-
קורסי החוג להיסטוריה של עם ישראל.
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677105801 - ארון הספרים היהודי: מקורות לחקר תולדות ישראל
פרופ' דוד אסף | סמסטר א' | תרגיל | ג' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677207801 - יהודי, שומרוני ונוצרי נפגשים בארץ ישראל בתקופה הביזנטית
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0616100301 - מבוא למחשבת חז"ל - היסטוריה וספרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' גדעון בוהק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 106 |
0677128301 - מבוא לברית החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יפעת מוניקנדם | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
0677130001 - סורית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יפעת מוניקנדם | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 104 |
**הקורס מיועד גם לתלמידי תואר שני
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677211801 - מלחמת בן כוסבה - המרד ושברו
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0677128401 - יהודים ונוצרים כותבים: מבוא למקורות שלהי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יפעת מוניקנדם | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 205 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677106101 - יהודים ונוצרים בימה"ב - א (עד מסעי הצלב)
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0677125301 - שורשי המודרניות - יהודי אירופה במאה השמונה-עשרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0677106201 - יהודים ונוצרים בימה"ב -ב (ממסעי הצלב ואילך)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0677128601 - יהודים ונוצרים במאה השמונה עשרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677122901 - יהודי ארה"ב: היסטוריה, חברה ותרבות, 2019-1654
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
**The Jews of America: History, Society and Culture 1654-201
**הקורס יינתן בשפה האנגלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677211901 - פוליטיקה יהודית מודרנית: ליברליזם, סוציאליזם, ציונות
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0677125301 - שורשי המודרניות - יהודי אירופה במאה השמונה-עשרה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0616101101 - מבוא להגות יהודית מודרנית: משפינוזה ועד בובר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר גובני יובל | סמסטר א' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 306 |
0677128001 - ורשה ויהודיה בתקופת השואה: צהר לחיי הפרט והחברה בתקופות קיצו
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | לא נדרשת כיתה | לא לשיבוץ |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677114701 - מחיבת ציון להצהרת בלפור: הציונות והיישוב 1917-1881
פרופ' מאיר חזן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0677180101 - היסטוריות ישראליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 280 |
*משפטים ורוח - קורס חובה לתלמידי שנה א'
*השיעור מיועד לתלמידי התכנית "משפטים ורוח בלבד"
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677111101 - ישראל בעשור הראשון
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0677126501 - משפטי נירנברג, השואה והתנועה הציונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 281 |
0616101001 - מבוא להגות יהודית מודרנית:בעקבות השואה והקמת המדינה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 281 |
0616600601 - חסידות ותנועת המוסר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' רון מרגולין | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 103 |
0677115101 - תולדות השואה - קורס מקוון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 278 |
0677127901 - יהודי ארצות האסלאם: בצל הסהר ובכבלי המודרנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
0677128501 - פולמוס ומחלוקת במלחמת העצמאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0677127501 - שמאל ימין שמאל: עיתונות ופוליטיקה ביישוב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רונה יונה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0677118701 - "המדינה שבדרך": היישוב בין שתי מלחמות העולם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677113401 - עולמות יהודים בין כורש למוחמד
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
0677212001 - של מי אתה ילד? סוגיות במעמד אישי בשלהי העת העתיקה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יפעת מוניקנדם | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 12:00–16:00 | רוזנברג | 209 |
0677211701 - התיאטרון של חז"ל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 497 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677211001 - קידוש השם בימי הביניים
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר ב' | תרגיל | ה' | 14:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677211601 - יהודים, מיסיונרים ומומרים בעת החדשה
ד"ר נח גרבר | סמסטר א' | תרגיל | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 107 |
0677209901 - שנים ראשונות למדינה - היסטוריה והיסטוריוגרפיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677206201 - היצירה היהודית בהיסטוריה - זרמים ומגמות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | תרגיל | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0616350401 - ישו, פאולוס ויהודים אחרים -ראשית הנצרות כתנועה יהודית
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר א' | סמינר | א' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
ד"ר מיכאל מאך | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–18:00 | רוזנברג | 206 (ספרייה לתלמוד) |
0677309501 - יוספוס: האיש וההיסטוריון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677309701 - מודרניות יהודית בראי תרבות הספר
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677406401 - מעמדה של האישה היהודיה בימי הביניים באשכנז
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411655301 - היסטוריה של המשפט הישראלי
