב | 102 |
0627224401 - סטטיסטיקה לבלשנים: מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' הדס יברכיהו | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
סמסטר ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אירנה בוטוויניק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0627106002 - תר' מבוא לבלשנות: בונים תיאוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627106003 - תר' מבוא לבלשנות: בונים תיאוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' דניאלה יריב | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0627106004 - תר' מבוא לבלשנות: בונים תיאוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר חזי שבנוב | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627102201 - פונולוגיה מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' אותי בת-אל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
פרופ' אותי בת-אל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627102203 - תר' פונולוגיה מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' נעה הנדלסמן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627102204 - תר' פונולוגיה מתחילים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' הדס זיידנברג | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0627114201 - מבוא לסמנטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0627114202 - תר' מבוא לסמנטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר עמרי קיסרי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627114203 - תר' מבוא לסמנטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר איתמר ארב | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627114204 - תר' מבוא לסמנטיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' ורד צ'רקז | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627210501 - קוראים בלשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627210502 - קוראים בלשנות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |
0627211701 - תחביר מתקדמים: עיבוד תחבירי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' טל סילוני | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
פרופ' טל סילוני | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |