קורסי החוג להיסטוריה כללית
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
היסטוריה כללית-תואר ראשון
שיעורים (מסגרת 120)
שיעורים מונוגרפיים
סמסטר א'
0621120501 - דת ופוליטיקה ביוון הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני, 2016-1700 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621104901 - היסטוריה וקלנוע: לדמיין ולביים את המאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' שלמה זנד | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117101 - אמריקה הלטינית במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0621108601 - המאה האמריקנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0608114401 - היסטוריה ומגדר בתרבות המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שיעור | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0662223201 - כאשר חוטבים עצים-עפים שבבים: קרבנות מלחמה רעב וטרור בברה"מ (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דינה מויאל | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0672154201 - חוק וסדר בעולם הרומי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידו יזרעלוביץ | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
1411712701 - זרים במולדתם: משפט, קולוניאליזם ועמים ילידים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר א' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | טרובוביץ | 204 |
סמסטר ב'
0621120401 - אוגוסטוס: הקיסר הראשון ברומא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118201 - עושים היסטוריה: מבוא פרקטי לתיאוריה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621154201 - תולדות הנצרות 1350 - 2016 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117301 - רפובליקת ויימאר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0662223801 - אינדיאנים-מקסיקנים: בין אתנוסייד לרב תרבותיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בן-דוד ליאור | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | גילמן | 307 |
שיעורי מבוא (מסגרת 124)
סמסטר א'
0621120501 - דת ופוליטיקה ביוון הקדומה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני, 2016-1700 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 223 (אולם ברגר) |
0621117101 - אמריקה הלטינית במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0621108601 - המאה האמריקנית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
סמסטר ב'
0621120401 - אוגוסטוס: הקיסר הראשון ברומא (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621118201 - עושים היסטוריה: מבוא פרקטי לתיאוריה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621154201 - תולדות הנצרות 1350 - 2016 (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621117301 - רפובליקת ויימאר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שיעור לתכנית "משפטים ורוח" בלבד
0621188801 - עדות חזותית בעידן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רותי גינסבורג | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 456 |
** אין לבחור שני שו"תים עם אותו מרצה,
**כמו כן אין לבחור שו"ת ושיעור מבוא עם אותו מרצה
** תנאי ראשון להירשם לסמינר הוא סיום ארבעה שו"תים
העת העתיקה
שו"תים (מסגרת 121)
0621111001 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111002 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
פרופ' עירד מלכין | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621111003 - חברה, משטר ותרבות ביוון העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 306 |
0621111101 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | שו"ת | א' | 08:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621111102 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יונתן פרייס | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 307 |
0621111103 - חברה, משטר ותרבות ברומא העתיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–12:00 | גילמן | 307 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621202801 - מעיר שדה לעיר בירה: קונסטנטינופול מיסודה ועד מסע הצלב הרביעי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0621205601 - פסלים במרחב העירוני ביוון העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0672220801 - חוק וצדק בעולם היווני (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
פרופ' אורי יפתח | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
* השיעור נחשב כפרו"ס בחוג ללימודים
* קלאסיים. ייחשב בחוג כרפרט בלבד.
0621205901 - ביזנטיון בשלטון השושלת של הרקליוס (711-610) (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א361 |
0621205701 - ידע בעל פה ואוריינות ביוון העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ימי הביניים
שו"תים (מסגרת 121)
0621130101 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 08:00–12:00 | גילמן | א317 |
0621130102 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
0621130103 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0621130104 - חברה, משטר ותרבות בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621242001 - תעתועי הזכרון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621241901 - התהוותה של ממלכה נוצרית: ספרד במאות ה- 12 - 15 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621239501 - הפרנציסקנים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אביעד קליינברג | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
העת החדשה המוקדמת
שו"תים (מסגרת 121)
0621150101 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 307 |
0621150102 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 211 |
0621150103 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 212 |
0621150104 - חברה, משטר ותרבות בעת החדשה המוקדמת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 361 |
סמינרים (מסגרת 122)
0621268901 - מינות וקדושה בעת החדשה המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621269901 - צרפת במאה ה-17 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0621269301 - מתנגדי השלטון ברוסיה הצארית: מי סלל את הדרך למהפכה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
העת החדשה
שו"תים (מסגרת 121)
המאה ה-19
0621168501 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168502 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-19 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
המאה ה-20
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | דן-דוד | 102 |
0621169005 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-20 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ארה"ב
0621168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נמרוד טל | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
ד"ר נמרוד טל | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0626168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 304 |
אמל"ט
0621168801 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | ווב | 105 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | ווב | 105 |
0621168802 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 306 |
0621168803 - חברה, משטר ותרבות באמל"ט (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |
סמינרים (מסגרת 122)
סמסטר א'
0621323101 - רוסיה כאימפריה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621327601 - מזרח גרמניה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0621336901 - נוסעים-כותבים לטינו-אמריקנים: מבוליבר ועד צ'ה גווארה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | גילמן | א317 |
0621328401 - היסטוריה אפריקנית-אמריקנית מודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
סמסטר ב'
0621328501 - 'נשים חדשות' 'גברים חדשים':מגדר,פוליטיקה ומודרניות-1918-1750 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0621328301 - Traum und Tabu: הנסיון הפוסט-קולוניאלי בגרמניה מאז 1919 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יואכים וורמבולד | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 08:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621328601 - התשוקה למזרח באירופה של המאה ה-19: תרבות, מדע ואימפריאליזם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עפרי אילני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 105 |
0621324301 - אינדיאנים ברפובליקות ההיספנו-אמריקאיות, מאות 19 ו-20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0621337001 - כתיבה לטינו אמריקאית במאה ה-20: תרבות, זהות ופוליטיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
דר' רוזלי סיטמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | ווב | 105 |
0621269301 - מתנגדי השלטון ברוסיה הצארית: מי סלל את הדרך למהפכה? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר ורה קפלן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
היסטוריה כללית-תואר שני
0621950001 - סדנת כתיבה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גדי אלגזי | סמסטר א' | סדנה | ג' | 14:00–16:00 |
0621950002 - סדנת כתיבה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר ב' | סדנה | א' | 16:00–18:00 | גילמן | א317 |
העת העתיקה
0621202801 - מעיר שדה לעיר בירה: קונסטנטינופול מיסודה ועד מסע הצלב הרביעי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבשלום לניאדו | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0621205701 - ידע בעל פה ואוריינות ביוון העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
פרופ' סילבי הוניגמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ימי הביניים
0621653201 - הגוף בימי הביניים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
ד"ר נעמה כהן-הנגבי | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
העת החדשה המוקדמת
0621703201 - החוויה הדתית לסוגיה, 1902-1500 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621702401 - דת ומגדר באיטליה, 1600-1300 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0621703901 - קלאסיקות של ההיסטוריה העולמית הפרה-מודרנית: מקניל, הודג'סון, (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
ד"ר עודד רבינוביץ | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0621703801 - החיים במנזר בעת החדשה המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
פרופ' תמר הרציג | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
0621852901 - עידן התגליות של פורטוגל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
prof. Joao Paulo Oliveira | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 362 |
prof. Joao Paulo Oliveira | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 261 |
*הסמינר יתקיים בין התאריכים 16.5.16
עד 10.6.16, ומפגש נוסף בתאריך 10.6.16
בשעות 10 - 12 בחדר 261, נחשב כ-2 ש"ס
*מתאים גם לתלמידי ב"א מתקדמים
אירופה בעת החדשה
0621970101 - סמינר מ"א שנתי בינאוניברסיטאי בהיסטוריה של מזרח אירופה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דינה מויאל | סמסטר א'+ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
*המפגשים יתקיימו בתאריכים הבאים:
*סמסטר א': 25.10.15, 29.11.15, 20.12.15, 10.1.16
*סמסטר ב': 6.3.16, 3.4.16, 8.5.16, 5.6.16
0621901801 - "בעיניים מערביות" - קולוניאליזם, תרבות ופוליטיקה, 1950-1750. (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0621852801 - סמינר מתודולוגי: לחקור תודעה חברתית עממית במאה ה-20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0607541301 - היסטוריה של מיניות ומגדר באירופה המודרנית, המאה ה-18 עד המאה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0621852701 - Social History of Portugal in the 20th Century (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
Dr Bruno Monteiro | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | דן-דוד | 209 |
Dr Bruno Monteiro | סמסטר א' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 209 |
* הסמינר יתקיים בין התאריכים 7.12.15 עד
4.1.16 (כולל), 6 ש"ס בשבוע, ייחשב כ-2 ש"ס
0659220301 - שעונים וזמן מימי הביניים המאוחרים למאה העשרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול קציר | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0621904701 - גבולות ומדינות בהיסטוריה מודרנית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | א361 |
0621905301 - אימפריליזם, קולוניאליזם, גלובליזציה: סוגיות ושיטות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | הדרכה אישית | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0722801901 - לוח וגיר מורה ורובה: צבא וחינוך באירופה בעת החדשה ובישראל (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' בן עמוס אבנר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | שרת | 332 |
אמריקות
ארצות הברית
0621852801 - סמינר מתודולוגי: לחקור תודעה חברתית עממית במאה ה-20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0626424301 - אמריקנים ככובשים ובוני אומה ** Americans and Occupiers and (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ארז מנלה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | מכסיקו | ג206 |
פרופ' ארז מנלה | סמסטר א' | סמינר | ה' | 16:00–20:00 | ווב | 105 |
*התנאי לרישום הוא באישור ד"ר יעל שטרנהל
*מדובר בסמינר מרוכז שיתקיים בתאריכים:
*21.12.15 - 14.1.16, 8 ש"ס בשבוע, נחשב כ-2 ש"ס
0621802401 - סמינר מחלקתי בהיסטוריה של ארצות הברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אייל נווה | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
אמריקה הלטינית
0621850301 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית א' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 105 |
0621850401 - סמינר מחלקתי אמריקה הלטינית ב' (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | ווב | 105 |
0621852801 - סמינר מתודולוגי: לחקור תודעה חברתית עממית במאה ה-20 (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א361 |
0621852401 - אמריקה הלטינית והמערב: מבטים, התנסויות ותפיסות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי פרויס | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | ווב | 105 |
0621853001 - הגירה ומהגרים בארגנטינה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' רענן ריין | סמסטר ב' | הדרכה אישית | ג' | 12:00–14:00 |
*הרישום מותנה ביכולת קריאת טקסטים
* בספרדית
היסטוריה כללית-דוקטורנטים
0645101201 - סמינר דוקטורנטים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר א' | סדנה | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0645101301 - סמינר דוקטורנטים (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דוד כ"ץ | סמסטר ב' | סדנה | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |