קורסי היחידה למחקר התרבות
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
מחקר התרבות
לימודי התואר השני
לימודי השלמה
1041110201 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מזרחי ניסים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:30–10:00 | נפתלי | 101 |
1041110206 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | נפתלי | 101 |
1041110204 - מבוא לסוציולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רוזוב תומר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1041110101 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרבאל-טובי מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 110 |
1041110106 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסן טליה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 425 |
1041110108 - מבוא לאנתרופולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' פת שמיר עלמה | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | נפתלי | 103 |
קורסי חובה
0669100101 - מבוא למחקר התרבות (תאריך בחינה) | ||||||
מר רותם לשם | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 317 |
0669506901 - טקסטים קלאסיים במחקר התרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
קורס חובה למתקדמים
0669508201 - כתיבת הצעת מחקר (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 455 |
סמסטר א'
קורסי בחירה
0669507601 - המעבדה למחקר התרבות א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0669612901 - המעבדה לתעביר, מגע בין-תרבויות ותרגום א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0669403801 - אנשים מדברים בחיי היומיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 455 |
0669610701 - הגירה,פזורה,גולה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0669612602 - אנתרופולוגיה של הדת: תרבות ואמונות בעידן החילון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גבריאל בר-חיים | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0669611801 - המעבדה בנושא פעילות וזהות חברתית סביבתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |
0669613001 - זירות רב-תרבותיות בישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
0669611401 - חומרים ופרקטיקות בתרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרית פז | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
סמסטר ב'
קורסי חובה
0669400801 - מחקר התרבות: מסורות ובעיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 209 |
קורסי בחירה
0669507701 - המעבדה למחקר התרבות ב' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0669613301 - המעבדה לתעביר,מגע בין תרבויות ותרגוםב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איתמר אבן-זהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
0669613101 - משפחה ותרבות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
0669612201 - קבוצות אתניות ומפגשים תרבותיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תגריד יחיא-יונס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0669613201 - תרבויות נולדות: תרבות, מזון ואבולוציה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אריה אלטמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
0659246201 - ביולוגיה וחברה: "גזע, לאום וגזענות במאה ה- 20 וה- 21 בעיקר מ (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סנאית גיסיס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
תוכנית הלימודים הקוגנטיביים של השפה ושימושיה
קורסי חובה
0688452401 - יסודות הפסיכו-בלשנות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורנה פלג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0688401401 - היבטים קוגניטיביים של שיח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורנה פלג | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0688401102 - שיטות מחקר בלימודים קוגניטיביים של השפה ושימושיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רמה עמישב | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
קורסי בחירה
0688500701 - קריאה והבנת הנקרא בעידן הדיגיטלי: בין הטקסט לקורא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי פורמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
0688500401 - תהליכים קוגניטיביים גבוהים בעיבוד שפה: זמן, זיכרון ומודעות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חמוטל קריינר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | א361 |
0688500001 - הפקת שפה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה שובל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 401 |
0688500501 - תהליכי התפתחות שפה - בין אקראיות לשיטתיות בשינוי הלשוני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוה שילדקרוט | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
0688500801 - מובן ומשמעות: גישות, תהליכים ותיפקודים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' קרייטלר שולמית | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0688452201 - סמינר מחלקתי לתלמידי תזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורנה פלג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 107 |
0688401601 - שפה ומוח (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אורנה פלג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0688452001 - אה בה ציגלה מה: על הפרעות בשטף הדיבור מנקודת מבט פסיכובלשנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה שובל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
קורסי בחירה מחוגים אחרים - מדעי הרוח
לשון עברית
0614600101 - קריאה בכתבי רד"ק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רעיה חזון | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 103 |
0614401001 - התגבשות דקדוקה של העברית הישראלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת גונן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 08:00–10:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
0614401201 - עיונים בדקדוק העברית הקלאסית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה פלורנטין | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
0614400101 - שיטות במילונאות של העברית והשפות השמיות - סמינר מחקרי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה מורגנשטרן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
0614401101 - שונוּת לשונית בלשון חז"ל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי מור | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
החוג לספרות
0680517801 - המטפורה – נקודת צומת בינתחומית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
היחידה למחקר התרבות
0669403801 - אנשים מדברים בחיי היומיום (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רקפת סלע-שפי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 455 |
המכון להיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות ע"ש כהן
0659250301 - תחושת האנחנו. גישות אבולוציוניות, פנומנולוגיות, קוגניטיביו (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורן באדר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 450 |
0659541501 - חשיבה ביולוגית (השלמות+תואר) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0659250601 - פילוסופיה של הביולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 497 |
0659250901 - בראשית היה הסיפור: יצירתיות ועצמיות מימה״ב למודרנה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת קלפטר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0659250801 - היסטוריה ופילוסופיה של מדעי המוח (תאריך בחינה) | ||||||
מר זוהר ברונפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
1071570601 - מנגנונים מוחיים של למידה וזיכרון בבני אדם** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צנזור ניצן | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | שרת | 214 |
0659248001 - דמיון, בדיה וסיפור: הדיון העכשווי בפילוסופיה של הנפש ובמדעי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 497 |
0659800101 - האם צריך להרחיב את הסינתזה האבולוציונית המודרנית ? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
קורסים מהחוג לפסיכולוגיה ומהחוג לתקשורת על בסיס מקום פנוי
1071473701 - חקר התודעה: התנהגות ומוח** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לאמי דומיניק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | שרת | 214 |
1071476901 - קשב: התנהגות ומוח** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' לאמי דומיניק | סמסטר ב' | ד' | 10:00–12:00 | שרת | 214 |
1071493301 - אינטגרציה סמנטית: כיצד מקודדים ונקשרים מושגים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליעד מודריק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 105 |
1071551901 - זיכרון אנושי א'** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גושן גוטשטין י | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | נפתלי | 314 |
1071476201 - קולוקוויום- א'- פסיכולוגיה קוגניטיבית/קוגניציה ומוח** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צנזור ניצן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 527 |
ד"ר יובל-גרינברג שלומית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 527 |
1071478301 - קולוויום -ב'- פסיכולוגיה קוגניטיבית/קוגניציה ומוח** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צנזור ניצן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | נפתלי | 527 |
ד"ר יובל-גרינברג שלומית | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 |
1071477001 - מודעות וקשב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' לאמי דומיניק | סמסטר ב' | סמינר | 00:00–00:00 | |||
פרופ' לאמי דומיניק | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 206 |
1071477301 - חשיבה יצירתית וחשיבה המצאתית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קרייטלר שולמית | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | נפתלי | 314 |
1071477201 - פתרון בעיות : המודלים הקלאסיים וגישות חדשות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קרייטלר שולמית | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | נפתלי | 314 |
1071483201 - מוח קוגניציה ותנועות עיניים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יובל-גרינברג שלומית | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | נפתלי | 426 |
ד"ר יובל-גרינברג שלומית | סמסטר ב' | סמינר | 00:00–00:00 |
1071570601 - מנגנונים מוחיים של למידה וזיכרון בבני אדם** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צנזור ניצן | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | שרת | 214 |
1071474901 - פילוסופיה של תהליכים מנטליים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אושר מריוס | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | שרת | 214 |
1071231601 - היסטוריה של הפסיכולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלגום דניאל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 205 |
החוג לפילוסופיה
0659250601 - פילוסופיה של הביולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חוה יבלונקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 497 |
0618401001 - פילוסופיות של הטבע החי לאחר קאנט (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618496001 - רגשות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0659250201 - פילוסופים כותבים על טכנולוגיה והעתיד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
בלשנות
סמסטר א'+ב'
0627314601 - סמינר ברכישת פונולוגיה: מסלולי התפתחות טיפוסיים וא-טיפוסיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גלית אדם | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | ווב | 401 |
ד"ר גלית אדם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | ווב | 401 |
0627324001 - סמינר רכישת התחביר: רכישת פסוקיות זיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירנה בוטוויניק | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | ווב | 105 |
ד"ר אירנה בוטוויניק | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0627407501 - סוגיות נבחרות בנוירובלשנות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 401 |
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 401 |
0627408501 - סמינר פסיכובלשנות - עיבוד מבני תלות תחבירית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 08:00–10:00 | ווב | 401 |
סמסטר א'
0627300501 - פונולוגיה ניסויית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627401801 - תחביר בן זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'וליה הורבט | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
פרופ' ג'וליה הורבט | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 401 |
0627402801 - פסיכובלשנות: שיטות מחקר ועיצוב ניסויים (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
0627402802 - תרגיל פסיכובלשנות שיטות מחקר ועיצוב ניסויים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' טל נס | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |
0627403101 - עיבוד לשוני של מספרים וכמויות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | ווב | 401 |
0627408101 - אלקטרופיזיולוגיה בחקר השפה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 105 |
סמסטר ב'
0627314401 - אופטימליות סגמנטלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
0627319901 - מגוון סוגיות מרכזיות בסמנטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | ווב | 105 |
0627400101 - סמנטיקה למתקדמים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלפרד לנדמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
פרופ' אלפרד לנדמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627402901 - פסיכובלשנות: מבוא לתיאוריות של עיבוד משפטים (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 401 |
0627407201 - רכישת שפה: גישות פסיכובלשניות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | ווב | 105 |
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 105 |
0627407701 - נוירובלשנות: שפה ומוח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עינת שיטרית | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–20:00 | ווב | 103 |
0627404101 - התאוריה התחבירית לאור המינימליזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ג'וליה הורבט | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | ווב | 401 |
