קורסי חקר השואה ורצח עם
קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ חקר השואה ורצח-עם (מסגרת 316)
שיעורי חובה: יש לבחור 4 ש"ס
שיעורים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
0677115101 - השואה - קווי יסוד ומושגי מפתח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חוי דרייפוס | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00-14:00 | גילמן | 306 |
0662141301 - "גיבורי שואה" ו"גיבורות שואה" בחברה הישראלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון גבע | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 304 |
**יכול להיות גם כשו"ת לפיתוח מיומנויות למידה
שיעורי בחירה
0662116001 - כוכבים נופלים: קולנוע יידיש בין מזרח למערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביב לבנת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 307 |
**אין צורך בידיעת השפה
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 326 |
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00-16:00 | ווב | 103 |
**קורס זה אינו חובה בהקבץ (רק בהיסטוריה של ע"י)
0622910201 - מבוא להיסטוריה של אפריקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00-14:00 | גילמן | 326 |
0693200601 - יצירה אפריקאית - תאוריה מערבית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' עידית טולידאנו | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00-18:00 | גילמן | 277 |
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0690223601 - עם לבדד ישכון-האומנם? ספרות המקרא על רקע תרבויות המזרח הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסנת ברתור | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 102 |
0680308701 - פרימו לוי ומארק אדלמן: לכתוב שואה ללא הקשר ציוני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 456 |
0680313101 - שואה, כתיבה, זיכרון בפתח המאה ה -21 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דן לאור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 281 |
0622218801 - תורכיה במאה העשרים** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איימי סינגר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 278 |
0677206101 - פוליטיקה,אידיאולוגיה ומשפט בעשור ה-I למדינה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית רוזין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00-18:00 | רוזנברג | 002 |
0621117401 - המאה ה-20: תרבות, אידיאולוגיה ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0677158901 - יהודי מזרח אירופה: היסטוריה, חברה ותרבות 1939-1600 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 281 |
0677209501 - לאחר השואה-השתלבותם של שרידי השואה בישראל ובעולם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 305 |
0662205701 - מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית ומלחמת ששת הימים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלון גן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | 326 |
0680313001 - אפלפלד: הסיפור הקצר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 278 |
0680313501 - גרמניה/1800: שירה, הגות, מלחמה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 455 |
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 278 |
0680313701 - אידה פינק: כתיבה של "פיסת זמן" (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 277 |
0618247401 - הוגים יהודים גרמנים על הצומת בין שפה ומחשבה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00-12:00 | גילמן | 306 |
בחר אחד מהשו"ת הבאים:
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 305 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 307 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 307 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 277 |
0621169005 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 305 |
0621169006 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00-14:00 | גילמן | 305 |
סמינריונים
לפני הרישום נא לברר דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
0621326301 - גישות חדשות בחקר הנאציזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | 304 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00-12:00 | גילמן | 304 |
0621327301 - למען המולדת: לייצר טריטוריות לאומיות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | גילמן | 304 |
0680408201 - פרימו לוי: הכתיבה החיים והמוות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | גילמן | 497 |
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 497 |
0693200301 - בין אפריקה לישראל: סוגיות בהגירה ופליטות** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה צבר | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00-16:00 | גילמן | 455 |
0659242001 - זיכרון קולקטיבי, זיכרון תרבותי ואידיאולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00-14:00 | גילמן | 449 |
0659254301 - "גזע" וגזענות, בעיקר משלהי המאה ה- 19 ואילך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סנאית גיסיס | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00-20:00 | גילמן | 320 |
0677306701 - פולין ויהודיה 1939-1918 (פוליטיקה, חינוך וחברה) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חוי דרייפוס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00-14:00 | קרטר | 203 |
0677300801 - בצל השואה-יחסי ישראל ומערב גרמניה (1965-1951) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00-16:00 | קרטר | 202 |
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00-16:00 | קרטר | 202 |
0621373301 - הימין הקיצוני במזרח אירופה 1945-1919 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רפאל ווגו | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-20:00 | גילמן | 319 |
0621327501 - המלחמה הקרה וחלוקת המרחב, החברה והכלכלה בגרמניה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 320 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00-18:00 | גילמן | 320 |
0621903801 - היסטוריה וסביבה : סביבה ואלימות המונים במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בעז נוימן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר בעז נוימן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00-16:00 | גילמן | 304 |