קורסי החוג ללימודי מזרח אסיה
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שיעורי מבוא (מסגרת 120)
0687100101 - מבוא לתולדות סין ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100201 - מבוא לתולדות יפן ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א'+ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0687100301 - מבוא לתולדות הודו ותרבותה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א'+ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
תרגילים מבואיים (מסגרת 120)
התרג' נלמדים אחת לשבועיים.בסמ' א: שבוע 1 סין שבוע 2 יפן וה
0687110001 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
0687110002 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קאי שמושקו | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 317 |
0687110003 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0687110004 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה לביא | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 317 |
0687110005 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חן דקל | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
0687110006 - תרגיל מבואי- סין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חן דקל | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0687110007 - תרגיל מבואי סין (תאריך בחינה) | ||||||
מר נדב ינאי | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0687120006 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר זדוף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0687120002 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר זדוף | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 210 |
0687120001 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני צדוק | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0687120003 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני צדוק | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 210 |
0687120004 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קושניר יוליה | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
0687120005 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קושניר יוליה | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 18:00–20:00 | דן-דוד | 210 |
0687120007 - תרגיל מבואי-יפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני צדוק | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 210 |
0687130001 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יפעה רחל יעקב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0687130002 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' איילת קוטלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 210 |
0687130003 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' איילת קוטלר | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
0687130004 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר פיינברג | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0687130005 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
מר ניר פיינברג | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
0687130006 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יפעה רחל יעקב | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 210 |
0687130007 - תרגיל מבואי-הודו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שקד אישך | סמסטר א'+ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' א' מסגרת 121
0687211501 - קוריאה טרום המודרניזציה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0687244601 - ספל אחד:דרך הבודהה במסורת התה היפנית (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתן בולוקן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0687216001 - בעקבות הבודהה: פילוסופיה, פסיכולוגיה ופרקטיקה בבודהיזם המוקד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארבל קרן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618221801 - דיאלוגים ופולמוסים בפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0687244101 - יפן בזירה הבינלאומית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0687244701 - בעל הפולחן, בעל השלטון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687207801 - קריאה בספרות הסינית המסורתית א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | ווב | 103 |
0687206201 - אדריכלות וסביבה ביפן המסורתית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אריה קוץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 281 |
0687218901 - זהויות אזוריות בסין המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 002 |
0687205901 - צעירים ביפן:שינוי חברתי,שמירה על המסורת ופער הדורות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דלית בלוך | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0687244901 - מבוא לאמנות יפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שלמית בג'רנו | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 281 |
0687245001 - מבוא לתרבות הוודה:מיתולוגיה,הגות ופולחן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0821172001 - מבוא לאמנות גלובאלית: תרבות חזותית, קולוניאליזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | מכסיקו | א206 |
0687245101 - בתנועה מתמדת:הפוליטיקה של התמודדות עם אתגרים חברתיים בסין הע (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור קוכן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0687243902 - חיים בין תרבויות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0845214901 - מבוא למוזיקה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אבני עפרה | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | ביה"ס למוזיקה | מ014 |
0687245501 - דרכים אחרות של חרות: דיון בין תרבויות וזמנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687214601 - אלים שדים ואבות בדת הסינית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0618222501 - פילוסופיה מזרחית סינית – שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
0618222502 - תרגיל צמוד לנ"ל- סינית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רננה פרים | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בידרמן מר גור ליבנה | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618222302 - תרגיל צמוד לנ"ל - הודית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דור מילר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
פרו"ס סמ' א' מסגרת 122
0687221302 - סוגיות בסיסיות בבודהיזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | פרו"ס | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0687229701 - תרבות פופולרית בקוריאה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | פרו"ס | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
0687228601 - משפחה ופולחן בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
ד"ר עודד אבט | סמסטר א' | פרו"ס | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
0687229901 - קואנים והמסורת הדיאלוגית של הזן הסיני והיפני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר א' | פרו"ס | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
סמינרים סמ' א' מסגרת 123
0687337901 - לא רק זאזן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 262 |
0618383801 - חיים דרך מוות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
