קורסי הקבצים הבין תחומיים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ ניהול ומחשבה כלכלית (מסגרת 122)
תלמידים שהתחילו לימודיהם בתשע"ח
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שיעורי חובה - 4 ש"ס
0662224601 - הגות כלכלית בת זמננו - מליברליזם של המאה ה-19 לניאו-ליברליזם (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
*יכול לשמש כליבה לתלמידים ממשיכים שלמדו 4 ש"ס חובה בהקבץ
0662115101 - ניהול - מקורות רעיוניים ומודלים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עידן שמעוני | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 305 |
שיעורי ליבה - 6 ש"ס מהקורסים הבאים:
קורס שלא נבחר כקורס ליבה יכול ורצוי שילמד כקורס בחירה
0662224501 - ילדים יקרים: אספקטים כלכליים בגידול ילדים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 278 |
0662224401 - היבטים מתקדמים בפילוסופיה של הניהול (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אלי אילון | סמסטר א' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0641500601 - דת, חילון וכלכלה -דת וכלכלה בהיסטוריה של המערב (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 205 |
0662224701 - כלכלת השיתוף: סייבר וחברה בעידן גלובאלי (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662312001 - מחלוקות בכלכלה ובניהול (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0662116901 - תולדות רעיון הצדק החברתי: מהמהפכה הצרפתית ועד ימינו (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662196101 - קפיטליזם במבחן: אנתולוגיה של משברים כלכליים* (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
**סגור בפנימי שלמדו את הקורס המשבר הכלכלי של שנת 2008 בעבר
שיעורי בחירה
מהתכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
0662225201 - תחת גלגלי הצדק (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662224301 - מחשבה כלכלית בספרות הרוסית הקלאסית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0662212901 - האנשים שעשו את האינטרנט: חוזים, הוזים ומהנדסים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 279 |
0662225701 - חברה, מחאה ומדיניות: העידן הניאו-ליברלי באמל"ט (2000-1973) (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662223101 - תרבות זמננו: רעיון המודרניות (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 278 |
**קורס משלב עשייה יש להתעדכן בסילבוס
קורסי בחירה מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
0622201101 - סביבה ואיכות סביבה במזה"ת (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' מירי שפר-מוסנזון | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | גילמן | 456 |
0687245701 - מדיניות החוץ של יפן וסין במאה ה - 21 (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רחל שאול | סמסטר א' | שיעור | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 281 |
0622202901 - היסטוריה כלכלית של המזה"ת** (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר עמוס נדן | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 456 |
**זהה לקורס מדינה, חברה, דת ואלימות בראי היסטורי כלכלי
0618101801 - מבוא לתורת המוסר (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר איתי שניר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0618101901 - מבוא לפילוסופיה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר אסף שרון | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0602605601 - צעצוע של סיפור: היבטים היסטוריים, פסיכולוגיים, כלכליים ואיד (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר רימה שיכמנטר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | א317 |
0687248201 - כלכלת , תרבות ושיווק לסין (תאריך בחינה) | ||||||
מר ארז כ"ץ וולובלסקי | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 306 |
0608112201 - פמיניזמים, משפט וחברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דפנה הקר | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 326 |
0687216601 - עולם העבודה ביפן הגלובאלית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר בייקוביץ אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
מפקולטות אחרות
** קורס בן 3 ש"ס ישוקלל כ- 2 ש"ס בהקבץ
1009110201 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
גב' עופר גליה | סמסטר א' | שו"ת | א' | 09:00–11:00 | נפתלי | 004 |
גב' עופר גליה | סמסטר א' | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 101 |
או
1009110202 - מבוא לכלכלה ללא כלכלנים (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר וייסמן דארין | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 204 |
ד"ר וייסמן דארין | סמסטר ב' | ה' | 12:00–14:00 | נפתלי | 204 |
1031180001 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1031180004 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
מר הירשהורן יובל | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–11:00 | נפתלי | 106 |
או
1031180006 - מבוא למינהל ולמדיניות ציבורית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–19:00 | נפתלי | 003 זאב סגל |
1031210301 - כלכלה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר שדה טל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1031210305 - כלכלה פוליטית (תאריך בחינה) | ||||||
מר צוקר דניאל | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 17:00–19:00 | נפתלי | 106 |
1041260801 - ארגונים וחברה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' קלב אלכסנדרה | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 101 |
1041310201 - חברה בישראל (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
1085220301 - תורות ההשפעה (תאריך בחינה) | ||||||
פרופ' דביר שירה | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | נפתלי | 101 |
1085220401 - מפת התקשורת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר באלינט ענת | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | נפתלי | 210 |
1085222901 - אתיקה ומדיניות התקשורת (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר פלג ענת | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | נפתלי | 201 |
מהפקולטה למשפטים
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה למשפטים. שימו
**בקורסי הפק' למשפטים (1141) יש הקפדה על ציון טווח בין 77-81
1411910510 - פוליטיקה, כלכלה, חברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
או
1411910510 - פוליטיקה, כלכלה, חברה (תאריך בחינה) | ||||||
ד"ר קריכלי-כץ תמר | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | טרובוביץ | 35 אולם כס המשפט |
1411931101 - דיני עבודה (תאריך בחינה) | ||||||
עו"ד שמואלביץ דפנה | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 102 - אולם מירון |
עו"ד שמואלביץ דפנה | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | טרובוביץ | 102 - אולם מירון |
סמינריונים
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים בשיעור בחירה של 2 ש"ס
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים
0662312301 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ואנשים* (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר תובל עתליה | סמסטר א' | סמינר | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | א362 |
0662312302 - העידן החדש של ארגונים: השפעת הגלובליזציה על ארגונים ואנשים* (תאריך בחינה) | ||||||
סמסטר א' | עבודה מעשית | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
**סמינר משלב עשייה. נחשב 4 ש"ס
**מועד העבודה המעשית גמיש . לפרוט ראה סילבוס
0662322901 - סוגיות עכשוויות בכלכלה - פרט, חברה וסביבה (תאריך הגשת עבודה) | ||||||
ד"ר יקותיאל שהם | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | א361 |