פירוט הקורסים
קורסי התכנית למחקר תרבות הילד והנוער
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
תכנית מחקר תרבות הילד והנוער
לימודי ליבה חובה לכולם
סמסטר א'
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת במעמד הייעוצים
0602612102 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-14:00 | גילמן | 497 |
0602612101 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-14:00 | גילמן | 304 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 304 |
**חובה לכל תלמידי שנה א', לא לשקלול
סמסטר ב'
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת במעמד הייעוצים
0602600801 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | א317 |
0602600802 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | רוזנברג | 212 |
לימודי ליבה למסלול המחקרי
השיבוץ בין הקבוצות להלן יקבע ע"י היועצת, במעמד הייעוצים
סמסטר א'
0602612102 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' שביט זהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-14:00 | גילמן | 497 |
0602612101 - טקסטים במחקר התרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-14:00 | גילמן | 304 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 262 |
0602602001 - הדרכה בכתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 304 |
**חובה לכל תלמידי שנה א', לא לשקלול
סמסטר ב'
0602600801 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | א317 |
0602600802 - תרבות הילד והנוער: מקורות ומחקרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | רוזנברג | 212 |
0602611401 - מהו ילד בפסיכואנליזה?** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | 261 |
0602611402 - מהו ילד בפסיכואנליזה? - שיעור** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חגית אלדמע | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 277 |
** חובה להרשם לשיעור בצמוד לסמינר
0602611201 - פרוייקט מחקר ועבודת תזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 104 |
קורסי בחירה
סמסטר א'
0602614401 - משפחות בישראל: ניתוח רב-תחומי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' פוגל-ביז'אוי סלביה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00-12:00 | גילמן | א319 |
0602614701 - ביתו השני של הילד: בית הספר המודרני ממבט היסטורי-תרבותי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | 262 |
0602615101 - החיצים של ארוס: נעורים, אהבה ומיניות בעולם הקלאסי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פיה האוסקר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00-20:00 | גילמן | 262 |
0602612601 - מבית הילדים אל הבית: שלושה דורות של ילדות והורות בקיבוץ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00-18:00 | ווב | 105 |
0602611701 - נעורים דיגיטליים: בני נוער בעידן הדיגיטלי** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | גילמן | 497 |
**לא ירשמו לקורס תלמידים שלמדו בתשע"ג 'לגדול דיגיטלי'
0602601101 - טלויזיה וילדים-צפייה, צופים, צפיות - מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | 305 |
0602615001 - תרבות הפנאי של ילדים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | רוזנברג | 211 |
0602601401 - שיטות מחקר בתרבות הילד והנוער (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 262 |
0602601201 - מו"לות לילדים - מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר הלוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 261 |
0602612201 - נשים קטנות? ילדות ונערות בחברות קדם מודרניות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00-16:00 | גילמן | 497 |
0602601301 - לקרוא תמונה: איור בספרות ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אורנה גרנות | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 282 |
0602614501 - עשני גיבור חייל: ספרות ילדים מגייסת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00-12:00 | גילמן | 497 |
0602615201 - ילדים וכלכלה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 320 |
0722802401 - נוער ונעורים ותנועות נוער בעת החדשה : גרמניה, בריטניה, וישרא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | שרת | 431 |
סמסטר ב'
0602620101 - סדנת טלוויזיה לילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 320 |
0602620102 - סדנת טלויזיה - התנסות מעשית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יובל גוז'נסקי | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00-00:00 |
0602620301 - סדנת טכנולוגיה דיגיטלית לילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | א319 |
0602620302 - סדנת טכנולוגיה דיגיטלית לילדים - התנסות מעשית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קמפף רונית | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00-00:00 |
0602620401 - סדנת הוצאה לאור (תאריך בחינה) | ||||||
מר יהונתן נדב | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 18:00-20:00 | גילמן | 260 |
** לתלמידי המסלול עם ההתנסות המעשית חובה לקחת גם פרויקט
0602620501 - פרויקט הוצאה לאור (תאריך בחינה) | ||||||
מר יהונתן נדב | סמסטר ב' | עבודה מעשית | 00:00-00:00 |
0602614201 - דימויי נערות במדיה ובתרבות הפופולארית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברק-ברנדס סיגל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00-10:00 | גילמן | 262 |
0602601601 - ספרות הילדים העברית: מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00-18:00 | דן-דוד | 101 |
0602612801 - ספרי לימוד כסוכני תרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00-12:00 | רקנאטי | 255 |
0602612301 - ילדות בתקופה הרומנטית והוויקטוריאנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גליה בנזימן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00-10:00 | גילמן | א319 |
0602610201 - מסטאלין לליידי גאגא: עיתונות הילדים העברית ממגויסות לבידור (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר הלוי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00-12:00 | רוזנברג | 107 |
0602614601 - המשפחה והילדות המוסלמית בעידן המודרני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
קאדי איאד זחאלקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00-18:00 | רוזנברג | 205 |
0602614901 - צעדים ראשונים: ההיסטוריה של הלידה והינקות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר טלי ברנר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00-14:00 | גילמן | 497 |
0602610101 - תרבות הילד ויצירת התרבות העברית החדשה בשנים 1905-1880 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בשמת אבן-זהר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00-14:00 | גילמן | 318 |
0722802401 - נוער ונעורים ותנועות נוער בעת החדשה : גרמניה, בריטניה, וישרא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 14:00-16:00 | שרת | 431 |
0677409001 - על סף בית המדרש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00-20:00 | קרטר | 203 |
שיעורי השלמה - סמסטר א'
0662101301 - מבוא לספרות ילדים ותרבות הילד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר הלוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00-18:00 | גילמן | 281 |
ד"ר רימה שיכמנטר הלוי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00-18:00 | גילמן | 281 |
0690222301 - הורים וילדים במקרא ובעולם הקדום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר טליה סוצקובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00-12:00 | רוזנברג | 102 |
1041260401 - משפחה וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שטייר חיה | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00-13:00 | נפתלי | 110 |
0680730301 - מבוא לתורת התרגום (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ניצה בן ארי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00-16:00 | גילמן | 282 |
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מזרחי נסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30-10:00 | נפתלי | 003 אולם זאב סגל |
**חובה לקחת תרגיל בצמוד לשיעור
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חזן חיים | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00-14:00 | נפתלי | 001 |
**חובה לקחת תרגיל בצמוד לשיעור
0625620401 - צרפת במאה העשרים א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמנואל הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | ווב | 001 |
שיעורי השלמה - סמסטר ב'
0625621001 - צרפת במאה העשרים ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמנואל הלפרין | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00-18:00 | ווב | 001 |
0602601601 - ספרות הילדים העברית: מבוא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00-18:00 | דן-דוד | 101 |
0680209201 - אגדה של מקום: המרחב וסיפורו בסיפור העממי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עלי יסיף | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00-16:00 | רוזנברג | 209 |