0627403001 - סמינר פרגמטיקה ודקדוק (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מירה אריאל | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | ווב | 401 |
קורסי תואר ראשון הפתוחים לתלמידי תואר שני (עד ל-8 ש"ס)
לשון עברית
0614350401 - עיונים תחביריים, סמנטיים ולקסיקליים בעברית בת ימינו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ורד סיידון | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
0614350301 - דיאלקטולוגיה והשפות השמיות החיות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יחזקאל מוצפי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0614350201 - סוגיות בעברית המדוברת - מעבדה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עינת גונן | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 204 ספריה |
שיעורי השלמה- קורסי ההשלמה אינם נחשבים במניין השעות לתואר
החוג לפילוסופיה
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
החוג לספרות
0680327201 - הפנטסטי בראי הקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0680327101 - קשב לספרות – מבט קוגניטיבי על קריאה ספרותית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אמיר חרש | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
קורסי השלמה בבלשנות
סמסטר א'
0627101001 - מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0627101102 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627101103 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627101104 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעה גלר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 102 |
0627101105 - תר' מבוא לבלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטע חלוץ | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627112001 - פונטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0627213001 - תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טל סילוני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
פרופ' טל סילוני | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627213002 - תר' תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
מר יובל כ"ץ | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627213003 - תר' תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
מר עומר רוזנבוים | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0627213004 - תר' תחביר מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
מר יקיר דלל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0627216601 - פונולוגיה מתקדמים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
0627216602 - תר' פונולוגיה מתקדמים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעה הנדלסמן | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 102 |
0627216603 - תר' פונולוגיה מתקדמים (תאריך בחינה) | ||||||
מר רומן הימלרייך | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0627217701 - יסודות הסמנטיקה הפורמלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נירית קדמון | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
ד"ר נירית קדמון | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0627217702 - תר' יסודות הסמנטיקה הפורמלית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקול קריצין | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | ווב | 102 |
0627217703 - תר' יסודות הסמנטיקה הפורמלית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אביב שונפלד | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627218901 - מבוא לפרגמטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירה אריאל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 103 |
0627222001 - ממשקים בין הלשוני לחוץ-לשוני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירה אריאל | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 18:00–20:00 | ווב | 102 |
0627224401 - סטטיסטיקה לבלשנים: מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הדס יברכיהו | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
סמסטר ב'
0627106001 - יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0627106002 - תר' יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
מר חזי שבנוב | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627106003 - תר' יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הילה דוידוביץ | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | ווב | 102 |
0627106004 - תר' יסודות הבלשנות התיאורטית/שפה ומח (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעה גלר | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627102201 - פונולוגיה מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אותי בת-אל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
פרופ' אותי בת-אל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627102203 - תר' פונולוגיה מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעה הנדלסמן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 102 |
0627102204 - תר' פונולוגיה מתחילים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הדס יברכיהו | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | ווב | 102 |
0627114201 - מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
ד"ר נירית קדמון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
0627114202 - תר' מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר ארב | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 102 |
0627114203 - תר' מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקול קריצין | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 103 |
0627114204 - תר' מבוא לסמנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמרי קיסרי | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0627210501 - קוראים בלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
0627210502 - קוראים בלשנות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אוון גרי כהן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |
0627211701 - תחביר מתקדמים: עיבוד תחבירי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' טל סילוני | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | ווב | 001 |
פרופ' טל סילוני | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0627211702 - תר' תחביר מתקדמים:עיבוד תחבירי (תאריך בחינה) | ||||||
מר יובל כ"ץ | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
0627211703 - תר' תחביר מתקדמים:עיבוד תחבירי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נועה ברנדל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
0627223501 - אלגוריתמים לבלשנות חישובית (תאריך בחינה) | ||||||
מר עומר רוזנבוים | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | ווב | 401 |
גב' טלי גרונר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | ווב | 401 |
0627225501 - סטטיסטיקה לבלשנים: מתקדמים (תאריך בחינה) | ||||||
דר' איה מלצר-אשר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
0627328001 - דו-לשוניות: התפתחות, ידע ושימוש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירנה בוטוויניק | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | ווב | 103 |