0687337401 - מנצ'וריה במפגש האימפריות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
פרופ' מרק גמזה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
0687335501 - הקולנוע היפני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סרפר צביקה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0697409201 - אלים ושדים ביהדות ובסין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גדעון בוהק פרופ' מאיר שחר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0687341501 - כח השאקטי:שדות פראיות ואלות מגוננות בהינדואיזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
ד"ר אהוד הלפרין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
0687339901 - במפגש הימים:היסטוריה ותרבויות האסלאם בהודו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
0687341201 - לאחוז את הריקות בידיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
שיעורים מונוגרפיים (בחירה) סמ' ב' מסגרת 121
0687245401 - הפילוסופיה של ההיעדר בראי האדריכלות והאסתטיקה בסין וביפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687211601 - קוריאה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית:ארגון וניהול בשוק הבינלאומי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אביטל בייקוביץ | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687242601 - דרך הבוהיסטווה:פילוסופיה ופרקטיקה בבודהיזם המהאיאני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארבל קרן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0687244201 - סין ויפן והמזרח התיכון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687243801 - מוות ואלמוות בהודו הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר צחי פרידמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0687241602 - תרבות ומוסיקה עכשווית בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר עדיאל פורטוגלי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
0687240201 - נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איילה קלמפרר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0687244301 - קריאה בספרות הסינית המסורתית ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 211 |
0687219301 - כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אסנת אלכביר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618288601 - הפילוסופיה של היוגה: קריאה קרובה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0687216801 - "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בינה- פולק אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0687244801 - הפרפר והפילוסוף:הגותו של ג'ואנג-דזה וגלגוליה בדאואיזם המוקדם (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0687245801 - אלוהויות נשיות בדת הטאיוונית:שורשים היסטוריים ונוהגים בני זמ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618277601 - מציאות ואשליה: מהאופנישדות עד שנקרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0687241401 - התגבשות הרפואה בחאן: מהשאיפה לחיי נצח ועד הטיפול במחלות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סשה רונית שוורץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0821661001 - טראומת התבוסה וכלכלת הבועה: אמנות עכשווית ביפן, 1945-2015 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | קיקואין | 01 |
0687206902 - להיות בודהה או להרוג את הבודהה - הדרך הפתלתלה מהבודהיזם המוק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארז יוסקוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
**סגור לתלמידים שלקחו את הקורס:להרוג את הבודהה להרוג את הפטר
0687245201 - אמנות בודהיסטית באסיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלית אבימן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687245601 - פולחן צלילי:אנשים,מוסיקה וגלובליזציה בטאיוואן (תאריך בחינה) | ||||||
מר עדיאל פורטוגלי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0687242002 - נשים מגדר ומיניות בסין-בין היסטוריה לפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר וינטר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0687245701 - מדיניות החוץ של יפן וסין במאה ה - 21:מיקומה של מזרח אסיה בזי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
**סגור לתלמידים שלקחו את הקורס "סין ויפן והמזרח התיכון"
0687243101 - לבנות את הכפרים: סוגיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות בסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ליאור רוזנברג | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
פרו"ס סמ' ב' מסגרת 122
0687229601 - אתגר המערב בתרבות סין ממחצית המאה ה-19 ועד ימינו (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | פרו"ס | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | פרו"ס | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
0687226301 - בג'ינס וסארי:תרבות פופולארית בהודו המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 10:00–14:00 | רקנאטי | 409 |
0687224401 - מדע בסין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | פרו"ס | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687222001 - דת עממית ביפן (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | פרו"ס | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | פרו"ס | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
סמינרים סמסטר ב' מסגרת 123
0687340901 - עלייה לרגל בקוריאה ויפן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0687342001 - מהבודהה ועד הבעש"ט:התפתחותן של תרגולות מדיטטיביות בבודהיזם ו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ארבל קרן ד"ר תומר פרסיקו | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0687340601 - האימפריות האחרונות באסיה לפני העת המודרנית: מבט חוצה גבולות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
ד"ר אורי סלע | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 261 |
0687340701 - יפן בת זמננו: חברה, מגדר ומשפחה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687341701 - זהות באסיה:זהות עצמית בפילוסופיה ובמחשבה ההודית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 209 |
**פתוח לתלמידי MA מקבוצת ה"זהות"
0687341801 - זהות באסיה: זהות עצמית בהגות סין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 455 |
**פתוח לתלמידי MA מקבוצת ה"זהות"
0618365501 - דאיה קרישנה וכופרים אחרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0821375001 - סימני דיו: קליגרפיה, ציור והגות: סין ויפן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 200 |
0687341901 - סין ואירופה:היסטוריה של יחסים ורעיונות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מרק גמזה | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687341301 - על קרמה וסוגי ההכרח:סיפורי קללה וגורל מן המאבהרטה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יוחנן גרינשפון | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | א317 |
שיעורי שפה מסגרת 124
יפנית שנה א'
0687168001 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0687168002 - יפנית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 255 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 255 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | רקנאטי | 255 |
0687790201 - תרגול יפנית מדוברת לשנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | שו"ת | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
סינית שנה א'
0687170001 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 317 |
0687170002 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
0687170003 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
0687170004 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
גב' לואו דזיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 361 |
0687170005 - סינית שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 361 |
הינדי שנה א'
0687920001 - הינדי שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
סנסקריט שנה א'
0687900001 - סנסקריט שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
מר רפי פלד | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
יפנית שנה ב'
0687268001 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 255 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 255 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | רקנאטי | 255 |
0687268002 - יפנית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 255 |
גב' מסקו מוסקוביץ | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 255 |
גב' ניקי ליטמן | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | רקנאטי | 255 |
0687902201 - תרגול יפנית מדוברת לשנה ב'+ג' (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 260 |
סינית שנה ב'
0687270001 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' חויי סיה | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
0687270002 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687270003 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
גב' ג'אנג לי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 317 |
0687270004 - סינית שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
גב' טאנג דנהונג | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
הינדי שנה ב'
0687921001 - הינדי שנה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א'+ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
סנסקריט שנה ב'
0687922501 - סנסקריט שנה ב': קריאה בראמאיינות (תאריך בחינה) | ||||||
מר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
מר רפי פלד | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 209 |
0687910101 - סנסקריט שנה ב': קאוויה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלכס צרניאק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
מר אלכס צרניאק | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
**תלמידי שנה ב' נדרשים להירשם לשני הסמסטרים
**לתלמידי שנה ג' הקורס בסמ' ב' נחשב כטקסטים
(משוקללים כשיעורים מונוגרפיים)
קורסי העשרה בשפות
**ניתן לקחת עד 8 ש"ס מסה"כ 16 ש"ס שיעורי הבחירה
קורסי העשרה - סמ' א'
0687900801 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687900802 - סינית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0687900201 - סינית קלאסית א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 261 |
0687910901 - יפנית קלאסית, חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–12:00 | דן-דוד | 209 |
0687901901 - יפנית שנה ג', חלק א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
0687922001 - הינדי שנה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 211 |
קורסי העשרה - סמ' ב'
0687910801 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 362 |
0687910802 - סינית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
גב' חואנג צולי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
0687910201 - סינית קלאסית ב' (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 361 |
0687902001 - יפנית שנה ג', חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
0687911001 - יפנית קלאסית, חלק ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
סמינרים לתואר שני
**תלמידי התואר השני נדרשים להשתתף בסמינר
06870000 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
סמינרי מחקר
** באישור ועדת הוראה ניתן להרשם לסמינר מהתואר הראשון
0687446601 - רפואה וגוף בראי ההיסטוריה בסין ובמזרח אסיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אסף גולדשמידט | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | גילמן | 260 |
0687447001 - בודהו-דאואיזם:תחרות ואינטראקציה בין דתית בסין המסורתית ובטאי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גיל רז | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
פרופ' גיל רז | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 212 |
**קורס מרוכז,בין התאריכים 30.11.15-4.1.16
0618404601 - פילוסופיה וטרנספורמציה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 102 |
0687447101 - קריאה בספרות הסינית למתקדמים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מאיר שחר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0687446501 - לומר את מה שלא ניתן להאמר:תפיסת השפה בפילו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0687446801 - היסטוריה השוואתית של אסיה בעת החדשה המוקדמת 1500-1900 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי סלע | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0821591301 - סוגיות נבחרות בהיסטוריה ותאוריה של הצילום ביפאן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר זהר אילת | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 200 |
0687446701 - סינולוגיה דיגיטלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | ||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 |
**קורס מרוכז בין התאריכים 3.4.16-10.6.16.בימי ד'-הדרכה אישית
06874473 - The Environmental Order of China's Last Empire (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
Prof. David Bello | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 261 |
Prof. David Bello | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 304 |
**קורס מרוכז בין התאריכים 1.5.16-3.6.16
06874474 - Sex, Gender and Sexuality in Asia (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
Prof. Jennifer Robertson | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | ווב | 105 |
Prof. Jennifer Robertson | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 107 |
**קורס מרוכז בין התאריכים 16.5.16-16.6.16
1041448201 - עין אנתרופולוגית על יפן העכשווית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גולדשטין-גדעוני עפרה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | נפתלי | 421 |
0687447201 - היקום באטום אחד:סוגיות בדיאלוג שבין בודהיזם למדע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 262 |
0687441001 - קאמי בודהה ומה שבינהם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אירית אורבוך | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
0687445802 - מין מגדר ומיניות: בין הודו למערב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
סמינרים של קריאה מתקדמת בטקסטים
0687445401 - קריאת טקסטים אקדמיים ביפנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיקה לוי- יממורי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 362 |
0687441201 - סינית מודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ג'אנג פינג | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 361 |
0687446901 - קריאת טקסטים מתקדמת בסנסקריט (תאריך בחינה) | ||||||
מר רפי פלד | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 450 |
מר רפי פלד | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 450 |
0687443201 - הינדי למחקר אקדמי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
ד"ר גנאדי שלומפר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |