קורסי החוג ללימודי מזרח אסיה
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שיעורי מבוא (מסגרת 120)
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
תרגילים מבואיים (מסגרת 120)
התרג' נלמדים אחת לשבועיים. שבוע 1 סין שבוע 2 יפן והודו
0687110001 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חן דקל | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
0687110002 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטלי שחף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 317 |
0687110003 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0687110004 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 317 |
0687110005 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטלי שחף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א362 |
0687110006 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטלי שחף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0687110007 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 103 |
0687120006 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר זדוף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
0687120002 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קטיה ז'לטוב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 209 |
0687120001 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קושניר יוליה | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
0687120003 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר זדוף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 209 |
0687120004 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קושניר יוליה | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
0687120005 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קטיה ז'לטוב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 209 |
0687120007 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני צדוק | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
0687130001 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יפעה רחל יעקב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
0687130002 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' איילת קוטלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 209 |
0687130003 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' איילת קוטלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
0687130004 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יפעה רחל יעקב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
0687130005 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר רמות | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 255 |
0687130006 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר רמות | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0687130007 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר פיינברג | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' א' מסגרת 121
0687206901 - להרוג את הבודהה להרוג את הפטריארכים: זן בודהיזם מבט ביקורתי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687244001 - אלימות וזיכרון היסטורי: חלוקתה של הודו ב- 1947 (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רותם גבע | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687243701 - הדרקון האמיתי: אומנותו ואמנותו של מורה הזן דוגן זנג'י (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתן בולוקן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0687242501 - חברה ודת ביפן המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687207801 - קריאה בספרות הסינית המסורתית א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687244501 - Introductory Course: Women, Violence and Folklore in the Ind (תאריך בחינה) | ||||||
Prof. Sharma Mahesh | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0687244101 - יפן בזירה הבינלאומית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 207 |
0687215601 - סין ואירופה: הסטוריה תרבותית וחברתית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687218901 - זהויות אזוריות בסין המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687241601 - תרבות ומוסיקה עכשווית בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר עדיאל פורטוגלי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית:ארגון וניהול בשוק הבינלאומי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אביטל בייקוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0687242401 - "נצחון לאם" - אלות וזהות בהודו המודרנית: דת, חברה, פוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687216001 - בעקבות הבודהה: פילוסופיה, פסיכולוגיה ופרקטיקה בבודהיזם המוקד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרן ארבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0687206201 - אדריכלות וסביבה ביפן המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אריה קוץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0618222501 - פילוסופיה מזרחית סינית – שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0618222601 - תרגיל צמוד לנ"ל- סינית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0687210101 - יפן בתקופה המודרנית המוקדמת: סוגיות בחברה ובתרבות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלמית בג'רנו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0821172001 - מבוא לאמנות גלובאלית: תרבות חזותית, קולוניאליזם וגלובליזציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0687217201 - קוסמולוגיה ורפואה בסין מהשאנג ועד החאן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0618222401 - תרגיל צמוד לנ"ל - הודית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיאה אריאלי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0687240901 - מרחב וחברה בסין העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0687211601 - היסטוריה ותרבות בקוריאה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0687212001 - הודו בעולם העתיק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0687228601 - משפחה ופולחן בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687242901 - גיאוגרפיה קדושה, עליות לרגל ותיירות בהודו העכשווית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0687242001 - נשים מגדר ומיניות בסין- בין הסטוריה לפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
פרו"ס סמ' א' מסגרת 122
0687229701 - תרבות פופולרית בקוריאה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0687228601 - משפחה ופולחן בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0687229801 - טבע האדם בפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687220401 - מבט אנתרופולוגי על נשים ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0687229801 - טבע האדם בפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
סמינרים סמ' א' מסגרת 123
0687337401 - מנצ'וריה במפגש האימפריות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
ד"ר מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687340801 - בשבח הצללים - עיונים באסתטיקה יפנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר א' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 261 |
0687340401 - אלות, מלכים ובאפלואים אימתניים: קורבנות דם בהינדואיזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 262 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0687341001 - דמיון פילוסופי והבנה עצמית בהודו הקלאסית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יוחנן גרינשפון | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 261 |
0687341101 - ספר התמורות (yi ching) : מדרך השמיים לדרך האדם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' ב' מסגרת 121
0687243901 - חיים בין תרבויות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0687241101 - מדיה ומסורת ביפן ובקוריאה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0687242601 - דרך הבודהיסטווה: פילוסופיה ופרקטיקה בבודהיזם המהאיאני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קרן ארבל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0687244301 - קריאה בספרות הסינית המסורתית ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687244201 - סין ויפן והמזרח התיכון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687208901 - ספרות סינית בהקשר עולמי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אקירוב |
