קורסי הקבצים הבין תחומיים.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
בשנה א' חובה ללמוד "כתיבה אקדמית" שייחשב כ- 2 ש"ס
במקום קורס בחירה באחד מההקבצים הבין-תחומיים
רשימת הקבוצות מופיעה בפרק פירוט הקורסים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662118001 - זהות בעולם המודרני
ד"ר נועה גדי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**לתלמידים שהחלו בתשע"ח מומלץ ללמוד את הקורס בליבה
יש לבחור 6 ש"ס מהשיעורים הבאים.
שיעורים אלה יכולים להחשב גם כשיעורי בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130901 - אקולוגיה רדיקלית וביקורת חברתית
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0662225201 - תחת גלגלי הצדק
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נועה גדי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
0662212401 - מודרניזם- עידן של פריצת גבולות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טטיאנה לנדא | סמסטר א' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | גילמן | 277 |
0662175501 - קנאביס: דיון ביקורתי על רפואה, חברה ומדע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מישורי דניאל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 282 |
0662224101 - פסיכואנליזה ופילוסופיה צרפתית עכשווית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662176101 - מארכדיה לסייבר: פרקים בהיסטוריה של הסנטימנט האקולוגי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
**סגור בפני מי שלמדו את הקורס היס' של האקולוגיה בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662130601 - הרעיון הסוציאליסטי במאה ה-21
ד"ר אפרים דוידי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 326 |
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
http://humanities1.tau.ac.il/yedion/18-19/groups/general/
שיעורים מהתכנית הרב-תחומית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662209501 - ילדים בעידן של כלכלה גלובלית
ד"ר פפרמן טליה | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 326 |
0662225601 - תדמיתה של ילדות בספרות רוסית בעת החדשה והמאוחרת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרינה ניזניק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 277 |
0662196001 - תולדות המחשבה הכלכלית מיוון העתיקה ועד ימינו*
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 281 |
**זהה לתולד' המחשבה הכלכלית וסגור בפני מי שלמדו בעבר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0662206801 - האזרח הסובייטי במשפט - פיקוח, מישטור וטרור בבריה"מ
ד"ר דינה מויאל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0662209901 - ג'נוסייד: המבנה הפילוסופי של רצח עם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חיים דעואל לוסקי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 326 |
0662211901 - הפילוסופיה של הטכנולוגיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גלית ולנר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
0662212801 - עבדי התאגיד: כוח ועיצוב התודעה בתאגידים בינלאומיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חפץ שרון | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 326 |
שיעורי בחירה מהחוג להיסטוריה
לתשומת לב- ד"ק בסמינרים מהיסטוריה - שו"ת באותה תקופה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621116701 - המאה ה-19 באירופה 1890-1789
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621169001 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 305 |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621118001 - אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני 2019-1700
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
0621169002 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
0621169003 - חברה, משטר ותרבות במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיכל שפירא | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 14:00–18:00 | גילמן | 317 |
0621169004 - חברה, משטר ותרבות ברוסיה במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | 450 |
0621168702 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
פרופ' מיכאל זכים | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 307 |
שיעורים מחוגי הפקולטה למדעי הרוח
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0680324201 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים א'
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 304 |
0680324301 - תיאוריה צרפתית במאה העשרים ב'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עירן דורפמן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | גילמן | 305 |
*לא ניתן לשמוע את חלק ב' ללא חלק א'
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0626236801 - מודרניזם אמריקאי American Modernism
ד"ר ניר עברון | סמסטר א' | שיעור | א' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי רוטלוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 279 |
0626236801 - מודרניזם אמריקאי American Modernism
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ניר עברון | סמסטר א' | שיעור | ד' | 08:00–10:00 | ווב | 103 |
0626150001 - מבוא לתרבות אמריקה Intro to American Culture
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מלאת שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
פרופ' מלאת שמיר | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | ווב | 001 |
0626168701 - חברה, משטר ותרבות בארה"ב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר יעל שטרנהל | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0687249501 - תנועות מחאה בקוריאה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליאורה צרפתי | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 277 |
0687242201 - מבט פנורמי על הודו המודרנית:רקע,אתגרים ותמורות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני פרצ'ק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 280 |
0687248401 - מ"ממסורת ל"מודרנה":מדע,רפואה,טכנולוגיה וחברה ביפן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רעות הררי | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 277 |
0680280101 - מ-ערב: אוריינטציה בתרבות המערבית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גלילי שחר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0622201901 - זיכרון והיסטוריה- יהודי המזה"ת וצפון אפריקה בתקופה המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מרים נסימוב | סמסטר א' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0659515501 - מבוא לתיאוריה חברתית מודרנית (קורס השלמות)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אורי רוטלוי | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | גילמן | 279 |
0677127901 - יהודי ארצות האסלאם: בצל הסהר ובכבלי המודרנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
שיעורי בחירה - קורסים משלבי עשייה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1883060201 - גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה
ד"ר עופר נורדהיימר נור | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883100101 - יום הבוחר: דמוקרטיה, אזרחות פעילה ואקטואליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'מאל אמל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | | |
1883100201 - גזענות והמאבק בה - מתיאוריה למעשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חסאן שרף | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883060301 - פילנטרופיה ומעורבות אזרחית - בין ניאו ליברליזם לסולידריות חב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
1883060401 - ילדים ובעלי חיים: סוגיות הסטוריות, חברתיות וחינוכיות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
שיעורי בחירה מפקולטות אחרות
*קורס בן 3 ש"ס ישוקלל כ- 2 ש"ס בהקבץ
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0861121001 - תחנות בתרבות המערב
ד"ר איתי שניר | סמסטר א'+ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0821172001 - מבוא לאמנות גלובלית: מפגשים בין-תרבותיים במרחב האסייני מאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר אילת זהר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
1031210501 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר להט גולן | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
1031210505 - מחשבה מדינית בת זמננו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר בוהדנה מאור | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 12:00–13:00 | נפתלי | 107 |
0861158501 - אמת וייצוג באמנויות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | מכסיקו | 209 |
0861600101 - ניהול מוסדות תרבות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גלעד מלצר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | מכסיקו | 209 |
0861600301 - נזירים ופופ-קורן: אמנות ימי הביניים בקולנוע
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' פינקוס אסף | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–20:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811213701 - מבוא לתיאטרון המודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הררי דרור | סמסטר א' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | קיקואין | 01 |
1031379701 - קפיטליזם ודמוקרטיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר א' | שיעור | ד' | 11:00–14:00 | נפתלי | 207 |
0821152801 - מבוא לאמנות מודרנית: אמנות האוונגרד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר לוריא-חיון עדי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
1041359001 - מדינת הלאום בעידן הגלובליזציה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 17:00–19:30 | נפתלי | 204 |
0821162201 - מבוא לאמנות עכשווית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מיימון ורד | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0811134301 - מבוא לתיאטרון פוסט-מודרני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 12:00–14:00 | קיקואין | 01 |
0861158601 - זרמים בביקורת המאה העשרים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רז-דגני אירית | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 117 |
קורסים מהתכנית הבין-לאומית - נלמדים באנגלית
**יש להתעדכן בתאריכי מבחנים/עבודות לפני הרישום!
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1662111101 - Modernity and its Discontent
ד"ר פרומר יואב | סמסטר א' | שיעור | ב' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
ד"ר פרומר יואב | סמסטר א' | שיעור | ד' | 14:00–16:00 | רוזנברג | 001 |
1662252101 - Narrative in the Digital Age
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שון עדרי | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–20:00 | רוזנברג | 106 |
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית/קורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום יש לברר דרישות קדם בחוג המתאים
ד"ק בחוג להיסטוריה - מבוא או שו"ת בתקופה של הסמינריון
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0621325501 - תרבות סוף המאה ה-19: וינה, פראג, בודפשט
פרופ' איריס רחמימוב | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621337601 - נשים מובילות מאבקים באמריקה הלטינית, 2000-1973
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חררדו לייבנר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 16:00–20:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0662312401 - בין גורי אדם לחיות אחרות: בעלי חיים בתרבות הילד המודרנית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 455 |
0662308501 - היסטוריה תרבותית של העיתונות Fake News אז ועכשיו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר משה אלחנתי | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 455 |