קורסי החוג לפילוסופיה
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
לימודי התואר הראשון
שיעורי שנה א'
סמסטר א'
שיעורי חובה (מסגרת 120)
0618103201 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה חדשה:
0618106801 - ק"מ: דקארט - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' דפנה מרק | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0618106802 - ק"מ: דקארט - קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רוני קדם קלובסקי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
0618106803 - ק"מ: דקארט - קבוצה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שירה דושי | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0618106804 - ק"מ: דקארט - קבוצה ד' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורן לבנה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | דן-דוד | 101 |
0618106805 - ק"מ: דקארט - קבוצה ה' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' הדר אליקים | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
שיעור המבוא לפילוסופיה יוונית
0618103001 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה יוונית:
חובה לתלמידי דו-חוגי במסלול הרגיל
0618103101 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר נדב רצבי | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0618103102 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר מיכאל גולדבוים | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618103103 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורי גלעד | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
מבוא כללי ללוגיקה
0618101201 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה ריזנפלד | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
קבוצות תרגיל צמודות לנ"ל
0618101202 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' סתו זינגר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618101203 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רון נויברגר | סמסטר א' | תרגיל | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101205 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלירן חזיזה | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0618101206 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' קרן שחר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101207 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חן רווה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0618101208 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר תום מרגלית | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618101204 - מבוא ללוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר אסף מנור | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618101209 - מבוא ללוגיקה לתלמידי הפכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
מר שחר ברנר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
מבואות בתחומי הלימוד השונים (מסגרת 121)
0618101601 - מבוא לפילוסופיה של הדת (תאריך בחינה) | ||||||
מר יואב מירב | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104101 - מבוא לפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104301 - מבוא לפילוסופיה סינית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0618103701 - מבוא למטאפיזיקה ולתורת ההכרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
סמסטר ב'
שיעורי חובה (מסגרת 120)
0618103202 - מבוא לפילוסופיה חדשה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה חדשה:
0618106806 - ק"מ: דקארט - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר יונתן ליסטיק | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | א362 |
0618106807 - ק"מ: דקארט- קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רון נויברגר | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0618106808 - ק"מ: דקארט - קבוצה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שיר חולב | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 261 |
0618106809 - ק"מ: דקארט - קבוצה ד' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' בילי ארן | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
שיעור המבוא לפילוסופיה יוונית:
0618103002 - מבוא לפילוסופיה יוונית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
תרגיל צמוד למבוא לפילוסופיה יוונית:
חובה לתלמידי מסלול דו-חוגי במסלול הרגיל
0618103104 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אסף מנור | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618103105 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר מתן שפירא | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0618103106 - ק"מ: פילוסופיה יוונית - קבוצה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
מר גיא קפלן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
מבואות בתחומי הלימוד השונים (מסגרת 121)
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618105901 - מבוא לאסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101501 - מבוא לפילוסופיה של השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618104201 - מבוא לפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101001 - מבוא ללוגיקה פילוסופית** (תאריך בחינה) | ||||||
מר רן לנצט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
** תנאי קדם: מבוא כללי ללוגיקה
שיעורי שנים ב'-ג'
סמסטר א'
שיעורי חובה (מסגרת 220)
0618220001 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
תרגיל צמוד לשיעור: מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה
0618220101 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורי לנדסברג | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0618220102 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אדם אבולעפיה | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
קריאה מודרכת יום וקאנט (מסגרת 220)
0618206801 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר יואב ביירך | סמסטר א' | תרגיל | א' | 18:00–20:00 | גילמן | א362 |
מר יואב ביירך | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | א362 |
0618206802 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מרים ויילר | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
גב' מרים ויילר | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
סמסטר ב'
שיעורי חובה (מסגרת 220)
0618220002 - מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | ווב | 001 |
תרגיל צמוד לשיעור: מבוא לפילוסופיה במאה התשע-עשרה
0618220103 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורן רוז | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 101 |
0618220104 - ק"מ: המאה התשע-עשרה - קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
מר מאיר קורצוייל | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
קריאה מודרכת יום וקאנט (מסגרת 220)
0618206803 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר יהונתן סופרין | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
מר יהונתן סופרין | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0618206804 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה ב' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אנה יונגרמן | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 18:00–20:00 | גילמן | א362 |
גב' אנה יונגרמן | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | א361 |
0618206805 - ק"מ: יום וקאנט - קבוצה ג' (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גל אשל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
גב' גל אשל | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
מסלול: חקר התודעה
שיעורים יעודיים לתלמידי שנה ראשונה במסלול
0618645901 - בעיית התודעה: היבטים פילוסופיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף וקסלר פלשנר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0618645801 - בעיית התודעה: היבטים פסיכולוגיים ומוחיים (תאריך בחינה) | ||||||
מר זיו פרמן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
קריאה מודרכת לתלמידי שנה ראשונה במסלול
0618645601 - מושג הנפש בתקופתנו (א'): קריאה בטקסטים פילוסופיים בני זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' ורד בכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 317 |
קריאה מודרכת לתלמידי שנה שנייה במסלול
0618645701 - מושג הנפש בתקופתנו (ב'): קריאה בטקסטים פילוסופיים בני זמננו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' פנינה זייץ | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 102 |
שיעורי יסוד בפילוסופיה: (מסגרת 224)
יש ללמוד 2 קורסי יסוד במהלך התואר הראשון
סמסטר א'
0618202501 - שיעור יסוד - מרטין היידגר: שאלת ההוויה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
0618211301 - שיעור יסוד - עצם, טבע ונפש בפילוסופיה של אריסטו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 277 |
0618284501 - שיעור יסוד - פסיכואנליזה ופילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618288001 - שיעור יסוד - תיאוריות של מקור השפה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0618298101 - שיעור יסוד - סוגיות בפילוסופיה של המשפט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
סמסטר ב'
0618216201 - שיעור יסוד - פרקי יסוד בפילוסופיה הלניסטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0618233401 - שיעור יסוד - הפילוסופיה הביקורתית של עמנואל קאנט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 220 |
0618255001 - שיעור יסוד - ביקורת הדת בכתבי פרויד (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0618286501 - שיעור יסוד - פילוסופיה של הנפש (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
שיעורי בחירה כלליים (מסגרת 124)
סמסטר א'
0680311301 - טרגדיה ופילוסופיה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ניר קדם | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
**סגור למי ששמע את הקורס בין הטרגדיה לטרגי
0687216001 - בעקבות הבודהה: פילוסופיה, פסיכולוגיה ופרקטיקה בבודהיזם המוקד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארבל קרן | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0631246801 - מבוא לפילוסופיה אסלאמית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אחמד אע'באריה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
0618221801 - דיאלוגים ופולמוסים בפילוסופיה הודית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0690161501 - מבוא להגות יהודית מודרנית: מהי יהדות ומיהם היהודים (חלק א') (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0618268901 - מיל: מוסר ופוליטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0618238201 - המטאפיזיקה של הלשון (תאריך בחינה) | ||||||
מר יהונתן וורטהיים | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0690161101 - קריאה במורה הנבוכים (חלק א') (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0662223601 - מהשואה אל עבר המפנה התיאולוגי: הפילוסופיה העכשווית אחרי הפוס (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0618298001 - קריאה בוויטגנשטיין (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0690161301 - מבוא לפילוסופיה יהודית בימי הביניים** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
**ניתן ללמוד רק את חלק א'
0659600101 - פילוסופיה של המתמטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
פרופ' ליאו קורי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
0659305601 - מבוא לתיאוריה ביקורתית I - ממרקס להיידגר (השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וגנר רועי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 220 |
0618295401 - פרקים בפילוסופיה של החינוך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0690263701 - ניטשה בירושלים: יהודים ויהדות בפילוסופיה של ניטשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618212301 - דמיון מוסרי (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מורן גודס-ריצ'יטלי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618272201 - אריסטו, אתיקה ניקומאכית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 260 |
0618207501 - סובייקטיביות ואחרות במחשבה המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
0690272501 - הקבלה האקסטטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
0662145001 - מבוא לרטוריקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0618205601 - האם ישנה אמנות אחת? (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רנן עמיר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 450 |
0608111001 - מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מירי רוזמרין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0680326001 - לקרוא את קפקא בצרפת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני קליין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618274501 - מטא-אתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0662133601 - גישות יצירתיות במדעי הרוח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר תמי אילת-יגורי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
סמסטר ב'
0618258201 - פרדוקסים וחשיבותם בפילוסופיה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0687245401 - הפילוסופיה של ההיעדר בראי האדריכלות והאסתטיקה בסין וביפן (תאריך בחינה) | ||||||
גב' גליה דור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 281 |
0687242601 - דרך הבוהיסטווה:פילוסופיה ופרקטיקה בבודהיזם המהאיאני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ארבל קרן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
0618209801 - פילוסופיית האמנות של סטנלי קאוול (תאריך בחינה) | ||||||
מר פיוטר שמוגליאקוב | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0680316301 - האירוע: פרספקטיבות ספרותיות ופילוסופיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אייל דותן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0618275501 - הומניזם קונפוציאני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 278 |
0618288601 - הפילוסופיה של היוגה: קריאה קרובה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618210201 - "את כל זה לעבור בלבוש פעוט" - פילוסופיה וילְדוּת (תאריך בחינה) | ||||||
מר עמרי הדר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
0618285801 - חברה ומחשבה אצל דלז וגואטרי (תאריך בחינה) | ||||||
מר אדם אבולעפיה | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0690264301 - א.ד. גורדון כפילוסוף (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 103 |
0687244801 - הפרפר והפילוסוף:הגותו של ג'ואנג-דזה וגלגוליה בדאואיזם המוקדם (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0618253801 - הפילוסופיה של מרטין בובר: אני, אתה ושאלת האלוהים (תאריך בחינה) | ||||||
מר שמואל רותם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0618277601 - מציאות ואשליה: מהאופנישדות עד שנקרה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0690161201 - קריאה במורה הנבוכים (חלק ב') (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אדם אפטרמן | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 205 |
**תנאי קדם השתתפות בחלק א'.
0659221901 - מבוא לתיאוריה ביקורתית II - הסטרוקטורליזם הצרפתי ומה שאחריו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וגנר רועי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0618242201 - ויטגנשטיין: מאמר לוגי פילוסופי (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
תחומי לימוד:
שיעורי המשך+תרגיל צמוד (מסגרת 122)
א. מטאפיסיקה ותורת ההכרה
סמסטר א'
שיעור המשך
0618235001 - תורת ההכרה ומטאפיסיקה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0618235002 - תרגיל צמוד לנ"ל - מטאפיסיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמי כורם | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
סמינרים
0618355601 - רגשות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0618384001 - עמנואל לוינס: מובן ואחרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
סמסטר ב'
סמינרים
0618365801 - פסיכולוגיה עתיקה: תורת הנפש בפילוסופיה יוונית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר שרון וייסר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618366101 - הפנומנולוגיה של הזמן (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
ב. לוגיקה ופילוסופיה של השפה
סמסטר א'
שיעור המשך
ניתן להתמחות בשיעור המשך אחד בתחום הלימוד
0618240101 - פילוסופיה של השפה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0618240102 - תרגיל צמוד לנ"ל - שפה (תאריך בחינה) | ||||||
מר איתמר בן-יאיר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א361 |
0618745801 - לוגיקה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0618745802 - תרגיל צמוד לנ"ל - לוגיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נעמי כורם | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
סמינרים
0618381401 - אמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
סמסטר ב'
סמינרים
0618386201 - ליוטאר: הדיפרנד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 450 |
0618365201 - תיאוריות של משמעות לשונית - סוגיות עכשוויות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלי דרזנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662320201 - שפה מגלה ושפה מכסה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שי פרוגל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
**סמינר בהיקף 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
ג. פילוסופיה מזרחית ומושווית
סמסטר א'
שיעורי המשך
ניתן להתמחות בשיעור המשך אחד בתחום הלימוד
0618222301 - פילוסופיה הודית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה בידרמן מר גור ליבנה | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618222302 - תרגיל צמוד לנ"ל - הודית (תאריך בחינה) | ||||||
מר דור מילר | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 101 |
0618222501 - פילוסופיה מזרחית סינית – שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פורת | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
0618222502 - תרגיל צמוד לנ"ל- סינית (תאריך בחינה) | ||||||
גב' רננה פרים | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
סמינרים
0618383801 - חיים דרך מוות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א362 |
0618404601 - פילוסופיה וטרנספורמציה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 102 |
**סמינר תואר שני פתוח לתלמידי תואר ראשון
0687341201 - לאחוז את הריקות בידיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אנדריו פלאקס | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
סמסטר ב'
סמינרים
0618365501 - דאיה קרישנה וכופרים אחרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0687341701 - זהות באסיה:זהות עצמית בפילוסופיה ובמחשבה ההודית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 209 |
0687341801 - זהות באסיה: זהות עצמית בהגות סין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גליה פת-שמיר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 455 |
0687341301 - על קרמה וסוגי ההכרח:סיפורי קללה וגורל מן המאבהרטה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יוחנן גרינשפון | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | גילמן | א317 |
ד. פילוסופיה של הדת
סמסטר א'
שיעור המשך
0618220901 - פילוסופיה של הדת - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0618220902 - תרגיל צמוד לנ"ל - דת (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי פולד | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
סמינרים
0690366901 - ביקורת הדת של שפינוזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר גובני יובל | סמסטר א'+ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 212 |
0690367001 - הבעש"ט ותלמידיו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0697409301 - הגות בין-דתית במאה ה- 20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברברה מאייר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | ווב | 501 |
0618365601 - שפינוזה: קריאה ב"אתיקה" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
סמסטר ב'
סמינרים
0618365701 - השגחה אלוהית בהגותם של הרמב"ם, קירקגור וסימון וייל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א362 |
0697409801 - מהי תיאולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ברברה מאייר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 261 |
ה. תורת המוסר ופילוסופיה פוליטית
תלמיד שיבחר בתחום זה, ישתתף במהלך לימודיו בשני המבואות:
מבוא לפילוסופיה פוליטית ומבוא לתורת המוסר.
התלמיד יתמחה רק באחד מאלה.
סמסטר א'
שיעורי המשך
0618260101 - תורת המוסר - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 280 |
0618260102 - תרגיל צמוד לנ"ל - מוסר (תאריך בחינה) | ||||||
מר אמיר ירצקי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
0618260103 - תרגיל צמוד לנ"ל - מוסר (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נועה פטיש | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618260104 - תרגיל צמוד לנ"ל - מוסר לתלמידי פכ"מ (תאריך בחינה) | ||||||
מר נועם מלמד | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 211 |
0618758501 - פילוסופיה פוליטית - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0618758502 - תרגיל צמוד לנ"ל- פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורי פרלמן | סמסטר א' | תרגיל | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 317 |
0618758503 - תרגיל צמוד לנ"ל -פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר יובל איתן | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 305 |
סמינרים
0618352801 - דיון בבעיות אקטואליות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618342801 - מה אנחנו חייבים לדורות הבאים? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0618365601 - שפינוזה: קריאה ב"אתיקה" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
סמסטר ב'
סמינרים
0618386201 - ליוטאר: הדיפרנד (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 08:00–12:00 | גילמן | 450 |
0618365101 - חופש כמושג פוליטי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
ד"ר אסף שרון | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618342901 - אמנות ופוליטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
ו. אסתטיקה
סמסטר א'
שיעורי המשך
0618240001 - אסתטיקה - שיעור המשך (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0618240002 - תרגיל צמוד לנ"ל- אסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
גב' נטע סובינסקי | סמסטר א' | תרגיל | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 210 |
0618240003 - תרגיל צמוד לנ"ל- אסתטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
מר יונתן לוין | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
סמינרים
0618384001 - עמנואל לוינס: מובן ואחרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0618365401 - על יחס, קרבה וזיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
סמסטר ב'
סמינרים
0618402801 - "המטאפיזיקה של הנעורים": כתביו המוקדמים של בנימין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0680411201 - לאקאן קורא ספרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
0618342901 - אמנות ופוליטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
ז. פילוסופיה של המדע
סמסטר א'
סמינרים
0659220401 - מודלים וסימולציות בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0618381401 - אמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
סמסטר ב'
שיעור המשך
0659461301 - פילוסופיה של המדע המשך (קורס השלמות) (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
0618252801 - תרגיל בפילוסופיה של המדע (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יעל גזית | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
סמינרים
0659221101 - מדידות ותקנים במדע ובטכנולוגיה: הבטים הסטוריים ופילוסופיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618385701 - דיאלוג פילוסופי כמעצב סגנון חיים: מה אנו רוצים מהפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' נתנאל לאור | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | א361 |
לימודי התואר השני
0618000101 - סמינר מחלקתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
מרצים אורחים | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
תוכנית מפורטת תפורסם בתחילת כל סמסטר באתר החוג באינטרנט
חובת השתתפות לתלמידי התואר השני, לא נכלל במספר השעות לתואר.
סמינרי חובה (מסגרת 630)
סמסטר א'
סמינרי מחקר, מוכר כ 4 ש"ס (מסגרת 630)
מועדי הפגישות יפורסמו בסילבוס ובאתר החוג בתחילת הסמסטר
0618485601 - סמינר מחקר: מטפיזיקה - זמן, זהות פרסונאלית, בעיית התודעה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
0618491901 - סמינר מחקר: רגשות והלכי רוח (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר א' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
0618489701 - סמינר מחקר: האוניברסיטה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ענת מטר | סמסטר א' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
0618405301 - סמינר מחקר: פילוסופיה פוגשת את עבודת האמנות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר א' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
סמסטר ב'
סמינרי מחקר מוכר כ 4 ש"ס (מסגרת 630)
מועדי הפגישות יפורסמו בסילבוס ובאתר החוג בתחילת הסמסטר
0618437401 - סמינר מחקר: זכויות אדם (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר ב' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
0618400201 - סמינר מחקר: סוגיות קיומיות בפרספקטיבה אנליטית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רות ויינטראוב | סמסטר ב' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
0618404901 - סמינר מחקר: פילוסופיה וביוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
0618405101 - סמינר מחקר: פלטוניזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר ב' | הדרכה אישית | 00:00–00:00 |
סמינרי בחירה (מסגרת 620)
(רפראטים - מסגרת 620, עבודות סמינריוניות - מסגרת 640)
שנתי
0618405601 - סוגיות בלתי-צפויות בפילוסופיה השוואתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בן-עמי שרפשטיין | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 11:00–13:00 |
0690463201 - תיאולוגיה פוליטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מנחם לורברבוים | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0690463101 - מוסר ויהדות בהגות היהודית המודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רון מרגולין | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 208 ספריה |
סמסטר א'
0659220401 - מודלים וסימולציות בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר א' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659999501 - תכונות ראשוניות ותכונות משניות בעת המודרנית המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 107 |
0680515601 - מרטין היידגר, המילה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0680515301 - הכפיל: אוהב או אוייב? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0618404601 - פילוסופיה וטרנספורמציה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דני רוה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 102 |
0672328701 - סוגיות נבחרות בתולדות המדע העתיק (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורנה הררי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 450 |
ד"ר אורנה הררי | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
0697409401 - סבל ושחרור בפילוסופיה ובדת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נחמה ורבין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | ווב | 501 |
0618483901 - פרקים ב"פנומנולוגיה של הרוח" מאת היגל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
פרופ' צבי טאובר | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
0687446501 - לומר את מה שלא ניתן להאמר:תפיסת השפה בפילו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רועי צהר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0618400901 - הפנומנולוגיה של הוסרל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ירון סנדרוביץ | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0659612301 - הורקהיימר/אדורנו-"דיאלקטיקה של הנאורות" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0618405201 - הפילוסופיה הסטואית: אתיקה, פיזיקה ואפיסטמולוגיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שרון וייסר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | א317 |
0659304401 - המיתוס בפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
סמסטר ב'
0659221101 - מדידות ותקנים במדע ובטכנולוגיה: הבטים הסטוריים ופילוסופיים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0618469201 - ספר המדינה לאפלטון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' עובדיה עזרא | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0618402801 - "המטאפיזיקה של הנעורים": כתביו המוקדמים של בנימין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | גילמן | א362 |
0687446701 - סינולוגיה דיגיטלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | ||
פרופ' יואב אריאל | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–18:00 |
**קורס מרוכז בין התאריכים 3.4.16-10.6.16.בימי ד'-הדרכה אי
0618404701 - פנים panim: על הופעת הסובייקטיביות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' חגי כנען | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0618404801 - מפעולה אישית לפעולה משותפת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יאיר לוי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0659199401 - המטאפיזיקה של הזמן בפילוסופיה האנאליטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי בלקינד | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
0659248001 - דמיון,בדיה,וסיפור:הדיון העכשווי בפילוסופיה של הנפש ובמדעים ה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אהוד לם | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0687447201 - היקום באטום אחד:סוגיות בדיאלוג שבין בודהיזם למדע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעקב רז | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 262 |
0618494601 - אסתטיקה בעת הזו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' רות רונן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | א361 |
0659221301 - רציונליות, מחוייבות, וגבולות הביקורת: קווים עכשויים למחלוקת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מנחם פיש | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 450 |
0618405401 - סבל וידיעה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עילית פרבר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0659220801 - ניטשה-"עיונים שלא בעיתם" (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' משה צוקרמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0659320901 - חילון האינסוף:מתמטיקה וקוסמולוגיה מימי הביניים לראשית העת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוסף שורץ | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | דן-דוד | 209 |
0618405501 - מחשבה מיתית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אלי פרידלנדר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0618405001 - פילוסופים קוראים את שפינוזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נועה נעמן צאודרר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | גילמן | 455 |
0618910401 - סמינר דוקטורנטים מתקדמים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עפרה רכטר | סמסטר א'+ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 |
** לסרוגין
**חובת השתתפות לדוקטורנטים במהלך שנתיים מלימודיהם.