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 103 |
**ניתן להירשם לסמינר זה באישור יועץ החוג בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677305001 - הקיבוץ: בית ודרך
פרופ' מאיר חזן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309401 - ציונות וסוציאליזם - הס, סירקין, בורוכוב ובובר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309701 - מודרניות יהודית בראי תרבות הספר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309301 - ספרד באשכנז,ספרד במזרח:מבט משווה על יהדות מודרנית וישראליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677309601 - חיים וייצמן שלא היכרנו - ביוגרפיה והיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מוטי גולני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677305701 - אירועי מפתח בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622100101 - מבוא לתולדות המזה"ת בעת החדישה
פרופ' מאיר ליטבק | סמסטר א' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 144 (אולם אתינגר) |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | תרגיל | א' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 209 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677211901 - פוליטיקה יהודית מודרנית: ליברליזם, סוציאליזם, ציונות
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | גילמן | 305 |
0677114701 - מחיבת ציון להצהרת בלפור: הציונות והיישוב 1917-1881
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר א' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | רוזנברג | 001 |
0677111101 - ישראל בעשור הראשון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–18:00 | גילמן | 307 |
0677126501 - משפטי נירנברג, השואה והתנועה הציונית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 281 |
0677209901 - שנים ראשונות למדינה - היסטוריה והיסטוריוגרפיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | תרגיל | ג' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677128501 - פולמוס ומחלוקת במלחמת העצמאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 10:00–12:00 | גילמן | 220 |
0677127501 - שמאל ימין שמאל: עיתונות ופוליטיקה ביישוב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רונה יונה | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 278 |
0677118701 - "המדינה שבדרך": היישוב בין שתי מלחמות העולם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר ב' | שיעור | ה' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411655301 - היסטוריה של המשפט הישראלי
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 103 |
**ניתן להירשם לסמינר זה באישור יועץ החוג בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677305001 - הקיבוץ: בית ודרך
פרופ' מאיר חזן | סמסטר א' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309401 - ציונות וסוציאליזם - הס, סירקין, בורוכוב ובובר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שלום רצבי | סמסטר א' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677309301 - ספרד באשכנז,ספרד במזרח:מבט משווה על יהדות מודרנית וישראליות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | סמינר | א' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677309601 - חיים וייצמן שלא היכרנו - ביוגרפיה והיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מוטי גולני | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677305701 - אירועי מפתח בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
**בקורסי הפקולטה למשפטים (1411) יש הקפדה על ציון טווח בין 81
**המשתתפים בקורסי משפטים כפופים לנהלי הפקולטה. שימו לב לדריש
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0851670601 - קולנוע תיעודי ישראלי עכשווי
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–14:00 | מכסיקו | 212 |
1031100201 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אמל ג'מאל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 10:00–13:00 | נפתלי | 201 |
1031100202 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
מר גורדון רוני | סמסטר א' | תרגיל | ב' | 13:00–14:00 | נפתלי | 207 |
1883100101 - יום הבוחר: דמוקרטיה, אזרחות פעילה ואקטואליה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' ג'מאל אמל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 18:00–20:00 | | |
1009184001 - שיטת המשפט הישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליטור לילך | סמסטר א' | שו"ת | ג' | 14:00–16:00 | נפתלי | 208 |
0851615401 - נשים בקולנוע הישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר יעל מונק | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–20:00 | מכסיקו | 212 |
1031379101 - מחשבה פוליטית יהודית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר קופר ג'ולי | סמסטר א' | שיעור | ג' | 16:00–19:00 | נפתלי | 106 |
1031381701 - מחשבה פוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר א' | סמינר | ה' | 12:00–16:00 | נפתלי | 505 |
1031382401 - הישראליזציה של היהדות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שיין יוסף | סמסטר א' | שיעור | ה' | 16:00–19:00 | נפתלי | 425 |
0622230801 - עיור, עירוניות, ומרחב ציבורי - נצרת כמקרה בוחן
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | שיעור | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 307 |
ד"ר מירה צורף | סמסטר ב' | קמפוס | | 00:00–00:00 | מחוץ לקמפוס | מחוץ לקמפוס |
0811220201 - מבוא לתיאטרון יהודי ועברי: דת, תרבות, שפה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ליפשיץ יאיר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 12:00–14:00 | מכסיקו | 211 |
1031369901 - "מקום" במחשבה הפוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר חוברס איל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 09:00–12:00 | נפתלי | 505 |
1031100208 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר שומר יעל | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 11:00–14:00 | נפתלי | 101 |
1031100209 - פוליטיקה ומשטר בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
גב' פינגר דסברג רעות | סמסטר ב' | תרגיל | ב' | 14:00–15:00 | נפתלי | 206 |
1031310001 - התנהגות פוליטית בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | נפתלי | 201 |
0851659501 - מבוא לקולנוע ישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר דובדבני שמוליק | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–16:00 | מכסיקו | 115 פאסטליכט |
0677115101 - תולדות השואה - קורס מקוון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | גילמן | 278 |
0811124001 - אחרים בתיאטרון ובמופע הישראלי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הררי דרור | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | מכסיקו | 211 |
0622200101 - מבוא להיסטוריה חברתית של המזה"ת
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר און ברק | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 14:00–16:00 | גילמן | 282 |
1883060301 - פילנטרופיה ומעורבות אזרחית - בין ניאו ליברליזם לסולידריות חב
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 16:00–18:00 | | |
0622221801 - הפלסטינים: היסטוריה פוליטית, חברתית וכלכלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ג' | 18:00–20:00 | גילמן | 456 |
*ניתן להירשם לסמינר זה באישור יועץ החוג בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0622221801 - הפלסטינים: היסטוריה פוליטית, חברתית וכלכלית
ד"ר עמוס נדן | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0677127901 - יהודי ארצות האסלאם: בצל הסהר ובכבלי המודרנה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 106 |
1031379801 - ישראל מזווית כלכלית-פוליטית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מנדלקרן רונן | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 11:00–14:00 | נפתלי | 426 |
1041310201 - חברה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר הרפז יוסי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 14:00–17:00 | נפתלי | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677410001 - מקצועו של ההיסטוריון
פרופ' מוטי גולני | סמסטר א' | סמינר | ה' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
1411655301 - היסטוריה של המשפט הישראלי
פרופ' לחובסקי אסף | סמסטר א'+ב' | סמינר | ב' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 103 |
**ניתן להירשם לסמינר זה באישור יועץ החוג בלבד
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677600001 - סמינר מחקרי בכתיבה אקדמית: מזרח אירופה ויהודיה
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א'+ב' | סמינר | ו' | 09:00–11:00 | גילמן | א317 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677411801 - יחסי יהודים ופולנים בתקופת השואה
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר א' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677412301 - חקר היהדות ויהודי המזרח: סוגיות במעברי ידע במאות האחרונות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר נח גרבר | סמסטר א' | סמינר | א' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0671417401 - זכרון החורבן בראי הדורות - חלק א**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עודד ליפשיץ ד"ר יובל שחר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 204 )(סיפריה) |
0677412001 - היסטוריוגרפיה ודרכי למידה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר א' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677406801 - ממשפחה יהודית למשפחה ישראלית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' אורית רוזין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0602610801 - עולם הולך ומשתנה: תפיסות הילדות והחינוך בעולם היהודי באירופה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר טל קוגמן | סמסטר א' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | גילמן | 323 ע"ש אלקוב |
0677402201 - הבעל שם טוב ושבחיו: אגדה והיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דוד אסף | סמסטר א' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677406401 - מעמדה של האישה היהודיה בימי הביניים באשכנז
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שמחה גולדין | סמסטר א' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
0677412401 - אנטישמיות: מחקר אקדמי על היסטוריה ושנאה
ד"ר סקוט אורי | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677408501 - מפלגה בונה מדינה: מפא"י, 1968-1930
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' מאיר חזן | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677412101 - פרקים ביצירתו של חלוץ, הוגה ומורד - א.ד.גורדון
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' שלום רצבי | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 14:00–18:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0671417501 - זכרון החורבן בראי הדורות - חלק ב (סמינר בית ספרי)**
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' עודד ליפשיץ ד"ר יובל שחר | סמסטר ב' | סמינר | ב' | 18:00–20:00 | גילמן | 220 |
0677412501 - המומנט הלוריאני: קריאה היסטורית בטקסטים מקבלת האר"י
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר מעוז כהנא | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 12:00–16:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0677411901 - היסטוריה ופסיכולוגיה: קווי יסוד במחקר בינתחומי
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יובל רוטמן | סמסטר ב' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | ווב | 501 |
0602618801 - כתיבה יהודית לילדים במאה ה-20
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 12:00–16:00 | דן-דוד | 210 |
0677405301 - המשפחה היהודית במזרח אירופה: היסטוריה וספרות, דימוי ומציאות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
פרופ' דוד אסף פרופ' אבנר הולצמן | סמסטר ב' | סמינר | ד' | 16:00–20:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0677412201 - משפט אייכמן כאירוע מכונן בתודעת השואה בארץ ובעולם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |