קורסי החוג לספרות
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
החוג לספרות
לימודי התואר הראשון
לימודי ליבה (מסגרת 120)
0680100001 - מבוא לסיפורת** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
**חובה לקחת הדרכה אישית לקורס הנ"ל
0680111101 - הדרכה אישית במבוא לסיפורת (תאריך בחינה) | ||||||
מר שגב עמוסי | סמסטר א' | הדרכה אישית | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0680111102 - הדרכה אישית במבוא לסיפורת (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי חמאם | סמסטר א' | הדרכה אישית | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 210 |
0680111103 - הדרכה אישית במבוא לסיפורת (תאריך בחינה) | ||||||
גב' יעל פלוסר | סמסטר א' | הדרכה אישית | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 211 |
0680111105 - הדרכה אישית במבוא לסיפורת (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורן ירמיה | סמסטר א' | הדרכה אישית | ג' | 12:00–14:00 | דן-דוד | 212 |
0680111201 - מבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
פרופ' מיכאל גלוזמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 282 |
**חובה לקחת תרגיל לקורס הנ"ל
0680111301 - תרגיל במבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי חמאם | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 102 |
0680111302 - תרגיל במבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
מר שגב עמוסי | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 361 |
0680111303 - תרגיל במבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' אריאל פרידן | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 101 |
0680111304 - תרגיל במבוא לתורת הספרות (תאריך בחינה) | ||||||
גב' חן אדלסבורג | סמסטר א' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 212 |
0680100101 - הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות: מבוא היסטורי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א'+ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0680100501 - יסודות השיר** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
**חובה לקחת תרגיל לקורס הנ"ל
0680100601 - תרגיל ביסודות השיר (תאריך בחינה) | ||||||
מר אורן ירמיה | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
0680100602 - תרגיל ביסודות השיר (תאריך בחינה) | ||||||
מר יפעל ביסטרי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0680100603 - תרגיל ביסודות השיר (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שגיא-הובר שי | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 101 |
0680111601 - יצירות מופת בשירה העברית בימי הביניים** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 220 |
**ניתן לקחת בשנה ב'
0680144401 - תרגיל במיומנויות כתיבה ** (תאריך בחינה) | ||||||
גב' מרב הלל | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 361 |
** רישום באישור המרצה בלבד
שיעורי בחירה בספרות עברית (מסגרת 131)
0680324101 - זהות, זמן ומרחב ביצירת ס. יזהר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
0680210001 - בעלי חיים בספרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 282 |
0680325501 - עגנון:"חידות הנפש" (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0680301301 - הטוב הרע והמכוער: אתיקה ואסתטיקה בספרות ההשכלה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יחיל צבן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 |
0680210201 - איש חידה: משה בספרות העברית לדורותיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 361 |
0680316501 - שירי הקודש של שלמה אבן גבירול (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0680210501 - שירת שנות השישים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית מיטל | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0680210601 - אוונגרד בעברית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ננה אריאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
0680210401 - סיפורים על כתיבה: מעגנון עד קסטל בלום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל ארבל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0680325601 - ספרות כעדות: ייצוגי השואה בממואר (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
**סגור למי ששמע את הקורס בעבר כסמינריון
0680302101 - דוד גרוסמן: מונוגרפיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0680210301 - יצירות מופת בשירה העברית החדשה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0680120301 - מבוא לאגדה ולספרות העממית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680210701 - שירי פרישות ופרקי הגות בספרות העברית בימי הביניים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נילי שלו | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
שיעורי בחירה בספרות כללית (מסגרת (132)
0680130201 - בעיות יסוד בתורת הספרות מפרספקטיבה קוגניטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 307 |
0680324601 - יצירה תרבותית בראי הקוגניציה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 455 |
0680315201 - תשובות אברהם: ספרות, תיאוריה ומדרש (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 362 |
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0680302601 - טוני מוריסון (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0680323701 - זרמים ברומן המודרני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
0680324201 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 306 |
0680208301 - סיפורת הלטינו-אמריקנית במאה העשרים: צמתים מרכזיים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דניאל בלאושטיין | סמסטר א' | שיעור | א' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0680210801 - מבוא לספרות הרוסית המודרנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רפי צרקין סדן | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 306 |
0680316401 - סוף לסיפור?הרומאן הישראלי העכשווי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שאול סתר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0680311301 - טרגדיה ופילוסופיה** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ניר קדם | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
**סגור למי ששמע את הקורס בין הטרגדיה לטרגי
0680326001 - לקרוא את קפקא בצרפת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רוני קליין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0680326201 - ספרות יידיש ואתגר המודרניות ** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלי דרוקר בר- עם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
**תלמידי מ.א במסלול יידיש יוכלו להירשם באישור מיוחד
0680131001 - תיאטרון: בין היסטוריה לפואטיקה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' יעל לבוא | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
פרופ' יעל לבוא | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 450 |
0680325001 - הנרטיב הילדי בסיפורת** (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
** סגור למי ששמע את הקורס בעבר כסמינר
0680324301 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים ב' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
** לא ניתן לשמוע את חלק ב' ללא חלק א'
0680312701 - גותיות של פרברים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0680311601 - פסיכואנליזה מיגדר וספרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0680316301 - האירוע: פרספקטיבות ספרותיות ופילוסופיות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אייל דותן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
0680325401 - צדק ופמיניזם בקולנוע ובספרות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידית אלפנדרי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
** סגור למי ששמע את הקורס במסגרת לימודי מיגדר
0680316101 - אתיופיה ודימוייה: ממלכת שבא להיילה סלאסי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0680325901 - אמריקה ודמות הבלש** (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור משעני | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0680312901 - החוויה הנאראטיבית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רונן סלמן צדקה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 279 |
0680210901 - עולמו הספרותי והפילוסופי של דוסטויבסקי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רפי צרקין סדן | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 317 |
0680210101 - ז'אנרים, קונבנציות וקלישאות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ננה אריאל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 279 |
סמינרים בספרות עברית וספרות כללית (מסגרת 143)
0680421201 - ביאליק ומשוררי זמנו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 212 |
0680404601 - מחזאים אמריקניים: פואטיקה והיסטוריה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל לבוא | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
פרופ' יעל לבוא | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0680410701 - סיפורת השואה בעברית ובספרויות אחרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
**סגור למי ששמע את הסמינר כסמינר מ.א.
0680411901 - פרימו לוי וספרות השואה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0680421701 - אמהות, בנות ובנים: אמהות בפרוזה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 262 |
0680411601 - מכונת המלחמה והספרות העברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורי ש. כהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | א361 |
0680410801 - שירת האהבה העברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680410601 - דרקונים, גיבורים ומרחבים קסומים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דוד רוטמן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
0680411501 - כשאני אומר אנחנו: יחיד ורבים בשירה העתיקה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר א' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
0680407501 - המטפורה: נקודת צומת בינתחומית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680410901 - אריך אוארבך: ספרות ותודעה היסטורית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0680405901 - ספרות חילונית בעולם דתי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' טובה בארי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 209 |
0680411001 - שאלת הקריאה: ביקורת פסיכואנליטית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' איריס מילנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 261 |
0680411301 - ספרות חברה ופוליטיקה: מהמהפכה הצרפתית לפרשת דרייפוס (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מישל קאהן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
פרופ' מישל קאהן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0680411801 - מבט מן השוליים בספרות ובקולנוע (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | גילמן | 304 |
0680411201 - לאקאן קורא ספרות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | א317 |
0680411401 - שירה וריטואל בתרבות העברית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א317 |
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0680411701 - האנושי והלא-אנושי בספרות, בקולנוע ובפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר ניר קדם | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |
0680412001 - מחבואים עם אלוהים: מרבי נחמן מברסלב ועד עגנון (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יחיל צבן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 261 |
ד"ר יחיל צבן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 261 |
**הסמינר יתחיל בשעה 08:30
מגמת מקצועות הכתיבה הספרותית
התוכנית לכתיבה יוצרת ע"ש פולה ונח מוזס
הקורסים שמתחילים ב 06806 מיועדים רק לתלמידי כתיבה יוצרת
נתיב משולב: סיפורת ושירה (מסגרת 150)
סדנאות שנה א'
יש לבחור בכל סמ' באחת משתי הסדנאות
יש להמשיך בסמ' ב' עם אותו מורה של סמ' א'
0680610101 - סדנה משולבת (פרוזה ושירה) שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית מיטל | סמסטר א' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 497 |
0680610201 - סדנה משולבת (פרוזה ושירה) שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלי הירש | סמסטר א' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
0680610401 - סדנה משולבת (פרוזה ושירה) שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אורית מיטל | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |
0680610501 - סדנה משולבת (פרוזה ושירה) שנה א' (תאריך בחינה) | ||||||
מר אלי הירש | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 260 |
שנים ב' ו-ג'
נתיב כתיבת שירה (מסגרת 152)
0680603901 - סדנת שירה ב' ג' תשע"ו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שרון אס | סמסטר א' | סדנה | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0680604001 - סדנת שירה ב' ג' תשע"ו (תאריך בחינה) | ||||||
גב' שרון אס | סמסטר ב' | סדנה | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 497 |
0680604501 - סדנת שירה ב' ג' תשע"ו (תאריך בחינה) | ||||||
מר רועי חסן | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 304 |
נתיב כתיבת סיפורת (מסגרת 151)
0680604101 - סדנה בפרוזה (לשנה ב') תשע"ו (תאריך בחינה) | ||||||
מר סמי ברדוגו | סמסטר א' | סדנה | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0680604201 - סדנה בפרוזה (לשנה ב') תשע"ו (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור משעני | סמסטר ב' | סדנה | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 497 |
0680604301 - סדנה בפרוזה (לשנה ג') תשע"ו (תאריך בחינה) | ||||||
מר יובל שמעוני | סמסטר א' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 211 |
0680604401 - סדנה בפרוזה (לשנה ג') תשע"ו (תאריך בחינה) | ||||||
מר יובל שמעוני | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
מגמת תרגום (מסגרת 154)
0680730301 - מבוא לתורת התרגום (תאריך בחינה) | ||||||
מר אוסטפלד לוין שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
0680601601 - סדנה בתרגום פרוזה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0680700901 - המקרא ותרגומיו (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א362 |
0680701001 - סדנת תרגום מגרמנית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר א' | סדנה | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0680702701 - סדנה בתרגום פרוזה אנגלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עמרי אשר | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | א317 |
0680702801 - סדנה בעריכת תרגום (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רן הכהן | סמסטר ב' | סדנה | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
0680701201 - תרגום, מניפולציה, צנזורה ** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עמרי אשר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 261 |
**סגור למי ששמע את תרגום ואידאולוגיה
0680700201 - אבני דרך בתולדות התרגום (תאריך בחינה) | ||||||
מר אוסטפלד לוין שאול | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 362 |
לימודי התואר השני (מסגרת 620)
תלמידי ב.א. מתקדמים בעלי ממוצע 85 ומעלה
יכולים לבחור בסמינריונים מלימודי התואר השני
סמינרים, שיעורים וסדנאות לתואר שני
0680501801 - הספרות העברית בין שתי מלחמות עולם (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | ווב | 101 |
0680513501 - אמהות, מלחמות וצבא (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | גילמן | 304 |
0680515201 - המחבר ויצירתו: טקסט וקונטקסט (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מישל קאהן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
פרופ' מישל קאהן | סמסטר א' | סמינר | ה' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0677405301 - המשפחה היהודית במזרח אירופה: היסטוריה וספרות, דימוי ומציאות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0680515301 - הכפיל: אוהב או אוייב? (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | רוזנברג | 211 |
0680516701 - כתבי יסוד בפרשנות וביקורת במאה העשרים (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עירן דורפמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0680515401 - משחק הדמעות: פסיכואנליזה ספרות ובפילוסופיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר עידית אלפנדרי | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | גילמן | א317 |
0680515501 - כתיבת המוות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' מיכאל גלוזמן פרופ' איריס מילנר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 262 |
0680515601 - מרטין היידגר, המילה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 497 |
0680513801 - סדנת כתיבה למ.א. (תאריך בחינה) | ||||||
גב' דורית רביניאן | סמסטר א' | סדנה | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |
0680515701 - תיאוריות של ריבוי (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אייל דותן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | גילמן | 319א ע"ש אלקוב |
0680513201 - סדנה: בין הבדיה לממואר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מיכל בן-נפתלי | סמסטר א' | סדנה | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
0626424301 - אמריקנים ככובשים ובוני אומה ** Americans and Occupiers and (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ארז מנלה | סמסטר א' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | מכסיקו | ג206 |
**הסמינר ינתן בשפה האנגלית
0680900201 - סמינר חוקרים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורית מיטל | סמסטר ב' | סמינר | א' | 18:00–20:00 |
**באישור המרצה הרישום יהיה ידני
0680516601 - מה שלא נאמר: צליל, חרוז וריתמוס (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אריאל זינדר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–14:00 | גילמן | א361 |
0680515801 - בסימן שבתאי: ספרות ואלכימיה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 362 |
פרופ' גלילי שחר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 455 |
0680516201 - אתניות בספרות הישראלית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
0680509701 - שירה עברית במרחב העות'מאני (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' טובה בארי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 211 |
0680504801 - הדרמה של ההתקבלות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' יעל לבוא | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
פרופ' יעל לבוא | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0680516001 - הנשים של האבנגרד** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 260 |
**פתוח לתלמידי ב.א. מצטיינים
0680516101 - ייצוג וגוף: בטלר וויזואליה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | גילמן | 262 |
0680516901 - בעיות מתודולוגיות בכתיבת תיזה** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 304 |
**הרישום באישור המרצה
0680517001 - קריאה מודרכת בכתבי עת חדשים** (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר אורלי לובין | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א317 |
**הרישום באישור המרצה
0680509201 - מינוריות כפולה: כותבות שחורות בארה"ב (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר סמדר שיפמן | סמסטר ב' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680516801 - סדנת מ.א. בעריכת פרוזה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דנה אולמרט | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 449 שיבוץ הפקולטה בל |
0680512901 - תיאוריות ספרותיות עכשוויות (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר שאול סתר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 260 |
0680516501 - הסיפור הקצר: פרספקטיבה קוגניטיבית (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
פרופ' ישעיהו שן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | א361 |
0680516401 - מודרניזם בצרפת: מהסוריאליזם ועד לסלין (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר מיכל בן-נפתלי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0680514901 - לכתוב עם התנ"ך: סדנת כתיבה לתואר שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר דרור בורשטיין | סמסטר ב' | סדנה | א' | 14:00–16:00 | גילמן | א361 |
0680513101 - סדנה בכתיבת סיפור בלשי** (תאריך בחינה) | ||||||
מר דרור משעני | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0680515001 - תיאטרון הטקסט הנודד: סדנה לכתיבת שירה לתואר שני (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפרת מישורי | סמסטר ב' | סדנה | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 458 חדר עיון ע"ש |
המסלול בספרות יידיש (לתואר שני)
0680830501 - המצאת הפולקלור היהודי במזרח אירופה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר זהבית שטרן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | א362 |
פתוח לתלמידי ב.א מצטיינים' באישור המרצה
0680830601 - ה"מעשה" בספרות היידיש בעת החדשה המוקדמת (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר קלאודיה רוזנצוייג | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | א362 |