פירוט הקורסים
קורסי תכנית המצטיינים המשולבת במדעי הרוח ובאמנויות
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שיעורי תכנית המצטיינים
שיעורי ליבה
שיעורים ייחודיים למצטיינים-שנה א' חובה (מסגרת 222)
0662510001 - כתיבה אקדמית** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילי ראונר | סמסטר א' | סדנה | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
ד"ר עילי ראונר | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
**הקורס יינתן פעם בשבועיים
0662510101 - כתיבת תסריטים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ויניק מיכל | סמסטר א' | סדנה | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
שיעורים ייחודיים למצטיינים - שנה ב' חובה (מסגרת 222)
0662512001 - כתיבה יוצרת (תאריך בחינה) | ||||||
מר סמי ברדוגו | סמסטר א' | סדנה | ה' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
0662520001 - קריאה ביקורתית בטקסטים עיוניים** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א' | ק"מ | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 107 |
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר ב' | ק"מ | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 107 |
**הקורס יתקיים פעם בשבועיים
שיעורים ייחודיים למצטיינים - חובה לשנה ג' (מסגרת 222)
0662530201 - אמנות ופעולה - בין הפרטי לציבורי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' היימן מיכל | סמסטר א' | סדנה | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 208 |
0662530001 - הערות שוליים: קריאות אינטרטקסטואליות א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר א' | סדנה | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 262 |
0662530101 - רטוריקה מעשית: קריאות אינטרטקסטואליות ב (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ננה אריאל | סמסטר ב' | סדנה | א' | 10:00–12:00 | גילמן | א319 |
קורסי מאגר לתכנית המצטיינים (מסגרת 333)
מהפקולטה למדעי הרוח
מהחוג לארכיאולוגיה
0671100101 - הארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יובל גורן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
**או
0671100102 - הארכיאולוגיה מהי? (תאריך בחינה) | ||||||
דר' יובל גדות | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
מהחוג להיסטוריה כללית
0621168501 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621168503 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
או
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0621118501 - היסטוריה אינטלקטואלית של אירופה 1900-1500 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יוסף מאלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
מהחוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה
0622100201 - מבוא לתולדות הערבים והאסלאם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עוזי רבי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מהחוג להיסטוריה של עם ישראל
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה (קורס חובה) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
פרופ' ירון צור | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | קרטר | 203 |
מהמכון להיסטוריה ולפילוסופיה של המדעים והרעיונות
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
מהחוג ללימודי התרבות העברית
0690161501 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0690161601 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0690161301 - מבוא להגות יהודית של ימה"ב** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | ווב | 001 |
0690170101 - מבוא לתורת הסוד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונית מרוז | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0690120101 - מבוא למקרא: (א) הספרות לסוגותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועם מזרחי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0690161601 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
מהחוג ללימודי מזרח אסיה
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
**או
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
**או
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
מהתכנית ללימודי נשים ומגדר
0608100501 - ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר להד כנרת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | ווב | 001 |
**או
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מהחוג לספרות
0680100001 - מבוא לסיפורת** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חנה נוה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
מהחוג לפילוסופיה
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
**או
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105902 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
מהחוג ללימודי הערבית והאסלאם
0631114001 - מבוא לספרות ערבית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מחמוד כיאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
מהחוג ללימודים קלאסיים
0672110201 - מבוא לספרות היוונית הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אייל ניסני | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 207 |
או
0672120201 - מבוא לספרות רומית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מזור מעין | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
ד"ר מזור מעין | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
מביה"ס לאדריכלות
0881350301 - תולדות האדריכלות בא"י למן המאה ה-19 ועד ימינו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בר-אור אמנון | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
מהפקולטה לאמנויות
מהתכנית הרב-תחומית באמנויות
0861121001 - פרקים בתולדות תרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
ד"ר אונגר הנריך | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861158901 - האמנות המערבית משחר ההיסטוריה ועד הרנסנס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |
0861110601 - מבוא לשפת התאטרון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מלכא ליאורה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | מכסיקו | א206 |
0861110701 - מבוא לשפת הקולנוע ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
מהחוג לקולנוע
0851652401 - מבוא לתיאוריות קולנועיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חרל"פ איתי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
מביה"ס למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה
0845200101 - תולדות המוזיקה-קלסיקה רומנטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גרובר פרידלנדר מיכל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | ביה"ס למוזיקה | מ014 |
מהחוג לתולדות האמנות
0821150901 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שוסטרמן רבקה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0861159001 - האמנות המערבית מהרנסנס ועד ימינו ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שטרן אפרת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 210 |