0687243801 - מוות ואלמוות בהודו הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687243501 - מדינה וחברה בסין הקומוניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור רוזנברג | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0687240201 - נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילה קלמפרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0687219301 - כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסנת אלכביר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0687213001 - הודו בעיניים מערביות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חן למפרט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0618104302 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0687243401 - כלכלת יפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אופיר ברנע | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 281 |
0821669301 - מלחמה, זכרון, גוף ומקום: צילום יפני אחרי 1945 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 208 |
0687218501 - חברה ומשפחה ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0618104202 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0687241401 - התגבשות הרפואה בחאן: מהשאיפה לחיי נצח ועד הטיפול במחלות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0618220801 - דרכים שאי אפשר לדבר עליהן: עיונים בהגות דאואיסטית מוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0687214601 - אלים שדים ואבות בדת הסינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 207 |
0687240801 - ריטואלים של דאו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687243101 - לבנות את הכפרים: סוגיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור רוזנברג | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
פרו"ס סמ' ב' מסגרת 122
0687221301 - סוגיות בסיסיות בבודהיזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
0687229601 - אתגר המערב בתרבות סין ממחצית המאה ה-19 ועד ימינו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
ד"ר מרק גמזה | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687228801 - פוליטיקת הזהויות בראי תקשורת ההמונים בהודו בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687229001 - "קטורות וקוקוסים" - ריטואלים ופסטיבלים בהודו בת זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
סמינרים סמסטר ב' מסגרת 123
0687340901 - עלייה לרגל בקוריאה ויפן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 |
0687340601 - האימפריות האחרונות באסיה לפני העת המודרנית: מבט חוצה גבולות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687334101 - חלום ההיכלות האדומים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687340701 - יפן בת זמננו: חברה, מגדר ומשפחה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
0618384101 - הודו: פילוסופיה וקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
שיעורי שפה מסגרת 124
יפנית שנה א'
0687168003 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0687168001 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 409 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 409 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 409 |
0687168002 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 409 |
0687902101 - תרגול יפנית מדוברת לשנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
סינית שנה א'
0687170001 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
0687170002 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0687170003 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
0687170004 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687170005 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
הינדי שנה א'
0687920001 - הינדי שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
סנסקריט שנה א'
0687900001 - סנסקריט שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
יפנית שנה ב'
0687268001 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 255 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 255 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 255 |
0687268002 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 255 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 255 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 255 |
0687902201 - תרגול יפנית מדוברת לשנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
סינית שנה ב'
0687270001 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'נג יואן רונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'נג יואן רונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
0687270002 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687270003 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
0687270004 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
הינדי שנה ב'
0687921001 - הינדי שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
סנסקריט שנה ב'
0687901001 - סנסקריט שנה ב': יתיהאסה ופוראנה (תאריך בחינה) | ||||||
מר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
מר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 209 |
0687910001 - סנסקריט שנה ב': שאסטרה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
מר אלכס צרניאק | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 209 |
**תלמידי שנה ב' נדרשים להירשם לשני הסמסטרים
**לתלמידי שנה ג' הקורס בסמ' ב' נחשב כטקסטים
(משוקללים כשיעורים מונוגרפיים)
קורסי העשרה בשפות
**ניתן לקחת עד 8 ש"ס מסה"כ 16 ש"ס שיעורי הבחירה
קורסי העשרה - סמ' א'
0687900801 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'נג יואן רונג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687900802 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'נג יואן רונג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0687910901 - יפנית קלאסית, חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0687901901 - יפנית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 255 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 255 |
0687922001 - הינדי שנה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
קורסי העשרה - סמ' ב'
0687910801 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'נג יואן רונג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687910802 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'נג יואן רונג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0687902001 - יפנית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
0687911001 - יפנית קלאסית, חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
סמינרים לתואר שני
**תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר
06870000 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 |
סמינרי מחקר
0687445501 - הבודהיזם הטנטרי ותרבויות אסיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
1041448201 - עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 15:00–19:00 | נפתלי | 425 |
0687445901 - זרמים אפוקליפטים במזרח אסיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גיל רז | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | ווב | 501 |
0687999901 - הדרכה אישית דוקטורנטים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גיל רז | סמסטר א' | סמינר | ג' | 18:00–20:00 |
0618403601 - פילוסופיה ונדודים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0687445601 - הקולנוע היפני: מסורת וחידוש (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סרפר צביקה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0687445801 - מין מגדר ומיניות: בין הודו למערב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 455 |
0618428801 - על הסובייקט ההתייחסותי בקונפוציאניזם של דו ווי-מינג** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687446401 - Living on the Edge of Culture: Religion, Art, and Folklore i (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
Prof. Sharma Mahesh | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 261 |
0687443501 - סינולוגיה ופילוסופיה סינית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0687446101 - תרפיסט או בודהיסט? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 260 |
0687442701 - אסיה בתקופה המודרנית המוקדמת, 1500 - 1900: היסטוריה אינטלקטו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687446201 - "הינדואיזם חי" - אמונות ופרקטיקות דתיות בחיי היומיום בהודו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
0687446301 - חיי הרגש: ההסטוריה והפילוסופיה של הרגשות בראי המחשבה ההודית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
סמינרים של קריאה מתקדמת בטקסטים
0687340101 - דאו וירטואלי- ה-"סובייקט" בעולם הקונפוציאני ובמרחב הדיגיטלי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687445401 - קריאת טקסטים אקדמיים ביפנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
0687443201 - הינדי למחקר אקדמי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |